Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

a zapomniałam. dziś dowiedziałam się że moja koleżanka urodziła synka Szymusia. zabawne jest to że ma 3 letnią córkę która urodziła się 26 maja a mały urodził się dokładnie tego samego dnia :P fajnie podwójne urodziny i jeszcze dzień matki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki;) ja byłam na l4 ale tylko miesiac.pracowałam w sklepie kolezanki i ona go zlikwidowała no i zostałam na lodzie,ale teraz ubezpiecze sie w krusie,jade poniedzieli przepisac ziemie na siebie i po załatwieniu papierkowych formalnosci bede na krusie;)tam ponoc jest ładny zasiłek maciezynski;) dzieki nunusia za informacje o tym nipie ale ja juz o tym wiedziałam ciotka mi powiedziała ze jak juz bede w krusie to do zwolnienia ktore wypisze mi lekarz bedzie potrzebny nip. Pozatym strasznie goraco...ja własnie ugotowałam zupe kalafiorowa i bede odpoczywac przy kompie;) nunusia ja potem odezwe sie na maila to mi przeslesz zdjecia synusia;) a imie jakies macie? Iza -mi kawa nie wchodzi,chociaz przy moim niskim cisnieniu słaba kawka by sie przydała;)zapach kawy i papierosów działa na mnie strasznie...a pomyslec ze przed ciaza piłam 3 kawy dziennie i paliłam ....A tak ogólnie to synek juz lepiej sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya mi polozna mowila zebym przyszykowala nip bo moga sie druki zmienic, wczesniej dawalam moj pesel i nr dowodu bodajze, teraz to wyglada inaczej. co do imienia to mi od zawsze podobalo sie imie Dawid i mysle ze tak zostanie:) moj D teraz sie przekonuje:) ale rano jak dzwonil to sie mnie pytal czy Dawidek kopie :) co do zdjec to naprawde sa rewelka, zobaczysz sama Maya, nie wyobrazalam sobie ze to moze byc az tak widoczne:) ale synka juz sie nie wypre:) ja sobie zaraz zrobie zimny koktail z truskawek mmm... oj tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja jestem na l4, i chyba juz poprzednim razem podawalam nip, nie pamietam, ale dzieki na info. U mnie dziś troszkę chłodniej dzieki bogu. A ja wam powiem , że zawsze kawa działała na mnie odrzucająco, wręcz niedobrze mi było, a teraz kawka z mleczkiem, ale rozpuszczalna tak mi wchodzi ze szok, no i od papierosów niestety mnie nie odrzuciło :/:/:/ Jutro na cały dzień na działke jadę , chyba że będzie padało w co wątpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawke pilam tez a teraz calkiem odstawilam, apierochow nigdy nie palilam ani ja ani moj D wiec to nie byl problem, ale wkurza mnie to jak ktos przy mnie pali, ale nie bede komus uwagi w jego domu zwracac, np u tesiow badz u mojej mamy, pala przy mnie i maja to gdzies to ja wtedy uciekam do okna. jedynie mojaj babcia jak jestesmy u niej to specjalnie wietrzy mieszkanie a sama chodzi palic na podworko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdjecie jest bardziej wyrazne bo ja to robilam telefonem ale ciezko sie nie dopatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na szczescie odrzuciło od papierosów ;)chociaz ja 2 miesiace przed zajsciem w ciaze rzucilam..mój K niestety pali i mnie tak strasznie odrzuca...ale stara sie palic nie w domu;) nunusia a to połówkowe usg to trwało dłuzej niz zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to usg trwalo dluzej, dokladnie tlumaczyl co gdzie jest, bardziej tlumaczyl mojemu D niz mi hehe wszystko mierzyl, i nie ma zarzutow:) Maya Tobie rowniez wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kawki to ja czasami ale bardzo bardzo rzadko pije taka 3 w 1 orzechowa, ale to musze miec naprawde wyjatkowa ochote na nia. mnie to w ciazy najbardziej odzucilo od miesa, pod kazda postacia. wczesniej to na kazdy obiad bylo miecho a teraz wole zjesc cos lekkiego,jakas zupke a jak juz gotuje cos (np) w sosie to ja jem same ziemniaczki z sosem a moj D je cale miecho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia fajny babelek:)ja juz nie moge sie doczekac swojego nastepnego usg ..do tego pierwszy raz zobacze maluszka w 3d!! i ide na to usg z moim K wiec on tez wkoncu zobaczy synka:) idziemy 8 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam nadzieje ze potwierdzi sie ze chlopak bo własnie dzwoniła moja bratowa ze u jej siostry w 16 tyg lekarz powiedzial ze chłopak ona sie nastawiła a dzis na połowkowym w 22 tyg zobaczył dziewczynke!!! zaczełam zyc w strachu....ponoc jak widzial siusiaka to były jednak nabrzmiałe narzady dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niby pokazywal siusiaka ale tak powaznie to za bardzo nie mogłam go odroznic od reszty...no i na zwykłym usg płec pokazał w 16 tyg i 5 dniu...mam nadzieje ze to dobry lekarz i ze nie pomylil sie...teraz czuje sie niepewna płci maluszka...chociaz nie!!!ja wiem ze bedzie synek;)czuje to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya bede pamietac ta Twoja wizyte bo bedzie w moje urodziny:) ja mam nasteona wizyte 22 czerwca. za 3tyg:) standard:) maya no widzisz, chyba mi sie synek w dziewczynke nie zamieni co?:) u Ciebie tez bedzie babel, napewno! a co do Twojej kolezanki to nawet wczoraj mi lekarz powiedzial ze on nie potwierdzi w 100% dziewczynki do porodu, bo rozne przypadki sa:) moj Daawidek sie chyba rozszalal bo kopie mnie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam urodziny tez niedługo 7lipca:) wiesz nunusia-ciesze sie ze w pore zmieniłam lekarza...dopiero teraz mysle ile wiecej korzysci bede miała z nowego lekarza...usg 3d zamiast zwykłego np w cenie wizyty ...juz nie wspomne o innych plusach:) i dzieki ciotce nie boje sie juz tak porodu:) i to bedzie chłopak CZUJE TO -nawet mój K mówi do brzuszka Patryczku;)wczoraj wieczorem poczułam takie inne bulgotanie wiec to moze maluszek przymierza sie do kopania;) u mnie dalej duszno-siedze i wcinam sobie pyszne czeresnie;)u mojego K wczoraj nazrywalismy pysznych slodkich czeresni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ja tez sie ciesze ze zmienilas tego lekarza-naprawde bardzo bardzo! super ze bedziesz miec to 3d tez bym chciala:) mi wczoraj lekarz powiedzial tez ze bede rodzic silami natury to sie mu smialam ze ze znieczuleniem jak najbarziej to mi zaczal mowic o tym gazie rozweselajacym ale jego trzeba sobie samemu kupic... napewno juz niedlugo dostaniesz pozadnego kopa! lada dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya czeresnie uwielbiam:) w szczegolnosci jasne! wczoraj sobie kupilam ale najpyszniejsze sa prosto z drzewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje-prosto z drzewa smakuja najlepiej...tak samo truskawki prosto z krzaczka-nawet te z piaskiem;) nunusia ja mojego maluszka juz tylko w 3d bede ogladac co 21 dni tak bede miała wizyty i czekam z niecierpliwoscia na ten 8 czerwca;) nunusia a ile wazył i mierzył twoj synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya lekarz juz nie mierzy go, mowi ze to juz taki etap ze mierzy sie poszczegolne czesci ciala a nie calego malca, no coz-moze... fajnie C i ztym 3d naprawde zazdroszcze a ile bedzie Cie wizyta kosztowac jesli mozna zapytac? ja mieszkalam kiedys w domku i mielismy sad wiec takie prosto z drzew czy z krzaczka to sama radosc! jeszcze widziec jak dojrzewa i czekac z upragnieniem na ta pierwsza dojrzala.mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta plus 3d kosztuje u mnie 100zl a to nie duzo:) a ty nunusia ile płascisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ciotka przy zapisywaniu od razu powiedziała ze bede miała przy kazdej wizycie usg 3d i zebym brała tatusia maluszka na wizyte to obejrzy co stworzylismy;) u tamtego lekarza co chodziłam do tej pory tez płaciłam 100zl ale miałam zwykle usg do tego krotkie i tak jak juz wczesniej pisałam za tydzien szłam placiłam kolejne 100zl po to zeby mi zrobil wpis w karte ciazy..a usg 3d kosztowało 250zl...zobacz jaka roznica...lekarz a lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odladałam jeszcze na 3d dziecka a chciałabym zobaczyc jak wyglada:)bo napewno jest róznica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya jest roznica i to duza, tylko na tym skorzystasz! a wkoncu skoro placisz to z jakiej racji masz sie wkurzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za 5 dni:) super!u Ciebie tez tak duszno jest? u mnie delikatnie pokropilo ale nic to nie dalo... moja kicia to dzis caly dzien spi, bidulka...masz jakies zwierzatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie tez duchota....termometr mam teraz na słonku i wskazuje 39 stopni...masakra...zwierzatka nie mam bo my w bloku i jak oboje pracowalismy to prawie nas nie bylo w domu i nie mogłabym zwierzatka samego na tyle zostawic...a teraz juz niby siedze w domu i chciałam kota ale mama mnie zakrzyczała ze toksmoplazmoza i ze mam sie dzieckiem zajmowac a nie kotkiem wiec skapitulowałam:)zwierzatka lubie i jak jestem u mojej mamy czy rodzicow mojego K to bawie sie z pieskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest mamusiax2? ciekawe jak tam po usg ,czy zna juz płec maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty nunusia masz kotke?chociaz masz towarzystwo:)ja to sama siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×