Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskantynazistowskababa

Wcześniejsze życie erotyczne waszych partnerów/partnerek

Polecane posty

Gość ciekawskantynazistowskababa
Muller :0 Czy ja jestem schizofreniczką a Ty jesteś mną? Też mam przyjaciela geja. Szok. Dziwne, że jesteśmy tak do siebie podobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskantynazistowskababa
Nie wspomnę, że też patrzyłam na zdrady w rodzinie... Koniecznie podziel się mailem, skoro mamy podobne sytuacje.Dobrze będzie jeszcze pogadać. Chyba, że uważasz inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muller
jaskrawo@wp.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pierwsza
partnerką mojego męża a on moim 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość force
ja sie dowiedzialem pytalem puzniej przez przypadek sama sie wygadala i boli strasznie boli wiedza o niektorych sprawach jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ale macie problem
ja miałam chyba według niektórych mnóstwo partnerów a mój partner tylko 5 partnerek a jest sporo starszy i jakoś żadnemu z nas to nie przeszkadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ale macie problem
a to już Twoja sprawa jaką masz psychikę. Ale na szczęście są jeszcze faceci którzy nie muszą się dowartościowywać tym, ze mają większą liczbe partnerek czy też tym by jego dziewczyna nie była zbyt doświadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę inny
Wcale nie przeszkadza mi to, że moja żona miała wielu partnerów, (ja też miałem wiele), powiem więcej - nawet mnie to podnieca i proszę żeby mi o tym opowiadała.Nie mam żadnego kompleksu niższości (Sprzęt mam pokaźny), i nie mam też obaw typu : ten czy tamten był lepszy w te klocki. Do prawiczka : ty powinieneś wyć z rozpaczy, że nie miałeś kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
mój narzeczony nie miał wczesniej praktycznie żadnych doświadczen, a ja owszem :) Myslałam, że to nie ma znaczenia, ale pod wóch latach razem zaczynam mieć go dosyć. Niestety to co dla mnie jest normalne, dla niego zawstydzające, cięzko się z nim o seksie rozmawia, o ile w ogóle.. jednym słwoem, wolałabym, żeby facet miał kilka byłych, bo to jego prawie dziewictwo w niczym mi nie imponuje ani nie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
do JESTEM TROCHE INNY: ja się z tobą zgadzam. Nie żyjemy w średniowieczu i seks to normalna, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę inny
eeehhh -> miło że masz takie podejście do seksu, jesteś ona czy on ? Dodam,że żona nie pyta mnie o moje byłe (zresztą i tak bym dużo nie powiedział), bo zauważyłem lekką zazdrość, więc jeśli już o tym rozmawiamy, to bardzo oględnie.Mnie z kolei interesuje jej sposób myślenia, i tak pomału poznaję jej psychikę.A tak ogólnie rzecz biorąc, ciekawa jest kobieca logika, psychika i tok rozumowania.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaantynazistowskababa
Ale myślicie, że mogłabym zapytać? Czy ktokolwiek z was, byłby urażony słysząc takie pytanie od partnerki/partnera? Prawiczek, ja Ciebie trochę rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę inny
prawiczek -> nie mam zamiaru okazywać zazdrości o coś co było, przed naszym poznaniem, po prostu nie jestem o to zazdrosny i już. A twoje posty świadczą o tym, jakbyś był wychowany w jakimś kraju, gdzie jest prawo koraniczne, np. Iran. Tu u nas w europie jesteś ewenementem. Ale cóż, nie wszyscy są jednakowi, inaczej byłoby nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kershaw
Ja tam nie mam problemu z przeszłością mojej suni, bo dziewicą była i to najważniejsze, a że była w związkach i brała do rąk to mnie nawet cieszy bo nie musiałem jej uczyć na sobie:P Ja nikogo nie miałem, Ona nikogo nie miała i jest nam wpsaniale:D A że każdy był młody, chodził na imprezy, to miało się akcje z macaniem różnego rodzaju i mi to w zupełnosci nie przeszkadza. Wypytałem Ją o wszystko bo byłem ciekawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna niewyzyta
Kershaw -to tylko kwestia czasu kiedy ona lub Ty zaczniecie myslec jak by to bylo z kims innym. Przykro mi ale ludzie to ssaki niemonogamiczne z natury, musza walczyc z pokusami Wiedzialam ze ten topik przyciagnie tego szalenca....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllllllllllllllliiiiil
teraz mam drugiego partnera i wiem w sumie tyle ze jrowniez mial jedna partnerke, starsza co prawda, ale gdy sie raz tylko zapytalam czy ona byla tak zakrecona w łóżku jak ja ( a sam mi to powiedział i to byl wieeelkikomplement;) ) odp. ze tamta nie umywa sie do mnie i ze na taka jak ja warto czekac:) nie powiem bo urosłam, ale nie pisze tego by sie chwalic tylko po to aby odp na pytanie co wiem o jego sekse z bylymi... natomiast schodki byy z moim EX... on byl moim pierwszym natomiast ja dla niego hmmmmm.. niech policze ... zdaje sie ze 6sta? mial 21 lat jak zaczelismy byc ze soba... wiem tragedia!.... i ten z kolei sam mi mogl o wszytkim opowiedziec... niewet sie nie dopytywalam ale nasz zwiazek trwal w sumie krotko bo cale 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę inny
ciekawskaantynazistowskababa -> dlaczego nie miałabyś zapytać, najwyżej powie - nie chcę o tym mówić, i to tyle. W moim przypadku bym się bardzo szybko zorientował,jak odbierasz takie wyznania, jeżeli z zazdrością, to unikałbym dalszych rozmów na ten temat, ale gdyby z innych powodów (jest ich wiele), to nawet ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kershaw
No i co z tego że bede myślał o tym jak to jest z inną? Juz myśle:D i myślałem na długo pzred tym. A to że nie wprowadzę tego w zycie to normalne bo Moja mnie zadowala jak chcę i ja ją też. A że fantazjuję o takich rzeczach od 10 roku życia to nie ma wplywu na nasz związek... Nie każdy zdradza, a ja jestem człowiekiem z zasadami których nie łamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna niewyzyta
Kershaw-nie chce Cie straszyc ale moze ona nie ma zasad. Zreszta co to sa zasady? Czy wato pol zycia sie meczyc i nie spr jak to jest z kims innym. A powiem Ci ze z kims innym moze byc o wiele lepiej. Jezeli juz teraz masz mysli jak bybylo z kim innym to tylko kwestia czasu az wasze drogi sie rozejda. A Ty jestes szalencem, do tego zakompleksionym. Musi byc cos z Toba ciezko nie tak skoro nikt Cie nie chce wpuscic do sypialni. Moze masz malego? Albos brzydki? Przyznaj sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kershaw
"Czy wato pol zycia sie meczyc i nie spr jak to jest z kims innym. A powiem Ci ze z kims innym moze byc o wiele lepiej." Dlaczego seks z 1 osobą i tylko nią ma być męką?! Dlazcego uważasz, że to seks jest priorytetem w związku i dla niego zrezygnuje/zdradzę swoją kobietkę? "Jezeli juz teraz masz mysli jak bybylo z kim innym to tylko kwestia czasu az wasze drogi sie rozejda. " Każdy facet co ma f***a i nie spuścił się od 2 godzin myśli o seksie.... Ja myśle o swojej a że w filmach, na ulicy, w autobusie są laski które są b. ładne to i myśle o czasem o tym czy lubią to... proste.... Niektórzy nie znają ludzi a już wydają wyroki jakby każdy był taki sam. Śmiać mi się z was chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna niewyzyta
Prawiczek, skad ja to wszystko wiedzialam? Brzydki, zakompleksiony i maly penis. Pamietaj, w tej sytuacji nie masz co wybrzydzac..wiem ze prawda boli Kershaw-jesli jestes z nia mniej niz 3 lata i jesli juz teraz zastanawiasz sie jak byloby z inna to raczej szczesliwej starosci z ta dziewczyna nie dozyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna niewyzyta
ps. Smiej sie ile wlezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca tematu 29
Moja oicjalnie miała 4 partnerów przede mną i mi to zupełnie nie przeszkadza. Choć powiem wam że coś mi się wydaje że to nie jest prawdziwa liczba partnerów mojej żony, ale wolę nie wnikać :) I powiem szczerze że ważne jest czy jesteśmy tym ostatnim a nie czy tym pierwszym. Przecież lepiej mieć za żone kobietę ktora miała wielu ale jest nam wierna niż taką ktrą rozdziewiczyliśmy, ale za to ma jeszcze kliku na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna spodziewam się, że każdy myśli jakby było z.... Tylko część się do tego nie przyznaje przed swymi paniami :P Norma, tacy są. Niech sobie myślą, w większości tylko na tym się kończy. ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna niewyzyta
Prawiczek-samo to jak o sobie piszesz ze piekniejesz powoduje ze mi sie robi sucho. A groznie to wyglada pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna niewyzyta
Sucz-pewnie i tak ale uwazam ze we wczesnych stadiach zwiazku tak nie powinno byc, do tego jeszcze dopieo co odkryl jak wyglada na zywo gola pipka a juz mysli o innej ale on przeciez kofffa szoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam jednego a z drugim zyje bez ślubu bo on nie chce sie ożenic, beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna niewyżyta... Wszystko piknie. Ale ja przybrałam nick Wredna Suka.. I wolałabym, żebyś mnie tak nazywała :) Wredna Suka a Sucz to zupełnie coś innego. A poza tym takie słowo jak Sucz, nie istnieje :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna niewyzyta
Nie chcialam urazic przepraszam🌻 Moze jeszcze zablysnie diament na Twym palcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kershaw
No to teraz uwaga - nie znam faceta, który by nie myślał o seksie z inną, pomimo iż jest w związku. Myślał NIE RÓWNA SIĘ CHCIAŁ. Teraz: istnieje wiele par, które są małżeństwem, a nie mieli wcześniej partnerów sexualnych, znam nawet osobiście kilka. Jak ma się to twoje "Jezeli juz teraz masz mysli jak bybylo z kim innym to tylko kwestia czasu az wasze drogi sie rozejda. " do tego co powytżej napisałem? Inteligentnie piszesz ale wygląda to tak jakbyś ograniczasłasię do swoich doswiadczeń, dodatkowo wszystkich mierzysz swoją miarą. Don't be so close-minded.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×