Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

DZIEŃ 3 -2 jabłka -2 płaty śledzia marynowanego, garść migdałów -papryka, marchewka -makrela wędzona, migdały -3 marchewki - ogórek, serek wiejski, plaster żółtego sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 4 -jabłko, pomarańcza -2 jajka, szynka -marchewki -parówka, żółty ser -ogórek zielony -serek wiejski, migdały Myślę że świat się nie zawali z powodu tej parówki. Piję dużo herbaty, 4 kubki zielonej, 4 czerwonej, do tego jeszcze woda i kawa rozpuszczalna z odrobiną mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19ola90
Witam!:) Dzis dolaczam do was i zaczynam dietke!Zobaczymy jak minie 1 dzien:) Dziewczyny, jak radzicie sobie bez kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Hej. Ja jutro startuję. Już kiedyś robiłam i myślę, że tura czy 2 nie zaszkodzą:). Głodnym się nie chodzi i idzie wytrzymać. Jutro podam wagę startową ale ok 83 kg. ma zamiar tez jeździć na rowerze i jak ja to mówię "nordicwalkingować" :). Za miesiąc wesele, sukienka jest ale trochę ciasna, może się uda bo na nowa żal kasy (hahaha). Kupiłam przez internet i ogólnie śliczna tylko w biuście za ciasna. :D Może kogoś namówię-jutro poniedziałek, akurat dobrze się składa:). 19Ola90 ja znam wersję w której kawe można pić:). A dokładnie wszystko co ma mniej niż 10kcal w 250 ml:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19ola90
hej, dzieki za odpowiedz:D niestety to mój 4 dzien, a grzeszki mam juz na swoim koncie:( codziennie biegam, takze ludze sie, ze to mi sie spali:) chociaz watpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
19ola90 na pewno to bieganie coś da:). Ja zaczęłam:). Może kogoś jeszcze do nas zwerbujemy:). Jak możesz to napisz na koniec dnia co jadlaś, tak zciekawości:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Bo nam temat umrze:). Nikt się nie da namówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
Ja dzisiaj pierwszy dzien na diecie :) 1. jabulko z gfejfrutem 2.salatka z tunczyka (tunczyk cebola majonez dietetyczny) 3. jajecznica 4.salatka (pomidor cebola szynka z kurczaka, troszke soku z cytryny) 5. troszke makreli jabulko 6 posilek juz sie robi pasta z jajek i makreli czuje sie dobrze pomimo dzisiejszej miesiaczki ktora mnie zaskoczyla:D no dziewczyny ktora ze mna traci kilogramki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Hej Moniczka. Czyli jedziemy rowno. Moje dzisiejsze menu: 1) Połowa pomarańcza+kiwi 2) Giczka z kurczaka +plasterek sera żółtego 3) Giczka z kurczaka+połowa pomarańcza 4) Jabłko i połowa kiwi 5) Połowa pomarańcza i połowa kiwi 6) Pieczona połowa z udka kurczaka + salataka ( pomidor, cebula, pieprza, sol) I wciągu dnia: 1,5 l wody, 1 kawa, 2 herbaty ( czarna i zielona) i pewnie jszcze jakąś wypije. No i godzina rowerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Ale chyba nie mamy takich samych rozpisek diety. Bo u Ciebie widzę 2 posiłki białkowe ( jako samodzielne, nie liczę białka+warzywo cz owoc) a u mnie tylko 1 był taki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
no tak moj pierwszy dzien byl strasznie pomieszany bardzo mi sie pomieszalo wszystko ale to jestem wlasnie ja zawsze roztrzepana:P dzisiaj juz sobie wszystko rozpisalam, tylko pozamienialam miejsca bo tak mozna czyli posilek 4 zjadlam na sniadanko:) DZIEN 2: 1 jajecznica i pomidorek (zamiana z posilku 4) 2. 2 platy sledziowe 3. pomidor ogorek cebula 4.2 jabłuszka (zamiana z posilku 1 na 4) 5.kabaczek, grzyby, pomidor i cebula ( zamiana z posilku 6 na 5) 6. 2 jajka na miękko Pije prawie 2 litry wody, z 5 herbat zielonych planuje dokupic sobie czerwona:) a tutaj przepis na kabaczka ktory sama wymyslilam mam nadzieje ze bedzie mi smakowac:D Kabaczka obgotowuje w lekko solonej wodzie, nastepnie wycinam pestki wkladam pomidorka cebule i grzyby doprawiam ziolami i posypuje startym serkiem (nic nie zaszkodzi dodac troszke 5 produktu) i do piekarnika na jakies pol godzinki mysle. Dziewczyny piszcie jakies swoje przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Tak można zamieniać kolejność posiłków dowolnie, ale z dodawaniem dodatkowego składnika, zwłaszcza z innej grupy to już nie wiem:). Ja jednak będę się trzymać rozpiski:). Ja mam fajny przepis na danie z 3 składników z grupy warzywnej. Naprawdę dobre. Kabczek Cebula Pieczarki Cebulę dusimy na małej ilości wody, dodajemy pieczarki, solimy, puszczą wodę i dusimy aż wyparuje, troszkę podpiekamy. Dodajemy pokrojonego w kostkę ze skórą kabaczka, czy tam 2, zalewamy wodą i dusimy chwilę pod przykryciem mieszając czasem. Gotowe. Fajnie jak cukinia troszkę chrupie. A druga wersja to zblendować to i uzyskujemy zupę krem-PYCHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
o super napewno wyprobuje twoj przepis ja zbytnio nie znam sie na kuchni mam dopiero 20 lat wiec ucze sie :D co do tego mieszania to sama nie wiem ale troszeczke serka nie zaszkodzi a napewno doda odrobinke smaku :) Chcialam bym zrzucic 5 kilo w tej turze mam nadzieje ze mi sie uda dodaje takze cwiczenia pol godzinki na orbitreku dzisiaj zaczynam bo wczoraj nie dalam rady bo dostalm miesiaczki ale jakos sie trzymam i musze wytrwac 10 dni to nie tak duzo :) Cicho cos tutaj ale damy sobie rade w malym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Damy damy:). Ja niewiele strasza od Ciebie, jeśli kilka lat to niewiele:). Robiła już kiedyś tę dietę i jakoś trzeba bylo sobie urozmaicać:). Robiła też ala leczo w ramach 3 lub 4 poduktów warzywnych: cebula pomidory cukinia i jeśli z 4 składników to dodatkowo czosnek i wszystko poddusić razem, pomidory obrać wczesniej ze skóry. Tez dobre:). Dla smaku zamiast zwykłej papryki, którą daje się do zwykłego leczo dałam słodką w proszku. A w przypadku posiłku: 3 warzywa+ białko można taki leczo zrobić z kurczakiem czy szynką podsmażoną na bezkalorycznym tłuszczu czyli teflonie:D:D. Moje menu jak do tej pory 1) Kilka winogron+gruszka 2) Jajecznica z 2 jajek na 2 plasterkach szynki 3) Pomidor+ogórek+3 rzodkiewki Ponoć też dobrze jest tak ustalać sobie kolejność posików, żeby na koniec zjadać posiłek z 2 grupy-białko. A w ogóle to co ile jesz? Ja tak różnie co: 2h15 min, co 2h i stwierdziłam, że trzeba regularnie i na jutro ustawiłam sobie alarm w telefonie o 2 h.Bo to podobno tez jest ważne. Trzyma kciuki ale nie ma co nastawiać się aż na 5 kg. Żeby się potem nie rozczarować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
genialne pomysly z tym leczem, wszystko skroic i dusic na patelce i tylko doprawiac ? ja wlasnie zajadam sie salatka pomidor ogorek (kiszony) i cebola dodalam troszke octu oczywiscie ziola, bazylia jest pyszna !:) Dzisiaj zjem jednego kabaczka a jutro zrobie tak jak pisalas :) trzeba sobie jakos wlasnie radzic zeby tylko sie nie znudzilo jedzonko bo wtedy jest najgorzej;/ No moze przesadzilam z tymi 5 kg ale tak pisaly dziewczyny i bylam bym w 7 niebie :D ale i tak zamierzam zrobic 2 ture moze i nawet 3 jak zdarze przed 16 czerwca :) Ja jem tak tez co 2 lub 2 i pol godzinki jak wstaje o 9 to tak ok 19 koncze bo wczoraj tak poplatalam sobie to wszystko ze chyba zjadlam o 18 i nie moglam zasnac taka bylam glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Ja też przed 16 czerwca chce się nieco zmniejszyć:). Mamy miesiąc więc kilka kg powinno się udać:). Ale zbieg okoliczności:).A co masz wtedy? Ja wesele:P. Nie swoje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Co do lecza to wszystko wewalić i dusić pod przykryciem, dać trochę wody i przyprawy jakie lubisz. Trzeba sobie radzić:). Jesli lubisz indyka a jak nie to może polubisz:). jakas porcja mięsa ugotowana w wodzie jak rosół z marchewką, pietruszką, cebulką, kilkoma liśćmi laurowymi i bobkami ziela angielskiego. Naprawdę dobry. Gotować ze 20-30 min. Najpierw oczywiście samo mięso, potem "zszumować" i wtedy dodać jarzyny. Ja zjada tylko mięso:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
ja jednak zmienilam kolejnosc i teraz zajadam sie salatka z tunczyka :) no fajne znasz te przepisy ja narazie nic ci niestety nie moge napisac:D ale cos juz wiem trzeba kombinowac:) ja za miesiac wyjezdzam do stanow i chce pokazac ze w koncu mi sie udalo zrzucic pare kilo, tam zapewne tez cos strace bo bede pracowac wiec po wakacjach jak wyjade z chlopakiem nad morze to ebde czula sie swietnie marzy mi sie dobra figura gdzie nie bede martwic sie ze tu mi cos wystaje tu cos zwija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Dzisiaj:) 1) Kilka winogron+gruszka 2) Jajecznica z 2 jajek na 2 plasterkach szynki 3) Pomidor+ogórek+3 rzodkiewki 4) 1/2 serka wiejskiego+kabanos 5) Kalarepa, ogórek, rzodkiewki,cebula 6) Gotowany indyk +zielony groszek z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
brzmi smacznie :) o kabanosy tez mozna zjesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
Dzien dobry ! 3 dzien pora zaczac:) 1. twarozek z rzodkiewka, ktorym sie wlasnie zajadam PYCHOTA !:) 2. ogorek, kiwi 3. noga z kurczaka gotowana do tego salata z pomidorem i ogorkiem 4. jajecznica z 2 jaj, garsc orzechow 5. makrela, migdaly 6. znowu moja kochana salatka pomidor cebola ogorek :) Dzisiaj moja mama jak mnie zobaczyla to sie pyta czy dobrze sie czuje rano troszke krecilo mi sie w glowie, ale juz jest dobrze jem twarozek pije zielona herbatke i daje rady:) Jak u cibie karolinko bo widze ze sama walczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
No same niestety. Może ktoś dołączy. Przejrzałam ten wątek i wychodzi, że kabanos można. No ale jak boczek można:D to co tam kabanosik:). Ja na razie: 1) 1/2 serka wiejskiego+plasterek szynki 2) sałata, groszek, ogórek ( zaraz wszamam:)) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
Jak narazie same jedziemy rowno :) dobrze nam idzie odchudzalas sie juz na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Tak:). Kiedyś zrobiłam chyba 3 tury pod rząd z małymi przerwami chyba 1 dzień. Ale prawda jest taka, że w pierwszej turze chudnie się najwięcej a potem 1-1,5 kg. Ale przynajmniej zdrowe nawyki jedzenia często a mało można sobie wyrobić. Za godzinę ostatni posiłek. Tak to dziś wyglądało: 1) 1/2 serka wiejskiego+plasterek szynki 2) sałata, groszek, ogórek 3)Jabłko i ogórek 4)Kurczak i 1/2 serka wiejskiego 5)Pieczarki, cebula, groszek, pieprz 6) łosoś z piekarnika + coś....chyba fasola lub żółty ser. Się zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
pieczarki jakos sporzadzilas z cebula i groszkiem? jak w ogole sie czujesz ja jestem strasznie zmeczona dzisiaj cwiczylam 25 minut plus 30 brzuszkow i pompek i ledwo pisze ciezko mi sie rece podnosi:D a rano troszke mi sie w glowie krecilo nie wiem czy to dobrze, dziewczyny pisaly ze w 3 dniu jest ciezko bo organizm zaczyna spalac tluszcz i mozna sie dziwnie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Wiesz ja czuję się ok. Nawet byłam w ogródku kopać dołki pod pomidory. W zasadzie to nie wiem czy to normalne. Bo pomyśl sama przeciez jemy co 2 h. Cały czas organizm ma paliwo. Dużo białka. A normalnie jakdłybyśmy pewnie 3-4 posiłki a tu aż 6. Na zdrowy rozum nic nie powinno się dziać. Może w głowie to siedzi bo wyczytałas, że 3 dnia się zwykle źle czuje:). Ja chyba jeszcze na rowerek pojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
A pieczarki poddusiłam na odrobinie wody z cebulą, pod koniec groszek. Ale nie polecam. ten eksperyment się nie udał:P ( miała otwarty groszek i chciałam go zużyć:P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka192
aha rozumiem hehe:D ja jutro bede robic twoje leczo mam nadzieje ze mi wyjdzie:D no w sumie masz racje i pogoda tu u mnie jest taka tragiczna bedzie zaraz pewnie padac a zazwyczaj wtedy jestem oslabiona :/ ja zjadlam nie dawno plat sledzia i kilka migdalow na ostatni posilek czeka mnie pomidor, cebula i ogorek kiszony :) Musze isc jeszcze na zakupy bo chyba nie mam nic na jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Ja i tak Cię powdziwiam, że rano robisz rozpiskę na cały dzień:P. Ja w porze posiłku otwieram lodówkę i kombinuje:P. Nie licząc mięsa, które rozmrażam- piekę-gotuję dzien wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×