Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Zloty - ty szalencu :D musze przyznac - zadbany chlopak z ciebie ;) wiecej nie powiem nic - przy niedzieli - nie wypada :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale żeście napłodzili w niedzielne przedpołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki
to jeden ze spokojniejszych wariantow na mojej glowie - swego czasu nosilam i dredloki - a raz wygolilam sie na zero po czem postawilam sobie irokeza Zielona-zmałpowałaś po mnie:O tez tak miałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Dzień dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Cześć Psedło, znowu masz internet w swoim urokliwym zakątku, czyli głuszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Hop hop jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, czytasz w moich myślach chyba, bo ja tez na odwyk, a tradycyjnie najlepiej od poniedziałku :( Ten zespól rzeczywiście świetnie śpiewa poruszającą muzykę, a taką ma przewrotną nazwę :) Zaś co do pana, może się jakoś przyzwyczaisz?? czy nie da rady? bo wiesz, teraz o porządnych chyba nie tak łatwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Wiem ze niełatwo ,ale ja chciałam być z kimś kto mnie zachwyci sobą tak od razu wizualnie i z charakteru,ale po roku rezygnuje z motyli i porywu serca.:D Ide na odwyk z kafe(choć na tydzień:P) i skupie sie na Nim.....zobaczymy co z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Oj Lusia jestem emocjonalna jak od razu nie poczułam tego czegoś to zazwyczaj nie zaskakiwało,ale obiecałam komuś ,ze tym razem dam szansę.:) Hej Mi mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ja tak sobie teoretyzuję jedynie, ale wiadomo, ze nie ma jednej uniwersalnej recepty i każdy musi sam dokonać wyboru. Oby nie pochopnie, wiec dobrze robisz, ze jeszcze się zastanawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Lusia Ty na pewno mnie rozumiesz,bycie z kimś dla samego bycia jest bez sensu. Faceta który podoba mi sie fizycznie idealizuje przypisuje mu cechy takie jakie bym chciała zeby miał....gdy zauważam wady wszystko sie sypie. Lub oczywiście na odwrót facet zauroczony mną widzi mnie nie taką jaką jestem....;) Tutaj sytuacja jest jasna nie pociąga mnie fizycznie,ale imponuje wiedzą,klasą i dojrzałością :) A ja jemu? szczerością i na pewno poczuciem humoru niestety nie mówi o sobie,o zyciu o taaak ale uogólnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lusia Ty na pewno mnie rozumiesz,bycie z kimś dla samego bycia jest bez sensu." Jeżeli tak byś to miała postrzegać to oczywiście, zero sensu. Poza tym, słabo go jednak jeszcze znasz, sam intelekt jest bardzo pociągający, ale potrzeba jeszcze pewnych cech typu opiekuńczość, dopasowanie w życiu codziennym, podobne poczucie humoru (bo on Ciebie też powinien bawić, nie tylko Ty jego) :) Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wychodzi, ze ktos nie moze zniesc, ze nam razem dobrze. I to ktos z kafe..." ??? Serio? A to ci dopiero historia. Jakby czyjeś szczęście miało znaczyć, ze innym w ten sposób ubędzie z przydziału. Przecież szczęście się nie wyczerpuje i dla każdego wystarczy. :O "Chyba od jutra robie porzadny odwyk." Dobrze, ze napisałaś "chyba" Ja też lubię to słowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy za odwyki tu odstawiacie ZNOWU?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Ike ja muszę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, malzenstwa albo iine uklady z rozsadku sa najbardziej trwale :p On Ci rozsadnie pokaze swiat, a ty mu rozsadnie pokazesz na czym polega dobry seks :D:D I bedziecie zyc dlugo i szczesliwie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Bardzo śmieszne Szukanie a ja chciałam big love i wiecznych orgazmów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze on tez?:) Tylko sie kamufluje, bo inaczej nie wypada? Nie musi byc od milosc od pierwszej erekcji.... Moze Ci sie zachce ....spojrzec na niego laskawszym okiem po czasie..... Ty go ....hmmmm....pokochasz....:) a on Ciebie........hmmmmmm....pokocha.....:) Kazde na swoj sposob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×