Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Iza nie przejmuj sie-mała jeszcze ma czas aby sie obrócic -az 64 dni ci pezeciez zostało do porodu:) mango-u mnie wcale nie chłodniej....własnie wróciłam spod prysznica i znowu cała mokra jestem;/ do tego ciagle mi cieknie z piersi;/masakra-musze wkładek laktacyjnych juz uzywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi nic nie leci jeszcze, mam tylko jakby w srodku sutka takie cos zóltawe, ale to nie jest płynne żeby leciało. Iza pewnie ze jeszcze mała ma czas, na razie sie nie denerwuj. Zaczeło padać :) grzmi jak nie wiem co, ale to dobrze, ciekawe jak jutro bedzie, mam mnostwo spraw od rana do załatwienia, mam nadzieje ze padac nie bedzie, ale tez byloby milo jakby nie bylo upalu. Ogladalam dzis na allegro posciele, kołderki i takie tam , w sumie nawet to tanio wychodzi. tylko wanienke chcialabym składaną, a jest tylko z jednej firmy za 150 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)ja dzis mialam masakra dzien-rano jak wstalismy to jak popatrzyłam na termometr w cieniu to 35stopni bylo... a ja dzis wizyte mialam, poszlismy specjalnie zeby wejsc wczesniej,bylismy tam juz na 14 (a lekarz po 15 przychodzi) a tam juz czekało pod blokiem tyle bab... ze ja byłam jako 11! do lekarza weszlismy dopiero o 17:30. ale zajelismy sobie kolejke i poszlismy sie z D przejsc bo przeciez tam mozna urodzic przez tyle godzin siedzac na stołku... ale ogolem to pogoda dzis przeszła sama siebie-cały czas mi sie gwiazdy przed oczami robiły.. ogolem to glukoza ok-a tak sie martwiłam... tylko ten mocz ale ja tam sobie z nim poradze bo tych leukocytow nie jest duzo wiecej poza norma. szyjka macicy u mnie ok, serduszko puka:) duphaston nadal mam brac-jej i to do konca ciazy. poszlismy cos zjesc i w sumie godzinke temu wrocilismy do domku. ale jestem padnieta... u lekarza znalazlam ulotke darmowych poloznych-musze sie tylko na stronke zalogowac i wybrac sobie jakas i juz teraz bedzie sie mna opiekowac:) fajnie:) nie wiedzialam ze cos takiego działa myslalm ze sa tylko płatne... maya ciuszki cudne najbardziej mi sie podobaja te czarne ogrodniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie u mnie byla juz polozna jakis miesiac temu, az mi szczeka opadla :) przyszla spisala dane, pogadala chwilke, w razie pytan zawsze moge zadzwonic, ma sie odezwac jak wroci z urlopu, ja tez sadzilam ze to dopiero po porodzie jesli w ogole, bo wiadomo jak to bywa,,, a tu takie mile zaskoczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie,ja tez tam musze zadzwonic jak patrzylam na stronce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) a juz sie nunusia zastanawialam gdzie sie wczoraj podziałas:)super ze z małym wszystko ok:)a ile juz wazy? ja z połozna mam dobrze-bo jest nia moja ciotka:)filmiki potem poogladam bo teraz chce pranie nastawic. A i byłam w aptece i dostałam od reki koperte z karta w tym programie dla mamy i maluszka i mam tylko wypełnic formularz i zaniesc do apteki i tam mi aktywuja karte i juz:) potem sie przejde:)a wy jakie plany na dzis?wczoraj pózno pisałyscie a ja juz dawno spałam:)ostatnio przed 22 juz spie i wstaje po 8ej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) maya no to super z ta apteka zawsze sie znizki przydzadza:) ja juz mam aktywowana jakbys chciala kupic ten krem na rozstepy z AA to z ta karta kosztuje 28zl duza tubka a ja zawsze placilam 40zl wiec sie oplaca:) niewiem ile wazy bo nie robil mi usg, :/ na nastepnej wizycie juz nie odpuszcze, dziewczyny czy robi sie jeszcze raz usg genetyczne? takie w 3trymestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis troche do roboty, musze wyprac sukienke, zrobic sobie farbe bo juz kolor moich wlosow woła o nia:) zrobic pedicure:) bo jutro ten slub wiec jutro mnie tu pewnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy robi sie usg genetyczne w 3 trymestrze ale chyba nie....No to tez masz dzis troche do zrobienia nunusia-tylko szkoda ze tak u mnie duszno jest-masakra;/ ja usg mam robione na kazdej wizycie-zawsze to jestem spokojniejsza jak zobacze małego:) no i lekarz mowi ze bardziej szkodliwe niz usg raz w miesiacu jest to ze nie zobaczy sie gdy cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze tak jest ale coz- jakby Twoj lekarz mial takie kolejki jak moj to zapewne tez nie robil by kazdej pacjentce usg:) wogole to przytyłam pol kilograma od ostatniej wizyty-czyli w sumie 1,5kg na plusie poki co, ciesze sie ze nie tyje bo mi wystarczy mojego ciałka:) no troszke mam do zrobienia ale jakos za bardzo checi na to nie ma... u nas to nawet pogoda nawet... nie ma duchoty ale wczoraj bylo przegiecie pały, jakby nie lekarz to bym z domu na bank nie wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gotowac mi sie dzis nie chce;/ kurcze co za pogoda...nie ma czym oddychac a ja sie wziełam za porzadki...jakos powoli mam nadzieje ze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba u mnie dzis jest ta pogoda co u ciebie wczoraj:) tych kolejek do lekarza to naprawde ci wspolczuje,ale wazne jest to ze lekkarz warty czekania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ty jestes fryzjerka-wiem ze moze byc ci ciezko doradzic ale spróbuj mi powiedziec czy na moje włosy jak połoze kolor np braz jasny to mi równo zakryje włosy? bo mam juz straszne odrosty,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj to juz było przegiecie-prawie 4 godziny... ehhh Maya jasne ze Ci przykryje dobrze, najlepiej wybierac kolor podobny do naturalnego wtedy nie bedziesz miec problemow z odrostami ale musisz liczy sie z tym ze zaraz sie moze ten braz splukac z tych co masz teraz blad... zeby kolor sie juz utrzymal to ze 3 razy bys musiala farbowac te wlosy(oczywiscie w odstepach) ale dobrze Ci jest w tym bladzie,po co chcesz zmieniac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo juz tak mam włosy zniszczone ze szok i chce zeby odpoczeły no a pozatym nie bede miala czasu na latanie do fryzjera i tak mnie zreszta naszlo na zmiane:) na wiosne zza rok wroce do blondu i juz:) dziecko bedzie wieksze to i do fryzjera bede miala czas pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rozumiem:) no to zrob sobie brazik ale tak jak mowie na poczatku pewnie bedzie sie splukiwal, aha i zawsze wez odcien nawet jasniejszy niz twoj (ale tylko troszke) bo zazwyczaj farby i tak wychodza ciemniej na wlosach niz na opakowaniu lub probniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do usług:) jutro bedzie to wesele, wszyscy pewnie beda wode pic, hehe a ja sobie postanowilam ze bede jesc:) wyobżeram sie jutro tak ze pekne:) hehe bo co innego mi pozostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D dostał wczoraj nakaz ze ma mnie nad morzem prowadzic do cienia i ze do wody moge wejsc jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze ci wyzerki:) apropo slubów to wczoraj zostałam zapytana przez K czy chciałabym zostac jego zona na boze narodzenie;) mam sie zastanowic ale mysle ze to dobry pomysł:) zawsze chcialam wziasc slub na wiosne ale no coz-zima tez jest ładna:) pogadamy jeszcze na ten temat z rodzicami i zobaczymy czy ten pomysl wyjdzie:) slub razem z chrzcinami Patryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak Ci super:) powiem Ci szczerze ze tez chciałabym slubu ale sa pewne sprawy ktore to komplikuja... dlugo by tu bylo o tym pisac... jezeli by do takiego doszlo to pewnie nie predzej niz za 3 lata... dwa przyjecia w jednym-super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×