Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość djparalaxer
Super, że temat się rozkręcił :) Na świecie jest mnóstwo miłośniczek kąpieli w ubraniu :) Poniżej kilka linków do fajnych amatorskich nagrań: https://www.youtube.com/watch?v=v2WF0tkpTFU&list=PLDdkcAY4qBhgIzJbHO1P2op7GPXgTuz64 https://www.youtube.com/watch?v=cm4ynG0R3_0&list=PLu2Qo6-4dXDagO_hHcJFcVLrEF1Nd_pcs I najlepsza na świecie impreza wetlookowa jaką znalazłem w necie: http://www.yourlust.com/videos/dso-bikini-beach-balls-part-1-part-3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmmmmm super filmiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos doradzi wiecej filmików :D /Agatkaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość878
Kąpiel w ubraniu??!! To przecież kompletny idiotyzm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatkaa może masz jakieś filmy jak dziewczyna kąpie się w legginsach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj więcej :D :* pokaż na co Cię stać :* /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :* /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Agata, miałaś kiedyś taki porządny lany poniedziałek? Czy lubisz być oblewana? Zakładając,że jest ładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba takiego bardzo pożądnego to nie :D Lubie być oblewana ale żadko ktos to robi :( /Agatkaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Ach...ja bym nie zostawił na tobie suchej nitki.Jeszcze gdybyś miała na sobie ulubione rurki. Wy,dziewczyny macie jednak na to szanse,facetów rzadko oblewają dziewczyny. Musisz jechać do Wilamowic w lany poniedziałek, tam zanurzają do wanny. Zobacz na zdjęciach. No chyba że kiedyś się umówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu :o ja juz chce byc oblana w swoich ulubionych rurkach, kupiłam sobie nowe super slim i ledwo je tak zakładam a co dopiero jak będą mokre :o lubie mokre jeansy ogolnie :D mozna sie kiedys spotkac nie mowie nie :* /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Już sobie wyobrażam.Mam nadzieje,że po zmoczeniu długo się błyszczą od wody. Takie lubię.Zapraszam kiedyś więc do siebie. Nie żebym miał jakieś dziwne plany,ale nie pozwolił bym,abyś chodziła po moim domu sucha...Kąpałaś się już w czarnych jeansach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne jeansy :) klasyk mokrego gatunku :D mam porwane czarne jeansy i z wysokim stanem czarne ;) fajnie opinają :* jeszcze się nie kąpałam w tych z wysokim stanem ;) /Agatkaa :* <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Agatkaa..a sprawia ci przyjemność patrzenie na faceta w mokrych jeansach,może w jakimś innym stroju? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeansy najbardziej ale myślę ze chłopak jak jesr mokry to we wszystkim mu sexi :* /Agatkaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Ach...Czemu tacy ludzie jak my,nie mogą się dogadać.Choćby w ramach przyjazni,lali byśmy się wodą. Na lany poniedziałek,przyjeżdżasz do mnie.Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Maks lubisz jak dziewczyna sie kapie w ubraniu i w jakim? :* /Agatkaa (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Uwielbiam dopasowane,najlepiej granatowe jeansy,myślę że rurki byłyby świetne.Do tego jakaś bluzka,koszulka i najlepiej białe buty,choć to nie konieczne. Myślałem,że nie ma takich dziewczyn.Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Nie piszę tak,dlatego że Ty takie lubisz.Po prostu,zawsze tak było. Kiedyś zawsze szukałem takich scen w filmach.Zdarzało się,że jakaś dziewczyna wpadała do wody tak własnie ubrana. W słonecznym patrolu choćby. A Ty,masz jakieś tego typu wspomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm mam ogólnie 38 par jeansów (35 par to rurki, a te 3 to dzwony, zostawiam je jak ktoś mnie poprosi abym poszła z nim potaplać się w błocie :D) 7 par legginsów i 3 pary dresów :D także mam bogatą kolekcje, zawsze lubiłam chłopaków w mokrych jeansach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
No to masz co robić.Przydał by się jakiś basen.na błotko to raczej nie pora. A miałaś kiedyś na sobie może letnią kurtkę,w kąpieli oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam chyba wszystko na sobie to co mozna mieć mokre :D /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×