Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Czesc dziewczynki:)chyba bede tu dzis pierwsza:) wczoraj nie miałam jak wejsc na kafe...rano na 11 do koscioła pojechalismy,potem na obiad do babci.....z kolei o 16 mielismy grila i tak mi zleciał dzien. Mały wyjatkowo cały dzien wczoraj kopal jak szalony-chyba podobal mu sie aktywny dzien mamusi;) no a dzis wstałam1.5godz temu,troche zepchnełam w domku i niedługo zrobie jajka faszerowane i bede odpoczywac:) a wy jak tam mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja wlasnie wrocilam po wycieczce:) bylam zawiez L4 do pracy a pozniej po rozek:) mam go juz hehe sliczny jest:) bylam tez na takim malym bazarku i kupilam skarpeteczki dla synka, jej takie malusie niebieskie-cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh ja juz jestem:) poki co d pojechał do kolegi wiec ja mam luzy, ale duchota u nas dzis byla niesamowita, a ja sie zaczynam toczyc juz po swiecie, co dopiero bedzie pozniej... moj maly tez dzis okazuje:) kopie bo przez ostatnie dni prawie nic go nie czułam. ale znalazłam na niego sposob-lody:) chyba je uwielbia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25zł:) laska go kupila w SMYKU wiec sie oplaca a jej synek tylko 5 razy w nim byl a ma teraz 3miesiace wiec sie oplacało:) lubie ostatnio szukac fajnych okazji w necie co chwilke cos fajnego wynajduje ale nie zawsze trafiam na aktualne niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrzylam w sklepach to kosztuja rozki 25-30zl ale takie zwykle, szmacianki a ten jest dobry jaksciowo i ładny z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to po wszystkim co zje to kopie:) troche mnie brzuch boli ale wiem ze mi sie tam rozciaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam cierpliwosci do polowania na okazje:)wole dotknac zanim kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Maya tez tak myslalam ze wole dotkchnac,,,ale z nudow zaczelam ogladac rozne rzeczy i tak jakos niektore fajne rzezcy i w fajnych cenach, a niektore rzeczy mi nie przeszkadzaja jak beda uzywane, jak takie male to wszystko praktycznie jak nowe jest bo ile mozna tego uzyc jak dziecko tak szybko rosnie... w ikei sa łóżeczka nowe za 89zl i do tego materac za 29zł dobrej jakosci i posciele za 20-30zl wiec za 150zl kupie caly zestawik a w sklepach za samo łóżeczko trzeba dac 180zl minimum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz łóżeczko mamy:)po moim K :) materac juz upatrzyłam za 35zl wiec chociaz na tym zaoszczedzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ja tez:) kolezanka ma na gg opis popatrzylam w necie i faktycznie hehe napewno bedzie frajda, nasi Panowie lubia takie majsterkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya kupilas juz cos maluszkowi? z tych ubranek z allegro? slodkie te body byly co pokazywalas... ale jestem dzis senna, ostatnio mam takie dni ze bm spala ale jak probuje to nie usne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ten brak moj apetytu to czasami mnie przeraza... bo glodna jestem a jak juz obir ten obiad to jak juz ugotuje to nie jem tego chetnie... chyba dlatego ze sie nawdycham ale kurde mam czasami takie glupie mysli ze nie dostarczam malemu tego co mu potrzebne..., jak jem to odrobinke zeby tylko... a przed ciaza to mialam apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic a nic nie mam dla synka...mój K bierze wypłate 30 czerwca wiec potem pojde po pierwsze zakupy Patryczka:) a zamawiac bede napewno szczegolnie te z napisami typu synek mamusi ale to tak pózniej...a i jedziemy na giełde do zamoscia 3 lipca wiec tam napewno kupie sporo tanich rzeczy:)sobie musze spodnie krótkie kupic i leginsy bo rosne szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozek wanienke posciel itp to w hurtowni kupimy:) co do spania to ja tez spiaca całymi dniami...rano ledwo o 10 wstaje...za to apetyt mam spory;) nunusia nie martw sie ze nie dostarczasz maluszkowi wszystkiego-przeciez witaminy bierzesz a i nie głodzisz sie tylko mniej jesz...dobrze bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak slysze opowiesci o tym l\ile i co jedza ciezarne to az mi glupo... ale coz nie dam rady jesc na sile... uciekam poki co milego pod wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ze na siłe nie wolno pchac bo bedzie Ci niedobrze co i maluszek odczuje... ja tez zaraz mykam bo K wraca za pół godziny :)do popisania potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) D sobie cwiczy a ja leniuchuje w łózku... kupiłam mu dzis zboczone bokserki ale było smiechu hehe diabełki w różnych pozycjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango mi sie podobaja takie kojce... ale kurde jak bedzie taki noworodek to chyba wole zwykle lozeczko a pozniej kupic takie lasnie turystyczne(tzn taki kojec) jak juz szkrab bedzie sam z niego wychodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie napisalam to jakos dziwnie... chodzilo mi o to ze jak bedzie takie malusie dzidzi czyli pierwszych kilka miesiecy to wole normalne lozeczko a nie kojec... a pozniej jak juz bedzie sobie chodzilo bobo to wtedy takie kupimy (kojec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×