Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Luśka Edynburg-Toskańska Głupi ten topik! lusia nie musisz się podlizywać zmanierowanej:P ona tu wpadnie pewnie znów za jakiś miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maż został w sprawie ewentualnych wizyt uświadomiony retro szykuj miotłę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się szczerze, że pierwsze pytanie mojego meża brzmiało " a się nie pozabijacie ??" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja sie pisze na taki zjazd? Bardzo obiecujaco sie to spotkanie zapowiada.... Moze byc lekki klopot z czasem. Nie wiem w tej chwili, szczerze mowiac. Jednak bardzo chcialbym poznac wszystkich, a szczegolnie Retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak bardzo chcialbym poznac wszystkich, a szczegolnie Retro. a nicki c się nie pomyliły???:P fakt faktem jeśli to miałby być początek lipca- to czasu jest bardzo mało i mniej w to wierzę, że spotkalibyśmy się w większym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej skłonna bym była odwołać się do waszych sumień czy ABY NA PEWNO np w sierpniu nie wchodzi w gre choćby jakiś weekend wynajęłoby się domek na mazurach:P ( nie mylić z warmią:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicki sie nie maja prawa mylic - w koncu "znamy sie" od ponad roku tutaj... W Bialymstoku bylem ostatnio z 8 lat temu, i to tylko dwa dni w delegacji, prawie caly czas w hotelu. A na Mazurach jeszcze dawniej, udalo mi sie zaliczyc country w Mragowie i kilka innych miejsc. Ostatnio bardzo malo podrozuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie:D czas to zmienić ja tam propozycje rzuciłam- równie dobrze mogą wszyscy zwalić się do nas - ale z materacami:O maz mowi, że najwyzej kogos i na balkonie upchniemy tylko cholera w białymstoku to nie ma co robić a domek na mazurach ja mogę zarezerwować- bo moi znajomi maja jakiś tam ośrodek- to znaczy znajomi mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopsz tak na poważnie- kto może i chce niech się zgłasza- jeśli na serioo trochę nas się zbierze- w przeciągu tygodnia - to spędzimy ten weekend luzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttaaaaa juz to widzę spotkanie na Mazurach kaktus na dłoni mi wyrośnie jak sie uda 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu:P jestem zbyt czarną owcą w tej topikowej rodzinie :O nie mogę nie mam urlopu jestem udupiona lekko pisząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha sami:P raz w życiu można zaszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra wierzę w czyny a nie słowa:P ustalcie kto jedzie kiedy i jak --jak sie ida to coś SPRÓBUJE wymyslić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę , że przez parę dni niech każde z nas zastanowi sie kiedy może bierzemy pod uwagę to , że to weekend więc urlopu nie trzeba:P że ewentualne większe dzieci, też kula u nogi nie bedą :P jak początek lipca to chyba bardziej ok 9-go? przynajmniej? bo przez dwa tyg za chiny sie nie zbierzemy aaa retro oczywiście jakby co jedzie z białegostoku ze mną :P i ty retrówka możesz byc wcześniej- nawet w dzień tzw powszedni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyślcie sobie w każdym badx razie terminy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Krakowa na Mazury mam zapier żeby Was zobaczyć :O pomysle dogłębniej jednak :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ciesz sie, że miejsce spotkania jest w polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samico jakby co, możesz sobie podróz rozłożyć na dwa dni i zatrzymać się na noc u mnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i obie dojedziecie do mnie tylko że w tym momencie to chyba weekend się skończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×