Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość Dominka0404
powiem szczerze że raczej tez nie wierze w takie cuda ,dwa lata temu kupiłam sobie pas za 30funtów nie pamiętam jaki i nic nie pomogl załowałam ze wtedy nie kupiłam jakiegos przyządu typu rowerek a ten pas dostałam bo inaczej w zyciu bym nie kupiła. teraz wole cwiczyc na rowerku i prowadzic diete. A co do diety to własnie jem jajecznice i rzodkiewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
Gdy miałam 18 lat stosowałam pas neoprenowy ,zwykły za 19 zł smarowałam brzuch żelem do usg ,wsiadałam na rower z przyjaciółka i po powrocie gdy sciagnełysmy pasy to byłysme takie spocone stosowałam go jakis czas ,jak cwiczyłam cokolwiek robiłam . Zadnej najmniejszej fałdki nie miałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Jestem totalnie zdolowana weszlam na wage i od wczoraj +0.5kg. Nie wiem co sie dzieje, moze moja waga sie psuje bo przeciez nie mialam po czym przytyc. Tym bardziej ze teraz sie wiecej ruszam, praktycznie caly dzien na nogach bo porzadki a tu taka niespodzianka;(. Trwam dalej do konca , zobacze co bedzie, moze poprostu moj organizm juz nie reaguje albo zaczal sie buntoac. Marzenka a jak u ciebie, odezwij sie jak bedziesz bo jestem ciekawa jak ci idzie na nowej diecie, moze tez sie dolacze. Traszka no niezle z ta waga:))) ale jak widzisz efekty na ubraniach to dobrze:) u mnie tez widac i to bardzo , nawet obraczke bede musiala zmniejszyc bo jest za duza. I tylko to mnie pociesza, napewno nie zaczne z rozpaczy jesc, o nie!!!! diecik ja uwazam ze dobrze bo nie o to chodzi zeby od razu duzo schudnac bo to tez nic dobrego, a tak wychodzi ci okolo 1kg tygodniowo to jets takie bezpieczne chudniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
traszko a skoro dzis na sniadanko zjadlas tylko pomaranczke to moze zacznij od dzis druga ture?:)) na swieta bys sobie zaoszczedzila niejedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh trochę się pomęczyłam ostatnio z zatruciem pokarmowym:( ale dzisiaj już jest lepiej i chyba od jutra wreszcie będę mogła zacząć:) jestem zła na siebie, że to tyle czasu trwa... Jak czytam o waszych efektach to już bym chciała mieć za sobą tą pierwszą fazę.. a jak na razie to nie mogę jej rozpocząć:( aż mi się płakać chce:( maj coraz bliżej, a ja ani kolograma mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
oj wspolczuje ci dorcia :( nie dosc ze sama dieta to meczaca rzecz to jeszcze jestes oslabiona po chorobie :( ale wierze w Ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
mam dzis 9 dzien a tak mam ochote zerwac ta diete ze masakra :( jutro chyba juz bedzie latwiej.. eh byle do niedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_diecie
hej dziewczyny :) ja wczoraj skonczylam pierwsza ture dzisiaj przy okresie sie wazylam to mam 4 kg mniej :) teraz jem dietetycnie ale niekoniecznie z tej diety po swietach zaczne 2 ture albo sprobuje ta diete teraz jeszcze 5 dniowa co scarlet pisala :) pozdrowionka dla was scarlet nie przejmuj sie ja jednego dnia tez mialam ze mi wyszlo na plusie a pozniej juz sie unormowalo i zaczelo spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diecik, nie udało się, niestety... PO pomarańczy skusiląm sie na chleb pełnoziarnisty ze śliwką- uwielbiam go! Posmarowałam białym serkiem i położyłam na tym oooogromne kawały rzodkiewki. Pycha było! Potem były udka kurze z piekarnika, kilka racuszków drożdżowych , no i najgorsze: batonik Pawełek. No nie moglam się powstrzymać, po prostu. Za to dziś- pełna kontrola! Dzień 1 od nowa. Powiem Wam, ze wcale nie czułam się jakos wspaniale w tym dniu przerwy - byłam strzasznie cieżka i przejedzona, i senna- chyba od nadmiaru węglowodanów. Nic mi się nie chciało. Diecik, własnie te końcowe dni diety są najgorsze! Człowiek jest głodny, zaczyna go nosić i nie wie, co ze soba zrobić.. Dasz radę. Na_diecie- rewelacyjny wynik! 4 kg- to dużo! Jest sie z czego cieszyć. Mam mieszane uczucia co do tej diety 5-dniowej- chyba jest bardzo wyczerpująca. Scarlet, co ja mówiłam o wadze??? Proszę ja schować i nie ważyć sie 5 razy dziennie, bo później siedołujesz i zniechęcasz! Moge Ci podesłać moje dzieci na chwilę, one już tam wiedza, jak unieszkodliwić wagę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
traszka masz racje ostatni dni sa najciezsze. dzisaij mam 10 dzien, i planowalam dzis isc do sklepu kupic cos na jutro, bo na razie w lodowce mam same pod dietke artykulu i wiecie co? nie mam pojecia co kupic by nie miec jojo, nie chce zeby poszly na marne te dwa tyg;/ wiem ze w swieta bede jesc normalnie i sie troche tez tez obawiam;/ na slodkie niby mam ochote, ale jak dzis jadlam jablko po tych dniach na samych warzywach to stw ze jest dla mnie za slodkie:P macie jakies pomysly jak komponowac teraz posilki zeby powoli wychodzic?? myslicie ze teraz juz zawsze trzeba bedzie sie trzymac regul??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
noo i mam takie obawy bo na wielu innych forach ( przegladam ich mnostwo:P) pisza o ogrmonym jojo;/ jak tak ma byc to bez sensu ja stosujemy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzis dzien 8 i waga drgnela na_diecie mialas racje:)), pewnie cos wczoraj mnie nadmuchalo hihihi. Traszka wiem, wiem masz racje, kiedys na wage wchodzilam raz w tygodniu a teraz malpiego rozumu dostaje:) ale musialam dzis wejsc bo bym sie calkiem zalamala, a tak wiem ze to bylo chwilowe i teraz dopiero we wtorek pomiary . Mialam robic sobie 1 dzien przerwy ale nie robie, od wtorku jade nastepna ture i tak jej calej nie bedzie bo nie zamierzam sobie odmawiac w niedziele rosolku, ale co schudne to moje:) . Traszka te udka z kury to nic strasznego , ja berdzo czesto jem kurczaka z grila, wedzonego, gotowanego. Dzis na obiad jadlam z rozna bez skory oczywiscie. Batonik Pawelek hm...pycha, tez go uwielbiam i od 1 w przerwie nie przytyjesz nie obawiaj sie. Ja juz nie pa mietam kiedy jadlam takie przysmaczki jak batoniki:), wiem ze jak tak bardzo sie chce slodkiego to mozna w przerwie zjesc kawaleczek gorzkiej czekolady. Dzis u mnie paskudna pogoda, zasne chyba na stojaco, wczoraj + 23slonce , a dzis deszcz i ponuro:(. Diecik mowisz o ogromnym jojo po turbo??? Mi sie wydaje ze jak zaczniesz normalnie jesc to po kazdej bedzie jojo, najlepiej teraz jak chcesz wychodzic to przejdz na 100-1200kcal Ja wlasnie pieke szarlotke:)) mam swietny przepis i wszystkim smakuje. Oczywiscie ja jej nie bede jadla, ale ostatnio wcale mnie nie ciagnie na slodkie, mysle ze bardzo duza zasluga jest tutaj aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 29
HEY KOBITKI WIDZE ZE NIEZLE WAM IDZIE NA DIECIE . JA JESTEM DZIS NA 3 DNIU . STARTOWAŁAM Z WAGA 63KG . ZOBACZE JAKIE BEDA EFEKTY . OBY POSZŁO W DÓŁ. ALE NIE POWIEM SPODNIE ZROBIŁY SIE NIECO LUZNE . SCARLET A OCO CHODZI Z TA AQUA SLIM??? COS O TYM SŁYSZAŁAM TO CI NAPRAWDE POMAGA?? MOZE SPRÓBUJE . JESZE RAZ WITAM KOCHANE I SIE DO WAS DOLĄCZE ......CHYBA NIE MACIE NIC PRZECIWKO ?????? I TAKIE PYTANIE MAM ,BO KAZAŁAM MEZU ZEBY MI KUPIŁ SEREK WIEJSKI A ON KUPIL ALE ZE SZCZYPIORKIEM CZY MOGE GO ZJESC UWIELBIAM GO. MAM NADZIEJE ZE MNIE NIE SKUSI NA SŁODKIE BO ZAWSZE TAK MIAŁAM NA DIECIE SZCZEGOLNIE WIECZORKEM. SCARLET ZŁOTKO MOGŁABYS DAC MI PRZEPIS NA TWOJA SZARLOTKE PONIEWAZ SPODZIEWAM SIE JUTRO GOSCI ???BEDE WDZIECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva witamy serdecznie:))) Aqua slim to takie saszetki z plynem , wlewasz je do 1.5litra wody mineralnej niegazowanej i popijasz caly dzien. Czytalam na forum ze pomaga w odchudzaniu. Ja od kiedy biore nie mam ochoty na slodycze wogole. O efektach odchudzania a aqua slim narazie nie powiem bo pije je 8 dzien wiec narazie nie wiem. Jesli chodzi o szarlotke to bardzo prosze:) jest łatwa i tania:)) Składniki: 3 szkl mąki, 4 jajka, 1 szkl cukru, 1 margaryna, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, 1 kg -1,5 kg jabłek (najlepiejkwaśnych ), cynamon, 2 łyżki kisielu (najlepiej cytrynowy), moze byc budyn smietankowy Sposób przyżądzania: 1.Ciasto: z mąki, proszku do pieczenia, margaryny i żółtek zagnieść szybko ciasto. 1/4 ciasta uformować w kulkę, zawinąć w folie i włożyć na około 30 minut do zamrażalnika- to ciasto będzie na kruszonkę. Pozostałe 3/4 ciasta wyłożyć na posmarowaną tłuszczem formę( ugniatać równomiernie palcami, ponakłuwać widelcem. 2.Jabłka obrać i zetrzeć na grubej tarce (odcisnac z nadmiaru soku), starte jabłka wykładać na ciasto , lekko posypać cynamonem i cukrem(ok 3-4 łyżki). Następnie ubić 4 białka, do ubitych dodawa stopniowo szklanke cukru ciagle ubijajacz.Gdy piana będzie dobrze ubita dodać kisiel(proszek) i wymieszać łyżką, następnie białka delikatnie rozprowadzić na jabłkach. 3.Wyciągnąć ciasto z zamrażalnika (1/4 część) i bezpośrednio zetrzeć na grubym tarku na pianę z białek. Ciasto piec ok 50- 60 min do 180 stopni. Daj znać jak wyszla:)) Serek wiejski ja jem ten lekki ale mysle ze szczypiorkiem tez chyba moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 29
DZIEKI KOCHANA . IDE KUPIC JABKA I POJDE NA SPACER BO W DIECIE O RUCHU TEZ PISZA A JAK WROCE TO ZABIERAM SIE ZA PIECZENIE . A Z TYM AQUA SLIM TO TEZ SPRÓBUJE . DZIEKUJE ZA RADY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
no to skonczylam diete ;D czuje efekty jest fajnie, podsumowujac: zalety: latwo przygotowac posilki, dosc tanio, brak glodu (wielki plus:D) wady:w kilku dniach zmeczenie, zaparcia;/ od jutro zaczynam wcinac otreby i jesc waze, do chlebka w swieta pewnie troszke wroce a takze do slodyczy. po swietach czyli normalnym jedzeniu (od ktorego normalnie bym nie przytyla) zdam relacje co z efektem jojo a takze ile dokladnie schudlam bo sie pozadnie zwarze :) oby sie udalo bez przytycia, 0.5 kg jeszcze zaakceptuje ale nie wiecej:P:P wtrwalosci dziewczynki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 29
HEY. SCARLET SZARLOTKA WYSZŁA PYSZNA A JA NIESTETY TEZ SIE SKUSILAM ALE CO TAM NIEDZIELA W KOŃCU. TAK SOBIE MYSLE ZE OD JUTRA ZROBIE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU . JEST TO 8 DNIOWA DIETA POZBYWA SIE 4 KG . DIETA JEST TAKA ; 2 DNI ZIEMNIAKI W MUNDURKACH ,NASTEPNE DWA DNI JOGURTY, NASTEPNE PIERSI Z KURCZ. GOTOWANE LUB PIECZONE W PIEKARNIKU A OSTATNIE DWA DI OWOCE. JESC MOZNA DO OPORU . JUZ NIE RAZ JA ROBILAM CHUDŁAM NA NIEJ 6 KG W CIAGU 8 NI A JAK SKONCZYŁAM 2 KG WRACAŁY CZYLI SCHUDŁAM NA NIEJ 4 KG. A PO OCZYSZCZANIU ZACZYNAM TURBO. SN WIELKANOCNE ZJEM NIE DUZO ALE ZJEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze smakowała. Ja ja tez uwielbiam i dlatego nie robie jak jestem na diecie bp chyba bym sie nie oparla pokusie.:) Dzisiaj mam 9 dzien i taki zakrecony ze szok! Dosyc ze pospalam troche przez ten letni czas mi sie pokrecilo i opuscilam 1 posilek, to po obiedzie pojechalismy do supermarketu polazic i wrocilam o 19. Tak ze dzis tylko 3 posilki, mam nadzieje ze to nie zaszkodzi. Eva ta dietka jest dosc interesujaca, ja uwielbiam ziemniaki a juz nawet nie pamietam jak smakuja:). A nie mozna ich gotowac tak normalnie tylko w mundurkach? Ale jak bym nawet zaczela od wtorku to i tak do swiat nie bedzie pekne 8 dni . Ja zobacze moze zastosuje moja oczyszczajaca ktora mi dietetyczka kiedys ulozyla, zobacze jeszcze:) Napewno nie robie przerwy i do swiat jade na diecie, ale zobacze jeszcze na jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 29
ja zawsze robiłam w mundurkach a jesze letnią porą takie młodziutkie pycha. Scarlet wydaje mi się ze musza byc w mundurkach bo maja własciwosci odchudzajace poczytaj o tym w necie a najlepsze ze mozna jesc na okrąglo a zamiast jogurtow mozna jesc sam twaróg ale ja wolałam jogurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 29
SCARLET ONE MUSZA BYC W MUNDURKACH BEZ SOLI , MI TAKIE SMAKOWAŁY A JESZCZE LETNIA PORĄ TAKIE MLODZIUTKIE PYCHA. A ZAMIAST JOGURTOW MOZNA JESC TWAROG. JA OSOBISCIE WOLE JOGURTY.I DO OPORU MOZNA JESC. POLECAM TE DIETKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_diecie
scarlet a jaka ty masz diete oczyszczajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze problem w tym ze nie wiem czy takie bez soli bym zjadla, chociaz z ogniska wcinam i nie sole:). na_diecie odezwij sie do mnie na meila to ci podesle i sobie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_diecie
ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
Hej Scarlet dałabys mi tez te diete oczyszczajaca? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
Podczas trzydniowej diety możesz pozbyć się 3 kg. Oto jadłospis: * godz. 7 rano:szklanka zielonej lub czerwonej herbaty; * godz.9: jajko na twardo i filiżanka kawy; * godz.11: 10 dag chudego twarogu; * godz.13: 20 dag gotowanego chudego mięsa lub ryby; * godz.15: 20 dag owoców ( banan, jabłko, sliwki,cytrusy); * godz.17: jajko na twardo, szklanka czarnej herbaty; * godz.19: szklanka soku pomidorowego, czystego barszczu lub czerwonego wytrawnego wina. Między posiłkami (ale nie wcześniej niż 20 min po jedzeniu) pij wodę mineralną. Dieta amerykańska Drugą dietą jest dieta amerykańska, trwa 5 dni i można sie pozbyć 5 kilogramów. Oto jadłospis: * godz.10: filiżanka czarnej kawy bez mleka i cukru, trójkącik serka topionego; * godz.12: jajko na twardo z pomidorem; * godz.14: duże jabłko; * godz.16: 20 dag twarogu z papryką lub ogórkiem; * godz.20: kieliszek czerwonego wina. Poza tym, pijemy dużo wody mineralnej nie gazowanej. Ze wszelkich tych diet mogą korzystać tylko osoby zdrowe. Nie powinny ich stosować kobiety w ciąży i matki karmiące ani też nastolatki. Trzeba też wiedzieć, że szybki powrót do odżywiania zbyt bogatego w kalorie grozi efektem jo-jo. Szybkie pozbycie się kilku kilogramów zwykle sprawia, że skóra traci elastyczność i jest bardziej zwiotczała. Aby temu zaradzić wystarczy poświęcić 10 min dziennie na gimnastykę mięśni brzucha, talii i bioder. Bardzo dobrym sposobem na skórę są masaże szorstką rękawicą podczas kąpieli. ZNALAZŁAM TAKIE DIETY NA OCZYSZCZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
Dzięki Scarlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wlasnie ta amerykanska kiedys wkleilam tu na forum. Ta 3 dniowa wydaje mi sie dosc ciekawa. Chociaz szczerze Wam powiem ze nie chce chyba schudnac 3kg w 3 dni, lub 5kg w 5dni. Bym sie bala co bedzie dalej. Ja zdecydowanie wole wolniejsze odchudzanie. A taka dietka oczyszczajaca jest swietna wlasnie po swietach zeby sie pozbyc tych zbednych kg:). Ja zastosuje ta co mam od dietetyczki . Dzisiaj znoow u nas pada i pada wwrrr nic sie nie chce. Wyczytalm wczoraj ze na zaparcia jest dobra xenna - jakis naturalny ziolowy srodek. Dzis sobie kupie bo nic mi nie pomaga i chodze jak balon kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Cały czas śledzę regularnie Wasze postępy:) Ja niestety mam nadal problemy żołądkowe i nic nie mogę jeść:( A juz było trochę lepiej, zjadłam jabłko i znów:( Jeśli chodzi o Xenne, słyszałam, że bardzo szybko uzależnia. Najlepiej zapytać w aptece, farmaceutka najlepiej doradzi. Ja po świętach też chciałam kupić, ale mi odradzili. Niestety nie pamiętam nazwy tabletek, które w końcu kupiłam, ale działały genialnie. Dwa dni później jelita opróżnione, zero wzdęć, bólów brzucha (co niestety czasem towarzyszy takim tabletkom - ale expertką nie jestem, tylko raz korzystałam z takiego wspomagacza;) Pamiętam, że miało białe opakowanie z fioletowym paskiem (żadne wymyślne, jak opakowanie zwykłego leku) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×