Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Nie miałaś pózniej problemu z powrotem do domu? Co na to domownicy? Lubisz pewnie też chodzić w obfitym deszczu,chociaż w tym roku o taki trudno. Możesz równie dobrze zaliczyć kąpiel gdzieś w rzece, wracając po szkole. Ach,żeby takich dziewczyn było więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wracam mokra jak nikogo nie ma w domu ;) najczesciej z kolezanka ;) kupujemy sobie dżiny w Reserved lub Cropp. Ostatnio baggy to nie dalo sie ich zdjac jak byly mokre to tak chodzilysmy po domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany,przejechałbym całą Polskę żeby się z Wami wykąpać! Koleżanka nie szuka chłopaka z takimi zainteresowaniami? Znalazłem sposób na zimną wodę w jeziorze. Trzeba się po prostu cieplej ubrać! Ha.ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to i tak zawsze sie kąpie w ciepłych ubraniach :D bluza + długie jeansy :D normalka /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest druga taka szalona dziewczyna jak ja ktora lubi mokre jeansy? :* :D /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdarzyło wam się kąpać w legginsach/jegginsach. Bo mi tak uczucie extra ,bardziej przepadam za jegginsami(legginsy jeans):D Pozdrawiam Magda;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Zwykłe leginsy na mokro, jakoś nie bardzo mi się kojarzą.Są raczej jak strój do kąpieli.Ale takie jegginsy,to już coś ,zwłaszcza te,które bardziej przypominają jeansy. Chodzi o to że bardziej kleją się do ciała? Czy Twój chłopak często robi Ci taką kąpiel? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
O rany,zawsze marzyłem o dziewczynie w mokrych jeansach i najlepiej białej koszulce,ale leginsy też ujdą. Lubię wychodzić z wody kompletnie ubrany,to dopiero uczucie. Chciałbym Cię poznać.Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Co tam. Dla dziewczyny która uwielbia mokre ciuchy,przejechałbym nawet całą Polskę. Kąpałaś się kiedyś w grubszym ubraniu? Popiszemy do siebie na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdażyło wam się tak że podczas kąpieli w jeansach lub legginsach celowo porwaliście je żeby to fajniej wyglądało. Dziś kąpałam sie jeginach (niebieskie coś jak jeansy) i powiem wam że nic z nich nie zostało. Zaczęłam się wyginać i je rozciągać bo lubię to robić w obcisłych jeansach ;) pozdawiam Agatka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja raczej nie stosuję takich rozwiązań.Ale,co kto lubi.Czy Ty Agata byłaś modelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam propozycję zostać ale nie chcę na ten moment ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Madzia dobry pomysł :D Ostrowiec Świętokrzyski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel w ubraniu? Ale chodzi ci o łazienkę, w domu? Bo wiesz, zdarzało mi się kąpać w ubraniu, ale w jeziorze albo w morzu:-) Co do łazienki i wanny, to jednak nigdy mi się to nie zdarzyło, a to z prostego powodu, że taka kąpiel z założenia ma służyć temu, żeby człowiek się wymył i umył, po to, żeby być czystym,a taka kąpiel w ubraniu raczej to uniemożliwia, prawda? Pralkę to ja mam w domu, poza tym prania ręcznego nie znoszę:-) Pozdrawiam pomysłodawców szalonych i jakże niepraktycznych pomysłów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nordcore 78,na nic to nam.Jeżeli trafiają się jakieś wetki,to jak widać,dziewczyny mają się raczej ku sobie.Coś niesamowitego,tylko dwie takie na forum,i do tego lesbijki.Sam kiedyś poznałem taką laske,i też raczej wolała spróbować zmoczyć się z kolażanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle że można zrobić tak jak się kiedyś spotkamy to damy chłopakom damskie ciuchy i wszyscy wykąpiemy się w dziewczęcych obcisłych jeansach, zawsze chciałam zobaczyć takiego chłopaka :* /Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się lubię kąpać w damskich łaszkach (legginsy,jegginsy,dresy,jeansy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz idę po prysznic w jegginsach, bo mam taki kaprys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli już jeansy to rurki? /Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być rurki mi to nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i git :) ja polecam jeszcze buggy z obniżonym stanem :D /Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbuje dzięki za propozycje :D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×