Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

Gość crossy66
ja tam wolw wyrywać panny w realu :D większą radść mi to daje ale mam też portal na fotce i dziewczyny same piszą tylko nie traktuje takich znajomości poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhtyy
Normalnej kobiety która będzie miała coś w sobie, była z charakteru OK i żeby nie była grubsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 124
Załamka , faceci na sympatii głównie myślą że to co mają w majtkach to szczyt marzeń wszystkich kobiet i są zdolni do świadczenia usług seksualnych .Myślę ,że jakby założyli agencję towarzyską lepiej by na tym wyszli. A pan z linku habibiboy przeszedł sam siebie , mierny seks za dużą cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy hy hy
na sympatię zalogował się mój były :D polecam tego obiboka serdecznie! nadmienię ze zostawil mnie sama z dzieckiem, co swiadczy o nim rewelacyjnie (po 6 latach bycia razem i planowanym dziecku), ma to w d... gdzie pójde i jak bede mieszkac z dzieckiem. Wspolczuje jak wam się trafi! Cale szczescie ja sobie poradze :) a on dalej niech szuka nowej sprzataczki, bo sam z siebie nic nie daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhtyy
hy hy hy współczuję. Ale miał prawo się zalogować. W sumie co tu dużo pisać, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet zdarzają się "czarne owce". Sympatia wygląda jak kolejny portal lansowy. Znaleźć kogoś wartościowego i atrakcyjnego z wyglądu zarazem jest dość trudno. Nawet jeśli już gadka się klei to kobiety są z reguły bardzo niechętne do umawiania się. Bywa, że w ogóle nie przychodzą na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatiowaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Spotykam sie z facetem od ponad miesiaca, poznalismy sie na sympatii. On caly czas ma konto i loguje sie. ja swoje mam, ale loguje sie rzadko. Zaozylam 2 konta zwiadowcze :D z ktorych weszlam na konto mojego znajomego, poslalam mu kilka pytan. Odpowiedzial na nie, i napisal wiadomosci na 1 i 2 konto, w ktorych podal swojego maila,na wypadek gdybym nie miala abonamentu. wdalam sie z nim w rozmowe jako osoba 1 i oosba 2. kazdej pociska kity. mnie tez, jak teraz moge wnioskowac. czas, aby dac spokoj z kims takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaśkobieta
Jestem zadbaną, wykształconą kobietą po 30-stce, samotną. Nie miałam gdzie poznać partnera, singli już brak w moim otoczeniu. Zapisałam się na sympatię 3 lata temu... Chciałam się podzielić moimi wrażeniami. Fajnie jest sobie porozmawiać, ale nie polecam tego miejsca na poznanie drugiej połówki. Dlaczego? Są tam głównie nieatrakcyjni desperaci, niesympatyczne typy, napaleńcy... Jeżeli trafi się ktoś, z kim rozmowa się klei, to z reguły ma zbyt wielkie oczekiwania, jeżeli chodzi o wygląd, albo... charakter mu się nie podoba, może dlatego, że mam własne zdanie? No jasne, jak nie ta to inna...W końcu są tam miliony profili...Moja koleżanka i ktoś z rodziny poznały jednak tam swoich partnerów... Widocznie nie mam szczęścia. A może były mniej wymagające? Jedno jest pewne: fajny facet w życiu nie będzie szukał na sympatii... Ale z drugiej strony... Ja jestem fajna, i co? Jestem tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź...
Pojechało ci po wartości, bo ją uzależniasz od innych - od zainteresowania, bo przecież ty, piękna zgrabna majaca czym oddychać dziewczyna, zasługujesz na przystojnych , zadbanych równolatków... no proszę cię, chyba wychodzi z ciebie jakiś narcyz, a na pewno osoba o prawdziwym poczuciu własnej wartości równym liczbie zero. Właściwie ty się żalisz tutaj, masz pretensje czy jak? Skoro jesteś taka księżniczka to w realu powinnaś mieć sporo adoratorów, wystarczy wyjść gdzieś wieczorem... widać wymagania masz jakie masz i pewnie liczyłaś, że nagle pojawisz się z ofertą siebie w necie i ciacha same będą lecieć jak pszczoły do miodu - rozczaruję cię - takie ciacha zawsze znajdą sobie prawdziwe laski za którymi obracać się będą na ulicy faceci - ty natomiast zapewne jesteś średnia krajowa, bo oddychać nie jedna ma czym a i reszty kobietom nie brakuje - trochę pokory i nie płacz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakaskobieta
Fajni są tylko na nich mało kto zwraca uwagę. Po drugie wcale nie jest tak, że fajni tam nie siedzą - wystarczy, że mają jedna maławade... że są nieśmiali... więc taki portal to dla nich zbawienie, także nie upraszczaj, bo nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaśkobieta
Na ciachach mi nie zależy, a zwłaszcza na takich, co to szukają sobie lasek, żeby się "pokazać"... Zależy mi na kimś mądrym. Tak to prawda, że mężczyźni nieśmiali zdarzają się na takich portalach, spotkałam kogoś takiego. Może trochę się tu użalam, ale naprawdę ciężko jest spotkać w internecie drugą połówkę, pewnie tak jak w życiu... no cóż. Trzeba wiele cierpliwości i dystansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przychodnia13
NEt to jakiś tam przekrój społeczeństwa. Ile w życiu spotkałaś osób, z któymi nadawałaś na wspólnych falach itd. Na pewno nie tak dużo, bo takich osób nam pasujących nigdy wiele nie ma.Tak samo w necie. więcej cierpliwości. Może jeszcze kogoś poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie ta sympatia
jako faceta tylko wkurza. Na żywo nie mam jakichś tam strasznych problemów żeby poznać kobietę wystarczy że ruszę tyłek i pójdę gdzieś do jakiegoś klubu/dyskoteki co 2-3 imprezy same mnie panie zaczepiają ale w takich miejscach nie lubię poznawać kobiet bo mam złe doświadczenia z tym związane ale nie ważne. Założyłem tam konto z ciekawości odzywają się do mnie panie róże i do tego atrakcyjne sam nie wysyłam oczek bo nie będę ciągnął 10 srok za jeden ogon. Spotkałem się z bodajże 5-ma i co każda po jednej randce nie chciała mnie więcej widzieć, z dwoma się przespałem bo tego chciały... ale też po jednej nocce nie chciały się więcej spotykać :/, aż takie mają wymagania? nie rozumiem :/, na żywo jest prościej i szybciej kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatia to
Autorko czy 26-latka jest juz na tyle stara i "niechodliwa" ze pozostaja mi tylko tacy kandydaci?? To tak jak kobiety mówią, że facety bez doświadczenia po 25 to jakiś odpad i go nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Przychodnia13
Tak, to prawda,że znaleźć kogoś odpowiedniego jest trudno, kogoś o podobnych poglądach i celach... Ja jednak jestem optymistką, w końcu nadal tam jestem i jeszcze mam trochę nadziei. Wiem, że i tam są ludzie, którzy oczekują poważnego związku, a nie panienki na jedną noc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak czy tak
HeHe to jakieś jaja są, tak nie może być. Jestem 35 latkiem, w życiu trochę sie u mnie pozmieniało. Sam nie wiem czy w sympatii znajde kogoś czy nie, bo w realu nie mam czasu. Prowadzę firme i brakuje mi troche czasu a na weekendy wolę sobie pojechać w plener niz iść do klubu w poszukiwaniu kobiet. Jestem wysoki 188 95kg dziewczyny sie oglądaja często ale 18-20 lub 22 lata to troche przegięcie czyz nie?.Piszecie wszyscy że 26 czy 27 lat i macie problem z partnerami i gdzie ich szukać, to co dopiero ja 35 lat i nie młodnieje. Fakt ze na siłę nie szukam ale .... Sympatia to trochę nie moja bajka i anuluję profil bo jakoś mi nie leży...pozdrawiam osamotnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo09kiu8
Szukasz takich a później masz pretensje, że takich znajdujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Żeby was pocieszyc to napsize ze poznalam swojego obecnego meza wlasnie na sympatii-5 lat temu. Takze mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jakaś kobieta skoro uważasz że faceci tam to desperaci, napaleńcy i nieatrakcyjni to można by rzec że kobiety też takie są, bo fajne kobiety nie przesiadują na takich portalach nie oceniaj ludzi po wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaśkobieta
Nie wiem, jakie tam są kobiety... bo z nimi nie pisałam:). Wszyscy oceniamy się po wyglądzie, najpierw akceptacja fizyczności a potem dalszy ciąg... Nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zullka123
a mozecie mi powiedziec czy lepsze jest edarling czy sympatia? bardziej skłaniam sie ku symaptii patrząc po komanetarzach o np. tu: http://czops.pl/sympatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADDFFDFDFGFG
tak juz jest.26 latka zlapie starego kawalera ,albo kawalera z odzysku,swoje super lata stracilas na studiach, teraz zostaly ci ochlapy, typy strsi panowie z brzuuszkiem,albo mami synkowie masz duzy wybor ,glowa do gory ja doatalam w wieku 26 lat, meza co byl 7 lat strszy po rozwodzie bez dzieci, zyjemy nadal ale czy to wymarzony facet ...? ALE ZYC TRZEBA BYLAM NA TYLE DOROSLA WIEDZACA CO CHE OD ZYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego waćpanna się spodziewała
a czego się spodziewałaś autorko jak szukałaś kogoś przez neta? przecież wiadomo ,że na takich portalach siedzą sami desperaci :( do ludzi wyjdź w realu a nie tracisz czas na internetowe fora i jeszcze głupsze portale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandal
droga margii jesli odpowiada Ci mlodszy bez brzuszka i tez po dlugoletim zwiazku daj znac tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekkk
Wcześniej Letterman, teraz Nibelungen, Tomek, wysoki, niebieskie oczy,z Krakowa, charakterystyczne "r", opowiada o podróżach do Birmy. totalny kłamca, krętacz, skąpy, wiecznie nie miał papierosów, ciągnął równocześnie romans z byłą dziewczyną. Porażka, trzymać się z daleka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszeM
Mam się uważać za odpad?Bo mam 29 lat? Nie dziwi mnie,że pełno tam takich podstarzałych panienek od 26 wzwyż...To takie życiowe problematyczki które wyżej srają niż dupą sięgają ,a w zamian nic ciekawego do zaoferowania nie mają!!! Zakładają takie kwoki konta z podrasowanymi fotkami z fotoshopa i myślą ,że znajdą młodego huja co ma kasy bicepsy i ma zajebiste sposób życia!Kurwa zejdźcie na ziemie bo naprawdę się ośmieszacie !!! Nie dziwi mnie skąd się taki niski przyrost wziął skoro wy zamiast podchodzić normalnie do sprawy to wy sobie wybieracie a właściwie nic nie robicie tylko zaśmiecacie tymi swoimi profilami portal i bierze się później taka opinia ,że tam sami są tacy nic nie warci.A odpowiedzieliście sobie ile wy jesteście warte? GÓWNO wam powiem!!! A 30 letnia babka to na serio....Odpad!Każdy na każdego wrzuca, a co wy tam w takim razie robicie?Widocznie same jesteście takimi badziewami jak pozostałość... Jestem tam 5 rok i ....na prawdę nauczyłem się już sam życ i wątpię że kogoś poznam...Mam wstręt nawet na realu już kogoś poznaćwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabb
też uważam że ten portal jest do bani. nie masz zdjęcia to od razu pokaż zdjęcie. wszystkie zdjęcia ludzie maja dla szpanu. wyjatki mają normalne zdjęcia. o opisach nie wspomne. jestem jaki jestem. na południu polski normalnych brak, zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Postanowiłam skończyć z tym portalem, nikomu, nawet największemu wrogowi go nie polecę... Spotkam kogoś w życiu, ok, nie to też ok... Nie ma co szukać miłości na takich portalach. Znam kilka osób, które w desperacji wzięły "co się nawinęło", ale czy są to osoby szczęśliwe? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyfuyt
ja tez pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobieta
Próbowałam, nie udało się... Pozdrawiam wszystkich, którym się udało i są szczęśliwi, chociaż takich osób jest pewnie jak na lekarstwo... Desperat/ka, który/a chce koniecznie kogoś tam znaleźć, znajdzie... Ale jeżeli ktoś szuka prawdziwego uczucia.... wątpliwa sprawa. Jednym słowem - STRATA CZASU I ENERGII. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×