Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Zaroweczko - jam naiwna i wierze prawie we wszystko co slysze :O na dnie duszy mojej skrzy sie wiara w ludzkosc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona jak ci się mylą nadwyżyny z równoległością ( czy jak nam tam było) to albo z tobą gorzej albo z nami ! lepiej! jakby nie było to awans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, mi sie juz wszystko miesza ;) od tej wiary w ludzkosc :D dostalam fajny tekst na maila : zapraszam do kina :czesc malgoska - szukam : idziemy do kina? zapraszam....: a skad wiesz? Malg...-:sugeruje sie twoim nikiem :P zapra......: ale ja nie zapraszam kazdej , najpierw musze sie zainteresowac osoba ..... Mal..:...lubie sie duzo ruchac :P Zapraszam : wlasnie zainteresowalem sie twoja osoba ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poezja smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach , coz za piekna poezyja pelna smaku :) raduje sie serce me na takie slowa wzniosle :P O PROPORCYJEJ Atoli patrząc na swoje jajca silne, Myśliłem rzeczy moim zdaniem pilne: Jeśli mię chce mieć szczęście w tym nierządzie, Niech mi da wedle proporcyjej mądzie. J.Kochanowski ten to mial smak ;) wyrafinowany :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ŁAZIEBNIKACH Łaziebnicy a kurwy jednym kształtem żyją, W tejże wannie i złego, i dobrego myją. J.Kochanowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KAPŁANIE Prawo jest, aby kapłan nie mógł pojąć żony; Tenże nie ma być w żadnym członku uszczerbiony. Jeśli nie miał mieć żony, mogli go zostawić Przy uszu, ale jajec lepiej było zbawić. NA NABOŻNĄ Jeśli nie grzeszysz, jak mi powiadasz, Czego się, miła, tak często spowiadasz? Kochanowski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacy Krasicki SEN Śniło mi się, żem wóz, a to mara broi, Budzę się, wozu nie ma, tylko dyszel stoi. NIE MOŻNA Ignacy z imienia, Krasicki z nazwiska, Swą panią najpokorniej za kolano ściska. Ścisnąłbym i wyżej... może za kolano... Jednak, na nieszczęście, nam to zakazno. Zresztą, jam ksiądz, a pani pobożna: Nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O PAROBKU Igrał z dziewczyną parobek na sienie, Ona się jednak broniła uczenie I groziła mu nie skarzyć przed panią, Ale mu przebić łeb siana wiązanią. On jako mężny posłał to oręże Pod zadek, a dam dziewczę przylęże, A po rozprawie kazał jej te wiązki Tam sobie wetknąć, gdzie ma krok niewąski. Jan Andrzej Morsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszpiegowałam lusie!!! jest na kafe !!! ide szukać samicy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D szukaj - bo pustkami sieje - a mnie na poezyje bierze :O gorzej ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami chyba jednak nie ma skoro nawet penisy jej nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komitet przywoływawczy tych co na odwyku pod egidą Mającej Niezawsze Rację Ike ma[ za]szczyt przedstawić poezyję niskich acz wesołych lotów: Luśki filozofowanie lepiej zamienić na kochanie Zamiast radości Epikura złapać Jacka co w chmurach Bujać umie należycie i osłodzi damskie życie Carpia Horacego wymienić na całkiem żywego Darka i z nim spacerować po parkach Lepiej wręczone od Pawła niezabudki niż wnikanie w Sokratesa dysput krótki Komu myślenia Augustyna jak można z Błażejem spłodzić syna Odpuścić gadanie Platona na rzecz barków Szymona Niech Michała eseme smakują lepiej od Arystotelesa logiki Tak więc Lusiu droga grubych ksiąg zawartości zamienić trzeba szybko na inne przyjemności zależną Osram nagrodę ike w kwocie dowolnej oby wysokiej proszę nadesłać niezwłocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osram samozwańcze! wstyd pogadałabym ja z tobą inaczej ale się spieszę do kościółka gdzie pomodlę się w intencji zastąpienia przeżytych żarówek czymś znacznie nowocześniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziurki w całym
Dzień dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurka w całym
Jestem. Ale następnym razem lepiej się ukryję, bo co to za zabawa znaleźć mnie w 10 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziurki w całym
Fakt! Znaleźć za szybko, to żadna atrakcja. Rozumiem, że zaraz się zgubisz a ja rozpocznę intensywne poszukiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurka w całym
Mam taki rodzaj hobby, że sobie wymyślam różne miejsca, gdzie KIEDYŚ pojadę. Nie mam z kim jechać, a już na pewno nie posiadam takiego kompana podróży, jakiego bym chciała... ale nigdy nic nie wiadomo. Dobrych rad tu nie brakuje, jak się odnaleźć lub znaleźć jakiegoś Jarka, Darka, czy Marka, wiec w każdej chwili sytuacja może uleć diametralnej zmianie. W każdym razie teraz planuję wyjazd na północ, w tej części forum mnie szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziurki w całym
(Szkocja mnie nie pociąga.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona i jak tam masz ?? czy moja męża ma szukać ?? a i artur pyta co konkretnie chcesz zrobić?? bosz ale sie naklęczałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D nie:P w kościółku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja meża znalazłam ja cie pytam co ty chcesz robic ulepszać mapy wgrywać czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już szuka:P jakoś mu wytłumaczyłam bo nie bardzo chce go na ten przecudny topik wpuszczać :D jeszcze sie za bardzo cofnie|:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty zielona a to komputer przenośny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - taki malutki - to sie nazywa Acer mini poket wiesza mi sie dziadostwo- chce mu wszystko wgrac na nowo- mapy odswiezyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekaj szuka a torrent może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpuszczaj meza na topa ;) ja go tu zaraz zdemoralizuje - jak polowe towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×