Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

a ja wlasnie przegladam ta sympatie (nawet się zalogowałam co prawda napisało że profil niekompletny) i hmm nie ma tam zbytnio nic ciekawego - choc cos by sie znalazło - niemniej zdjęcie zdjęciem zalezy co w głowie siedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolincia200000
Hmmmm.....autorko:) ja tez byłam zalogowana na sympati...i zgadzam się z Twoim spostrzeżeniem...także jestem po studiach....jestem szczupłą, elegancą kobietą...i nie będę zaprzeczałą, że podobam się facetom.... ale też pisali do mnie..albo starsi faceci...albo panowi proponujący sponsoring....ale w końcu znalazłam tam kogos z kim jestem już prawie 1.5 roku.... I nie przejmuj się Tym, że piszą do Ciebie właśnie tacy faceci....i nie trać nawet odrobiny poczucia własnej wartości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponujezamiast skupiac
sie na poznawaniu pod cisnieniem tego jedynego ,jedynej poznawac ludzi w necie i czasami nie wiadomo kiedy sie pozna te druga połówke ,ja tak poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
neurosa1 :D tomcioszek? nie znam niestety:P Ale on ma ponad 20 lat i jest prawiczkiem??:P coz , tu chyba do glosu dojda moje uprzedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko portugalski
ło jezu ja jestem 23letnia dziewica, to juz tem przegralam?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
nie, u kobiet to sie inaczej liczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tam uprzedzenia - może się mu akurat nie złożyło :D w sumie to nawet urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko portugalski
wlasnie takie uprzedzenia i niedawanie szansy sprawiaja, ze takie macie doswiadczenia z symaptia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
o nie , nie, jak pisalam czas na zdobywanie doswiadczen jak i okolicznosci ku temu sa w pewnym wieku :) to ze kolega tomcioszek przespal ten czas go nie usprawiedliwia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko portugalski
ojjojj:o czas na znalezienie stalego partnera byl na studiach, przespalas ten czas, jestes zalosna desperatka:) co Ty na to? wlasnie tak mysla Ci, co juz sie zwiazali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ale pomyśl - możesz być pierwszą i jedyną :) dla mnie tak naprawdę nie jest to żadne kryterium oceny mężczyzny - a jeśli już to raczej na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko portugalski
a w takim razie Ci co siedza na symaptii to szukaja tylko sponsora albo przygodnego seksu, bo im sie staly partner znudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
o portugalski ale jadu w tobie:P co do tezy ze faceta szuka sie na studiach to jest glupia, a ze 30- letni prawiczek to obciach, to juz mniej glupie i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
poza tym wyraznie anapisalam ze nie szukam faceta na stale tylko romansu a co to za romans ktory zaczyna sie na studiachi trwa i trwa?? toz to malzenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko portugalski
sprawa względna, nie moge sie nadziwic, ze ludzie widza tylko swoj czubek nosa i nie portafia spojrzec na pewne sprawy z kogos perspektywy. punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orejro
na tych portalach patrzy sie przede wszystkim na zdjecia, opis ma marginalne znazenie:o przyczyna twoich niepowodzen na 90% jest to ze nie jestes tak ladna jak ci sie wydaje (i znajomi mowia) albo wybrałas wyjatkowo kiepskie foty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
nawet jezeli to prawda to brzydka tez nie jestem:)) tak wiec tylko super laski maja sznase na zainteresowanie fajnych osob? o tyle dziwne ze znam mnostwo kobiet o roznym stopniu urody i koniec koncow kazda kogos tam ma:) jezeli jednak to prawa to rzeczywiscie miejsce nie dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a ja myślę że to zwykły pech musi być. w końcu dzisiaj całe popołudnie rozmaite panie (a i pan się trafił) przekonywały mnie że nic tak się nie liczy jak CHARAKTER a tymczasem owi podtatusiali jakoś nie mogą znaleźć tych od charakteru tylko muszą tobie zawracać głowę. pech, nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
ha, nie lapie? :) kazdy kto mowi ze wyglad sie nie liczy jest zaklamany , niestety, oczywiscie ze sie liczy, wszystko sie liczy, wyglad, charakter, pozycja, wykonywana praca, i milion innych rzeczy:) mowmy o tym po prostu w kategoriach PREFERENCJI ja mam takie preferencji, ktos inny odmienne i to chyba normlane ze che znalezc kogos kto spełnia moje oczekiwania?( i vice versa) nie ma tu nic z dyskryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta natalia25
z sympatii mogla juz nie wspominac ze ma dosc bogatych rodzicow :P to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelny romantyk
a idzcie w pierony z waszymi sympatiami.To dla napaleńców sie zrobił portal.Szczescie ze nie miałem tam konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
no natalia sie ceni nie ma co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
tez dalam sobie spokój z sympatia, moje doświadczenia; zalozylam konto tez po dlugim zwiazku chcąc po prostu kogos poznac plus jakas mila niezobowiązująca znajomosc..czemu nie?:) w profilu napislam wyrazie, ze NIE szukam stałego zwiazku i miloci, ze rodzina i dzieci ABSOLUTNIE NIE SA DLA MNIE PRIORYTETEM,ze jestem dosc niepokorna, na pewno nie delikatna i slodka itp:))jasny przekaz kogo oczekuje i czego sie ew mnie nie znajdzie. i co z tego??, pisali faceci, o zupelnie innych pogladach i oczekiwaniach typu; chce miec juz zone , dziec,i kocham delikatne kobiety ble ble) ewidentnie malo kto pokusil sie o przeczytanie mojego opisu lu go zignorowali, wiec patrzeli tylko na fotki? zenada:( niby dorosli ludzie a takie smarkate zachowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff sympatia jest niemrawa
ilove.pl jest lepsze tam znajdziecie wszystko,fajnych facetow,zbokow internetowych i z reala,co kto lubi do wyboru do koloru,tam zycie towarzyskie kwitnie w wirujacym tempie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUA
Witam Margii Ciekawe jest to, że stosując kilka prostych socjotechnik można każdą osobę zauroczyć:) Smutne jest to, że nie daje to żadnej radości. Seks daje taką przyjemność jak oglądanie telewizji. Czyli marną:) Większa satysfakcje daje poznawanie nowych ludzi i rozmowa z nimi:) Jest tyle niesamowitych osób:D Moja rada dla flirtujących. Szczypta inteligencji, parę książek z tematyki, dużo pewności siebie i praktyka. Pięknych Pań się nie komplementuje w fazie flirtu. Dla niech to chleb powszedni:) Czytaj nuda Pozdrawiam wszystkich poszukujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie pua
patrz na daty zanim coś napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki sk..
Jakich zadbanych dwudziesto kilkulatków. Ty masz trzy dychy na karku więc nie smęć. A na aparycje ze zdjęć, to zwracają uwagę nastolatki i właśnie te co sobie chcą pobzykać jak Maja na wiosnę. „Lekkość na serwisach randkowych to lipa. Kobieta pisze „niezależna finansowo a od drugiego spotkania zaczyna ciągnąc kasę, „z poczuciem humoru a ma muchy w nosie przy pierwszym spotkaniu, „Liczy się wnętrze, a chce widzieć zdjęcie itp. itd. „Mam wiadomość dla wszystkich ładnych ludzi świata... Jeśli jesteście ładni, albo może jesteście nawet i piękni, to nas BRZYDKICH SKURWYSYNÓW jest więcej na tym świecie niż was. Więc uważajcie!!! Frank Zappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×