Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisia21313

Szukam 30latek

Polecane posty

:):):) Szkarlatna Litera tez mi sie baaadzo podobala :D choc tam nie gra Bredzio ... taka moja niewinna slabostka to wieloletnie uwielbienie dla niego. K sie wkurza i wychodzi z pokoju ostentacyjnie jak idzie w TV jakis film z nim - na poczatku myslalam, ze on tak dla zartow ale po czasie zorientowalam sie ze sie faktycznie wkurza. jak on raczej do zazdrosny nie nalezy - to jak wiesz, moja cecha ;-) Wichrowe Wzgorza - ah, oh! dawno nie ogladalam ... z tych wersji jakie widzialam najbardziej podoba mi sie tak gdzie Heathcliffa gra Ralph Fiennes (tak sie chyba psize nazwisko) i jako Kathy Juliet Binoche. Poza tym uwielbiam piosenke Kate Bush o tym tytule, nie wiem czy znasz? Z komedii romantycznych ja szczegolnie mam dwie ulubione: "To wlasnie milosc" (Love acctulally) oraz "Notting Hill". Ten pierwszy namietnie z K ogladamy (tak, tak on tez uwielbia) a ten drugi ogldalam ze 100 razy z moja juz niestety byla przyjaciolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z byłą Przyjaciółką?! ałaaaa... musiało boleć... Kate Bush?!!! ŻARTUJESZ?!!!! Całą płytę KATE BUSH - WHOLE STORY mam :) Uwielbiam tę piosenkę :) I wersję filmu z Finnes'em właśnie :D Moje ulubione komedie romantyczne: "Holiday" "Moje wielkie greckie wesele" "Pritty Man - Facet do wynajęcia" "To właśnie Miłość" no i ostatnio również muzyczna "Mamma mia!" chyba nic nie pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benjamina Buttona nie widzialam, bo nie mam z kim do kina isc :( K. jakos nie ciagnie na Bredzia. A i ja srednio jakos sie upieralam, bo nie wiem czy ta historia mnie wciagnie. A Tobie sie podobalo? Masz racje ja do swojej listy zapomnialam dopisac Mamma Mia! Rewelacja! Ogladalismy z 10 razy :) O przyjaciolce: napisze w mailu no no, a co do swiadkowych: to ile ich bedzie? i jakie buciki? masz link moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kinie nie byłam - zdarza mi się wieczorami ogladać filmy na pecetowcu :D Tak - podobał mi się, ale jest bardzo długi.... Ja mam dwie pary świadków :D mam dwie Przyjaciółki (które ze sobą się nie przyjaźnią z kolei ale lubią :) ) i nie chciałam żadnej wyróżniać. Obydwie są mężatkami i świadkowie to Ich Mężowie (mój Mąż lubi obu :) ). Jedna więc będzie świadkiem na piśmie i do poświadczenia, druga dostała za zadanie czytanie Listu Św. Pawła :D Dziewczyny zrobiły mi niespodziankę i kupiły jednakowe sikienki, z tym, że jedna ma żółtą, a druga różową do tego zakupiłam Im czarne jednakowe bolerka i maja prawie identyczne czarne buty z odkrytymi noskami :) Baaardzo się z tej niespodzianki ucieszyłam. Więc pomyślałam, ze mopże w takim razie zakupię małe bukiety róż - żółty i różowy i zrobię zestaw żółta sukienka różowy bukiet i odwrotnie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zablokowali mi chyba kafeterię 😭 normalnie nie mogłam w pracy wejść na żaden temat ...no żesz!!! cholerni informatycy!!!! Mało im n-k, mało poczty elektronicznej.....youtobe itp...dorwali się do Kafeterii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy potwór
Golllumnica, jak dla mnie po prostu cudnie jeśli chodzi o te świadowe:) naprawdę uroczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Biala - przekichane! a moze to jakis blad tylko byl? Gollumica: sukienusie sa sliczne, ktos (albo moze nawet Ty) juz je kiedys pokazywal na forum, i juz wtedy ocenialam je jako bardzo ladne. A kombinacja bukiecikow moim zdaniem tez ciekawa - powinna stworzyc fajny kontrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ---> a może to tylko jakaś awaria z waszej strony czy co> Karmazynowa ---> no Twoja euforia ogromnie mnie ucieszyła :) cieszę się, że też uwazasz to za fajny pomysł :) Lucy ---> Dzieki Kochana za \"poparcie\" mojego pomysłu :D no mnie sie tez te sukienki podobają, żółtą widziałam juz \"na żywo\" - wygląda super :D Ja dziś miałam zebranie z dyrektorem, jutro robimy poprawke zabezpieczenia finansowego, więc nie wiem Kochane czy ja sie tu jutro pojawię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy potwór
To napisz to zaraz zaraz. bo będzie tęsknił;) Widzę że wyszłam na straszną zrzędę, hehe;) Sukienki, które wkleiłaś podobały mi się od zawsze baaardzo, a te bukieciki już przesądziły o moim zachwycie :D Kiedy masz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmazynowa ---> na żadną zrzędę nie wyszłaś :) ja się bardzo ucieszyłam, bo Twoja euforia oznaczała, ze pomysł jest naprawde fajny :) Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! No świetnie! Miałam taka nadzieję :) Teraz leć informatyków przepraszać, za to co Im wczoraj w duchu nawrzucałaś ;) Ja dziś krócej będę ale jeszcze jestem, to się WITAM! Kurde - no strasznie się cieszę, że sukienki się podobają :) Dziewczyny same wybierały - ja nie ingerowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Biało-Czarna - a jak u Ciebie z fryzurka ślubną? Mnie sie bardzo podoba taka jak masz na zdjęciu głównym na NK. Ładnie Ci tak. Już nawet Lucy mówiłam, ze bardzo ładnie tam wygladasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, ze Gollumica mi tak mowila i nawet kazala potwierdzac :D:D:D ale tez zastanawiam sie jaka fryzurke Biala wybierasz? Ja jak widzialyscie tez mam dosc krotkie wloski a z powodu \"przygody fryzjerskiej\" mialam swoja zwykla fryzurke tylko ze mocniej utwalona niz na co dzien :) oh dziewczyny ogladalam wlasnie zdjecia ze slubu znajomej (zreszta ona tez nasz przedzial wiekowy\". piekne zdjecia, piekna pamiatka, zaluje ze nie moglam byc na ich slubie. tak sie rozczulilam ze lece ogladac nasze :) i juz nie moge sie doczekac Waszych :) O ile wiem ze Biala i Gollumica , Anieani juz po, to nie wiem kiedy Achajka. Potwor Ciebie nie znam ... wiec nie wiem czy Ty juz po czy jeszcze przed ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - Czytam i patrzę że ja po hehehhe ;0 Mnie tez podobała się ta fryzura co mam ją na tamtym zdjęciu. Tak mnie babka uczesała na wesele brata. Dłuość włosów podobna do aktualnej ;) Czesze mnie ta sama fryzjerka, i mam nadzieję, że coś ładnego wymyślimy. Tak myśłałam, żeby na lokówkę nakręcić jak wtedy i może z boczków lekko podpiąć :) Weoln od góry musze gdzieś jeszcze umocować W parcy mam koszmarne zamieszanie….zmiany organizacyjne i strukturalne, masakra!!! Czekaja nas przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy 🖐️ Mnie wczoraj też wzięło na sentymenty i obejrzałam nasz film z cywilnego. Jest krótki (kolega nam go nakręcił, który kamere pierwszy raz w życiu w ręku trzymał, ale wyszło nieźle :D ), no to dwa razy obejrzałam :D Biała -> no tak właśnie pomyslałam, że ladnie by Ci w tej fryzurce do ślubu bylo. Te podpięcia z boku tez dobry pomysł. Ja zmieniam fryzurę już trzeci raz, ale teraz chyba już ostatecznie :) Też szukałam czegoś co pozwoliłoby mi podpiąć welon \"od góry\" - od dołu mi się jakos nie widzi. Podaję link i błagam - bądźcie dla mnie łaskawe - ja wiem, że nie wszystkim to samo się podoba :D http://www.weselinka.pl/zdjecie/eksponujacy-fryzure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
karmazynowy potwór To napisz to zaraz zaraz. bo będzie tęsknił Golllumka 🖐️ co tu się młoda ze mnie nabija?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
przynajmniej dowcipna :) młoda i zadziorna ale ją lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy potwór
Nie taka znowu młoda, już pod stół na baczność nie wchodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
jak dla mnie humor to podstawa aby przeżyć to ponure życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×