Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Owszem, uwielbiam to od dziecinstwa :p jak bylam mala zawsze szukalam takich scen w bajkach i filmach i uwielbialam patrzeć na mokre ubrania ;D od jakos 2 lat mam świadomość ze to fetysz i teraz mam nadzieje ze trafilam na mężczyznę, ktory go podziela :) rzeczywiscie szkoda, ze to taki temat tabu :/ ~ M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mężczyźni lubią łapać kobiety za pupę w dżinsach gdy są mokre. Także ubierz się ładnie i nad wodę. A co do klepania po tyłku w dżinsach to już nie raz to przeszłam i teraz na mnie to nie robi wrażenia. Jestem przecież prawie kobiecą expertką ds. mokrych jeansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy koleżance się udało :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WetMan
Hej dziewczyny! Ja również uwielbiam kąpać się w ubraniu, najczęściej przebieram się w damskie ciuszki, najlepiej elegancki strój biznesowy - biała albo czarna bluzeczka/koszula, czarna spódniczka, marynarka i rajstopy/zakolanówki ze szpilkami lakierkami. Uwielbiam patrzeć, jak ciemne ubrania oblepiają ciało i odbijają światło w różne strony. Oczywiście, białe, prześwitujące bluzeczki też jak najbardziej na plus. Co sądzicie o takim stroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się doczekać aż upały będą na tyle intensywne, że na miejskich rynkach umieszczone będą fontanny przez które będzie można przechodzić by się schłodzić No i niedługo woodstock więc pewnie napatrzę się na dziewczyny kąpiące się w ciuszkach i umorusane błotkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WetMan
Jak tak czytałem Agatko twoje wypowiedzi w tym temacie wyobrażałem sobie tylko, jak pięknie musisz wyglądać gdy idziesz przez miasto w swoich mokrych dżinsach, szkoda, że ja mieszkam w małym miasteczku, gdzie takie rzeczy nigdy się nie dzieją. Jeśli można zapytać, preferujesz też jakieś górne części garderoby do zmoczenia? Bluzki, koszule, bluzy? Gorąco pozdrawiam i życzę wam wszystkim jak najwięcej okazji do wskakiwania do wody w tym w czym stoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WetManie, często biorę białą bluzkę ewentualnie koszulę ale to niebieską. Jeśli jest zimniej biorę zazwyczaj szarą bluzę ale zwykle ją zdejmuję i najcześciej mam białe bluzki które jak wiadomo gdy są mokre to prześwitują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wetlooker napisał o kąpieli także w błotku. Muszę wam powiedzieć że bałam się o tym napisać ale lubię to tylko szkoda mi ubrań poprostu :/. Ale poczuć się jak dziecko w dżinsach, bluzce w błocie gdy ubranie waży 3x więcej i ruchy są mega ograniczone, gdy błoto dostaje się do wszystkich kieszeni to jest coś mega. Jeszcze jakie pytanie do Panów/Chłopców. Jeśli znacie dziewczynę i ma ona mokre spodnie z kieszeniami z tyłu (najczęściej jeansy) zdarzyło wam się abyście wsadzili rękę do kieszeni do tyłu? Mam kilka koleżanek i im to przeszkadza a mi to wręcz przeciwko, lubie gdy mężczyzna mnie dotyka przez np. ubranie bo wiem że nic nie chce zrobić a poprostu lubi to że mam mokre ciuszki. Zresztą bardzo często jestem łapana za dupę aż kiedyś kolega mi kieszenie z tyłu rozerwał ale to jak ktoś chce więcej historii to niech napisze jakiekolwiek miejsce gdzie można się zamoczyć a na pewno będę miała z nim historię. Się rozpisałam jak nigdy. Mokrych i Miłych dżinsów do snu :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie jestem z tych co nieproszeni łapią dziewczyny za tyłki, ale zdarzyło mi się podczas niedawnego wyjazdu z ekipą nad jezioro podczas przytulania się z koleżankami w wodzie pogłaskać je po mokrym ubraniu :D Zauważyłem że dziewczyny często zamiast zwykłego stroju kąpielowego zakładają np. szorty, często dżinsowe tak jak to uwielbia Agatka ;D jakieś podkoszulki a nawet koszulki też się zdarzają jeśli dziewczyna nie chce się spalić na słońcu bo ma bladą skórę. A co do błotka - ponoć nie ma takiego błota którego nie da się doczyścić, zresztą zawsze można użyć jakichś starych lub rozerwanych ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o rozerwane ciuszki to mega lubię porwane boyfriendy :) a jeśli chodzi o dotykanie przez mokre ubranie to jestem na tak :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wetlookerze nie wiem czy mi dziś przepowiadałeś czy będę miała brudne ubranie ale dziś to się stało. Białe dżinsy, białe buty, biała bluzka, błoto deszcz, trawa, stroma góra. Jednym słowem z pięknej suchej czystej Agatki zrobiła się piękniejsza mokrzejsza i mega brudna Agatka. Dżinsy białe były całe zielono brązowe oraz mokre, przetarte na kolanie. myślę że będą do kąpieli w basenie bo więcej z nimi się nic nie zrobi :D. A u Was jak dziś sytuacja pogodowo ubraniowa? Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Agatko to bardzo fajnie. Mi osobiście najbardziej podoba się jak dziewczyna ma na sobie rajstopy I jak one są mokre mega fajny widok. I do tego jeszcze szorty. Może w Wielkopolsce są takie dziewczyny które podzielają moje zdanie? :)) pogoda idealna by iść nad rzekę lub jezioro i się jeszcze w błocie ubrudzic. Kto dziś idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe ubranie najbardziej nadaje się do brudzenia bo jak już się ubrudzi to nie ma drogi odwrotu i można nawet zanurkować w błocie bo i tak jest już brudne i zniszczone :D Trzeba powiedzieć, że ciuszki nie mają z Tobą łatwego życia Agatko A szorty + rajstopy to fajne połaczenie, lepsze niż same szorty bo dla mnie to zbyt mało ubrania i wyglądają bardziej jak strój kąpielowy. Do tego rajstopy są świetne w dotyku gdy są mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zgodzę się z Tobą. Takie rajstopki są mega w dotyku. Ja preferuje do tego takie grubsze kryjące bo cienkie za każdym razem się porwą. Z szortami to je uwielbiam. I jeszcze sukienka też może być. No Agatka jeszcze jakbyś te białe rzeczy ubrudzila nad rzeką w błocie to by dopiero było ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co Panowie? dziś na wieczór Agatka kąpie się w mega brudnych białych dżinsach z których robi nożyczkami i paznockiami szorty i zakłada rajstopy :D. Agatka przyjmuje wyzwanie bo widzę że mężczyźni/panowie/chłopcy na grupie lubią rajstopki mokre a szczerze ja nigdy nie miałam ubrania typu rajstopy + szorty zrobione wcześniej z długich dżinsów. To idę to przepróbuję :). Oj będzie mokro :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak kąpiel koleżanko? Cieszę się że rozwijamy Cię poprzez sugerowanie nowych rzeczy :D Mam nadzieję że nie zapomniałaś o jakiejś koszulce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to spoko było ale ja wolę dżinsy, od zawsze u mnie dżinsy były na prowadzeniu ale myślę że jeszcze nie raz nadarzy się okazja do mokrych rajstop. A co do bluzki to miałam na ramiączkach. A jeśli chodzi o szorty to tak jak pisałam zrobiłam je z tych białych długich dżinsów wlasnymi paznokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Agatko czemu dopiero teraz Cię poznałem :D najlepsze rajstopy czarne kryjące :D podziel się wrażeniami czy się podobało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobać sie podobało jak każda kapiel w ubraniu :D. Ale dla mnie szczerze najlepsze do kąpieli są dżinsy, wiem że nie każdy je pewnie lubi bo są mega niewygodne :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oczywiścię głos na dżiny :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na grillu poplamiłam, pobrudziłam, pomoczyłam niebieskie dżinsy :D. Czuję się jak mała dziewczynka. Możliwe że to czas zmienić wetlook na mudding lub messy :D. myślicie że to normalne z koleżanką wkładać sobie bitą śmietanę do dżinsów do obcisłych kieszenii? :D Moje Dżinsy wyraźnie nie lubią gwałtownych ruchów, brudu, jedzenia, ale chyba kochają wodę :D. Powodzenia i mokrej niedzieli :). Dziś jadę nad wodę na zdjęcia i biorę 4 pary ubrań. Jak ktoś chce wiedzieć jakie i co z nimi się stanie/stało to proszę pytać :D. Pozdrawiam Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka wiadomo że chcemy wiedzieć co się z nimi stanie :D jakie ubrania wzięłaś? Najchętniej byśmy to zobaczyli :D Uwielbiam jak też się tak brudzi dżinsy tak jak mówisz. Nie raz też widziałem jak wlewalo się budyń lub bitą śmietanę pod rajstopy i później to tak wyplywalo mega widok :D czekamy Agatko co tam wymyśliłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc :D : 1. niebieskie obcisłe dżinsy + biała bluzka :) 2. czarne dżinsy + także biała bluzka :3 3. rajstopy i szorty dżinsowe zielone ;) 4. niebieskie boyfriendy dżinsy i zielona koszulka Największe przygody miałam na sesji w ubraniach nr 2, 3, 4. 2. gdy klęknęłam to fala z zalewu mi walnęła w pupę i mi się zrobiło mokro. Czułabym jakbym się zsikała :D 3. z koleżanką zaczęłyśmy się kąpać w zalewie w ubraniu. Fajne te mokre rajstopy ciemne :) 4. Może nie każdy wie że boyfriendy nie są obcisłe a są luźne :). jak leżałam w nich przy brzegu to kolega z koleżanką zaczęli mi do kieszeni wsadzać błoto z piachu z wodą i się zrobiło błoto w kieszeniach a później jak wiadomo, trzeba się umyć, ale zanim się umyłam to wrzuciłam koleżankę do wody w ciuchach w których miała wracać bo już kończyliśmy i też miałam wracać w boyfriendach :). Później tradycyjnie na brzegu mokre dżinsy przyklejone do d**y i spojrzenie mężczyzn na nas. Następnie udałyśmy się do sklepu. To co się stało to nie wiem jak to nazwać, zaczęłyśmy się smarować lodami po dżinsach :D. Dziwnie to wyglądało :D. Koledzy i Koleżanki bo napisałam także w 2 punkcie ubrania że się poczułam jakbym się zsikała. Co myślicie o pissingu w dżinsach bądź w ubraniach? Czy to jest chore czy to pewnien rodzaj wyzwania :) Idę suszyć dzinsy i resztę ubrań :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt Agatce nie chce odpisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie miałaś rajstopki? :D No to ciekawe widoki były gdzie Ty to robisz i czemu Twój koleżanka się nie udziela tutaj :D No pissing może być ciekawy ale w takich rzeczach w których to widać, np jasne dżinsy lub szare lub innego koloru rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to robię w województwie świętokrzyskim a koleżankę muszę zachęcić do pisania tutaj :). Jeśli chodzi pissing to mogę spróbować w sumie bo mam takie jasne dżinsy niebieskie, prawie białe, ale nie wiem czy to normalnie sikać w dżinsy :D. Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rajstopy miałam takie że za jedną parę dałam 30 zł :D. Czarne :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spróbuj I zobaczysz czy Ci się spodoba xd no to trochę dużo dałaś za rajstopy mi by szkoda było xd dlatego czasami na olx szukam i ostatnio kupiłem za 3 zł sztuka rajstopy :D No to namów koleżankę i niech się tu udziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie jest sikać w ubranie jeszcze obisłe bo wszystko spływa na dół a żeby było sexi trzeba złączyć nogi :D, ale jeśli chcesz tego to mogę to zrobić haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×