Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Pijana niepijana fakt jest faktem ike, zarejestrowanym przeze mnie :) Psedłonim_moje słowa odnosiły się do męskich zainteresowań nie oczekiwań a to zupełne inna inszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ,to szepnij mu slowko :P moze jakis torencik by sie znalazl? ;) wrzucisz mi linka - plis plis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiesz, koleżanko, skro przeczytałaś mój wpis. psedło zakładając że gadasz od rzeczy, twoje wpisy są dla mnie czystą abstrakcją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona mogę ale późnym wieczorem bo maż będzie po południu i idziemy na próby przed komunijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Śmiem zauważyć, Osram, iż pomiędzy męskimi zainteresowaniami i oczekiwaniami istnieje silny, logiczny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Zgadza się, Ike. Ale co będzie, jeśli uznamy to założenie za nieuprawomocnione, za niesłuszne? Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, Ike. Ale co będzie, jeśli uznamy to założenie za nieuprawomocnione, za niesłuszne? Co wtedy? psedło kręcisz się w kółko pisałam już, że wszystko co pisze ikuś trzeba przyjąć za pewniak więc nie wiem co ty chcesz znowu zakładać ! i po co ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Jedynie przyjść do ładu, Ike, z zaistniałymi faktami, które w Twojej i mojej przytomności miały miejsce. A mianowicie, że sprowokowałaś mnie Twoją lubieżną zachętą, żebym się zabrał za drążenie Osrama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Ike , mnie sie nie spieszy , powiesz mu tylko : Acer n30 , Navigation with Destinator(3) Personal Navigation Europe, jak sie chlopak zna - to bedzie wiedzial o co biega :) torenta sobie sama sciagne - tylko nie wiem gdzie szukac 😭 zapomnialo sie juz tych starych hakerskich sztuczek :( a zreszta teraz juz sa nowe sztuczki - wypadlam z obiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie przyjść do ładu, Ike, z zaistniałymi faktami, które w Twojej i mojej przytomności miały miejsce. A mianowicie, że sprowokowałaś mnie Twoją lubieżną zachętą, żebym się zabrał za drążenie Osrama. haaaaa psedło najpierw straszysz a teraz szukasz kompromisu??? zielona ok tylko kasuj swoich wpisów jak to masz w zwyczaju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Robię to, Ike, co uznaję za stosowne. :) I słuszne. I skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama nazwa wskazuje - od zwyczajow ciezko sie odzwyczaic:P ale zrobie co w mojej mocy :D :D :D dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem zauważyć, Osram, iż pomiędzy męskimi zainteresowaniami i oczekiwaniami istnieje silny, logiczny związek. Na całe wielkie szczęście nie u wszystkich mężczyzn jest między nimi znak równosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło no tak - to jedyne co ci pozostało..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
(Nie jedyne, Ike, o czym i ja, i Ty, i pozostali, doskonale wiemy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Osram, konstatacja słuszna. Ale ja nie sądzę, żeby nastrajała na dobry humor? Dlaczego Ci więc do śmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikuś sama wie co ma doskonale wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo . cos ty sie taki - dretwy zrobil :P a gdzie sex na debowym stole???? :P rozruszalbys troche towarzystwo- :O dzialasz na mnie jak tabletka na uspokojenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja??????? ja jestem haker jak z koziej dupy trąba kiedyś chciałam trojana wysłać koledze- a zamiast tego rozpakowałam trojana sama sobie:P lecę jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś co nastraja na dobry humor Osram niekoniecznie musi nastrajać kogoś innego Psedłonim_ . Poza tym nie oczekuj że bedę tutaj wyjawiać powód mojego uśmiechu bo nic podobnego nie bedzie mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze :O sex na debowym stole byl w kuchni :O pomylilam watki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
(Się jeszcze okaże, Osram. Ale nie dzisiaj, oczywiście. Teraz muszę brać nogi za pas. Baw się dobrze. Do widzenie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz go widze jak zmyka :D kapcie biedak potracil jak nic :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarowko, watki byly w zasadzie podobne , tyle ze pan P preferowal opowiesci o swoim biurku ;) ponoc cuda sie na nim dzialy :P cudotworca mial byc sam opowiadajacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisywać o cudach a je faktycznie czynić to dwie różne kwestie zielona nie daj wiary w to co tutaj się czyta, bo jeszcze Ci odwyk do głowy przyjdzie jak niektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×