Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

iza rzeczy prze sliczne! oczywiscie kotek tez cudo! taki pyziol mały:) ogladalam wczoraj na youtube rozne filmiki z kotami hehe i znalazlam jak kot sie normlnie zalatwia do kibelka:) hehe zaraz wam tu link podam:) super tak nauczyc zwierzaka-problem z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, u mnie dziś wielki dzień :) ciekawe co powie lekarka, ale juz sobie zaplanowalam ze jak mnie nie polozy to pojade po weekendzie do przyjaciolki do gdyni na tydzien moze, zreszta jak mnie polozy to przeciez bedzie musiala mnie wypuscic predzej czy pozniej :) mam nawet dobry humor, niezaleznie od tego co powie. Moje maleństwo od jakis 2 dni okupuje uparcie prawa strone brzucha, do tego stopnia ze wygladam jak kosmitka, bo mam "czubek" brzucha gdzies jakiej 5 cm na prawo od pepka hehe :D Piękna dzis pogoda, mam nadzieje tylko że cały dzien uda mi sie nie zdolowac, bo mam takie zmiany nastrojow ostatnio ze sama siebie nie poznaje czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Mango trzymam kciuki zeby wszystko było ok:)Ja wczoraj lezałam cale popołudnie i prawie płakałam z bolu krzyza i podbrzusza..po konsultacji tel z ciotka stwierdzilysmy ze to z pecherzem jest cos nie tak bo latałam przy tym do wc coraz... kazała mi ciotka przyjechac do szpitala jakby sie pogorszyło ale na szczescie bol zelzal koło 20ej i do tej pory nie boli, tylko piecze delikatnie na samym dole...ale i tak postanowilismy przyspieszyc wizyte o tydzien i dzis ide po 15 ej do lekarza,bo jesli to nawet tylko zapalenie pecherza to musi mi lekarz cos dac na wyleczenie bo ten bol ktory czułam wczoraj byl moze nie tyle mocny co powodowal taki dyskonfort ze szok...dokładnie taki jakbym dostała okres -masakra;/ niunio na szczescie caly dzien byl ruchliwy wiec nie musialam sie matwic dodatkowo. Pogoda u mnie tez dzis ładna i humor tez lepszy;) oby tylko u lekarza bylo ok. Miłego dnia mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Powiem Wam że nic już nie rozumiem, antybiotyku nie dostalam, o anemii nawet nie wspomniala, wziela tylkko wymaz z pochwy i dostalam jakies globulki i furagin hahahahaha poprostu to jest jakas parodia... Ale nie denerwuje sie bo to bez sensu, mam pojsc tylko do endokrynologa w poniedzialek, a niestety nie ma tu na tym zadupiu panstwowo tylko prywatnie... A tak poza tym to nawet mam dobry humor, mialam dzis tylko jeden zjazd, ze nakrzyczalam na matke, ale ogolnie calkiem pozytywny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya mam nadzieje ze to tylko jednorazowo tak cie dopadlo, w razie czego nastepnym razem jedz od razu do szpitala, dobrze ze masz ciocie polozna , zawsze mozna sie poradzic, napisz co tam u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! byłam u lekarza mam wrażenie że on mnie olewa i ma mnie głęboko w poważaniu. strasznie puchnę w nocy, to mi powiedział że mam pierścionki pozdejmować i ich nie zakładać, to po prostu nie zauważę. o bólu brzucha że mam 3 x dziennie po 2 nospy brać ale kompletnie nic się nie dzieje. brzuch mam już niżej, ale to nic, tak ma być.ogólnie od początku ciąży faszeruje mnie nospą. dziś stwierdziłam że mam to w dupie i nie będę się faszerować lekami i niech się dzieje co chce. powinnam już zrobić WR (jakieś badanie w kierunku kiły) ale jak zwykle nie dał mi skierowania. ogólnie przez te 34 tyg morfologię i mocz miałam robione 3 razy. co do ułożenia małej nie wiem czy się zmieniło czy nie. ale rozmawiałam z położna i powiedziała mi że ułożenie miednicowe jest bezwzględnym wskazaniem do cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec dziewczynki i ja byłam u lekarza-zrobil mi usg,zbadal i nie stwierdzil nic niepokojacego niby.Przepisal mi lek cos od pecherza i cos na ta moja twarda macice.Szyjka mocno trzyma ale cos tam sie z nia zaczyna dziac wiec mam leki powstrzymujace skurcze i przedwczesny poród.Płec po raz 5 potwierdzona takze syn na 100%:D Niunio ulozyl sie juz głowka w dol i lekarz mowi ze tak juz raczej zostanie:) wazy 1000gram no czyli 1kg:P wszystko u niego w jak najlepszym porzadku:) mam przykazane duzo lezec i odpoczywac i gdyby mnie bolało nadal po tych lekach to niestety szpital;/ no i wkoncu mam zdjecie buzi-slicznego mam syneczka!!!:) Mój K skorzystal tez z dnia wolnego i poszedl na odczulanie od papierosów mam nadzieje ze mu to cos da i nie bedzie palil... Bylismy tez w ciuchu i znowu nakupilam mnostwo ubrznek firmowych i w dobrym stanie po 1zl:)w tym mam ładne 3 pajacyki i 3 body ale z krotkim rekawem...tylko ze te pajace to kremowe i biale no ale najwazniejsze ze w dobrym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-no to czemu ten lekarz tak cie tak jakby zbyl.... dziwne...czyli mała juz sie nie obroci i bedziesz miala cesarke? Mango a usg ci robila lekarka? moze nie dostałas lekow bo ci nie trzeba... ja to mam takiego lekarza teraz ze mi wszystko dokladnie tłumaczy ... teraz mam 1 wrzesnia wizyte...i ciesze sie ze tydzien wczesniej poszlam boo przynajmniej bede spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja juz zglupialam, ostatnim razem mialam crp 28 i byla tragedia od razu antybiotyk dostalam, teraz mam 32 i powiedziala ze lekko podwyzszone (norma do 10!!!) , a usg nie ma w tym panstwowym gabinecie, a ide w piatek do niej prywatnie. Ja mam takie samo wrazenie Iza ze jak jestem panstwowo to jakos tak byle jak byle szybciej, a jak jestem prywatnie to wtedy ta jej zabojcza nadgorliwosc, zaczynam byc powaznie rozczarowana ta cala sytuacja, bo mam wode z mozgu juz zrobiona... A ta morfologia i mocz to bardzo rzadko mialas robione , normalnie chyba co miesiac sie robi, ale juz mnie nic nie zdziwi chyba u tych lekarzy... A co ten lekarz na ulozenie malejj? nie wspominal nic o tym ze to moze byc wskazanie do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfologie i mocz to ja tez czesto mialam robione takze Iza 3 razy w ciagu ciazy to za mało...Mango a pytałam o usg bo ja strasznie ciekawa jestem co tam Ci w brzuszku siedzi:P synek czy coreczka...A i zaniosłam dzis zwolnienie i do 20.08 mam miec pieniazki na koncie:D super:) ide od wrzesnia jednak do tej szkoly rodzenia bo mam ja ulce dalej i moze akurat cos mi ona pomoze,,, a gdzie jest nunusia?dzis jej nie bylo caly dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango wlasnie zerknełam na swoje badania ktore mam zrobic i widze ze mam CRP Co to za badanie? moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) ja tylko na chwilke,przepraszam ze nie skomentuje waszych dolegliwosci,napewno zrobie to jutro, chcialam wam tylko podeslac zdjecia bo kupilismy dzis lozeczko:) wczoraj dostalam takiej chcicy i powiedzilam ze jedziemy dzis i juz:) tylko ze troche mnie ponioslo bo zaplacilam za wszystko 650zł, ale stwierdzilam ze kupie porzadne lozeczko i wklad do niego bo pozniej mnie nie bedzie na to stac:) oczywisce juz stoi obok naszego wyrka:) milego wieczorku i zajrzyjcie na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlo:) w rzeczywistosci naprawde wyglada duzo duzo lepiej:) zakochalam sie normalnie:) wybralam dokladnie takie jakie mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya crp to jest badanie z krwi, ale jak masz wyniki w porzadku to na jakiej podstawie dali ci na to badanie to nie wiem, bo to jest badanie w kierunku wykrycia ewentualnej infekcji w organizmie, jakiegos zakazenia albo innej nieprzyjemnej rzeczy. ale moze tak dla swietego spokoju dostalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześliczne Nunusia!!! tez myslalam o baldachimie ale ja kupuje turystyczne z funkcja takiego normalnego, wiec nie bedzie pasowalo, a szkoda, bo cudnie to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam bo ja sie uparłam u lekarza ze mam zapalenie moczu ...a ze za darmo mam badania to co mi szkodzi prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia to dlatego cie nie bylo caly dzien:) widze szal zakupow:) zaraz zobacze jakie cudo kupiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie dobrze Maya, jak masz cokolwiek gdziekolwiek to to badanie pokaze ze jest cos nie tak, nie powie niestety co, ale to juz jest jakas wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego dlatego bo dostałam bzika i musialam miec juz:) tak mango juz jest dobrze u nas to sa zazwyczaj takie jedno dniowki ale wkurzja mnie na maxxxa! w pokoju bedzie troszke poprzestawiane,tzn lozeczko zamieni miejsce z akwarium zeby glowka nie byla przy oknie i tv-ale sie ciesze ze juz to mam normalnie jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczniaste:) z baldachimem o wiele ładniej wyglada ale ja baldachim dokupie na wiosne wrazie jakby muchy czy inne owady zechcialy popsuc sen mojemu synkowi...i posciel masz taka fajna w jasniutkim kolorku:) ja wole taka barwniejsza ale przeciez kazdy ma inny gust:) mimo wszystko Sliczne!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie baldachim chcialam ze wzgledu na robale i wiatr... a posiel jest bardziej wyrazna kolorowo ale zdjecia byly robione telefonem dlatego tak wyszlo hehe nawet z kotkiem mi sie udalo kupic:P na gwiazdce siedzi myszka a na zdjeciu wyglada jakby to byla plamka-:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli badanie mi wykaze crp ponad norme to tylko i wylacznie od pecherza jakas infekcja bo tak to nic mi nie dolega... no i lekarz mi powiedzial ze teraz to juz raczej caly czas bedzie mnie pobolewac brzuch i podbrzusze bo przeciez dziecko rosnie,nawet pieczenie moze wystapic...jesli nie jest to mocny ,ciagly i uporczywy bol to mam nie panikowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nunusia-ja chyba posciel na zmiane kupie w takich bardziej spokojniejszych kolorze :) troche sciagne od ciebie:P tak dzis patrzylam na liste rzeczy do kupienia to widze ze nie jest tak zle jak myslałam:) powoli i wszystko kupimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same duperelki prawie zostały....to ja uciekam dziewczynki bo kupilam sobie gazetke m jak mama i chce jeszcze przegladnac przed snem a wiem ze ciekawe rzeczy tam pisza...to do jutra pa mamuski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spanikowalam ostatnio w nocy, ale to moja wina bo przekrecalam sie z boku na bok i zrobilam to zbyt gwaltownie, i tak mnie zaczal bolec z prawej strony jakby jajnik, ale to pewnie wiazadla macicy tak mi sie naciagnely, az mnie zatkalo, momentalnie sie obudzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Maya posciel sama to mnie wiecej kosztowala niz to cale lozeczko... ale tez mysle ze dokupie tez jeszcze jedna zeby byla na zmiane ale to juz taka zwykla, bez szalenstw:) materac gryczano kokosowy kupilam i tam jest tak ze do 6msc sie spi na jednej stronie a od 6 na drugiej specjalnie wyprofilowany jest. ogolnie to na poczatku mialo byc ciemny braz lozeczko z zyrafa ale juz nie mieli na magazynie wiec wzielismy z misiem,tez slodziutkie:) jak sie juz ma to lozeczko i wozek to dokupic reszte to jest pikus:) jakos w nastepnym tygodniu pojade po bujaczek i juz bedzie wszytsko co mi potrzeba:) dostałam zakuipowego szalenstwa... eh uciekam myszki bede jutro z rana, jutro mam tez wizyte wiec pewnie znikne na jakies 5godzin hehe dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×