Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Rafmex, powiem tyle: ja codziennie mam mokre jeansy, jestem taką niezdarą ze jak pije lub coś myję to zawsze mokre dżinsy :D. Zawsze mi się marzyło żeby kiedyś się zsikać w jeansy ale nie wiem :D. Najfajniejsze jest jednak kąpiel w jeziorze w jeansach z koleżanką, czasami jeansy są potargane, porwane, rozerwane, porozciągane. Fajnie jest też tarzać się w trawie mokrej :D. Mam dużo przeżyć. Mogę wam opowiedzieć co chcecie i o czym chcecie. Znajdą się również śmieszne rzeczy :D. To może niech teraz jakaś inna kolezanka napisze :). Pozdrawiam Agatka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jeszcze nigdy tak nie zmokłam na rowerze jak dziś i oczywiście w czym? W obcisłych jeansach :(. Błoto, piach, deszcz, rower, białe jeansy, jednym słowem wyglądałam gorzej niż nie wiem kto. Stały się tak obcisłe jak nigdy, w pewnym momencie zaczęły pękać w szwach więc zeszłam z roweru. Białe jeansy stały się prześwitujące. Nie zapomne spojrzenia niektórych chłopaków na moją mokrą dżinsową dupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyje tu ktoś jeszcze? /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokry, rozerwany strój to na prawdę coś świetnego, bardzo ciekawe historie macie :) Sądzę że kiedyś na prawdę powinniśmy się spotkać, lub jeżeli wam to nie przeszkadza, a ja jestem jak najbardziej za, na przykład na facebooku założyć grupę "wetlook Polska", lub coś w tym rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokre rozerwane jeansy to nic :D. Kiedyś u koleżanki malowałyśmy pokój i się skończyło na bitwie pomiędzy mną a koleżanką :D. Tradycyjnie miałam jeansy ale nie niebieskie tylko czarne :D. Ogolnie to fajna zabawa. Ale i tak najlepiej mieć na sobie bardzo bardzo obcisłe rureczki o kolorze niebieskim :). Jutro jade na wieś a nie mam żadnych innych spodni tylko jeansy :D już się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Zapraszam dziewczyny które kąpały się kiedykolwiek w ubraniu :) Odezwijcie sie :) mswetlook@gmail.com Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może popisze tu ktoś o swoich przeżyciach w mokrych jeansach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idvr1986
Hej :), miło czytać, że są osoby, który to lubią Uwielbiam kąpiel w ubraniu. Sam raczej rzadko wchodzę do wanny, zdecydowanie bardziej lubię wspólnie z dziewczyną wskakiwać pod wodę, ubierając się przy tym w jej ciuszki. Niestety dosyć rzadko zdarza się poznawać takie dziewczyny, które to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskawiwałeś do wody w jej jeansach czy innych ciuszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idvr1986
Tak też w jej jeansach. W sumie większość jej ciuchów z czasem miałem na sobie podczas kąpieli z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieściłeś się w obcisłe jeansy? No to gratulacje ;) gratuluje dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idvr1986
No jestem dosyć szczupły, więc jak dziewczyna jest odpowiednio wysoka to mieszczę się w jej ubraniach. No ale rzadko spotykam dziewczynę która niedość ma mój wzrost to jeszcze lubi się zamoczyć w ubraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, rzadko spotkać drugą osobę ktora to lubi, a jak się idziecie kąpać to wybieracie sobie ubrania że np. Ty w jeansach i dziewczyna w jeansach czy każdy ubiera się jak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idvr1986
Ja najbardziej lubiłem się ubrać w bezpośrednio w to co miała akurat na sobie. Przed kąpielą przebierałem się w ubrania, które ona zdjęła z siebie, natomiast ona ubierała się w inne rzeczy w których miała ochotę się zamoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę wam :). Miłych kąpieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie zazdroszcze ci takiej dziewczyny.Ja tesz bym chciał załorzyc ubrania mmojej dziewczyny i sie zamoczyc. Niestety nie mam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, jest tu ktoś jeszcze czy wszyscy wyjechali na wakacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy wszyscy :) Dzisiaj meczyk, jeżeli Nasi wygrają, idę się wykąpać w stroju, w którym kibicowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem leginsy damskie obcisłe i wykąpałem się w jeziorze. Było super. W leginsach można swobodnie pływać, w mini spódniczce tez. W dżinsach jest gorzej. Pozdrawiam miłośniczki kąpieli w ciuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W legginsach jest fajnie sie kąpać. Ja dziś kąpałem się w jnsach rurki oczywiscie w damskich było super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo szkoda ze nie wiedziałam ze jest taka stronka i taki temat, mam wiele do opowiedzenia, zaczne od histori z dziś. Dziś w białych jeansach pojechałam na rower i bardzo tego żałuje :(. bardzo je lubiłam, niestety dzis nie dość że lał rzęsisty deszcz to jeszcze jechałam polna drogą pośród błota, mułu, bagien i na dodatek gdy moje białe jeansy przybrały juz każdy kolor spadł mi łańcuch w rowerze. niby nic trudnego załozyc ale nie zauważyłam ze mam ręce w smarze z łańcucha i wtedy złapałem sie za uda w jeansach, jeansy w tym miejscu zrobiły sie czarne. dobrze ze to wszystko zdarzeło sie w drogę powrotną, ale to jeszcze nie koniec przygód, gdy wchodziłam do ogrodka poslizgneła mi sie noga i z cała siła wpadłam w ogródek a tam wielkie bagno, sama sie zaczełam smiac z siebie, w wieku 16 lat poczułam jak sie czują małem dzieci, zajebiste uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkatia
Nie rozbiore się chociac będzie 40 stopni dziś ? Tu jest polska anie nie niemcy co chodzą z nowością po plażach i się po pisuja ? I w lasach ! Kicia gorąco szybko prysznic wzięłam ? Co chodzą z nagoscia miau gorącą ? Prysznic zimy wzięty kicie gepRdzio prysznic odpreza i szybką kąpiel ? Za gorącą ? A ludzie nie długo nago zaczno chodzić ? Myślą że polska to niemcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie było by lepiej wykąpać się w mini sukience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wole dżinsy :D / Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz racie, dżinsy są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeansy najlepszwe spodnie do kąpieli dla dziewczyny, chłopcy uwielbiają na mnie patrzeć jak jestem nad wodą w mokrych jeansach, oanowie czy to az takie fajne jak dziewczyna ma mokre dżinsy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy widok to dziewczyna /kobieta w mini spódniczce i stringach po wodą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to bardzo fajny widok jak dziewczyna na mikre dzinsy na sobie. Chciałbym poznac taką dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×