Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

wlasnie policja zabrala mojego faceta....

Polecane posty

wlasnie wyszla ode mnie z mieszkania policja zabrali mojego chlopaka...jestem zalamana jakies 2 miesiace temu zadzwonilam na policje bo mnie uderzyl ale wiem ze on naprawde taki nie jest sama sprowokowalam ta sytuacje on dostal sadowy zakaz zbilzania sie do mnie mimo wszystko mieszkalismy razem....az przed chwila weszli i go zabrali za to ze zlamal zakaz sadowy jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozna sprowokowac kogos do bicia, no chyba, ze Ty go katowalas, a on sie bronil. Tak poza tym nic nie tlumaczy uzycia przemocy fizycznej. Skoro poszlas na policje (dla jaj dla hecy?) oboje powinniscie liczyc sie z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dura lex.sed lex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehheh
marna prowokacja:-0 postaraj sie lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alepierdoły
mój teściu latał z siekierą,nozem i po 5 latach dostał eksmisję.Zjawił się jednak i zadzwoniłam po policje więc mi kazali czekać.Przyjechali ,pouczyli i kazali wyjść.A nie ze jasnowidzowie wiedzą że on u Ciebie w chacie jest i jeszcze ta ściema że ma sądowy nakaz zbliżania się...buhahahaha po jednym uderzeniu musiałby cię na kwaśne jabłko tłuc co drugi dzień,potem zeznania rodziny,sąsiadów... zejdz na ziemie i nie bujaj co ?popchnął Cie wczoraj i chcesz zobaczyc ile da zgłoszenie na policji? jakby mnie uderzył facet to bym go tak porobiła że szok a nie mieszkała z debilem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×