Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

wiecie co a ja nie moge sobie odmówić raz dziennie kawy rozpuszczalnej pije ją bez cukru nigdy on nie był mi potrzebny,ale za to do kawki musze mieć śmietankę i to taką w proszku cremone bo inaczej nie wypije a z mlekiem nie lubie wkońcu z tylu rzeczy zrezygnowałam że ta jedna kawka może być jako mały grzeszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mol ja mam to samo, tyle ze ja pije kawe z mlekiem odtłuszczonym 0.0%lub 0.5%. Te smietanki mi nie podchodza i słyszalam ze to nic dobrego. Ale mysle ze nie powinno to miec az tak duzego znaczenia. No ja zmusilam sie do 20 brzuszkow jeszcze , sukces:))). Teraz mam posilek i wcinam 3 rzodkiewki, ogorek konserwowy i salate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dkończyłam 3 posiłek:D słuchajcie, czy mozna jeść banana? A co do sosów i galarety hehe to miałam na myśli że ta galareta to chyba tez dodatek, więc chyba się nie powinno... ale z drugiej srony nie trzeba chyba tak ścisło tutaj trzymac sie reguł... no nie wiem... 1 posiłek: pół jabłka 2 posiłek: 2 jaja na twardo 3 posiłek: pół banana, pomarańcza (6 migdałów - nie mogłam się oprzeć;) na 4 posiłek będzie: gotowana pierś z kurczaka, zielona fasolka, pomidor i ogórek:D Super jest ta dieta hehe;) Co do ćwiczeń to chyba muszę się dzisiaj za nie wziąć... ostatecznie jutro;) a teraz uciekam dalej do pracy;) A jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banan absolutnie nie. Jest bardzo kaloryczny 100g ma 90kcal. Nie ma go w spisie wiec pewnie nie wolno. Ja rano wole zjesc cos konkretnego, np.jajka a pozniej owoc lub pomidorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
dzieki dziewczyny za odpowiedzi :** dorcia masz racje trzeba wyjsc zadowolonym z posilku, efekty beda pewnie mniejsze jak sie weicej je ale nie mozna dac sie zwariowac.. dzisiaj mam 6 dzien, boje sie cholernie tego 8 dnia zebym znowu nie wymiekla;/ ale mam nadzieje ze jakos to bedzie, w konce jak mowicie to tylko dwa dni do celu.. tak sie zastanawiam czy od razu normalnie jesc i pozniej zrobic kolejna ture tak za 2-3 dni czy lepiej od razu?? bo nie wiem czy taka przerwa nie zaszkodzi w naszym rozkreconym metabolizmie:P co to sa za cwiczenia 3 minutowe?? one trwaja 3 min czy o co chodzi?? mi warzywa tez nie podchodza;/ nie czuje sie najedzona po nich, szpinak z czosnkiem jeszcze jako tako moze byc aaa i ostatnio jeszcze pomidorek z cebulka mi zasmakowal:) a jezeli chodzi o ser i szynke z gr2 to myslicie ze mozna je zrobic na cieplo? na przyklad podgrzac w mikrofali?? bo ja juz sama nie wiem, nic nie opisuja w ebooku wiec niby tak, ale slyszalam opinie ze jak sie podgrzeje ser to jest ona wtedy bardziej kaloryczny ale moze to przesady.. jak wam dzis idzie dziewczyny?? jesli moge spytac weteranek to ktore tury macie i czy to prawda ze z kolejnymi turami coraz mniejsze spadki wagi sa?? moja znajoma robila 4 tury pod rzad (i malo jadla w sesnie jak pisze ser to tylko jeden platser itd) i zrzucila 2 rozmiary wiec u niej to super wyszlo:)) trzymajcie sie kochanie :** super jest z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
a i jeszcze jedno pytanko ma bo patzre na jadlospis dorcii i ona ma na pierwszy posilek jablko a na drugi jajko.. wiec moje pytanie brzmi czy jak jest 2G1 lub 2G2 to nie powinny byc dwie rozne rzeczy z tych gr?? ja tak caly czas robilam, bo myslam ze to oto chodzi ale moze jednak nie, sama juz nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diecik co masz na mysli mówiąc normalnie jesc? Jesli chcesz sie objadac miedzy przerwami to nie ma sensu. Oczywiscie mozesz sobie pozwolic na cos czego nie jadlas ale w granicach rozsadku. Ja jestem na III turze ale na drugiej grzeszyłam jak cholerka i tylko 1.20 spadek, ale ciesze sie nawet z tego:). Moja przerwa miedzy II a III to byl 1 dzien. Nie mam pojecia czy ser podgrzany jest wiecej kaloryczny...wydaje mi sie to dziwne i mysle ze nie. Jesli jest m 100g np 80kcal to czy ty go zjesz zimny czy podgrzany to bedzie mial tyle samo - ale to tylko moje przypuszczenia. Jesli chodzi o jadlospis to masz racje, jesli pisze 2 produkty z gr 2 to jesz np.2jajka+2plasterki szynki. Tu nie chodzi o to ze masz zjesc 2 orzeszki tylko orzeszki + cos jeszcze. Tak ze robisz jak najbardziej ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
Hej dziewczyny !!! W Końcu internet nie miałam pare dni . Dziękuje Scarlet ,za miłe komentarze . Ty tez swietnie wyglądasz i masz sliczne zdjęcia. Wczoraj jadlam normalnie , czyli chleb i inne posiłki ale od dzis znowu zaczełam dietke ,poniewaz moj zołądek przystosował sie do posiłkow z diety i niechce jesc nic innego . Pozdrawiam a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominka0404
ja na poczatku diety tez nie wyobrazalam sobie jeśc rano owoców i zamieniałam posilki na ser i szynke a teraz jem na sniadanko i zauwazyłam ,ze to poprawiło mi przemiane materii . Za dwa tygodnie lece do polski do rodziców na całe wakacje i chyba nie bede miała internetu. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale sniadanie daje nam energie na cly dzien, wiec mysle ze powinno byc troszeczke bardziej tresciwe:). Diecik zapomnialam ci odpowiedziec na pytanie odnosnie cwiczen 3minuty, skleroza nie boli:) Otoz te cwiczenia pojegaja na tym ze cwiczysz na przemian bardzo szybko - z calych sil 30sekund i pozniej wolno 30 sekund i tak 3 minuty. Podobno jest tak ze ty juz nie cwiczysz a organizm dalej spala kalorie, jest to dos wyczerpujace ale podobno warto. Ktoras z dziewczyn tu na naszym forum tez to cwiczy, ze wzgledu na moja skleroze nie pamietam ktora:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diecik
dzieki scarlet :* czy to moze byc bieg w miejscu?? tez uwazam ze snaidanie musi byc pozywniejsze :) a jak u was z wyproznienaiem jesli mozna spytac...?? u mnie nie za ciekawei az nie wiem czy nie zaczac brak czegos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diecik wszystko jest dozwolone byle bylo intensywnie kiedy trzeba:) Ja tez mialam ogromne problemy ale zaczelam jesc blonnik owsiany. To jest naturalny produkt ktory reguluje prace jelit i wspomaga odchudzanie. Ja zamawialm go z internetu za 0.5kg 32 zł, ale jest tego naprawde duzo . Pije sie 3 x dziennie lyzeczka na szklanke wody, mi pomoglo. Dziewczyny tutaj tez maja inna metode, codziennie na czczo wypij szklanke przegotowanej cieplej wody z sokiem z cytryny, naprawde pomaga bo sama to robilam:) U mnie dzis na obiad szczawiowa i mielone. Mielone na mnie nie dzialaja ale ta zupkaaaaaa mniaaaam az mnie skreca przy tym garnku, no ale nie wolno to nie wolno, oblizac sie i wynocha od garnka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
witam dziewczynki ,jestem na 4 dniu i bez rzadnych grzechów troche poluzowały mi sie spodnie , musze sie zgodzic z Dominiką ,ze lepiej z jesc owoc bo jak zjem to co chwile chodze do toalety i nie siku. a jak zamieniałam posilki to miałam zaparcia. juz nie dlugo wielki dzien mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
Hej dziewczynki mozna do was dolaczyc bo to raczej babski watek ale mimo to przyjmniecie mnie . waga 95 kg 174cm . a faceci chudna na niej stosowali ja wasi faceci , ?diete wziełem o zonki. gruba dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
Dzięki Brutusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak powinieny być 2 produkty, ale ja niestety nie byłam w stanie ich zjeść:( Ogólnie nie jadałam śniadań.. posiłki zazwyczaj zaczynałam koło 11-13... wiec te jajka i to jabłko to dla mnie i tak duzo... Właśnie zjadłam kurczaczka z zieloną fasolką, ogórem i pomidorkiem:D mmmm.. pycha;) i wcale głodu dzisiaj nie czuję:D Co do tych treściwszych śniadań, to chyba działa bardziej wtedy, gdy je się mniej posiłków. Ale w momencie gdy spożywasz je co 2/2,5h to nie musisz mieć aż tak wartościowego... przecież co chwile coś jesz i to dostarcza energii... jak ktoś zjada śniadanie o 7 a później dopiero obiad o tej 14 to rozumiem. Wtedy śniadanie musi byc bogate w błonnik... ale to tylko moje przemyślenia... ja się tam nie znam hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_diecie
ja juz nie moge patrzyc na ten nabial ale juz mam dzis 8 dzien ale zrobie druga ture bo widze juz efekty... warzywa lepiej smakuja jak dodacie np trocszke musztardy lagodnej jak pusci sok z pomidorow i ogorkow i ta musztarda to nadaje lepszy smak a czytalam ze musztarde mozna... zastanawiam sie dziewczyny jak to bedzie w swieta z tymi wsyztskimi daniami zeby nie przecholowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku :-) Ja nie mam jak zacząć dietki II fazy. Tamta przerwała. Teraz mam szkołę, i dlatego nie mam jak jej zastosować, bo nie będę mogła jeść co 2 godzinki. buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRUBE JEST PIEKNE trzymam kciuki, najbardziej wlasnie widac efekty w obwodzie, ja musze nosic pasek do spodni:). Witam rodzynka Brutusa wsrod nas:) mysle ze kazdy schudnie jesli bedzie sie trzymac diety, a ona nie jest az taka tragiczna:) dorcia ja tez tak mam czesto ze zjadam tylko 1 produkt z danej grupy bo 2 mi sie nie miesci:) Sniadania jem od 6 lat, wczesniej nigdy nie jadlam, najpierw byla kawka i dopiero pozniej cos na zab albo dopiero obiad. Teraz nie wyobrazam sobie zeby go nie zjesc. na_diecie wytrzymasz:) nie jest tak zle, ja czesto wcinam serek wiejski, makrele, kurczaka. Musztarde rowniez lubie i to taka ostra:). A Swieta...no coz ja zamierzam jesc wszystko ale w granicach rozsadku. Poprzednio bylam na diecie 100kcal i podczas sw Bozego Narodzenia i Sylwestra przytylam 60 dkg. Moja dietetyczka mowila ze to bardzo dobry wynik. Mowila ze nawet 2kg wiecej jesli przytyjesz w swieta to bardzo szybko sie to zrzuci, boalatwiej sie pozbyc kg ktore szybko sie nabralo niz tych noszonych latami. \Tak ze ja czekam na moj kochany rosolek:) ulubiona biała kielbaske:). Z ciast najbezpieczniejsze jest zwykle drozdzowe, ale na swieta zazwyczaj mazurki, serniki, baby:). Nie bedzie zle dziewczynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
Scarlet Ty to umiesz podtrzymac człowieka na duchu. mam pewien problem bo moj przyszly maz chce zaraz po slubie starac sie o dziecko a ja chce sie odchudzac co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
Gruba a ile masz lat? sorki ze pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
24 a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
Zróbcie dzidziusia tylko zdrowo sie odzywiaj. Mysle ze sie nie obzeraj dobrze radze moja zonka utyła 20 kg nie było zle jedz czesto i mniejse porcje a jak urodzisz to wtedy zacznij dietke no chyba ze bedziesz karmic to troche pozniej. Gruba polubiłem cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
wow Brutusie ale ja waze 125 kg moze teraz kilka deko mniej,chciałam zgubic chociaz połowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
Gruba co ty mówisz CHOCIAZ POŁOWE ??? ty myslis ze miesiac ci to zejdzie tu potrzeba chociaz rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
Brutusku mój pies tak sie wabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
AHHHHHHAAAAAAA SZOOOKKKK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutus 0000000000000
Co szok?? przed chwila zjadłem dwie bułki kurka wodna musze zaczac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBE JEST PIĘKNE
a ja zjadła bym czarninę i kotlety dotego ziemniaki z zawiesistym sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×