Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

zielona odpoznij nie mysl o tym odpocznij przespij się z tym będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dziś jest twój mąz jak jest zamknij kompa idź się przytul i odpocznij to tylko net a jak nie ma -obejrzyj durny serial w tv ja ogladalam pare tygodni durne seriale, żeby pozbyc się natłoku wrażeń z tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , jest lepiej :) sama tak chcialam , przyciagasz to do siebie ;) juz ostatnio zadecydowalam - i znowu mnie tam cholera ponioslo :O ten caly czas - ktory tam tracilam , ale - boli troche :O do mnie dotarlo wiele z tego co uslyszalam , do nich pewno nie dotarlo zupelnie nic - ide spac - pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź spać masz rację po prostu idź spać czasem naprawdę niepotrzebnie zadręczamy się czyimś niezrozumieniem niepotrzebnie czasem trzeba nabrac w skrzydła nowego powiewu dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"misiek powiedz wprost , że nie masz czym \"mysleć \" ike ja nie mówię o myśleniu...ja \"myślę\":classic_cool: wyszedł głupi, ale dumny tekst;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zielona proszę wyślij mi fotkę będę bardzo miły 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty , najpierw musielibysmy sie bardzo zblizyc do siebie co najmniej na odleglosc wyciagnietej tastatury ....:P :D -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dol mnie opuscil ;) wczoraj czytajac te swoje stare rozesmiane posty , sama mialam ochote sie trzasnac w gebe , jak ja sie nie moge smiac - to i tobie nie pozwole :P a pozniej mnie naszlo- gorzej ci ? bedziesz sie bic sama ze soba ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekasz przed swoim nickiem
zielona a to juz hanba:O ale wcale ci sie nie dziwie !!!!!! zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Zmieniłaś nick Zielona? Ale czuje sie dziś okropnie --chyba jednak pójdę do lekarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
To samo co wczoraj duszności katar swędzące oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alergia ? moje dzieciaki tez inhaluja , dzieki bogu z roku na rok coraz mniej , idz do pana doktora, samo nie przejdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki któremu bogu
??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , chcialam zmienic na inkognito ;) ale zaraz by mnie rozpoznano :O nie moge sobie na to pozwolic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Hi! :) Sami, a Ty zawsze byłaś alergiczką (objawy typowe), czy to nowa sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Ale sie ciesze ,że mam dystans do netu ,nie przejmuję sie nickami :D Zielona ile jesteś na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Lisia byłam alergiczką jako dziecko potem przeszło Niestety myślę ,że to nie alergia tylko nie wyleczone przeziębienie ,bo do pracy trzeba chodzić:O za 2 godz ide ,ale zwolnienia nie wezmę bo muszę w pon iść do pracy .....i koło sie zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie , ale lubie wiedziec z kim rozmawiam :) tak codziennie zaczynac od nowa? hi , jestem miliarderka , mam kilka fabryk i kopalnie diamentow :O toz to nudne po jakims czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami alergia jest nieuleczalna może co najwyżej byc przytłumiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Sami, pewnie alergia może się nasilić, kiedy masz inną infekcje, bo alergeny łatwiej wnikają przez uszkodzone komórki. Więc może i to, i to. A jakies leki antyalergiczne próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, ja miałam kiedyś alergię na kurz. Przez jakieś 4 miesiące. Ale mi przeszło, samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mrs.smith Zielona jesteś mężatka :o :o Ikuś mi jest ciepło i czuje się świetnie :) :) :) Sami się marnuje ale to jej spawa :o widoczniej wcale nie zależy na zdrowiu :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam żadnej alergii :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia może się ukrywa:P ja jestem alergikiem- byłam odczulana szczepionkami- pare dobrych lat miałam świety spokój a od zeszłego lata znów kochana alergia daje się we znaki mój mały dla zasady nigdy nie był zdiagnozowany- dopiero przy zapaleniu płuc wyszło, że od urodzenia ma astmę i alergię- tylko do tej pory objawy były lekkie i głównie mylone z wiecznymi u niego przeziębieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Drapie mnie strasznie w gardle i nosie,co powoduje nagłe ostre napady kaszlu.Nie wiem czy alergia --zobaczymy Złoty to mi doradz a nie krytykuj ciągle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze taka alergia poglebia sie sytuacjach stresowych :) cialko nam mowi ze dusze cos gniecie , warto sie przyjrzec - co cie ostatnio wyprowadzilo z rownowagi ? [oprocz mnie oczywiscie - bo ja mam moc wyzwalania w ludziach przeroznych agresorow ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×