Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

Gość weldi
DariuszeM - mówisz o sympatii, tak? Znaczy jeszcze na kilku portalach jest coś takiego, co opisujesz, ale na sympatii też jak najbardziej to zauważyłem. Ludzie po prostu zakładają sobie konta, myślą, że od razu znajdą chłopaka lub dziewczynę, ale skoro nie udaje im się to od razu, to sobie odpuszczają i nie chce im się szukać dalej. A konto dalej funkcjonuje, tylko jego właściciel już tam nie zagląda i tak właśnie w ten sposób jest możliwość wysłania 100 wiadomości i nie otrzymania żadnej odpowiedzi. A zdecydowana większość pewnie w ogóle nie dojdzie do adresata. Dlatego ja przeniosłem się jakiś czas temu na mydwoje, tam jakby zupełnie inny system jest. Ludzie poważnie podchodzą do poszukiwań drugiej połówki, nie są to osoby ze słomianym zapałem. A pewnie dlatego, że trzeba się wykosztować na abonament. Ale dzięki temu nie robi się tam tak, że po jednym dniu nieudanych prób olewa się konto. Z doświadczenia zaobserwowałem, że mniej więcej na 10 wiadomości wysłanych nie dostanę odpowiedzi z 3 kont, tak uśredniając. Więc pod tym względem jest naprawdę ok. A co do wcześniejszych teorii, że na portalach są ludzie, którzy nie są już wartościowi itp. - w zupełności się nie zgodzę. Każdy ma swoją historię i różnie losy się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatia około pół roku
9) Puszczalskie, zawodowe uwodzicielki szukające wrażeń, podejrzewam że będące w związkach/żonate, niby szukają kogoś na stałe a na spotkaniu wychodzi po co mnie zawołały, często piszą po kilku mailach że chcą się spotkać, rekord to 2 krótkie rozmowy na gg (może z 2 godziny), oczywiście zostałem zaproszony do łóżka wprost... Inna mi pisała że ma kajdanki, lubi eksperymenty ja myślałem że to tylko taki flirt a na spotkaniu wyszło szydło z worka do niczego nie doszło ale zostałem pojechany smsami, inna się obraziła że jej nawet nie przytuliłem, była jeszcze jedna panna która mi wprost pisała że ma chłopaka ale ma ochotę na dyskretne spotkania i robi taki numer od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurattia
Rób ostra selekcję. Miałam kiedyś konto przez dwa miesiące, Umówilam sie na kilka randek. Faceci byli kulturalni, wykształceni (prawnik, architekt, anestezjolog), nie przemawiala przez nich desperacja, miło spędziliśmy czas, ale łatwo było sie zorientować, ze mamy rożne poglądy na tak wazne sprawy, ze ze związku nic by nie wyszło. Pozostalismy więc tylko znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnymezczyzna
Niestety na Sympatii bywają też kobiety zakłamane. Kilka miesięcy temu poznałem kobietę, bardzo szczupła, nawet ładna, w profilu miała napisane konkretne rzeczy. Spotkaliśmy się kilka razy, mówiła że mnie kocha, że cieszy się że mnie poznała. A potem powiedziała mi że nie ma co dalej się spotykać. Zakłamana i szukająca romansów kobieta. Dalej ma konto i te bzdury w profilu wpisane. Nie wiem czego ona szuka, chyba tylko kolejnego amanta który może sypnie jej kasą a ona i tak go rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Do Marcin Uzytkownik Może za ostro z nimi poczynasz, skoro aż tak dają w kość ? ;) Przekonałam się, że tam trzeba spasować, mieć więcej luzu i dystansu i ... pozytywnego myślenia. Emocje lepiej trzymać na wodzy, działać z rozwagą i konsekwencją, a w końcu... może się uda. Sito musi być gęste, jeżeli ktoś naturalnie szuka kogoś na stałe. Zdjęcie jest potrzebne, lubię wiedzieć z kim rozmawiam. Jeżeli ktoś nie chce go przesłać, to znaczy, że coś jest "nie tak". Powodzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Z kobietami jest tak samo.Facet brzydal i gołodupiec nie ma co tam szukać bo może szukać do końca świata i o jeden dzień dłużej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Tam jest jak na targowisku, "kto da więcej!". W życiu zwyczajnym łatwiej kogoś spotkać i polubić. Tam jest jedna wielka licytacja... Ale nie można się zrażać, tylko mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Uzytkownik
Mogę powiedzieć, że faktycznie jest tak jak ktoś pisał wyżej, że kobiety wybierają bardzo często zwykłego sk**wiela, a facet wartościowy, bywa, że nieśmiały jest w cieniu i nie ma szans. Kobieta to największy hipokryta na tej planecie, one szukają zawsze wartościowych mężczyzn, ale zawsze wybierają odwrotnie. Ogólnie puste idiotki i nie warto sobie zaprzątać nimi głowy, lepiej rozwijac swoje zainteresowania niż latać za takimi pustakami. Nienawidze kobiet, bo jedynie doświadczyłem z ich strony poniżenia, arogancji, wysmiania. Życzę wam jak najgorzej puste suki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Uzytkownik
Do jakaśkobieta skoro nie znasz mnie to może nie oceniaj co - nie za ostro z mojej strony tylko chyba za bardzo brak mi kogoś i bliskości że szkoda gadać . A co do twojej tezy to daje ci przykład ,, 3 i 4 ,, i nie tylko ja tek twierdzę bo jak czytałem na forum to WIELU facetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Smutne to, no cóż... nie znam kobiet, które siedzą na takich portalach... Baby bywają wredne, płytkie, zawistne i fałszywe, to prawda, ale nie wszystkie... trzeba szukać tej właściwej a nie brać się za byle co... Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Uzytkownik
Do jakaśkobieta miłosierna samarytanka się znalazła , co ludziom dobrych rad będzie udzielać . Wgl jesteś jeszcze tam czy jak . szukać - chyba do końca życia - wiele tu było ale 99 % nie nadają się do związku na dobre i na złe . Albo ja nie jestem bogatym przystojnym chodzącym ideałem i księciem z bajki . Pomyśl zanim powiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Nie osądzam w ten sposób ludzi.... może się nadają, może nie, to się okaże. Daleko mi na szczęście od zgorzknienia... Będzie co ma być, a konto warto mieć, taka jest moja ostateczna konkluzja. Nie oczekuję za wiele, los pokaże resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może taka wypowiedź. Przechadzając się po hotelowym holu zauważyłam otwarte drzwi, długo zastanawiałam się czy podejść do nich. Z pokoju nie wydobywał się żaden dźwięk nawet szept czy szelest postanowiłam podejść. zrobiłam parę kroków po starej skrzypiącej pokrytej warstwą kurzu podłodze, uchyliłam drzwi i spojrzałam do wnętrza pokoiku było ciemno jedynie w zarysie okna widać było promienie księżyca wpadające do środka z za uchylonych firan lekko tańczących w jego blasku Drzwi zatrzasnęły się za mną, pomyślałam nie ma odwrotu zmierzałam do okna spocona ze strachu i podniecenia i im bardziej do niego zbliżałam się tym bardziej z mroku wyłaniało się niewielkie hotelowe łóżko a w nim leżąca niczym nimfa kołysząca się na błękitnych falach morza kobieta o włosach przypominających rozgwieżdżone niebo blask który padał na jej cudowne ciało częściowo zakryte nie mógł oddać jej piękna ,spod pościeli wyłaniał się zarys ludzkiej nimfy. Stałam i przyglądałam się jak oślepiona jakbym nigdy nie widziała kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamochwala
Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Uzytkownik
Do jakaśkobieta chętnie bym ci coś powiedział ;) ale jestem grzeczny i zachowam to dla siebie nie rozumiesz mnie co czuje i przeżyłem . nie mam ochoty do takiego życia jakie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Uzytkownik
Do saamochwala zajebisty opis - możesz być dumna z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak miłość...
Tak zgadzam się z większością,panie narzekają na panów,panowie na panie.Ja tez kogoś poznałam ,byłam z nim prawie rok i okazało się,że żona obok 6 dzieci,a udawał wolnego.Gdybym nie zajrzała do jego komórki ,pewnie do dziś nie dowiedziałabym się o niczym.Mało tego,że spotykał się ze mną,to spotykał się jeszcze z dwoma innymi paniami.......Ale kłamstwo ma krótkie nogi.Spisałam adresy pań,nawet się spotkałam z żoną,a udawał nadkomisarza,a był zwykłym kryminalista,ale dobrze się maskował,ą że mieszkam w dużym mieście,więc każda pani mieszkała w innej dzielnicy.Uważajcie Panie na Pana Stanisława po 50-ce.Ale wiem,że nie wszyscy panowie tacy są,ale większość tak.Zlikwidowałam profil,poszłam na zabawę i tam poznałam swoje szczęście.Dziś jesteśmy ponad rok ze sobą i w święta pobieramy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrowaty
mam wrazenie ze sympatia to strata czasu, odsetek tak zwanych "ciezkich" przypadkow chyba jest wyzszy niz w realu. niektore dziewczyny powinno sie kierowac od razu do psychiatry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrowaty
Do MarcinUzytkownik masz calkowita racje Baby sa zaklamane, i zawsze wykorzystuja faceta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki_facet
Fatalnych kobiet na portalach randkowych jest więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody 24 Opole
widzę sporo negatywnych opinij na temat tamtejszych kobiet i muszę się dołączyć do nic . Po pierwsze spotkałem się przez ten czas z trzema - pierwszy raz to szkoda gadać kompletna pomyłka . Zaś drugi i trzeci raz to były facetki troszkę starsze ode mnie i na gg pisało się ładnie pięknie a jak doszło do spotkania to jedna i druga mało co mówiła głównym rozmówcą ja byłem . jak ja milczałem to i one . I po spotkaniu przestał naglę się odzywać jak by nigdy nic i bez powodu i nawet nie raczyły napisać co im się nie spodobało we mnie . Brak słów . Na koniec wspomną że są też tu pustaki , dziewczyny z dzieci co los dał im w kość a wymagania mają wygórowanę jak jakiś córki właścicieli . wspomnę że pisałem też z taką co ma chłopaka ale chciała by jeszcze tu kogoś poznać i z taką co założyła sobie konto bo jest z facetem ale mają ciężkie chwile w związku a potem napisała że jednak wróci do niego . Po prostu ręce opadają na to co się tam dzieję . wgl to niech ktoś coś poradzi mi bo nie mam niestety w realu jak poznać kogoś tymczasowo bo rzadko opuszczam moją miejscowść z ważnych powodów a tu to chyba naprawdę strata czasu. Pozdrawiam Bartek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrant12345678
Witam wszystkich. Tak sobie czytam te wasze posty i optymizmem one nie napawają, ale że od ostatniego mojego związku minęło już ponad pół roku, a ze względu na wykonywaną pracę (same nocki) ciężko raczej poznać interesujące kobiety, to mam zamiar założyć niedługo profil na Sympatii i jeszcze gdzieś przy okazji. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Nie zgadzam się że w sieci nie można spotkać wartościowych ludzi, w końcu moją ostatnią długoletnią partnerkę znalazłem właśnie tam, choć, Bogiem a prawdą, nie na portalu randkowym. Ale co tam, raz kozie śmierć, trzeba będzie uważać na psychopatki i te z dziobem na fotkach i może jakoś to będzie. Dzięki za ostrzeżenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgyhujkss
Jeśli chcesz wartościowego fajnego faceta to raczej na portalach rzadko go spotkasz. Dziś tacy mężczyźni są często nieśmiali a czasem nie chcą żadnych bliższych kontaktów z kobietami. Tak jak ktoś wyżej napisał kobiety częściej wybiorą skurwiela niż normalnego mężczyznę i to przytłacza i odstręcza od kobiet. Jak się ciągle słyszy od kobiet, że mężczyźni ciągle zdradzają, są chamowaci, nie szanują kobiet itp a nie jest się takim a i tak kobiety wybierają tych co będąc właśnie tacy nie fajni (chamowaci, nie szanujący ich, zdradzający) to nastawia to negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
ja poznałam na sympatii super faceta. to znaczy jest super z charakteru, bo wygląd nie najlepszy. przede wszystkim jest niższy i chudszy ode mnie ( mój wzrost 173cm, waga 57kg). wiedziałam, że on jest niski więc ubrałam jedyne buty bez obcasów. ale w obcasach chodzić uwielbiam i praktycznie zawsze chodzę w takich butach, wtedy będzie on niższy ode mnie o ok.10cm. on mówi, że to mu nie przeszkadza, ni to,że jestem o 2 lata starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa mam konto na sympati w wersji darmowej i moge wysylac po jednej wiadomosci dziennie troche to przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
nie znam takiej wersji sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
Ja już nie wierzę że poznam kobietę na tym portalu.Umówiłem się w tym roku kilkanaście razy i nic z tego.A najgorsze jest to że niektóre kobiety strasznie KŁAMIĄ ! Najpierw piszą mi że charakter jest ważniejszy od wyglądu faceta a potem kończy się na pierwszym i ostatnim spotkaniu bo nie odpisuje na maila lub nie odbiera telefonu.Tylko jedna jak do niej na drugi dzień po randce napisałem maila czy się jeszcze spotkamy to odpisała mi że jestem fajny ale z poważnego związku nic z tego. Po co się umawiają jak widzą zdjęcie faceta tego nie rozumiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnaaaaa
bywa, ze zdjęcie kłamie, więc lepiej spotkać się. tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×