Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

super nunusia. :) kurczę a ja nawet malutkiej na usg połówkowym nie widziałam bo tak mieli monitor ustawiony, ale myślę że ważniejsze jest to że maleństwo jest zdrowe i prawidłowo się rozwija. fajnie macie... moja kluska też mi nie źle daje popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie czuje ruchów...ale wiem ze mam czas jeszcze poczuc kopniaczki:) Nunusia bede 3 mac kciuki bo wiem ze marzysz o dziewczynce;) Iza ja miałam drudi monitor przed soba jak lezałam i mogłam ogladac maluszka,chociaz krótko ale jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya poczujesz, poczujesz! moj szkrab to kopie ostro a w szczegolnosci wieczorem przed spaniem:) maya przytylas cos? ja nie mam przed soba monitorku ale obok glowy i wszystko dobrze widze bo lekarz pokazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam właśnie przez internet wyniki badań synka. jakoś dziwnie morfologia wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przytyłam od poczatku około 4 kg napewno...brzuszek mi juz odstaje :) a kopniaczki to na dole brzucha czujesz?czy gdzies koło pepka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a czemu dziwnie? nie sa w normie? zobacz czy wyniki mocno odbiegaja od podanych norm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wieczorami czuje takie bulgotanie:)wiem ze to dziecko:)tylko jeszcze nie kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ponizej pepka, ale czuje to tak od srodka:) pierwszy kopniak poczulam jak lezalam na brzuchu, nagle dup:) i pozniej to juz codziennie coraz intensywniej. jak cos zjemminie chwilka i juz czuje bobaska a najbardziej wlasnie wieczorami:) iza zobacz na normy i jak najszybciej do lekarza z malym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę poszperałam troszkę w necie chyba ma anemię. chociaż nie wiem. Materiał: Krew EDTA, pobrany: 8:06, przyjety: 8:49 A1 Morfologia WBC 11,2 x10^3/l 5,0 13,5 Erytrocyty 5,79 x10^6/l 4,30 5,70 Hemoglobina 13,6 g/dl 13,7 16,7 Hematokryt % 43,2 % 40,0 50,0 MCV 74,6 fl 78,0 98,0 MCH 23,5 pg 24,0 30,0 MCHC 31,5 g/dl 31,0 37,0 Płytki krwi 406 x10^3/l 250 550 RDW-SD 36,3 fL 39,0 52,3 jutro go zabieram do lekarza, to są wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie znam Iza wiec Ci nie pomoge...ale tak jak mówi nunusia jedz z małym do lekarza...bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza lekarz powie ci co jest grane, bedzie ok! lece dziewczynki na basen do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, kurcze jak zwykle jak sie cos dzieje na forum to mnie nie ma :/ :D Cieszę się , że Iza wróciła. Ja dziś po tej krótkiej burzy popołudniu poszłam do babci z obiadem , a później do teściowej na ploty :D i tak się zeszło do 20. Te leukocyty miałam 14,3, norma to 10,8 chyba, a w ciąży może być o 3,5 więcej. Uznaję więc że jest ok, lekarka powie mi na 100 pr. na razie się nie nakręcam :) Zapytam też o basem , bo u mnie nie ma niechlorowanego niestety :/ Zaczynam się przyzwyczajać do spania na lewym boku, nawet dziś udało się całą noc. Tylko co ja mam zrobić z lewą ręką? uciąć na noc? jakbym nie położyła to zaraz mi drętwieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie mango nie ucinaj ręki przyda się jak się maluszek urodzi :D żart. poczekaj jeszcze trochę ja nie wiem jak mam spać bo mi ciągle nie wygodnie a i mała ostro kopie teraz chyba się rozciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, wróciłam z badań i od lekarz. Wynikami morfologi kazała się nie przejmować, ale znów ma zapalenie krtani. jak zaczął kaszleć to zaraz dostał zastrzyk. nie pamiętam z czego ale to coś takiego jak hydrokortyzon ( sterydy) nie wiele brakowało a bylibyśmy już w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja teraz tylko na chwilke zeby sie przywitac:) trzymajcie za mnie kciuki dzis o 14 ide do lekarza wiec tu bed pewnie po 17 i odrazu napisze co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) nunusia,ja 3mam cały czas kciuki,zeby wszystko było dobrze i zeby to była córeczka;) Iza-skoro lekarz kazał sie nie przejmowac wynikami to sie nie martw,Twój synek wezmie zastrzyki i wyzdrowieje:) Ja zaraz ide sie zbierac i pójde tak o 14ej do nowego lekarza,ale nie na wizyte tylko do ciotki która z nim pracuje...zobacze gabinet,poznam lekarza i ustale termin połówkowego usg:)wieczorem napewno tu zajrze.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
hej dziewczyny, nie było mnie troszke bo zle sie czułam dziś też mnie brzuch pobolewa:( coś sie nie bardzo czuje ale dzis wraaca moj ukochany i idziemy na usg:) mam nadzieje że juz sie dowiem co mi siedzi w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiax2 musisz podwójnie na siebie uważać.:P odpoczywaj żeby maluszki rosły zdrowo :D dajcie dziewczyny znać czy jest ok. i jak po wizytach u lekarza. ja następną mam 15,06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
ja sobie za bardzo nie odpoczne teraz bo moj przyjechał tylko na 4 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wróciłam:)zadowolona,bo ciotka duzo rzeczy mi doradziła.bedzie mi pomagac w czasie ciazy i bedzie przy porodzie:)załuje ze wczesniej sie do niej nie zwróciłam.Poznałam tez lekarza i zobaczyłam gabinet..no i teraz bede juz chodzic do tego nowego:)na wizyte zapisałam sie 8 czerwca,bo skoro ten lekarz ma mi juz prowadzic ciaze do konca to niech mnie obejrzy dokładnie:) Ciesze sie mamusiax2 ze wróciłas do nas:)ja tez nie za dobrze sie czuje,przez te upały.Uwazaj na siebie i na maluszki:)czekam na wiesci po usg.. A jesli chodzi o ta szczepionke to lekarz z ciotka zgodnie stwierdzili ze nie trzeba jej teraz brac i ze dostane po porodzie za darmo...czyli tamten lekarz do ktorego chodze próbował mnie raczej zwyczajnie naciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ci lekarze! nunusia jak badania? chłopiec czy dziewczynka? mamusiax2 jak po usg? znasz już płeć. ile ważą dzieciaczki? piszcie dziewczyny bo ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz po wizycie,... troche sie wysiedzialam jak zwykle... wiec tak... na poczatku usg lekarz powiedzial ze nic nie widzi zeby dyndalo wiec to dziewczynka ja cala rozanielona, ale po chwili siusiak wyskoczyl! wielki normalnie hehe mam zdjecie samego fiutka:) szkoda ze nie mam go jak wam tu wstawic bo naprawde smiesznie to wyglada:) a wiec moje ciche marzenie sie nie spelnilo ale co tam:) nastepna bedzie coreczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja równiez gratuluje!!!;)bedziemy miały synków;)ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Ale macie fajnie już wiecie że chłopaczki, ja też czekam z niecierpliwością na 6, mam nadzieję że uda się zobaczyć :) Dziś trochę chłodniej u mnie, ale chyba i tak nie wybiorę się nigdzie przed wieczorem. Zaczyna już mnie wkurzać to pobolewanie brzucha, ja rozumiem wszysto ale to już męczące :/ Zapytam lekarki czy to na pewno ma tak nieprzyjemnie boleć. Mamusiax2 wiesz znasz już płeć maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) tatus to niesamowicie dumny! jeszcze z gabinetu nie wyszlismy a on juz pisal sms po kolegach ze bedzie mial syna. :) bede sie msiala oswoic z ta mysla bo nastawialam sie na dziewczynke, ale co tam, pisiorka tez bede mocno kochac:) kurde tak bardzo bym wam chciala jakos powysylac zdjecie, zebyscie rowniez mogly zobaczyc,,, niebieskie mango wiesz bolec w zasadzie nie powinno, mnie tak bolal to biore na to duphaston caly czas, i nic nie boli, i zwiekszyl mi magnez, powiedz lekarce napewno o tym, ja mialam takie mocne skurcze rozciagajace bardzo bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny, juz nie pamietam ktora z was na l4 ale teraz do l4 trzeba wasz osobisty nip, bo sa nowe druczki, moze u was beda jeszcze stare ale warto sie przygotowac na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja mam dziś jakieś turbo doładowanie. synek obudził mnie kaszlem o 6 dostał leki i zrobiliśmy inhalacje. i cały czas do tej pory sprzątałam teraz usiadłam i piję kawkę. a jak Wam mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×