Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisia21313

Szukam 30latek

Polecane posty

Lucy -> proponuję takie w kwiatki :) w SMYK-u widziałam, ale nie wiem czy Twój rozmiar będą mieli :P A. stoi na Uezędzie Celnym - ma kurs do Olsztyna :D i będzie gdzieś czwartek, piątek przy dobrych wiatrach. I zostaje kilka dni w domu bo licencję musimy iść spisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde, nie dzwonili jeszcze. Ale przejdę się może przy okazji i zapytam o te buty moje. Jak nie przyjdą to muszę przecież wybrać jakieś inne. Już zaczynam się troszkę denerwować. ile wczęsniej tort się zamawia? Muszę jeszcze wybrać makijaż (wciąż nie wiem), zrobić kontakty (zdarza mi się chodzić w okularach, ale na wesele że chcę wszystkich widzieć dobrze :D chciałabym zrobic sobie szkła), zakupić stroik do wpięcia we włosy, zrobić zdjęcia dla Rodziców... ojej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
Gollumica 🖐️ tort to najlepszy jest świeży :) widzę panika na całej linii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijaz to kochana nie powinnas wybierac sama i w ostatniej chwili, mnie jak dziewczyna umalowala pierwszy raz to myslalam ze z krzesla spadne. a tak w ogole to malowac dziewczyny bedziecie sie same czy przez makijazystke? my tez dawalismy rodzicom zdjecia, tyle ze slubne:) mielismy sesje krociutka przed impreza, wiec z tej sesji kolega - fotograf zgral wybrana fotke na laptopa K., mielismy drukarke w pokou dobrej jakosci, wiec wyszlo calkiem ok. a jakie bylo zdzwienie rodzicow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz -> witaj :D no, zebyś wiedział, ze czuję przypływ jak ja to nazywam \"zespołu nieuzasadnionehj paniki\"... z tym że tym razem jest nieco UZASADNIONY :D Lucy -> mnie Kochana maluje \"dziewczyna od makijażu\" ze względu na to, że ja boję się ekperymentować z samodzielnym utrwaleniem makijażu na tyle godzin. A mam problem z wyborem, bo jestem już po trzech :D i jeszcze czeka mnie kolejny (bo znów mam pomysł), ale teraz to już trzeba się będzie zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
"zespołu nieuzasadnionej paniki" - ładnie nazwane :) a tak nawiasem to kiedy ty się wydajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
hehehehe spoko, dzień wcześniej mam rocznice :) podejrzewam że przynajmniej pogoda ci się ustabilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rocznicę - ale którą? Pierwszą?!!! ależ będzie słodko.... ;) Wiesz na cywilny tak nam pogoda dopisała, że jak wcześniej było zimno tak, że chodziłam w płaszczyku to do ślubu poszłam w krótkim rękawku. Mam nadzieję, ze na kościelny choć padać nie będzie... Ty może zaraz, zaraz choć kciuczki potrzymaj albo co?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
rocznica nr 5 :) kurcze z tymi kciukami to nie obiecuję bo 25 mam imprezę do zagrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
jak będzie ładna pogoda to i tak mi nie uwierzysz że trzymałem ;) dobra, nie zaśmiecam tematu, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz. nie zasmiecasz, bos mily dla naszej Gollumicy :) 5 rocznica: brawo! Gollumico, my tu bedziemy za Ciebie trzymac a ja juz pewnie najmocniej :D no no, 3 propozycje makijazu? napisz jakie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zaraz, zaraz - nie przesadzaj :) Lucy - pierwszy raz Pani zrobiła mi taki ładny \"bakłażan\", drugim razem to już były nasze wariacje nt. turkusu z żółcią (na imrezę - świetnie się okazałao, zwłaszcza do moich iczu i koloru włosów, ale dla Panny Młodej... oj nie...), a teraz będzie próba z \"Brigitte Bardot\" i z czymś co znalazłam w necie a co wyślę Ci na skrzynkę bo mam tylko zdjęcie w domku, ale linku niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
:) miłe z was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
i skromne, dodam nieśmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica to czekam na foto :) ale dla mnie kombinacje z turkusem to nie do sukni slubnej... masz racje, jakies dicho dicho to moze choc i tak siebie nie widze za bardzo ;-) zaraz zaraz. ja dodam po Gollumicy jeszcze ze wesole dowcipne pracowite i skromne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
mmmmmmmm muszę wam wierzyć na słowo :) chociaż przekonałem się, że Gollumka to bystra i mądra kobitka :) zaraz Karmazynowa to skomentuje jak czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
nie będę cukrował bo Gollumka pomyślisz że lece na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz - a ja myślałam, ze to tylko Karmazynka takie dowcipy się trzymają, a tu patrz jak nam facet zabłysnął dowcipem!!!! ale za komplementy dziękuję - wszak kobietą jestem, więc każdy komplement mile widziany :p Lucy - > też tak myślęz z tym turkusem - a zdjęcie pewnie, że wyślę. A co do naszych cech wspólnych dla kółka "trzydziestolatek" to się zgadzam oczywiscie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! 🖐️ Lucy -> żyjesz Kochana? Dziś w radiu słyszałam, ze znów tam macie opady i pełno wody i strasznie w Myślenicach pozalewało szpital i przedszkole... A gdzie nam się Biała zapodziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
a nie babeczki?? :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
to było dobre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×