Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

heh no chyba, że:) u nas głównie "działa" wiara i kultura wschodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Jezu to może ty Ike przyjedziesz do mnie...? nie ma to jak bogata i gospodarna Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
Ja mam jedna anegdotę w związku z dwiema koleżankami ze studiów wyznania ze wschodu. Ale może innym razem, bo już prawie nic mi się nie chce pisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
A właśnie, Luśka, niestety, warunki bytowe u pana Bieszkego nie są nadzwyczajne. Jest oczywiście toaleta, jest prysznic, ale ogólnie jest to urządzenie z poprzedniej epoki. :-) Jeśli jednak chcesz coś lepszego, to odwiedć Gudzowy Młyn. Zachwycisz się urodą tego miejsca, a pan Bojar zapewni Ci zupełnie przyzwoite warunki. http://www.guzowy-mlyn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro:P wypchaj się :P ty miałaś przyjechać :P nie martw się juz ja zadbam o strawę dla twojej duszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
(He, he... już ja widzę, jak się Wy spotkacie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie psełdo nie smiej ja bywam nieobliczalna teraz jak już cię namierzyłam, to i ty nie powinieneś spać spokojnie. no nic żegnam się na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Możesz także, Luśka, nawiedzić zachodni brzeg Jeziora Nidzkiego. Ale - uważnie czytaj, co piszę, kilka tygodni przed sezonem, albo dopiero po wakacjach. http://www.jachtserwis.oit.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
"a pan Bojar zapewni Ci zupełnie przyzwoite warunki." Dziękuję ponownie. :) Ale widzę, że Ty, Psełdo, też nie widzisz dla mnie nadziei i nie przewidujesz takiej opcji, że zanim dojdzie do realizacji zamierzenia, pan Bojar będzie mógł zapewniać jakimś NAM, a nie tylko MI te przyzwoite warunki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
To się zgadza, Luśka. Ja już nie muszę korzystać ani z gościnności pana Bieszkego, ani pana Bojara. :-) Choć do Łajsu pewnie się kiedy na jaki spacer wybiorę, odświeżyć liczne wspomnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
Psełdo, ale pisząc jacyś my, nie miałam na myśli Ty i ja, tylko ja i jakiś ktoś. Ciebie trzeba teraz oszczędzić, bo już masz obciążenie w postaci możliwej niezapowiedzianej wizyty Retro (jak napisała, jest zdecydowana wykazać się nieobliczalnością) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retruś chyba szykuję się na naloty na miotle:P bo inaczej będzie ciężko jednak nas znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
:-) Zauważyłem, Luśka. Retro, z właściwym sobie wdziękiem i wielkopolską solidnością zapewniła mnie, że jest w stanie zachować romantycznie i solidnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
(Ale wcześniej, Ike, nie zapomnij posmarować się kremem. I rozebrać się do naga.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
"Zauważyłem, Luśka. Retro, z właściwym sobie wdziękiem i wielkopolską solidnością zapewniła mnie, że jest w stanie zachować romantycznie i solidnie. " Widzisz, czasem Twoja wirtualna polityka zniechęcająca nie jest wystarczająco skuteczna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Że niby ja prowadzę wirtualną politykę wirtualnego odstraszania? Luśka? Że niby taka niegdysiejsza "opcja zerowa", czyli "nuliewoj wariant", tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
Tzn. Ty pewnie chciałbyś przejść na taką opcję, bo chyba ta dotychczasowa polityka nie da się w ten sposób zakwalifikować. A zresztą, ja jestem blondynka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
(Co nie jest najgorsze, że blondynką. O wiele bardziej jest dotkliwe, że zbyt chudą blondynką...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
:) :) W sumie to nawet bardzo miłe, że ktoś regularnie udaje, ze tak uważa (postanowiłam się przerzuć interpretacyjnie i założyć, że Ty - znając moje preferencje i wyobrażenia n/t pożądanej sylwetki kobiecej - chcesz mi takimi uwagami sprawić przyjemność). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Na mój gust, tak odczuwana przyjemność z powodu czegoś, co żadnym komplementem nie jest, trąci lekka perwersją. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
Nie chodzi przecież o to, ze to NIE jest komplement, a o pobudki, które od teraz postanowiłam w Tobie czyniącym takie uwagi zobaczyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
(Ja się poddaję, Samiczko. Luśki nic na świecie nie jest w stanie przegadać. No, może jedna Ryba...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
Sami 🌻 :) Ja to normalnie nie cierpię tych słownych potyczek z Psełdo. ;-) No ale czego się nie robi dla przećwiczenia mięśni przepony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Ale, Luśka, moje pobudki były dokładnie odwrotne, niż myślisz. :) Sama dobrze wiesz, jak to jest. Wyjaśniłem Ci przecież kiedyś tę sprawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Ty, Luśka, a po co się męczysz ćwiczeniami mięśni przepony? Nie lepiej trenować jakieś inne mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest fajne do czytania uważam ze bardzo do siebie pasujecie 🌼 LUSKA FOTE DAWAJ NIE OLEWAJ MNIE😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
Ja do Luśki pasuję? Samoczko? Chiba mnie z kimś pomyliłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburg-Toskańska
Psełdo, nie wiem o jaką dokładnie sprawę chodzi, ale niech będzie - chciałeś mnie skrytykować, i to jest wersja ostateczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny ciebie
To podajmy sobie dłonie, Luśka. Ja także i to od dość dawna nie bardzo się orientuję, czego dotyczy nasza rozmowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×