Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

Gość gość
Takie portale wypaczają poglądy na związek, wyrabiają poczucie "a może znajdzie się ktoś jeszcze lepszy" i jeszcze i jeszcze- i tak w kółko. To uzaleznia. Ludzie maja tam poczucie, że mogą przebierać w potencjalnych partnerach jak w ciuchach na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Jestem na sympatii już 4 rok i mogę z pewnością powiedzieć, że są tam także przeciętni, zwyczajni mężczyźni (nie czytaj nudni), którzy szukają prawdziwego, dojrzałego związku. Są tam RÓŻNI ludzie, tak, jak w życiu. Miałam różne przejścia z tym portalem, ale ogólnie wydźwięk w całym rozrachunku jest ok. Trzeba wiedzieć czego i kogo się szuka, a z czasem ten ktoś się odnajdzie:). Co mogę poradzić? Nie zrażać się...nie psioczyć, być wytrwałym, życzyć ludziom dobrze, mieć oczy szeroko otwarte, ufać sobie przede wszystkim, być ostrożnym, myśleć i czuć ze spokojem i rozwagą, analizować, myśleć realnie, ale mieć przy tym nadzieję na coś dobrego, jak zaiskrzy to zaiskrzy:)... Jestem nadal sama, ale ten portal wniósł w moje życie coś optymistycznego, bliżej nie potrafię tego określić... ale jestem bardziej pewna w kontaktach i nie wiem, jakim sposobem... ale mam powodzenie także w życiu realnym. Tak mi przyszło do głowy, napisać Wam wreszcie coś optymistycznego i to nie jest zasługa wyłącznie Świąt:). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tandent
UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! Jest to "portal" nastawiony TYLKO na zarabianie pieniędzy! Zalogowałem się i parędziesiąt razy nie mogłem wstawić zdjęcia. Zapytałem konsultantów z 5 razy i ZERO odpowiedzi. Po czym odezwała się jakaś śmieszna LAFIRYNDA która zaproponowała,że gdy będę miał jakiekolwiek problemy,pytania to mogę je-zadać i ona-pomoże! G***O! nie odpisała po trzykroć! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! SERWERY tego żałosnego portalu są niczym 500Ramowy komputer w dzisiejszych-czasach! Tak wolno chodzi że można ugotować obiad zanim się wejdzie na bodajże jeden profil wybranej osoby!! Proponuję zainteresować Urzędy Skarbowe i pochodne instytucje by zobaczyli jak są nabierani-Polacy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same k***y wtej sympatji sa.i p********e materialistki co jedna k***a ******.h*j znimi ***** je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem fatalny a nie jestem wcale na sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwą mnie nova jak kasanova
Sympatia to serwis na szybki seks dla żerujących na naiwnych laskach , można spokojnie co 2 tygodnie mieć nową sympatię w łóżku tylko trzeba być ogarniętym co i jak. 99% osób to niedowartościowane desperatki wystarczy tylko pograć pod nie :) a trening czyni mistrza. Powodzonka panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda całkowita - na sympatii byłam trochę czasu. Wnioski > 90% średnich spotkań, 0% związku, parę znajomości koleżeńskich. Obserwacje - faceci szukają tam taniego i łatwego sexu- tandeciarze! Ponieważ do naiwnych nie należę, pan po 2gim spotkaniu raczej się ulatania. Standard postępowania. Wnioski - dziewczyny nie dajcie sie zwieść na piękne słowa, opisy czego to on nie może, czego chce, szuka prawdziwej miłości - brednie! Im bardziej brzydzi się podłością tego świata, tym bardziej chce Cie zaciągnąć do łożka. Nie dajcie się! Szanujcie siebie! Finał - konto usunęłam, bo nie mam ochoty więcej się łudzić, że są tam prawdziwi gentelmeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już 26 lat a u kobiety to bardzo wiele więc nie oczekuj rówieśnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwą mnie nova jak kasanova - pewnie jesteś atrakcyjny tam kobiety lecą tylko na wygląd, ja przystojny nie jestem i miałem tam wiele spotkań, prawie każde zakończone koszem, te kobiety w większości są tam nie normalne same nie są pięknościami a szukają nie wiadomo kogo aż trafi jedna z drugą na podrywacza co ją przedupczy na pierwszej randce. Potem narzekają jacy to faceci źli bo się okazało że ma inną albo zmył się po bzykaniu a kto ich wybiera się pytam? normalnych przeciętnych nie chcecie to o czym tu rozmawiamy! nie dość że jesteście zdesperowane bo po 25 roku życia każda jest, to jeszcze macie wymagania z kosmosu kompletnie nie adekwatne do tego co same oferujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na faceta o nick: Martinek83, healtway a ostatnio zagorka83... Facet robi sobie sport z tego portalu, jest egoistą, pisze z milionem kobiet i nie ma zamiaru na coś stabilnego aczkolwiek mówi że najważniejsza jest rodzina. Przestrzegam! Kiedyś też w takie rzeczy nie wierzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulelemelelele
Jeśli chodzi o sympatię to idzie się załamać... Wygląd mam ok w głowie też poukładane, chce stałego związku, każda dziewczyna, która mnie poznała lepiej w realnym życiu dziwiła się dlaczego jestem sam. Owszem są wyjątki ja np. nie piję nie palę i nie ćpam i nie imprezuje i niektóre z tego tylko powodu uważają mnie za dziwaka, ale to ich sprawa ważne, że ja lubię siebie takiego jakim jestem! I tak piszę do tych dziewczyna nie proponuje seksu, nie proponuje sponsoringu etc. zagaduje jakimś komplementem który mi się podoba, albo odnośnie tego co ma napisane w profilu i jedyne czego chciałem to się poznać, żeby sprawdzić czy nadaje się na żonę i matkę czy też nie, ale wiecie ŻADNA NIE ODPISUJE, czasem się zastanawiam czy ludzie którzy mają tam profil w ogóle mają pojęcie po co tam są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam sa same odpady genetyczne! Faceci których nikt nie chce, brzydcy , chciwi. ale maja za to wymagania , laska mloda i ladna a... ze swoimi pieniędzmi domem autem a w zamian... gowno czyli on brzydki , nudny, bez kasy wielkie zero... jak bym miała wybierac symapatia a samotność wybieram samotność po co komu smieci w domu....to się wyrzuca bo smierdzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna bierna krowa narzeka kto zagada zamiast samej zagadać do ego co ją zainteresował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciej1233 dzisiaj, 01:08 twoje życie jest puste maciej1233 dzisiaj, 01:13 córka sbeka albo byłego urzedasa z prlu jeden huj powinni was EXTERMINOWAC NATYCHMIAST W 89 maciej1233 dzisiaj, 01:14 znalazła się portretka życia interentowego pisz k***a O SOBIE TY PINDO Od: maciej1233 dzisiaj, 01:17 oksymoron p**do poznawać znaczy oceniać poczytaj KANTA KRYTYKĘ CZYSTEGO ROZUMU oto co dostałam za wiadomości_ i tacy sa tu panowie- facet sfrustrowany, pisze do o 10 lat starszej kobiety i na wejściu obraża. Ale potem jeden z drugimże kobiety takie puste.poza tym, panowie narzekacze? dziwicie się? na forum, jakiego słownictwa uzywacie? że kobiety to pustaki, p***y, krowy, d***** itd. Niestety, skoro tak myślicie o kobietach, to żadnej NORMALNEJ kobiety nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętnych nie chcecie
normalnych przeciętnych nie chcecie ??? ale drodzy panowie, WY TEŻ NIE CHCECIE NORMALNYCH, przeciętnych kobiet. Ma wyglądac tak i tak, robić to i to... oto przykład, profil pana ''muine 45 lat, mężczyzna Gliwice, śląskie Mój wymarzony partner Dziewczyna akceptująca chęć posiadania kawałka wolnej przestrzeni przez partnera (działa w dwie strony) raczej szczupła:-) Mój nierealny ideał:-))))) : " Wiem, że nie można kochać na zawołanie, ale nam to się uda. To uczciwa propozycja. Wstanę, wezmę prysznic, a potem będę już tylko pana. Będę na każde zawołanie, będzie pan mógł robić ze mną wszystko. Będę jak niewolnica, jak pies. Będziemy się kochać rano, w południe, wieczorem i w nocy. Będę pana całować, tulić, lizać, prasować koszule. Będę miała zawsze dobry humor, nigdy nie będzie bolała mnie głowa, bez najmniejszego szemrania skoczę po piwo i obejrzę z panem każdy mecz. I nigdy nie będę chciała nowego futra, a gdy kran zacznie ciec, sama zawołam hydraulika. Czasami tylko wymknę się do lasu, pochodzę, pobiegam, dotknę drzew... " przymrużenie oka wskazane:-)))) cytat ze sztuki " Choć ze mną do łóżka" :-)))''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie tam nie wchodzcie ,tam sa nieudacznicy zyciowi jeden frajer wprost zapytal jakim samochodem jezdze to sa gowna których nikt nie chce, nawet na burdel nie maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z faktem są tam mężczyżni którzy cię pytają czym jeżdzisz i czy masz własne mieszkanie dom czy co ??? portale randkowe to dno .... tak uważam i jeśli być z kimś z portalu to wybieram bycie samemu .. pozdrawiam osoby znające własną wartość ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
Co ciekawe ja się zarejestrowałem na sympatię i co mnie zdziwiło 80 % to ładne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolnosciprawda
Ostrzegam Rafał Wojdan Warszawa niezrównoważony psychicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkahsdkugd
uwaga na profile facetów z krakowa na portalu sympatia.pl: winteriscommingnow 29 lat, sympatyczny85krk 30 lat. buraki, prostaki i chamy, złośliwi, obrażający kobiety a jednocześnie szukający okazji seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za nim odezwiecie się do kogoś na sympatii lepiej wpiszcie jego nick w wyszukiwarkę. Niestety wpadłam na to po fakcie i dopiero teraz znalazłam info o tym, że maciej1233 to psychol! Potwierdzam, że to p***b jakich mało! Wyzywa od najgorszych i poniża! Uważajcie też na romantycznyzklasa, wciska straszną ściemę. Ciężko się go pozbyć, a chodzi mu tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Sympatii, jak i w życiu, różnie bywa... Są wartościowi ludzie, są i inni. Kobieta ma dziś zbyt wielkie wymagania w stosunku do tego, co może zaoferować... Ale to wina mężczyzn, którzy nie są tak przebiegli, jak kobiety i są (powiedzmy sobie szczerze) po prostu mniej od nich sprawni intelektualnie. Facet potrzebuje i szuka ciepła, kobieta - kogoś, kto zaspokoi jej oczekiwania w zakresie podróży, luksusu i prestiżu. Wtedy kocha mężczyznę, ale gdy pojawi się inny, który da jej tego więcej, wtedy zaczyna kochać tego drugiego. Kobiety są niestałe w uczuciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest jak kot a ja kotów po prostu nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% facetów tam szuka darmowego seksu nie stać jednego z drugim na agencję!! Normalnych tam jest garstka, którzy i tak odchodzą. Normalny, przystojny nie oszukujmy się ma branie w realu nie będzie tracił czasu na sympatii. Desperaci,oszuści, czarusie, bajkopisarze. Ja w bajki nie wierzę dawno z nich wyrosłam. Bajki piszą, mówią aby szybko i łatwo zaliczyć 1-2 spotkanie nie dasz d**y to co on będzie tracił czas wtedy olewa bo kręci z kilkoma na raz bądź szuka innej chętniejszej. Są też tacy którzy olewają i mają jeszcze pretesje do garbatego, że dzieci ma proste. Ludzie szanujmy się wzajemnie a nie przedmiotowo jak towary. Mężczyźni twierdzą że kobiety szukają tam nadzianych księci z bajek, a faceci kogo tam szukają??? Na piękną, bogatą księżniczkę to Was nie stać, na księżniczkę to może sobie pozwolić milioner. Wymagania mają chyba z kosmosu, aż głowa boli. A potem to jacy oni biedni pokrzywdzeni misie. Jaki szacunek dajecie, taki otrzymujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie dajcie im się zwieść nie wierzcie w bajki. Normalnych tam brak, a jak nawet są to garstka, którzy szybko odchodzą. Normalny facet ma branie w realu czy przystojny czy przeciętny. Tam znaleść kogoś ciekawego, konkretnego graniczy z cudem. A te galerię na sympatii o ślubach i happy endach to nabijanie tylko ludzi w butelkę chodzi tylko o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Mig
Dnia ‎10‎.‎08‎.‎2017 o 15:46, Gość gość napisał:

Normalny, przystojny nie oszukujmy się ma branie w realu nie będzie tracił czasu na sympatii

Cholera. Dzięki za info. Po co ja głupi tracę tam czas. Wystarczyło rozwinąć dywanik by tabuny kobiet wiedziały w którym miejscu powinny się ustawić w kolejce do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Miałem tam konto w 2015 a po paru miesiącach skasowałem a niedawno znowu założyłem i widzę że w mojej miejscowości nadal  te same kobity co wtedy + kilka nowych a reszta bez zdjęć i krótkimi opisami. I to ma być portal randkowy ? Nie powinni pozwolić zakładać profili bez zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×