Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się kapać w ciuszkach pod prysznicem. Koleżankę namówiłem i razem się kąpiemy. Ona w bieliźnie i sukience ja w kąpielówkach. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpał się już ktoś gdzieś w plenerze? Czekacie na ocieplenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Max
Agatka,gdzie jesteś? Kąpiel w jeansach nad jeziorem,rzeką zaliczona? U mnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopaki a czy dziwne jest kiedy dziewczyna chce wrzucic kolege do wody i z nim potem poplywac w ciuchach? :D wiecie, odwrotna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Dla mnie ,to nic dziwnego,aczkolwiek niezwykle rzadkie.Chcialbym byc tym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, fajnie byłoby być wrzuconym do wody w ubraniu przez koleżankę, na przykład podczas wypadu nad jezioro. Pod warunkiem, że zaraz potem wyszedłbym z wody, dogonił ją i wskoczył z powrotem razem z nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Szkoda że dziewczonki nie wiedzą,że częsta kąpiel w ciuchach wyszczupla sylwetkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kąpiel w dżinsach zaliczona taka że aż z koleżanką zaczęłyśmy sobie rozrywać ubrania. Moja głupota nie zna granic, wykompałam się w dżinsach potem wyturlałam się w piachu i następnie z koleżanką do wody i później jak wyszłam wyschnąć wrzuciła mnie ponownie to ja jej rozerwała bluzkę, a to była moja ulubiona. Ona miała na sobie nowiutkie jeansy to jej rozerwałam i tak zaczęła się wojna na rozrywanie ubrań. z długich całych jeansów została mi długa porozrywana nogawka i z jednej nogawki szorty do połowy tyłka. Jeśli kogoś interesuje jakie jeansy miałam na sobie ja i koleżanka to odpowiadam. ja- niebieskie skinny Big Star Oliwka -niebieskie boyfriendy Cropp z jej dżinsów została porozrywana szmatka ale za to tak naprawdę kochamy szaleństwo i kąpiel w dżinsach. Z całego swojego serca polecam pływanie dla dziewczyn w ubraniu bo jest ponętne i dżinsy ograniczają nieraz ruchy tak że jest to tak sexowne jak nie wiem co. Opowiadajcie swoje historie z mokrymi dżinsami a może i ja coś się dowiem :) Pozdrawiam i życzę mokrych jeansów Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje rozpoczęte kąpielą w jeziorku w czarnych dżinsach i w białej koszuli razem z koleżanką. Lepszego początku wakacji nie mogłam sobie wymarzyć :D :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie żebyście zaraziły tym więcej dziewczyn.W jeansach,po szkole chlup do wody...Mam nadzieję,że nie podarłyście ubrań tym razem? Poszłyście prosto po szkole? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym razem nie podarłyśmy, tak prosto po szkole :D a co się będziemy, czarne jeansy, biała koszula, szpileczki :D. Agatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie mokre do domu wracałyście? Gratuluje,szkoda że nie mogę być z Wami.Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety trzeba było jakoś wrócić :D mokre dżinsy są bardzo niewygodnie ale bardzo sexowne :D pozdrawiam Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Czesc Wetlooker. Widze, ze jestes jednym z niewielu doswiadczonych w temacie. Glownie na tym forum udziela sie poczatkujaca mlodziez. Ja costam kiedys wrzucilem, ale teraz tyko czasami tu zagladam. Ja jestem z pokolenia przed-Internetowego - czyli wetlookowy dinozaur. Czy moze masz chec na kontakt i wymiane doswiadczen i kolekcji? W jakiej czesci kraju sie moczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią podzielę się z wami doświadczeniem i pomysłami. No Agatka szkoda że tego nie widziałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to słuchamy Cię :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weekend zaczęty kąpielą w dżinsach :D szkoda tylko że nie 30*C ale może być. A jak u Was kochani i kochane? Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko wykąp się raz w sukience mini a nie w dżinsach. Jak kąpię się w sukience albo w mini spódniczce i obcisłej koszulce. Anetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spróbuję Anetko i w sukience, a Ty spróbuj w dżinsach. Tylko nie rozpędzaj się bo może się skończyć że je porozrywasz z radości :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciapciak sam jeszcze jestem właściwie młodzieżą, choć co prawda 23 lata na karku i to 19 z nich ze świadomością że mokre ubrania są lepsze niż suche czyni mnie dosć doświadczonym :D tym bardziej, że wiele poszukiwałem "swojego miejsca" w internecie Jeśli tu zajrzysz to napisz mi na maila antus1wet@gmail.com Chetnie porozmawiam na temat naszego fetyszu i podzielę się informacjami. Poza tym - jak wy rozrywacie te dżinsy, ja kąpałem się w nich wiele razy i to często w dosć ciasnych i nigdy nie zdarzyło mi się ich rozerwać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu chciałam się kiedyś poczuć jak amerykański raper w mokrych dżinsach i opuściłam je pod pupę i za szeroko nogi rozszerzyłam a dalej była zabawa z nożyczkami i paznokciami, a koleżanką rozrywanie dżinsów jest na sposób naszej znajomości i głupoty ale mężczyźni nic przeciwko nie mają :D. Lubią nasze porwane mokre dżinsy :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tu mam troche odwrotny problem niz wiekszosc tutaj ;p jestem dziewczyna, jak powiedziec chlopakowi o swoim fetyszu? Mam podejrzenia ze tez to uwielbia, ale jednak nie pewność.. pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz go nad wodę. Pierw ubierz się tak żeby było spoko. Proponuję dżinsy lub legginsy. Chłopakowi doradź też dżinsy. Powiedź mu żeby ci porobił kilka fotek i jak wejdziesz do wody zaproś go ze sobą. Myślę że Ci się nie odmówi. Mi kolega się nie odmówił a miał nowe ubrania na sobie. Nie martw się. Jeśli to lubi to na pewno mu się spodoba. Powodzenia Ci życzę z całego serca :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w czym, w jakim ubraniu na co dzień też najczęściej koło niego chodzisz. Myślę że jeśli Ty i Twój chłopak lubicie kąpiel w ubraniu to trafiliście w 10. Skąd takie przypuszczenia że on też to lubi? :) Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ci bardzo :* musimy tylko trafic w ustronne miejsce jak bedziemy nad woda i bede próbować :) skad takie przypuszczenia? Uwielbia deszcze- wychodzi specjalnie zmoknąć xD, czesto mowi ze wrzuci mnie do wody, albo ze spodoba mi sie bycie mokrą. Zawsze jak mówie, ze zmoklam (w ciuszkach ofc) to on ma frajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze to nie jest tak, ze za duzo sobie wmawiam :( jakby ktos pytal mamy 18 i 19 lat, myśle ze odpowiedni wiek ;p ~M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najlepszy wiek do tego. Myślę że jak założysz na siebie coś mega obcisłego typu ciasne dżinsy lub legginsy to mu się to spodoba. Myślę że nie musisz mieć ustronnego miejsca. Ja na przykład byłam wrzucona kilkakrotnie do fontanny w centrum kilku miast. Myślę że jeśli wykąpiecie się razem w ubraniu to będzie super, a jeszcze lepiej jak go zaprosisz na wieczorny taniec w ubraniu w strugach deszczu. Musisz kombinować przyjaciółko bo taki facet to skarb :). Pozdrawiam Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem, dlatego mam nadzieję, ze rzeczywiscie podziela moje upodobania ;p ogladam na yt wetlookerskie zabawy innych par i se wyobrazam tak nas *.* dziękuję bardzo jeszcze raz i rowniez pozdrawiam ;3 ~ M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, coraz wiecej dziewcząt które lubią mokrą zabawę :D Jednak da się trafić na takie nawet w Polsce w której to bardzo cicho o naszym fetyszu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×