Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Mam nadzieję że dziewczyny które wczoraj zaczęły jeszcze się odezwą. U mnie OK, drugi dzień dobiega końca. Jest mi strasznie niedobrze, zjadłam łososia wędzonego i był bardzo tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ PIERWSZY 9:00 grejfrut, pomarańcza 11:00 pomarańcza, jajko 13:00 jabłka 15:00 szpinak, cebula, 2 jajka, kapusta kiszona 17:00 grejfrut 19:00 serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DRUGI 9:00 grejfrut, pomarańcza 11:00 dorsz wędzony, łosoś wędzony 13:00 łosoś wędzony, pomidor 15:00 kalafior, brokół 17:00 ogórek, pomidor, cebula 19:00 serek wiejski, rodzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzień III. Nie chodzę głodna, mogę unikać produktów których nie lobię a nie zmuszać się, żeby je jeść bo nie ma co innego do wyboru. Byłam na Dukanie wcześniej niby schudłam ale w wielkich męczarniach no i potem waga znowu w górę :( a tu czekam na posiłek z przyjemnością. Miałam się zważyć dopiero po 5 dniach ale nie wytrzymałam, waga pokazała dziś 2kg mniej :))) Mam tylko nadzieje, że nie stanie w martwym punkcie. Jak pilnujecie godz bo to jedyna dramat dla mnie, o różnych porach mnie nie ma w domu wiec ułożenie menu dnia sprawia mi trochę kłopotu, bo muszę zamieniać posiłki, ale się nie zniechęcam. Damy rade :)) PS W grupie 2 są plasterki boczku, co o tym sądzicie? bo myślałam dzisiaj o kapuście, cebuli, pieczarkach no i jak nic tam by pasował ten boczek i to wszystko uduszone razem(boczek wcześniej mam zamiar usmażyć na suchej patelni i odlać tłuszczyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień I: 9.30 truskawki, pomarańcz 12.00 pomarańcz, jabłko 14.00 jabłko, winogrono 16.00 orzechy laskowe, jabłko 18.00 ogórek, pomidor, rzodkiewka, szynka 19.30 pistacje x2 Dzień II 8,30 ogórek, pomidor, rzodkiewka, cebula, pieprz 10,30 gruszka, pomarańcz 13,00 szynka, fasola 15,30 pomarańcz, gruszka 18,00 kapusta, cebula, pieczarka 20,00 pistacje, orzechy ziemne Dzień III 9,00 sałatka z jajek x2 11,00 pomidor, ogórek, cebula, fasola 13,00 kapusta, cebula, pieczarka, boczek :) 15,00 pomidor, jabłko 17,30 szynka x2 (lub szynka, fasola) 19,30 orzechy ziemne x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutalna a ile masz wzrostu i ile ważysz. Ja bym chciała 11kg schudnąć. Dziś na wadze słabiutki kilogram mniej. Gratuluję Tobie spadku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 3 9:00 jabłko, grejfrut (miało być jedno warzyo i jeden owoc) 11:00 udko z kurczaka bez skóry, orzechy włoskie 13:00 dorsz wędzony, pomidor z cebulką 15:00 gotowany kalafior i brokół 17:00 serek wiejski, migdały 19:00 tuńczyk w sosie własnym, żółty ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 172cm i aż się wstyd przyznać 93kg jak startowałam wiec już 91kg. Chciałabym mieć magiczną 7 na początku :) ale to długotrwały będzie proces, obym wytrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaturbo jesteś tam jeszcze? jak Twoje wyniki? Asiu a Ty się nie przejmuj tym 1kg masz mniejsza wagę i to pewnie dlatego mniej Ci poleciało. Jakbym chciała ważyć tyle co Ty. A właśnie ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat i 175cm, turbo zaczynałam z wagą 79kg. Chciałabym ważyć 68kg tyle ważyłam 5 lat temu, przed pierwszą ciążą. W połowie listopada urodziłam drugie dziecko i ważyłam 86kg, od tego czasu udało mi się zrzucić 7kg. Mam nadzieję że na TURBO waga zacznie szybciej spadać. Dziś rano pokazała 78kg a nawet ciut mniej. JEszcze 2kg i pożegnam nadwagę. Wiem że nie jestem w jakiejś tragicznej sytuacji ale dobrze też nie jest, noszę rozmiar 42, marzy mi się 38. Wkurza mnie jak dziewczyny piszą że ważą 60kg i są strasznie grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 4 9:00 grejfrut, jabłko 11:00 orzechy brazylijskie, migdały 13:00 makrela wędzona, migdały 15:00 kalafior, brokół 17:00 ogórek, cebula 19:00 tuńczyk w wodzie, żółty ser DZIEŃ 5 9:00 jabłko, grejfrut 11:00 dwa jajka, żółty ser 13:00 orzechy brazylijskie, migdały 15:00 migdały 17:00 pomidory z cebulką 19:00 makrela, żółty ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa za mną. Przez te 5 dni zgrzeszyłam tylko raz, kawą z mlekiem. POstanowiłam że po pierwszej turze od razu wchodzę w następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień IV 9,30 sałatka z jajek x2 11,00 pomarańcz, jabłko 14,00 dorsz, fasola 16,00 sałata, ogórek pomidor 18,30 sałata, ogórek, pomidor 20,00 orzechy ziemmnex2 Dzień V 8,00 jogurt 0%tłuszczu 0%cukru(zamiast serka wiejskiego), szynka 10,30 pomarańcz, jabłko 12,00 kurczak bez skóry, kapusta(powinno być 2x G2) 15,00 kurczak x2 18,00 sałata, ogórek, pomidor 20,00 orzechy ziemne x2 Dzień VI 8,00 pierś z kurczaka x2 10,00 jabłko, orzechy ziemne 12,00 sałata, ogórek, pomidor, pierś z kurczaka 16,00 cebula, ogórek, pomidor, kapusta 18,00 kurczak 20,00 orzechy włoskie x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja grzeszę codziennie :( bo zawsze pije kawę z mlekiem (1,5%). Też myślę zrobić bis diety, boje się tylko świąt i tych wszystkich smakołyków :( zaraz idę na śniadanie i się zważę. Strasznie mnie ciekawi jaki tam wynik na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem nowa i chciałabym z wami podietkować trochę jeśli mnie przyjmiecie do swojego grona. dziś miałam pierwszy dzień nie będę dziśpisała co jadłam bo trochę dużo pisania, haha ostatnio odchudzałam się na diecie diamondów tam są tylko 3 posiłki więc jest mniej opisywania. a tak ogólnie to ważę 74kk i mam 167cm wzrostu chciałabym zgubić z dychę ale to jest niestety tylko marzenia ponieważ od 3 lat odkąd urodziłam syna walczę z tymi kilogramami ale nie za bardzo mam czas ćwiczyć. Na diecie diamondów trochę zgubiłam oczywiście nie tak szybko potem waga stanęła i próbowałam turbo jeden raz ale tylko 1,5 kilo mniej potem wróciłam na diamondów i nic zero, więc spróbuję jeszcze raz turbo jeśli coś będę jadła nie tak to oczywiście proszę o poprawki, jeszcze nie znam diety na pamięć . pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny kilogram mniej :)) Czyli od początku poleciało 3 :))) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekko ponad 2kg mniej. Pewnie do końca pierwszej tury będzie 3kg. Chyba żołądek mi się skurczył, wczoraj na kolację zjadłam tylko pół puszki tuńczy w sosie własnym i miałam dość, a poprzedni posiłek też był mały bo jeden pomidor ze szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 6 9:00 grejfrut, suszone śliwki 11:00 serek wiejski, migdały 13:00 kurczak, ser żółty 15:00 kalafior, brokół 17:00 pomidor, ogórek, cebula 19:00 tuńczyk, orzechy włoskie DZIEŃ 7 9:00 pomidor, cebula 11:00 serek wiejski, migdały 13:00 kurczak, kawałek wołowiny z rosołu 15:00 fasolka szparagowa 17:00 pomidor, szczypiorek 19:00 tuńczyk, żółty ser DZIEŃ 8 9:00 serek wiejski, migdały 11:00 pomidor, szczypiorek 13:00 kurczak, migdały 15:00 kalafior, brokół 17:00 jajko, żółty ser 19:00 tuńczyk, migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie, nie tylko ilość tego, co jecie, ma znaczenie, ale także jakość, a o tym często zapominamy. W większości wypadków faszerujemy organizmy świństwem, co owocuje m.in. nadwagą, cellulitem, poszarzeniem cery, zmęczeniem. Dlatego warto mięso zacząć kupować u sprawdzonego rzeźnika, owoce i warzywa da się często pozyskiwać jak nie bezpośrednio od hodowców, to z targu. Czytać etykiety! Jesli np. szukamy musli, to nie warto kupować pierwszego lepszego w sklepie, ale np. zamówić (ja swoje zamawiam z muslimix.pl). Tak, zdrowe i ekologiczne jedzenie jest droższe. ale lepiej jeść mało a wyższej jakości produktów. Pomoże na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień VII 9,00 sałata, pomidor, ogórek, cebula 11,00 szynka, fasola 13,00 szynka, fasola 15,00 kalafior, pomidor 18,00 sałata, pomidor, ogórek, cebula 19,30 orzechy ziemne x2 Dzień VIII 9,00 sałatka z jajka x2 11,00 kalafior, pomidor 14,30 szynka x2 16,00 orzechy ziemne 18,30 jogurt 20,00 pistacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forli pewnie masz rację co do tego jedzenia zdrowo, ale wiesz jak ktoś ma dużo obowiązków oprucz swojego odchudzania, czyli chore dziecko i dużo obowiązków i jeśli jeszcze musisz dziecku kupować osobno inne jedzenie specjalne, a oprucz tego nie pracujesz to na takie cuda też nie ma się kasy ani czasu żeby siedzieć w internecie, czy szukać specjalnych sklepów tylko po to żeby kupić leprze płatki. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Może ty jesteś młoda nie masz rodziny, chorego dziecka i pracujesz tylko na siebie to wtedy możesz zrobić z tą kasą co zechcesz, bez obrazy oczywiście. A tak w ogóle to chciałam się zapytać was dziewczyny czy wy np. ogórki i pomidory jadacie np.z łyżką oliwy czy raczej nie? bo z tego co widzę to tu mało tłuszczu się używa a mi nie smakują same ogórki i pomidory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutalna, mam jeszcze pytanko małe do ciebie co oznacza szynka razy 2, co 2 plasterki, czy 2kg. haha! nie rozumię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbowiczka
Hej. I ja jestem na tej diecie juz 3 dzień, juz widać minmalny spadek na wadze. Mam nadzieje, ze w grupie bedzie mi łatwiej ... Zyczę wam i sobie :D powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo masz zjeść 2 produkty z grupy2 to jem podwójna szynkę jakieś 10dag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robię sałatkę to daje dosłownie 1/2 łyżeczki tego majonezu odtłuszczonego, nie odciskam pomidorów wiec jest taki sosik z tego majonezu i soków z warzyw i już ta sałata nie jest taka sucha :) a ten sos oczywiście zostawiam bo mi służy tylko jako "omaszczenie" tej sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbowiczka
No to ja chyba robie zle, bo zjadam nawet i 4 plasterki szynki, 4 plasterki sera i to wszystko sobie robie na ciepło na teflonowej patelce. pycha :D ... Jak bym miała zjesc jeden plasterek wedliny i sera to chyba bym umarła z głodu. Wiec jak to w koncu jest. Mozna jesc ile sie chce z danej grupy, czy własnie 1 plaster szynki i 1 sera np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbowiczka
zjadam własniew buraczki na ciepło , do tego mam pomidorka z wedliną i rzodkiewką. Jem co 2 h, od 8 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasannka
Witajcie. Dzisiaj zaczęłam, więc jestem nowicjuszką ( 28 lat, 175 cm, 79 kg. brrrrrrrr ), mam nadzieję, że uda się zrzucić 12-14 kilo na tej diecie. Za pomocą środków farmakologicznych spadło mi 5 ale wolę nie kontynuować tego sposobu- szkoda zdrowia i duże koszta. Będę pisać jak mi idzie i liczę na wzajemne wsparcie. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja czytałam, to powinno się jeść połowę z tego co byś zjadła bo jesz 6 posiłków. Ja chyba też już mam zmniejszony żołądek bo ciężko mi zjeść np 5 warzyw, czy np 2 jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×