Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

mowie o twoich poczatkach , tez nikt nie chcial cie zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to po co stoisz? albo oddaj albo po prostu odwróć sie na piecie i sobie idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono jej
ike, jak cie nie interesuje to sie nie odzywaj, proste nie? to nie twoj topik, zreszta to forum otwarte i makzdy mowi co mysli w dowolnym miejscu walczylas o to zeby mowic w kuchni otwarcie zielona mowi o tym co na tamtym tioku dlaczego nie powie tego tam co mowi tutaj? hipokryzja do kwadratu wolnosc interpretujesz tak jak ci wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to ucz się na moich błędach poza tym ja walczyłam i się do walki przyznawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko- bo i tak wszyscy to dalej czytaja :) zadnej hipokryzji nie widze , ty i tak wkleisz cytaty wyrwane z kontekstu :P mowilam wam - zalozcie se temat -o zielonej , to byl kiedys fajny top o PM , a nie o mnie , czepiliscie sie mnie jak rzep , a pojecia o temacie - zero :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, jak cie nie interesuje to sie nie odzywaj, proste nie? :D a teraz przeczytaj samą siebie- to co napisałaś pod tym zdaniem jesli ktoś znajomy przychodzi i chce się pożalić i poradzić- to od tego ma innych znajomych ja ci niczego nie zarzucam ja tylko pytam po co tutaj wypowiadasz się ty? czego szukasz? co chcesz osiągnąć ? zielona ma prawo- jak każdy człowiek wypowiedzieć sie o tym jak to widzi ona- nie musisz mi uświadamiać, że coś tam jej się tylko wydaje tu na prawdę każdy ma swój rozum widz kuchnie też znasz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwrocilam uwage bo mnie tez sie nie raz dostalo, ze ludzie myla zdecydowanie z agresja tez mam walke w genach ale czasami poprostu nie warto strzepic jezora bo przeciwnik nie kumaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci - to moja fanka , od roku za mna lazi , :O w kuchni tez bywala;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie kumaty - mowie jej - nie mam do ciebie nic- a ona - nienawisc wychodzi kazda pora twojego ciala :O i tak juz 3 dni no rece opadaja , jak mozna sie tak zatracic w jakims niku ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj rozum kazdy ma zrobi z niego uzytek lub nie nie masz na to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona sorry ale sama nie jestes swięta;) może masz powody nie wiem -naprawdę nie znam genezy waszego konfliktu fakt faktem ochłońcie najlepiej obie:D pare dni ;) wyjdzie wam to na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynioslam sobie loda na ta zgryzote ;) dam wam polizac :P nauczylam sie na bledach - podlizuj sie , podlizuj ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , to jest wlasnie jeden z problemow :O ja wcale nie chce byc swieta :O jej sie ubzduralo ze musze, kiedys pamietam w kuchni wyskoczyla na mnie: jak mozesz byc taka chamska , bla bla bla czegos ty sie TAM nauczyla :O i wkleja mi linka z pozytywnego , wyzwala mnie jak psa - az sie poryczalam ;) ale nie mowcie nikomu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie pewnosci nie mam , czy to caly czas ta sama osoba .... ale bez przesady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona a o co chodzi z podlizywaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* w pomarańczach nie mam ich dużo z resztą tylko w okresie letnim nie weim co mi sie stało ale mam załzawione oczy,a nos swędzi jak cholera sypie sie juz a męża nie mam Sami skończysz mizernie MASZ BRUDNA WĄTROBĘ :o :) będziesz chorować coraz bardziej :o nie boli Ciebie Jeszce kręgosłup?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wiem, ze czasem takie upierdliwe istoty potrafią zatruć życie na forum też to przeżyłam jakby sporu z jednego topiku nie mozna było załatwić na owym topiku owszem to juz jest branie czegoś do siebie to juz jest ocenianie osoby a nie jej wypowiedzi ale wiesz prawda jest taka, ze i ty w tej chwili robisz to samo i ja robiłam i wiele osób tak robi ale ty też to normalne to emocje natomiast nie możesz od kogoś wymagać tego- czego sama od siebie wymagać nie chcesz takie zachowanie jest ludzkie i normalne nie jestesmy robotami ja lubi emocje, kłótnie, spory i dyskusje i przyznaję sie do tego bez bicia nawet jesli wykraczają poza pewne standardy to przyznaję się, że sama też je przekraczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zebyscie mnie lubily - dam wam loda polizac ;) [zartuje :P- nie dam loda ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na takie polizanie nie weźmiesz kochana ja jak siadam do lodów to zjadam ich litr na jakiegoś tam liza nawet nie spojrze :P więc następnym razem zrób większe zakupy i tak a propos zakupów lecę do sklepu jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re-beka
zielona ty masz kompulsy zasrałaś tamten topik postami jak po gęstym rozwolnieniu nie dziwie się ludziom że dość mają tych wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie moge ocenic takiego zachowania - bo go po prostu nie rozumiem , moge tylko powiedziec - stop , nie podoba mi sie to ale w gruncie rzeczy - to nie ma znaczenia :) ja juz tez sie czegos tutaj nauczylam , w zyciu codziennym nie masz szansy dowiedziec sie o sobie samym tylu rzeczy ,nikt nie jest wzgledem ciebie az taki - otwarty :P nie wiesz jak zareagujesz na pewne sytuacja , to niejako trasch kurs ;) postanowilam wyciagnac dla siebie jak najwiecej kozysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro twierdzisz ze mam kompulsy - to pewno mam i kompulsy ;) dawaj - biore wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ty masz kompulsy zasrałaś tamten topik postami jak po gęstym rozwolnieniu nie dziwie się ludziom że dość wiesz co dziewczę przeczytaj siebie jeszcze raz i potem lataj za kimś i skarż na niego jaki to on jest a jaki on nie jest bo twoja twórczość pozostawia bardzo wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re-beka
ike a ty się czytasz czasem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuję siebie namiętnie w wolnym czasie cofam się nawet o miesiące i czytam nawet umiem sama siebie cytować rozumiem, że ty też mnie podczytujesz??:D ja szczerze powiedziawszy- gdybyś nie przybyła tutaj- ciebie bym nie czytała bo w sumie takich pomarańczowych wpisów codziennie jest multum idx zbawiaj swój topik:) tu sama o sobie wystawiłaś świadectwo dobrze że na pomarańczowo- przynajmniej wstyd mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda taka - dwa tygodnie mnie nie bylo- nikt nawet topa nie podniosl :O a teraz taka wrzawa gdybym sie tam zjawila - znow by sie zlecieli jak kruki - swietego nastroju pilnowac ;) swietego nastroju marazmu :) nic do powiedzenia nie maja , a krytyki- cale wiadro :O Sami jak zwykle racje miala :) zostaw topa - niech zdycha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeko- idz do siebie , napisz cos konstruktywnego , moze ci sie uda :D [trzymam kciuki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahahahhahaha
Sami jak zwykle racje miala zostaw topa - niech zdycha .... hahahaahahahahahahahhahhahahahhhahahahahaahahahhahaaa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahahahhahaha
18:15 [zgłoś do usunięcia] zielona* prosze o skasowanie wszystkich moich postow z tego tematu , wszystkich od poczatku - czyli prawie roku, pisze zbyt duzo ludzi to strasznie denerwuje , dzieki http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=408761& start=17610 zielona zaciera slady:D jak zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×