Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość Brutus 0000000000000
na noc to bys zjadła? bleeeeee. jak ty masz takie marzenia to w zyciu nie schudniesz, co ty sobie myslisz zrobisz diete a potem rzucisz sie na zarcie??utyjesz z nawiazka. Pamietaj GRUBA jestes tym co żresz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
wiem Brutusie. ale ja jak sie odchudzam to myle wtedy bardziej o zarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
Gruba to chyba kazdy , ale pomysl chcesz byc piekna ??? to biesz sie za siebie skomlenie nie pomoze. co jest wazniejsze syty żołąd czy piękna zgrabna sylwetka. pomysl i bierz sie za siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
dzieki za motywacje zmotywuj mnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
ok masz grube ciało we wszystkim wygladasz okropnie jakby tłuszcz z ciebie kapał fuuuuj ...gruba wez sie za siebie bo z takim ciezarem długo nie pociagniesz? a w ciazy wazyc bedziesz z 150. pomogło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
oj brutus pomoglo, biore sie za siebie .chcem byc piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
ide spac GRUBA słodkich snów pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
Pa pa . Do wszystkich. BIORĘ SIĘ ZA SIEBIE DLA SIEBIE. Ps Dzieki Brutus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
Do usług gruba nie ma za co. nie dołuj sie. a twoj przyszły ile wazy nie przygnieciesz go?? sorki ze pytam jak nie chcesz nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
on wazy 75 kg ,czasem jest ciezko ,kurcze rozryczałam sie . dlaczego musze byc taka gruba....????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
DOBRANOC GRUBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
Dobranoc BRUTUS 00000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
COARSE YOU ARE BEAUTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grube jest piękne motywacje innych są ważne ale sama musisz spojrzeć na to własnymi oczami... Musisz sama wiedzieć czego tak naprawdę chcesz, odchudzanie sie to skomplikowany proces i trzeba być silnym dążąc do smukłej sylwetki. Nie poddawaj się szybko. Jak schudniesz to będziesz dla swojego męża bóstwem (mimo,że już teraz nim jesteś). Twój mąż będzie nosił Cię na rękach. Myślę,że nie potrzebne Ci sa aż takie motywacje ze strony Brutusa. Szczerze, gdyby miał mnie tak ktoś motywować to prędzej bym się pobeczała i załamała niżeli miałabym się wziąć w garść. Głowa do góry, skończ dietę turbo a potem przejdź do diety 5 posiłków mało obfitych, dużo wody, mało ziemniaków i chlebka:-) Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, jeśli sie mylę, ale czy Grube jest piękne i Brutus to nie ta sama osoba? Wnoszę tak po ich wczorajszym wieczornym dialogu...Ten sam styl wypowiedzi, błyskawiczna wymiana zdań... Coś mi tu smierdzi.Moim zdaniem ktoś się bawi, ale ... moze sie mylę? Co sądzicie? Ja dzisiaj mam 9 dzień już! Pojutrze wskoczę na wagę, mam nadzieję, że wyniki bedą budujące i motywujące, a co ;-). Do swiat nie zdązę dokończyc drugiej tury- wiadomo, najpierw gotowanie, pieczenie ciast, trzeba wszystkiego spróbować, czy smaczne, czy nie za mało soli ( hihihihihi) . Ale wytrwam , ile będę mogła, a po świętach od nowa. I jeszcze jeden, i jeszcze raz....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
tak zrobie , brutus przesadził cała noc płakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zamiar oszczędzać ile się da w te święta z podjadaniem bo nie zamierzam przerywać mojego odchudzania dzisiaj kończe druga turę, troche oszukiwałam także myśle że nie będzie aż tak dużo no ale dokładne pomiary kończące turę jutro pochwale sie jak by co :) do Grube jest piękne jeżeli ważysz 125 kilo i zaraz po ślubie chcecie się starać o dziecko to życze wam powodzenia będzie wam napewno potrzebne ponieważ ja ważyłam 90 i z powodu tuszy miałam problemy z zajściem w ciąże a jak już zaszłam to poroniłam po kilku tygodniach ale po 6 miesiącach udało się znowu także jeżeli piszesz prawde a nie nabijasz sie tu na forum to kobieto odchudzaj się odchudzaj nie będziesz tego żałowała pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traszka pomyslalam dokladnie tak samo:)) widac rozumiemy sie bez slow hihihi. Bylam juz tu o 4.30 rano bo syn jest w klasie maturalnej i jechali dzis do Czestochowy i mialam pobudke:) i tak czytam sobie te ich wypowiedzi i od razu cos mi zasmierdzialo. Wiesz co traszka ja juz wczesniej cos podejrzewalam jak grube sie odezwala i na drugi dzien zaczela ze zjadla 10 kromek chleba, przeciez chyba facet nawet tyle nie zje. Powinna sobie poszukac jakiegos forum towarzyskiegi i tam sie wypowiadac. Ja dzisiaj juz po 20 brzuszkach i rozciaganiu, zaraz 3minutki i za okna bo wczoraj zaczelo padac i po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale na dworze jeste piekne. Normalnie chce sie zyc :-) Ja wczoraj mylam okna, umylam 4 kna jeszcze mi zostaly 10 :-) w tym 3 dachowe :-) moze pomozecie? Zartuje, sama sobie poradze, lubie myc okna mam sciereczke z mikrofibry... Heh A swoja droga ja tez nie objadam sie, staram sie jesc 5 razy dziennie, male posilki. Jezeli jem chleb to tylko rano. Dzis zaczne bieganie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
nie przejmujcie sie jezeli ktos sobie robi jaja to juz jego problem :P ;) ja dzis 7 dzien jupi :D dzisiaj duzo warzyw;/ ale mysle ze dam rade, staram sie jak najwiecej robic miedzy posilkami, zeby nie myslec o jedzeniu :P a wieczoru to juz w ogole zajmuje jak sie da :P uwierzcie to pomaga :P:P mnie mycie okien czeka dopiero w przyszly weekend, raczej nigdy nie lubilam tego robic;/ ale przynajmniej sie poruszam :) wlasnie tez sie zastanawialam co ze swietami, na pewno nie chce byc wtedy na diecie, w koncu swieta nie?:) ale tak sobie mysle ze kolejnej tury ni zdarze, od niedzieli do niedzieli wielkanocnej jest 7 dni... i nie wiem czy zaczac od poczatku czy jakby od 4 dnia?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneciatko to widze ze masz tyle pracy z oknami co ja, u mnie jest ich 17:)) ale moj mezulek mi obiecal pomoc:))). Wlasnie jestem w trakcie mycia i zrobilam mala przerwe diecik mi sie konczy w poniedzialek i pewnie od wtorku lub srody zaczynam nastepna, nie bedzie calej ale na poczatku sie chudnie wiec pare deko zgubie:) a tak wogole to myslalam o diecie 5-dniowej, znalazlam ja w necie, podam jadlospis bo tu sie jada codziennie to samo. g. 10.00 - czarna kawa, pół serka topionego g. 12.00 - jajko na twardo g. 14.00 - jabłko g. 16.00 - 200g gotowanego chudego mięsa, można dodać trochę warzyw g. 18.00 - 150g chudego białego sera g. 20.00 - lampka czerwonego wina Wino podobno na trawienie lepsze. Czytalam na forum ze mozna schudnac 2-3kg. Akurat by mi pasowalo jak bym zaczela we wtorek i skonczyla we srode, ale pomysle jeszcze. Uciekam do okien, u mnie tez piekna pogoda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, a ja mam dziś pierwszy dzień! tylko nie wiem czy np. muszę zjeść oba produkty? np jabłko i pistacje.. jestem pełna po jabłku wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) u mnie właśnie leci 6 dzień dietki, ale niestety troszku już nagrzeszyłam;( po pierwsze przez kilka dni opuściłam jeden posiłek, gdyż nauczyłam swój brzuch zjadać pierwszy posiłek o 6 rano i tak mniej więcej kolejny co 3 godzinki, a jak do szkoły nie idę to pierwszy zjadam tak koło 9 a ten co miał być o 6 to odpuszczam. Nie wiem czy dobrze robię i czy jakbym jadła teraz tak co 2 godzinki to by nie zaszkodziło?? Po drugie dałam się namówić mojemu chłopakowi w 4 dniu dietki na jedną gałkę kaktusowego loda, gdyż była taka piękna pogoda oraz zjadłam kilka chrupek kukurydzianych;( i w zamian za to odpuściłam sobie jeden posiłek. Natomiast wczoraj miałam wizytę kontrolną u mojego ginekologa i niestety nie ma żadnej poprawy z torbielem:( po badaniach zrobił mi jakiś zastrzyk w podbrzusze i powiedział. że mam przyjść na kolejną wizytę za 4 tygodnie czyli 20 kwietnia i jeśli nie będzie poprawy to trzeba będzie tego torbiela usunąć operacyjnie;( gdyż za ciekawie jak na razie nie wygląda;( a ja za bardzo nie chcę bo na początku maja mam maturę i to już jest wystarczający powód to nerwów. scarlet:) a jak Ty miałaś takie problemy jak ja ze zdrówkiem, to ginekolog przepisał Ci może jakieś tabletki, bo zastanawiam się dlaczego mi żadnych nie dał?? ahaa i wczoraj też zgrzeszyłam bo zjadłam trochę sporo waflów suchych po wizycie u gin i dwie kromeczki chleba z rzodkiewką, gdyż od piątku miałam problemy z pójściem na kibelek i sąsiadka powiedziała mi żebym zjadła suszone śliwki i chlebek to mi pomoże, i faktycznie pomogło:) ale grzeszek na koncie tez jest:) Mam do was dziewczynki pytanko, czy można jeść groszek i fasole czerwona konserwowana z puszki?? i czy seler może być ze słoiczka?? bo moja mama mi wczoraj kupiła żeby mi troszku tą 3 grupe urozmaicić i ja nie wiem czy mogę to jeść, bo przecież pisze ze owoce i warzywa powinny być świeże, ale ogórki też czasami jem konserwowe albo kiszone ze słoiczka a wy?? Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotykmotylka:) zjedz przynajmniej jednego orzeszka jak jesteś już pełna;) bo tak to przynajmniej będziesz miała zaliczone te dwa produkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosi4czek przykro mi ze tak to wyszlo, ale wiesz co dziwi mnie ze wczesniej gin tego nie wykryl. Przeciez zeby torbiel byl duzy to potrzeba czasu, i mysle ze bys miała bole brzucha wczesniej. Ja miałam usuwanego poilpa i po tym zabiegu zrobil mi sie torbiel na jajniku i sam sie wchlonal. Ale lekarz juz go widzial jak byl malutki, tak ze dziwie sie ze u ciebie lekarz wczesniej tego nie widzial. Z tego co wiem wysuszaja torbiele antybiotykiem. Gosi4czek a moze poprostu idz na konsultacje do innego lekarza...jak rowniez jak sie dowiedzialam o moim endometrium pojechalam do torunia do innego lekarza. Wiesz ja naleze do tego typu ludzi ze wole to skonsultowac zawsze. Nawet jesli trzeba bedzie usunac to umow sie z nim po maturze, przeciez 2 tyg i tak juz nic nie zmienia. Ja tez nieraz zjem suchego wafla, uwielbiam je i jak mam chce na cos slodkiego to siegam po nie bo wydaja mi sie "bezpieczne". Chociaz os kiedy pije aqua slim wogole mnie nie ciagnie na slodycze. Ja nie jadlam groszku ale slyszalam ze mozna, za to czerwona i biala fasole z puszki jem bo w gr 2 pisze zielona dfasola, natomiast w gr 4 tylko fasola i rozumiem ze kazda. Konserwowe ogorki tez palaszuje bo je uwielbiam a nie widze w nich nic co by mialo wiecej kalorii niz surowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet:) mi dlatego wczesniej tego torbiela nie wykryl, bo z własnej głupoty wstydzić sie isc do ginekologa i pierwszy raz bylam niecały miesiąc tego. teraz wiem ze to jest lekarz jak każdy inny, ale mądry Polak po szkodzie prawda. I masz rację umowie sie do jakieś ginekoloszki na wizytę i zobacze co mi powie. A wie może któraś z dziewczyn czy można jeść selera ze słoika?? dotykmotylka:) no to sie cieszę ze zjadłaś te orzeszki bo wydaje mi sie ze zawsze lepiej zjeść chociaż po troszkę z każdego produktu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek to sie nie dziwie:)) ja juz bylam duzo razy i jak mam isc to mnie zoladek z nerwow boli:). A cytologie ci chociaz zrobil? jak nie to u nastepnego popros o wynik. To jest bezplatne i nie boli:) ale masz pewnosc ze nic sie nie dzieje. Ten wynik sie robi raz na rok, chociaz mi ostatnio robili na wczesne wykrywania raka szyjki macicy taki bardziej szzcegolowy i HPV i mam wszystko dobre. Dlatego mowil zeby za 3 lata powtorzyc dopiero cytologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet:) przez okres pierwsze dwa dni mnie strasznie boli brzuch, ale to jest normalne. A tak to w ciągu miesiąca mam takie klucia w podbrzuszu czasami. A cytologii mi nie robił lekarz tylko usg i jeszcze jedno takie badanie ze wkładał 'tam' jakieś urządzenie i robił nim dokładniejsze zdjęcia, ale nie wiem jaka nazwę ma to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widac ze jakis dupek bo powinien zrobic. Poprs nastepnego lekarza o wykonanie cytologii. Ja chyba zaraz zasne, mam jakies przesilenie wiosenne chyba bo jestm oklapnieta jak po sylwestrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×