Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka T.
" zatem, Ike, Ty i Retro po prostu nie chcecie mnie poznać, tak?" Pseldo, nie musisz mnie tak wyraźnie wykluczać, nie martw się, ja tez Cię nie chcę poznać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Hmmm, Luśka, pewna obywatelka dosiadała wieprze i wcale nie marudziła, jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
"lusia a co ja mam do tych słów??" To było do wcześniejszego posta o "chcieć, to móc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Kaktus mi wyrośnie na ręce, jeśli Retro nie zcykoruje. :-) Ike, ja już kiedyś poznałem kogoś równie odważnego - z ręką na wtyczce od prądu. Na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak skoro chwilowo retro zwiała temat wakacyjny ze swojej strony zamykam a co będzie czas pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
A ktora to była od tych wieprzy? Z drugiej strony i tak należy Ci się ponowna pochwała za to, że nie posunąłeś się do zaproponowania wzoru Lady Godivy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
No właśnie, Luśka, Ty także nie chcesz. "Zasraneż moje szczęście, ach biednaż ja niewiasta...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Służąca Małgorzaty. Kim był wieprz musisz sobie sama przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
(A wzoru Aldy Godivy nie zaproponowałem dlatego, że najzwyczajniej w świecie nie znam tego wzoru.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
A, już sobie coś przypominam, w końcu to ta sama lektura, w której dowiadujemy się, ze człowiek jest śmiertelny, ale to nie jest jeszcze najgorsze, gdyż gorsze jest to, że ten fakt okazuje się niespodziewanie. :) Zajrzyj tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Godiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Dość często przekonuje się o tym zupełnie niespodziewanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
Co powinno nas zmobilizować do działania (bo nie wiadomo ile czasu mamy), czyli np. korzystania z zaproszeń tych, którzy nie mają życzenia pozostać na zawsze wirtualni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Dziękuję, Luśka. Historia Godivy rzeczywiście intrygująca. Myślę, że ona intryguje Ciebie również, ale, zwracam na to Twoją uwagę, jeśli myślisz, że Twój przejazd na rumaku w stroju Ewy wywoła jakąś specjalną sensację w naszym odartym ze wszelkich tajemnic świecie, to się grubo mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
Nie zdecydowałabym się na przejazd w stylu Godivy również (chociaż nie przede wszystkim) dlatego, ze ten odarty ze wszelkich tajemnic świat dzięki Photoshopowi i pokrewnym przyzwyczajony jest do najwyższych standardów kobiecej nagości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Tere fere, Luśka. Nie zdecydowałabyś się wyłącznie dlatego, że jesteś za chuda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
OK, Wirtualny ciebie, było wesoło i znowu będę musiała rozważyć kwestię pogłębiania zmarszczek mimicznych, ale czas na mnie, zatem miłego popołudnia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka T.
"Nie zdecydowałabyś się wyłącznie dlatego, że jesteś za chuda. " PS. Od zimy wazę 57 kg, czy to już mnie wyklucza z grupy za chudych? (chcę je oczywiście zrzucić, znaczy dwa dodatkowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Oj! Luśka! Problemu ze zmarszczkami i słusznym wstydem by nie było, gdybyś dawno usłuchała mojej rady płynącej prosto z serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
57 kilogramów? Luśka, Ty jeszcze długo będziesz należała do kategorii zbyt chudych obywatelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie ty Psełdo rezydujesz..? może Reszel...? ale zdaje się że by się kilometry nie zgadzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Reszel jest oddalony o 6. kilometrów od Świętej Lipki, Retro. :-) Skoro jednak byłaś w Św. Lipce, to jak nic odwiedziłaś również Stoczek oraz - co najważniejsze - Gietrzwałd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Gietrzwałd, Ike, czyli, jak sprawiedliwie zauważa popularny wśród magazynierów magazyn z wiedzą - Dietrichswalde. Opowiem Ci kiedyś moją historię z Alfonsem, z Gietrzwałdem w tle. Uśmiejesz się do rozpuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Byłaś i w jednym, i drugim, Retro? Dobrze kombinuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze będę czekać z niecierpliwością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
(Psełdo, może przynajmniej w obcych krajach ktoś mnie doceni, skoro na Ciebie jednak liczyć nie mogę.) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Psełdo byłam w jednym cudowne objawienia na klonie zajęły moją uwagę na jakieś 10 minut nie miałam też ochoty na pierogi mazurskie, dlatego platałam się po okolicy totalnie bez celu, zachwycając się krajobrazem akurat mieliśmy tam dłuższy postój nareszcie rozumiem skąd te twoje niemieckie wstawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra retro nie unikaj tematu:) wpadniesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
:-) Retro, na litość? Jakie mazurskie? Przecież Gietrzwałd leży na Warmii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×