Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

wlasnie stwierdzilam ze o pozytywnym mysleniu nie mam najmniejszego pojecia ;) musze sie troche douczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to bylo? szukaj zawsze winy w sobie bo ci co pojecia nie maja droge ci wskaza ;) o czym wy tu znowu plotkujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
O matko, a skąd się to zamrożenie bierze? Zaczynam się bać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko yeez ale to jakieś zwyrodnienie ci się zrobiło?? bo nie rozumiem co to ma być ten zamrożony swoja drogą dwa lata.....ciekawe czy jedno z drugim czekało by dwa lata w bólu a nie dowiadywałaś się gdzieś prywatnie?? mój syn miał krecz szyi i zbijali mu to laserem moze sa inne sposoby leczenia niż te które ci zaproponowali ja gdybym nie dopytała to moje 2 miesięczne dziecko miałoby operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalas moze magnesem? takim wiesz . prawdziwym - przyciagajacym? ponoc pobudza przeplyw krwi , pomaga na takie stany zapalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomoglo na reumatyzm w rekach , mam dwie bransoletki czujesz jak ci pulsuje ciepelko w nadgarstkach , tylko niebezpieczne przy kompie - zeby sie nie rozmagnesowal :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie stwierdzilam ze o pozytywnym mysleniu nie mam najmniejszego pojecia musze sie troche douczyc zielona przyznam się, że poczytałam jednak tamten topik- ostatnie strony i muszę przyznać ci rację a propos wklejonego wyżej cytatu ;) bardzo mało tam ostatnio twojego pozytywnego myślenia i pozytywnego podejścia sorry za szczerość- chociaż nie powinno się za nią przepraszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona wszedzie jest wredna
po czasie:O to jej natura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czasie to jej natura ja też do tych najsympatyczniejszych nie należę i mysle pomarańczo , że i ty sobie mogłabyś sporo zarzucić- skoro chodzisz za nią ślad w ślad- to nie jest zdrowe i normalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , ja mowie o czystej teorii :) 15 lat sie tego uczylam , to jest temat rzeka , tyle ze oni tam caly czas na poziomie - jak przyciagnac chlopaka :O mialam po prostu nadzieje ze sobie pogadam z ciekawymi ludzmi , sa fora tematyczne - ludzie naprawde tak mysla jak ja ;) tam kazdy rozumie - prawie bez slow- nic nie musisz tlumaczyc godzinami :O tyle ze to nie to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - mam wszystko temblak, gumy do cwiczen, kijki. elektrostymulacje, podczerwien, laser , ultradzwieki, opaski na łokiec i nadgarstki bo bol az tam promieniuje z magnesami, kołowrotek do podciagania reki i tony sr. przciwzapalnych i p. bolowych- mam dosyc bolu - nie siedze biernie- robie i szukam gdzie moge- chwyce sie kazdej podpowiedzi :D wpiszcie sobie w google zamrozozny bark trafiło mnie :D nigdy nie czulam sie taka bezsilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - kilka osob naprawde wie , tyle ze ja wiem - za duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to po co tam piszesz jak to NIE TO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona- nie szukaj w sobie winy szukaj w sobie rozwiazan a ludzie to w nas uruchamiaja nasze slabe pkt. - y, wtedy masz szanse pogrzebac w sobie by je uleczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono jej
taka pozytywna i wyedukowana w temacie ze az negatywnie oddzialywujesz na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez wierzę ci na słowo upierdliwy ból potrafi odebrac cheć do życia trzymaj się i pomysl, że kiedys to w końcu będziesz miała za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona- nie szukaj w sobie winy szukaj w sobie rozwiazan a ludzie to w nas uruchamiaja nasze slabe pkt. - y, wtedy masz szanse pogrzebac w sobie by je uleczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistka ze mnie - ja sie nie poddaje ;) nadzieja? ;) a powaznie -to typowy topik TWA , tam kazdy zna kazdego a ja sie nie podlizywalam zakulisowo ;) teraz robia ze mnie wariatke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty , nie szukam winy - wina zostalam obarczona ;) wiesz - pozytywni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona a kto z nas nie ma swoich wariactw ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz musze przyznac - jak mi tak kopali do dupy to coraz wiecej rzeczy zaczelam rozumiec , piszesz , piszesz ... bam! hej - rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona aż tak nie wniknęłam w tamten topik napisałam tylko to co myślę z pozycji obserwatora, który przeczytał ze 3-4 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona smarczesz sie
w rekaw ike i wybielasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za co cie winia ? to ten topik o pozytywnym mysleniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie myslisz o tym az tak intensywnie :) ja caly czas sie jeszcze ucze , a ktos przeczytal sekret i probuje zmieniac moje podejscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ze mysle inaczej i mowie o tym glosno :P ike , to cos jak ty w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo a co ty tu robisz? he?? a co cie obchodzi co ona robi na innym topiku? wczoraj zdaje się ci to tłumaczyłam masz coś do niej- dyskutuj z nią o tym w odpowiednim miejscu ja waszego sporu rozstrzygać nie zamierzam- bo mnie to po prostu całkowicie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona może...... nie wiem wiem, że ja staram sie wchodzić ostatnio do kuchni tylko na pogadanki z psedło, lusią czy retro wyciągnęłam swoje wnioski z kuchennej lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest , z kazdej strony cie kopia .a ty stoisz i smiac ci sie chce :O co za paranoja w pewnym momencie mialam wrazenie ze i kuchnia sie wlaczyla - chamowka na calego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×