Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisia21313

Szukam 30latek

Polecane posty

Gość zaraz zaraz.
a to tylko i wyłącznie Twoja wina :) no i nieziemska nuda w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mieli innych starszych.... oni maja po dwadzieściaparę lat :) ogólnie to jest że niby starsza wieczorem panieńskim się zajmuje, kupuje przypinki i mężczyznom je przypina na początku wesela, jest wsparciem dal młodej, stroi auto w sumie dla mnie najważniejsze, zeby na ślubie byli oboje w dobrym nastroju, tryskali radościa i dobrze się bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co teraz napisałeś tylko potwierdza fakt, żeś facet! wszystko na biedną babeczkę zwalić... dobrze, że chociaz przyszło mi tą winę dzielić z nudą - może zdzierżę jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powyżej było do Zraza Biała -> to podobnie jak u nas. Ja też chciałam parę, a wyszło tak, ze dwie będą i też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia21313
Ja jetsem rocznik 1980, mam 28 latek i 10 miesiecy, slub mam 21.08.2010 tydzien przed swoimi 30tymi urodzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
ooo nieee alescie tu tekstu nawrzucaly jak mnie nie bylo!!! kiedy ja to przeczytam??? Dzis wlasnie wrocilam z Turcji i wiecie co? przez ta wycieczke zmienil mi sie totalnie punkt widzenia - po prostu ja juz nie chce wiecej jechac do burej polski w ktorej sie trzeba modlic o pogode - ja chce tak odpoczywac jak w Turcji!!!!!! Codziennie 30-35 stopni, do morza dwa kroki, do basenu - wyskok z pokoju, jedzenie mimo iz nie wiedzialam co jadlam to bardzo mi smakowalo, przelot, przewoz bezproblemowy i wiecie za ile wycieczka? Za 1050 zl! Tyle ze osobe sie placi na 7 dni w Turcji z wszystkim czyli morzem pod nosem, pokojem z klima, lazienka i telewizorem, jedzeniem, przelotem samolotem, basenem, darmowym netem, darmowymi drinkami (all inclusive) i gwarantowana pogoda! normalnie wrocilam do polski i dobitka... buro ponuro no niewiem co to za pogoda! a jutro do pracy musze juz isc buuuu... jak bede miala czas to poczytam co Wyscie dziewczynki natworzyly bo stron a stron sie namnozylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieani!!!!!! Witaj Kochana! 🖐️ No to super Ci widzę tam było :) i słodko pewnie też, a raczej MIODOWO :D No widzisz jakie z nas gaduły :) .... Anieani, a kto to tak robi, ze wraca i zaraz do pracy na drugi dzień idzie?.. Matko, dziewczyno trzeba było sobie zrobić jeszcze dzień wolnego na złapanie oddechu i zaaklimatyzowanie bo chyba Ci jak widze potrzebne. No faktycznie tanio Wam wyszło. Anieani, a byliście gdzies na jakiejś wycieczce fakultatywnej czy poświęciliście czas na słodkie lenistwo? Mam nadzieję, że dasz jakies fotki na NK. I chyba wiem co czujesz... ja wróciłam z Grecji w zeszłym roku to tez jakoś trudno mi było się przestawić, wydawało mi się, ze tam nawet czas płynie inaczej. W podróż poślubną ja też chciałabym do Turcji pojechać, ale zobaczymy... Już się przyzyczaiłas do swojego nowego nazwiska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
Na dobry początek dnia :) Szkoła, nauczycielka pyta klase: - Jesli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to ile zostanie? Do odpowiedzi rwie się Jasiu: - Żaden, pani profesor, na dźwięk strzału wszystkie odlecą. - Poprawna odpowiedź to cztery, Jasiu, ale podoba mi się twój tok rozumowania... - To teraz ja zadam pani pytanie - mówi Jasiu. - Na ławce siedzą trzy kobiety. Każda z nich je loda. Pierwsza delikatnie oblizuje gałke, druga ssie go całymi ustami tworząc z loda stożek, a trzecia odgyza jednym ruchem pół loda. Która z nich jest mężatką? Pani chwile się zastanawia i pewnym głosem odpowiada: - Wydaje mi się, że ta, która ssie loda całymi ustami tworząc stożek. - Poprawna odpowiedź brzmi: ta, która ma obrączke na palcu, ale podoba mi się pani tok rozumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Dominisia: witamy zalozycielke naszego fajowego topiku :) Anieani: super ze podroz sie udala! ja wspominam nasz tydzien miodowy nadwyraz romantycznie ;-) taki klimacik jest niepowtarzalny ... ehhhh no i rozmarzylam sie :) zaraz ----> ;-) Gollumica: jak tam u Ciebie dzis? slyszalam w radio ze dzis w noc was pozalewalo tym razem? wszystko w porzadku? Biala: wierz mi ze Cie rozumiem, bo my tez mielismy dosc spore problemy z wyborem siwadkow a potem ja mialam poodbne problemy ze swiadkowa. byl czas ze wrecz zalowalam ze uleglam presji rodziny i zgodzilam sie na siostre mojego K. Wtedy wolalam zbey byla to moja przyjaciolka albo kolezanka ktorej ja swiadkowalam pare lat wczesniej. No ale na szczescie wszystko po slubie sie unormowalo i poukladalo. moja drogie, zegnam sie z wami na jakis czas, bo mnie calkiem chorobsko rozebralo. lece zaraz do lekarza i pewnie L4. do tego jeszcze mam mase pracy wiec sama nie wiem jak to wszsytko pogodzic. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - dużo dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdorwia :D 🌻🌻🌻 Anieani - przeczytałam Twój post mojemu W. jako reklkamę Turcji...i ogólnie wczasów w ciepłych krajach :D Dominisia - fajny topik założyłaś :) Bywam tu raczej codziennie :) Gollumica to Ciebie zalewa??? Myślałam, że Lucy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
🖐️ biała Młode małżeństwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkoś pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuję na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
a gdzie moja ulubienica?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia21313
Ja mam dopiero sale i zespol-czy jestem spozniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub za rok, więc napewno nie jesteś spóźniona ;) teraz tylko zaklep fotografę i kamerzystę (o ile chcesz ich mieć), date i godzinę w kościele i na jakiś czas spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisia21313
A skad jestescie dziewczynki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Ja nie zdążyłam dzisiaj do Was! Roboty miałam tyle, że nawet \"nie było czasu taczki załadować\".... jutro jadę służbowo do Wawki i stąd to natężenie pracy. A! no i ergo - nie bedzie mnie tu jutro również. Mam nadzięję, ze trochę zatęsknicie za mną :D Lucy -> a Ty co biedaku Kochany? Widzisz? Trzeba było kupić te kalosze w kwiatki jednak... a tak? nogi mokre i do widzenia - grypka gwarantowana... Kochana - zdrowiej i wacaj do nas szybko. Biała -> U nas faktycznie lało ale w nocy. W razie powodzi i tak trochę potrwa zanim nie zaleje - na V-tym mieszkamy :D ale gdzies tam pod Olsztynem podobno faktycznie nieciekawie było... Jak tak dalej pójdzie będziemy z Lucy pływać do siebie łódką :D Zrazik! -> no kto to takie nieobyczajne dowcipy damom opowiada?!!! :P Popraw się chłopie, oj popraw!!!! Dominisia -> Biała ma rację - \"zaklep\" kościół - to ważne. (my to nawet od ego zaczęliśmy, ale u nas \"tłok\" w Katedrze, więc wolelismy dostosować jakąś sale do terminu). Fotograf i kamerzysta - tez faktycznie zacznij szukać, bo wiesz - rok przed będziesz miala zawsze większy wybór. A! no i ja jestem z Olsztyna :) mój Mąż pochodzi z miasta oddalonego o 300 km od mojego miasta ale przeprowadził sie i mieszkamy razem w Olsztynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz nie sluchaj Gollumicy, te dowcipy sa najlepsze:D My sie tu bawimy jak damy;), a jak nie damy to sie nie bawimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
achajka27 🖐️ speszyl for ju ;) Parka leży w pościeli, leżą tak dość już długo. W końcu kobitka mówi - Najwyższa pora, żeby któryś z was wstał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
mam nadzieje że żadna z was nie jest z Bydgoszczy ;) z góry przepraszam wszystkie damy za ten dowcip i Ciebie Gollumko też :) Trzech facetów rozmawia o tym, jakie pochwy mają ich żony. Porównują je do różnych miast. Pierwszy mówi, że jego żona ma jak Paryż: taka jest wspaniała, tętniąca życiem. Drugi mówi, że jego żona ma jak Londyn: zawsze taka mokra, troszkę tajemnicza. A trzeci chwilę myśli i dodaje, że jego żony jest jak... Bydgoszcz! - Dlaczego?! Pytają tamci. A on na to: - Dziura... po prostu dziura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
przypadek pracoholika :) Wpada do biura Kowalski, tak jak stworzył go Pan Bóg, na głowie kapelusz, w ręku teczka. Kierownik krzyczy: - Czyście Kowalski zwariowali, nago do pracy?! Kowalski: - Panie Kierowniku, bo to było tak: byłem na balandze u mojej znajomej. W pewnym momencie gaśnie światło i słychać hasło - krawaty na żyrandol. Światło się zapala, wszystkie krawaty na żyrandolu. Gaśnie światło, hasło - Panie do naga. Zapala się, wszystkie Panie nago. Znowu gaśnie światło, hasło - Panowie do naga. Zapala się - Panowie nago. Gaśnie po raz kolejny, hasło - Panowie do roboty... No to złapałem teczkę i kapelusz i przybiegłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
nic nie poradzę że te najlepsze dowcipy są monotematyczne ;) Lekarz wypisując chorego po operacji - Nie palić, nie pić, co najmniej 9 godzin snu dziennie - A co Z sexem? - Tylko z żoną! Wszelkie podniety mogą Pana zabić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
takiej przyszłości wam nie życzę ;) Przychodzi 30 rocznica ślubu. Żona pyta męża: - Jak uczcimy naszą 30 rocznicę ślubu? Mąż odpowiada: - Minutą ciszy! Je babka z dziadkiem obiad i w pewnej chwili dziadek ryp babkę w łeb. Babka na to: - Stary za co?! - A bo jak se przypomnę, żeś ty cnoty nie miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
gotowa odpowiedź na głupie pytanie ;) - Kochanie, co sądzisz o seksie analnym? - Jak dla mnie ok. - Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko... - A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
nowa pozycja ;) Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej: - Jaki rodzaj seksu preferujesz? - Ja lubię po bożemu, odpowiada, a ty? - Ja uwielbiam kochać się "na rodeo". - Na rodeo, o co w tym chodzi? - Na początku, kocham się w pozycji na jeźdźca, potem po 20 sekundach mówię, że mam AIDS i próbuję się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
To wam się spodoba Pan Bóg pyta Adama i Ewę: - Kto chce sikać na stojąco? - Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam. - W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×