Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisia21313

Szukam 30latek

Polecane posty

Dla Ciebie zaraz, zaraz powitanie jest specjalne -> WITAJ ZRAZIE! (choć zastanawiałam się nad RODZYNKIEM) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
to już wole zarazo :) Rodzynka nie lubie - brzydko spiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki i zarazo/zrazo ;-) nas jeszcze nie zalalo, mieszkamy na gorce :D a tak na serio to leje jak z cebra i nie zapowiada sie zadna poprawa. co to rodzynek ktory spiewa? ja nie lapie albo przenosni albo kontekstu ... moze Bialej spelnily sie najgorsze przepowiednie i zablokowali jej kafe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
o Marcina Rozynka się rozchodzi :) miss lucy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to przepraszam, nigdy o kims takim nie slyszalam, ale juz sprawdzilam w googlach i na youtube, wiec wiem ze istnieje i ze spiewa ;-) nie moja estetyka jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
to tylko dobrze o tobie świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica – Białą przecież spotykasz tu i ówdzie :P W pracy mam zamieszanie, wczoraj przeprowadzałam się z pokoju do pokoju…. W przyszłym tygodniu zmienia mi się kierownik i dochodzą do działu nowe (stare) koleżanki ;) cześć osób z którymi pracuję odchodzi w inne miejsce….kierownicy się dogadują kto ma co robić, co leży w czyich kompetencjach….dotychczasowa kierowniczka jakaś sfrustrowana, nerwowa i w ogóle…. U nas wczoraj tez nieźle wrąbała deszcz …dzis sucho….ale wczoraj jak wracaliśmy to andrenalina taka że HEJ….lało paskudnie, wycieraczki wody nie nadążyły zbierać…a do tego kałuże ogromne!!! Niektóre drogi były nieprzejezdne….ale dziś przeschło i jest OKI Lucy – słońca życzę bardzo szczególnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala 🖐️, dzieki za sloneczko ale ja znow nie lapie dlaczego dla mnie szczegolnie ? kompletnie nieprzytomna jestem i moze stad to otepienie przedpoludniowe :o achajka: zeby te zmiany pogody nie wrozyly tylko czegos bardziej trwalego ... przeciez to "u was" nosi sie kalosze w lecie zamiast sandalow ;-) a tak na serio to zazdroszcze slonca, u nas nie pokazalo sie juz od tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ....szczególnie bo \"znów tam macie opady i pełno wody i strasznie w Myślenicach pozalewało szpital i przedszkole...\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...na próbną się nie umawiałam..... z pewnością o fryzurze i jej ewentualnym wyglądzie będziemy rozmawiac :) z pewnoeścią skróce grzywkę, bo już od tygodnia czy dwóch tak mi przeszkadza, że ledwie wytrzymują!!! kolorek zostaje ten sam....blond z czekolada pół na pół, tak jak ostatnio :) nie zamierzam eksperymentowac przed weselem ;) nie wiem czy na próbną się umawiać...hm, może się umówię ;) na tę sobotę ;) to będe miała ładną fryzurkę na wieczorze panieńskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knajpę wybrałam, stolik zarezerwowałam na10 osób Nie wiem jeszcze dokładnie ile będzie babeczek.....jak na razie nie każda jeszcze potwierdziła przybycie.... ale min 8 osób...max 13! :) szampana dostaniemy gratis :D taki w knajpie mają zwyczaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo! No to nazbierało Ci się trochę Babeczek :D ależ będziesz się czuła wyjątkowo :) Jak Starsza (u Was tak się mówi prawda?)zareagowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no, widze ze i nasz kraj cywilizowac zaczyna coraz bardziej :) chodzi i o to, ze knajpa cos milego dla gosci zaoferuje a nie tylko brudny stoliczek i za malo krzeselek :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej, jeszcze jak nie miałam stolika, to mówiłam, że chciałabym gdzies pójść i ją zapraszam, no to powiedziała „dobrze” czy coś takiego….jutro będę ją widzieć, bo idziemy razem do sklepu z ozdobami na samochód, podziękowaniami i tp…to powiem jej o konkretach, co gdzie i o której godzinie ;) Powiem szczerze, żebym się nie martwiła gdyby nie chciała przyjść….albo chciała wcześniej wracać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, ale Ty tak coś czuję rozczarowana tym zachowaniem jesteś, co? No trochę się dziewczyna nie poczuwa - szkoda... U mnie na Panieńskim nie było Świadkowej (żadnej z dwóch) bo obydwie miały daleko - za to reszta Bab zorganizowała się fantastycznie. Teraz przed Kościelnym robię spotkanie w domu już i w bardzo wąskim gronie. Biała -> a kto u Ciebie w ogóle jest tą Starszą? Ktoś bliski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko było wybrać starszych…chcieliśmy parę. I zarazem chcieliśmy oboje ich znać…żeby i starszy dla W, był kimś może nie koniecznie bliskim ale znanym i lubianym…..Po długich eliminacjach różnych par wybór padł na mego brata i jego żonę. Na początku byłam uradowana tym wyborem….lecz w ostatnim czasie jakby trochę mniej…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia21313
Hej:)to ja -zalozcielka watku:)nie bylo mnie jakis czas na kafeterii z przyczyn osobistych...patrze a tu moj temat ewoluowal:)Doczytalam na razie do 6stej storny...Topic powstal, gdyz czasem spotykam sie z pogladem....ze "nie mam juz za wiele czasu na dziecko"a wiecie...mam podejrzenie PCO-a to glowna przyczyna niepollodnosci, z drugiej strony potwierdzi sie ono dopiero przy staraniach...W ogole mam wrazenie ze niekotrzy patrza na mnie jak na mocna stara panne, mimo ze wygladam na max 19 lat-nie chca mi sprzedawac piwa w wiekszosci miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
wnętrze 30-latki a ciało 19-latki, normalnie mmmmmmmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Aż się Zrazik od razu do dyskusji włączył :D Witaj Dominisia :) no my tak tu sobie dyskutujemy troszkę każdego dnia, bo jakoś milej dyskutuje się w swoim gronie (mam na myśli wiek) przynajmniej ja to tak odczuwam.Ty przed ślubem czy po? Biała -> no to kiepsko. Na weselu chyba też nie oczekuj od Niej jakiegoś specjalnego zachowania. Ty też u Nich byłaś Starszą? A u Was Starsza ma w ogóle jakieś obowiązki weselne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
bo mi na wyobraźnie podziałała koleżanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze - to oznacza, ze jesteś Zraziku zdrowym na umyśle, 100% mężczyzną i... niechaj tak pozostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
gdybym był zdrowy na umyśle to miałbym inne hobby niż uszczęśliwianie gości weselnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×