Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Żywot zerojedynkowy
Całus, ja już jestem po prysznicu i po kawie. Pozostaje zasymulować nagłą słabość i skierować swe słabe członki w jakieś ustronne miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Jasne, jasne. Ja nie jestem dostatecznie amerykańsko-entuzjastyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziela moj mily ;) bom niecierpliwa :D nie chcialabym publicznie pisac o batozeniu - bo dewocje nie moga pojac ze to tylko i wylacznie w celach dydaktyczno - wyruchawczych :P a tfu :O palcoweczka ;) wychowawczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywot zerojedynkowy
"Jasne, jasne. Ja nie jestem dostatecznie amerykańsko-entuzjastyczny..." Ja bym raczej przywołała jakieś wschodnie diagnozy, typu jesteś zablokowany na swobodny przepływ energii i innych cennych możliwości ludzkiego organizmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
no to jak prysznic i kawa nie pomogły to nie wiem😭 idę na miasto,słońce świeci jak cholera,znowu sie idiotycznie opalę:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - ty mnie tu nie cytuj - ;) bo zaczne od Ciebie sciagac tantiemy ;) :P..... [tak trzymaj dziewczyno -pokaz ...gdzie raki zimuja :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Nie, Luśka, nie masz racji. Ja jedynie wykształciłem sobie bardzo użyteczną wiejawkę, dzięki której separuję na własny użytek ziarno od plewy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a by the way- to juz nie tylko wschodnie bajki ... ostatnio facet dostal za to nobla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty 👄🌼 zrobie wszystko co zechcesz ;) mow mi jeszcze .......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziura w pseudo-logice
Nie daj sie psudo-propozycji biznesowej. A przynajmniej nie w dolarach. Najwyzej w Zlotych. To waluta nie obarczona ryzykiem spadku kursu, ktory w niesprzyjajacyzh okolicznosciach moze spasc ponizej poziomu..stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zlotego - jestem gotowa na........................ wiele :P to postawa patriotyczna i godna nasladowania ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie - ja wszystkie ojro zamieniam na zlote ;) dla podbudowy gospodarki narodowej :P a w zielonych? tez gustuje ;) co zrobisz - kobieca natura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty - twoje teksty sa tak gorace - ze chyba zaczne zaraz zdejmowac odzienie :P sandalki zostawie na samiutki koniec ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty podnieca sie BAMBI X
pilnuj Go Zielona,bo to pies na żeńskie nicki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jak najbardziej Zloty - ja mowie ze mi goraca - nic o seksie nie wspomnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, nie boj zaby (tez zreszta zielonej). Jak nasz kochany narodowy Zloty dojrzeje i nabierze wlasnej wartosci to dopiero zacznie sie wahac i z wejscia do ciasnego korytarza Twojej strefy euro nie zostanie nawet opcja:) Zawsze sie mozna przerzucic na inna, mloda walute, ktora Cie zainteresuje. Np. jakiegos sympatycznego ,mlodego, obiecujacego skosnookiego Juana albo poczciwego, starego Franka z odpowiednim satusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi X - u mnie jestes pod zlym adresem :) ja tu pilnuje tylko jednego czlowieka - siebie sama :P [ciezkie zadanie ;)] a Zloty - to czlowiek wolny - moze pisac gdzie chce i z kim chce :) zazdrosci wirtualne sa mi obce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie - odpowiedni status - to dokladnie to , co przemawia do mojego zielonego pojecia ;) a opcja przejscia w ciasny korytarz strefowy zawsze moze byc wzieta pod uwage ;) a nawet powinna byc wzieta - i to dokladnie ... nic tak nie pcha nas do przodu - jak wlasne doswiadczenie :D czasem musimy cofnac sie w tyl :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak status jest wazny to moze lepiej waluta Arabii saudyjskiej?:) Stabilny, ale stary Frank mu do stopek nie dorasta, a flemgmatyczny,majetny funt niewarty funta dinarow:) Co dopiero zdeprecjonowany..tfu! zdesperowany zloty:D A tak bardzo chce sie nieraz cofnac w przod.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×