Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość kati22555
Patrząc ze kiedyś ważyłam 53-55 to teraz czuję się źle mając taką wagę. . Jak Juz Waga Podbijala do 64 To Masakra. Brzuch jak balon i boczki i uda 58cm:/. A kiedyś 52cm. Ehh. I ty wgl masz dzieci to nie ma co porównywać heh. Ja jestem rocznik 92. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
81, haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
nikt mi nic nie mówi że schudłam! :( Może mój chłopak jutro cos powie bo tydzień minął od naszego spotkania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
jestem załamana ! dziś kończe dietę wchodze na wage czekajac na piekne 60kg ,a mam 0,5 KG NA PLUS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
Cynamonku ale w sumie ile Ci zeszlo w te 10dni? Moze malo pilas i woda sie zatrzymala. Ja mam 0.3 na minusie dzis. Razem 2.3kg. Zostaly 4 dni diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Ehh. . Cynamon myślałam że chociaż Tobie się uda więcej schudnąć. . Wiec podobnie widzę jak ja. . Hmm ja juz nie mam pomysłu jak schudnąć :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Cynamon może to przez @! Bo przecież niedawno dostałaś. . Ja to się najbardziej boje powrotu wagi z podwójną siła. . Teraz trzeba się pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
Niedziela to jednak cięzki dzień na dietkowanie ;) Piekłam ciastka dzieciakom to zjadłam dwa. Ale takie kruche, bez udziwnień to może nie pójda mi bardzo w boczki. Gorzej że do kawy skusiłam się na krówkę ciągutkę.... To już samo zło ;) Ale mam @ a przez to zachcianki - tak się usprawiedliwiam.... Oby jutro waga w górę nie skoczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
juz nie wiem w sumie ile mi zeszlo :( jak moglo mi w ciagu dnia dojsc az 0,5kg.. jutro jeszcze raz sprawdze i sie upewnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Mi po dniu bez diety odrazu przybyło 0,5kg :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
także w sumie schudłam ..uwaga .. 1kg. z tym co mi przybyło nie wiedzieć czemu ,i na co ja jadłam tego ogórka z cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Ja to samo cynamon... jak nie powiem ze wcale, bo co dzien waga w góre. Brak slów. To jaki masz teraz pomysl na odchudzanie cynamon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
i ja dzis rano ujrzalam 0.2kg w gore. a dzis dieta mi nie szla, dziecko mi sie rozlozylo, nocka zarwana, w dzien tez nie lepiej. jak dojdzie teraz jojo to fajnie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
chyba się poddam,bo nie wiem co robić:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
moja waga powoli wraca do stanu poprzedniego mimo dalszego zdrowego odżywiania,nie polecam tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda  35
Ja na kopenhaskiej schudłam 6kg, zastosowałam tzw norweską i nic a teraz I dzień jestem na ONZ TURBO - zobaczę jakie będą efekty. Muszę coś tam stosować, próbować bo za dużo sobie folguję w jedzeniu.. :( I jak tego nie ogarnę to nie długo nadwaga wróci.. Widzę że akurat u Was nie ma efektów :( Każdy jest inny... U mnie waga stoi i będę kontrolować kg, jak nie bedzie efektu to zacznę co innego, byleby nie tyć.... Odzywajcie się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda  35
nie kliknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka_z_garnka
Hej,ja się dlugo nie odzywalam, ale mialam mega na glowie, po tygodniu zrezygnowalam z tej diety. Bilans -2,5 kg, co uważam za sukces, ale mialam tyle zajec, ze te szybkie co 2h posiłki były dla mnie idealne + dużo ruchu. Nie obyło się bez grzeszków (piwo! o zgrozo...+ pistacje...szkoda, że tego zestawu nie ma :P ) Miałam tydzień przerwy (normlane posiłki dieta MŻ) ale do tego doszedł okres... + 2 kg.... zatem, od jutra zaczynam ponownie swoją przygodę z dietą trubo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda  35
To świetnie że znów zaczynasz - będzie raźniej. Wpadnij na Vitalię i dołącz do grupy wsparcia Z GRUBASKI W MEGA-LASKĘ ;) Chudnijmy razem, pokzaujmy swoje wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia436
Witajcie, na turbo diecie byłam od 15 grudnia i spadlam 4kg ale przez święta nadrobilam 2kg. Kolejne tury rozpoczęłam z nowym rokiem i byłam cały styczeń na diecie i schudlam kolejne 6kg :-) w sumie z 72kg na 64kg. W lutym miałam przerwę ale staram się unikać chleba i ziemniaków i póki co waga nie wzrasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam od jutra, czy jest ktoś chętny ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczenie kalorii i kontrolowanie jedzenia, wcale nie zajmuje tak dużo czasu. W gruncie rzeczy, to jest naprawdę bardzo łatwe. Jeśli nie do końca wiesz jeszcze, co powinnaś jeść, a czego unikać, to możesz sobie wypisać, która żywność jest zdrowa, i co zawiera białko, a co węglowodany. Będąc na diecie, powinnaś umieć odmawiać sobie pewnych pokarmów. Owszem możesz sobie pozwolić, co jakiś czas na to, co bardzo lubisz, ale nie powinno to być zbyt często. Jeśli często będziesz komuś odmawiała, to z czasem nie będziesz miała z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Pamiętaj praktyka czyni mistrza. To, że nie jemy pewnych rzeczy i ograniczamy spożywanie pewnych potraw, to nie znaczy, że jesteśmy inni albo gorsi. Tak naprawdę jesteśmy tacy sami jak nasi przyjaciele i rodzina. Jeśli nauczysz się odmawiać, to spełnisz swoje marzenie o szczupłej sylwetce i będziesz się czuła dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickk
tresc odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinank30
Jest dużo środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli w grupie 3 są ogórki to można kiszone , konserwowe też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam dietę opisana cala dziś Moj 9 dzień w poniedzialek dzień przerwy i kolejna tura i tu pytanie Jaka fasolę jecie? Ja zielona ale Lubie każdy rodzaj wiec można jeść inna? Jak.ktoś zaglada proszę o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za pasem
Cześć, zaczynam dziś dietkę.Może ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×