Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Cześć Ja też się nie meldowałam. Pojechaliśmy z M na wieś. Poodpoczywaliśmy i zaczął się tydzień. Porażka masz rację tak to wygląda z tą umową. Rzeczywiście zostaliśmy we dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cię jeszcze wykorzystam ;) skoro jako tako w temacie jesteś. bo podobno 7 dni na tą rezygnację jest, od otrzymania informacji. A my dopiero się dojrzeliśmy, że za tą informację uważali oni aneks do umowy na końcu gazetki chyba.. tak?czyli już pewnie za późno?bo już dawno ją otrzymaliśmy. Pewnie zostanie nam zmiejszenie abonamentu po prostu i to chyba za opłatą. U mnie ze zdrowiem nie lepiej, dostałam dziś antybiotyk bo 1,5 tyg męczę się z tym zatkanym uchem. Idę się zdrzemnę, może na zdrowie mi to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka ja się dowiem jak to dokładnie jest i dam Ci jutro info. Nie ma rzeczy niemożliwych więc jakoś pewnie da się to obejść. Ja dziś miałam wariacki dzień, ale już dotarłam do domu i odpoczywam. Babcia mojego M znów wylądowała w szpitalu. 3 raz w ciągu 3 miesięcy a przerwy na pobyt w domu nie trwają dłużej niż tydzień. OJjjjj a Ty się laseczka kuruj bo wiesz jak to jest, zartów nie ma! Gorąco Cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×