Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hehe Iza tez tak mam, mamy wlasne kolko samopomocy :D i jakos dobrze nam idzie :) ale powiem wam ze tak myslalam ostatnio ze strasznie sie ciesze ze sie tak trzymamy, juz tyle czasu a co by sie nie dzialo zawsze mozna sie wygadac i po porade siegnac :D dzieki Wam za to kochane :D cos sie sentymentalna zaczynam robic chyba :) A u nas nocka co raz lepsza juz z poltora tygodnia po pierwszym nocnym karmieniu spi ladnie, tak jak dzis np zasnal o 22 i obudzil sie o 3.15 na karmienie, szybka butla zanim jeszcze oko otworzyl i do 6.00 wiec w zasadzie nie powiennam narzekac ale rano to jestem tak zrypana (nie moge zasnac wieczorem) ze ledwie na oczy widze, wtedy by mi sie przydalo zagescic mleko wlasnie kleikiem i moze rano by dluzej pospal. Ale Czesio woli wstac o 7 powariowac do 9-10 i wtedy jeszcze przykima na godzinke a potem to dopiero jak teraz o 15 do np 16 i juz do nocy nie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez nerwow laseczki:) wczoraj znow dostałam bukiet roz od mojego mezczyzny-normalnie nie poznaje go hehe ja tez sie bardzo ciesze za nadal mamy taki kontakt i mam nadzieje ze bedzie tak długo:) Mango gratuluje nocek-widzisz jak fajnie:) wiem co to znaczy nie moc spac wieczor bo ja tez tak mam, kłade sie, cisza kompletna a ja z boku na bok sie przewracam no masakra jednym slowem ale ja zawsze mialam takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! to ja się Wam dziś trochę pożalę :( mój dostał dziś wypowiedzenie :( kurde niby nas ostrzegali że tak może być, ale kurczę :( chce mi się płakać. fakt faktem ma już nową pracę ale... znacznie gorsze warunki i nie chodzi tylko o finanse ale bardziej o to że będziemy się dużo rzadziej widywać. eh ale mam nadzieję że na wiosnę znajdzie coś innego. a póki co musimy jakoś to przeżyć :( może ja polecę do niego z dzieciakami na tydzień jak się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza kurde to nie fajnie:/ chyba nie ma nic gorszego jak wypowiedzenie z pracy:/ a powiedz czemu maz nie moze wrocic do pl i tu znalez jakiejs pracy i byc z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo albo robota za tys zł gdzieś w okolicy oczywiście pod warunkiem że się uda. bo w jego branży jest przestój teraz bo zima. zresztą jak zarobi tyle to nam z moją wypłatą ledwo starczy na opłaty.a gdzie życie, leki , pampersy. a jak znajdzie robotę ( chodzi o okolice gdzie mieszkamy) tu to i ja będę musiała wrócić do pracy i wtedy dojdzie mleczko dla małej, paliwo do 2 aut ( bo do pracy trzeba dojechać) itp. a jak ma wrócić na Śląsk, to ja już wolę Norwegię. może to przykre ale jak popracuje tam 5-6 lat to wypracuje sobie taką emeryturę o jakiej w Polsce może tylko pomarzyć, i jeśli on tam pracuje to należy się nam norweskie rodzinne. Zdobywa doświadczenie w innym zawodzie bo montera rusztowań, a jest elektrykiem. a to jest też tylko rozwiązanie tymczasowe. Będą z bratem szukać innej pracy w systemie rotacyjnym. ehhh mam nadzieję że coś zrozumiałyście. chcemy dzieciom zapewnić jakąś przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nas ten temat rowniez dotyczy, tez meza zwolnili, ciecia zimowe :/ i tez znalazl od razu inna prace na szczescie jeszcze tego samego dnia, ale jak sobie pomysle jak zeruja na ludziach to az mi slabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, Dzis nocka na mleku juz zageszczanym kleikiem i powiem wam ze to mleko jest duzo lepsze w smaku, bo tak to taka wodnista lura byla. No ale do rzeczy, juz widze ze beda dluzsze przerwy w karmieniu, bo Czesio jest dluzej najedzony, bardzo sie ciesze, bo gdzie to jesc co 2,5 godziny takie ilosci, a potem bede sie zastanawiac skad u dziecka nadwaga. Moze to troche panika na zapas ale lepiej zapobiegac :) A co u Was? Nawilzacz bedzie wyslany w poniedzialek, Amen, zobaczymy tylko czy bedzie dzialal... Pas wibrujacy tez pewnie w pon przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ok. czas jakoś leci, o 22 jadę ze szwagierką do Gdańska na lotnisko po mojego mężusia. tak sobie myślę że i tak mieliśmy wielkie szczęście z tą robotą Damiana. bo od października zarobił tyle ile w Polsce przez 1,5 roku pracując po 14 h na dobę. a jak przejdzie do tej drugiej firmy to i tak powinniśmy odkładać ok 2-3 tyś/mc więc będzie ok. no i postanowiliśmy że idę na urlop wychowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango a w jakim kraju jest Twój??? u Damian właśnie chodzi o to że bardzo szanują pracowników, warunki mieszkaniowe super, a ostatnia rotacja to nawet jedzenie mieli firmowe głównie owoce morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nie rozumiem tego mojego szkrabka,dzis mi spał od 24 do 7 rano, a ostatnie dni co 2h sie budzil, o tej 7 poszlismy spac dalej i tak pospalismy do 11 hehe iza niezle odlozycie kaski...ale coz za cos...na Twoim miejscu to bym sie wogole nie zastanawiala nad wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M siedzi w anglii, co raz powazniej sie zastanawiam nad dolaczeniem do niego, bo juz nie wyrabiam z matka :( Tak mi skutecznie podnosi cisnienie ze czasem mam ja ochote udusic, najgorsze ze zawsze taka byla, probuje przezyc moje zycia za mnie... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzis znow pospalismy do 7 a potem do 10:) mama wyspana:) Mango Ty mieszkasz z mama? Aa powiedz czemu nie dołaczysz do meza? co Cie tu trzyma? ja bym sie nawet nie zastanawiała an Twoim miejscu jezeli jest taka mozliwosc. chciałąm sie wam pochwalic ze kiedys z glupa wysłałam zdjecia mojego Dawidka do takiego centrum filmowego(reklamy,tabloidy itp) i odezwalisie odrazu i zaprosili na podpisanie umowy z ich wytwornia bo bardzo zainteresował ich moj synek ale kurde niestety ta wytwornia jest w łodzi troche za daleko, moze jakbysmy samochod mieli i musiałm odmowic, szkoda ze nie gdzies blizej mnie:( dzis jeszcze dzwonili rano, no coz trudno:/ Maya jak po weekendzie? Iza a jak Twoja malutka Ci spi? popatrzcie mowi sie ze dzieci na mm spia wiecej a w przypadku naszego forum to te piersiowe dłuzej spia, nie Mango?:) czesio przespał ci chodz raz tyle godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia Czesio najdluzej przezpal 5 godzinw nocy, dzis tak samo 5, potem trzy a od 6 spal do 11, az w szoku jestem, ale to chyba zaleta tego zageszczonego mleka. A jak chodzi o mojego meza to czekalismy do marca bo wtedy mial miec duzo wyzsza pensje tak zeby nas utrzymac, a teraz jak dupa z ta praca to znowu musimy sie wstrzymac :( rozwazamy mozliwosc zeby tutaj zjechal ale to nie wczesniej niz w kwietniu, i tak wlasnie zawsze wypadnie cos co nam nie pozwala ogarnac tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zauwazylam ostatnio ze jak cos jemy na obiad kolacje to Czesio wykazuje nadmierne zaiteresowanie naszymy talerzami :D wczoraj dalam mu taka plastikowa lyzecze, ktora bedzie jadl pierwsze posilki, do raczki i sam sobie wkladal do buzi i byl taki zajarany ze szok, a dzis jak jadlysmy obiad to tak sie trzasl na lezaczku ze prawie odlecial z wrazenia, wiec dawalam mu pusty widelec ze niby je z nami, tak mu sie spodobalo ze az sie w glos smial :D az sie boje co to bedzie za klucha jak zacznie jesc normalne rzeczy :) znowu chaos w moim poscie wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango widocznie Czesław chce juz jesc z wami:) ja własnie zapodałam mojej młodzieży seans filmowy, dzis hitem sa teletubisie:) jak chcecie to wam podam liknka do sciagniecia :P hehe oderwac wzroku nie moze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:D jestem i ja.miałam aktywny weekend.W piatek moj maz mial wolne i caly dzien sie lenilismy:P w sobote w dzien brak neta a wieczorem moj malutki synek mial atak kolki:( 4 godz płakał i nawet ja nie bylam mu w stanie pomóc-dałam bobotic ale cos nie pomógł...w niedziele z kolei goscie cały dzien a wieczorem mały jak nam usnał wczesnie tak spal cała noc no i my sobie skorzystalismy ;P;P;P Dzis bylismy na szczepieniu-druga dawka za 170zl,Patryczek zapłakal przy wkłuciu mocno ale po 5 min sie uspokoil...cos mu duzo krwi lecialo tym razem...Teraz nakarmiłam i spi moj kochany biedny...lekko osowialy sie zrobil....za 2 tyg mamy szczepionke na pneumokoki-za darmo nam sie udało,bo Patryk zaliczony do wczesniaków.Dzis nie chcialam 2 wkłuc i wole za 2 tyg pojechac znow,a pozatym lekarka mowila ze lepiej zniesie szczepionki jak sie je rozdzieli.Mango na pneumokoki Tobie(tzn Czesiowi)tez nalezy sie za darmo-pogadaj z pediatra...Dziewczyny przykro mi ze wasi mezowie dostali wypowiedzenia i ze musicie zyc oddzielnie...mój ma stała prace tutaj i nie zarabia kokosow ale na zycie nam starcza.Życze wam aby wasi mezowie mieli dobra prace i abyscie były przy nich:) Padło pytanie o pieluchy sleep&play-dla mnie tez porazka. Mam jeszcze pół paczki huggisów to je skoncze i wiecej nie kupie bo mi nie podeszły tez-za twarde. Bede uzywac pampersów 3 activ baby i dade na zmiane bo one mi nakbardziej pasuja:) w tesco coraz jest promocja na pampersy wiec nie zbankrutujemy:) wczoraj kupilismy 2 opakowania po 40zl za jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya drogie te szczepionki u was cos... ja płacze 125zł idziemy w czwartek. ile Patryk wazy? wspołczuje kolki chyba nie ma nic gorszego... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wszystko co pisałyscie ale jakos nie pamietam co miałam odpisac-wybaczcie ...Wracajac do dzisiejszej wizyty to Patryk wazy 5600:) nie za duzo i nie za mało. Rozmawiałam z lekarka ze nie podoba mi sie napiecie Patryka to stwierdzila ze jest ok,ale za 2 tyg jesli dalej tak bedzie to da nam skierowanie do neurologa....wole teraz mu to leczyc niz aby mial potem konsekwencje.Dziewczyny a miałyscie juz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie:) z tego co pamietam to Mango pisała ze miala długi i obfity Iza jakos tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tej szczepionce to masakra jakas-Partyk płakał az sie zachodzil,przed chwila padł...szkoda mi go:( cholerne szczepionki..popłakuje nawet przez sen...Nunusia ja tez nie miałam jeszcze :) i wcale za nim nie tesknie,tylko czuje sie jak w ciazy przez jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi sie dopiero skonczyl juz drugi okres, tez mialam dlugi z poltora tyg chyba, ale przynajmniej brzuch mnie nie boli :D tfu tfu odpukac :D wczesniej mialam taka masakre ze wolalabym sie wysterylizowac niz przezywac to co miesiac, a wlasciwie dwa razy w miesiacu, bo owulacja gorsza byla niz okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis taki gesty kleik i dawalam czesiowi lyzeczka hehe smieszne to bylo, buzie otwieral szeroko a jak mu zostawilam porcje w ustach to robil taka mine jakbym mu za przeproszeniem gowno dawala hehehe ale w sumie zjadl nawet ze l lyzeczki reszte dalam normalnie jako mleko. Bede tak robic ze codzien taka mala probe uskutecznimy zeby sie mlodziez przyzwyczajala do lyzeczki, bo zanim sie nauczy (a troche sie z tym zejdzie) to akurat bedziemy dawac inne roznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh miałam już raz okres taki normalny i raz( teraz po sylwestrze już) takie plamienie. co dziwne jak karmiłam Kacpra to nie miałam okresu. mała budzi się czasami 4-5 razy a czasami 1-2 ale ogólnie śpi od ok 20- 7. z małymi przerwami na mleczko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ukłony dla mojego Dawidka:) podszedł spac o 24 obudził sie 5:30 do 5:40 jeedzonko i spał do 10 bez pobudki:):):) rano obudziły mnie jego gaworzonki i tak do 10:30 jeszcze sobie sam polezał w łóżeczku hehe. moj skarbek:) zeby tak było zawsze no ale niestety dzieci spia tak jak to im sie podoba a nie jak nam:) Mango ja juz tez sie nie mogedoczekac jak bede cos innego podawac i tez tak jak Ty lyżeczka:) mysle ze zajakis tydz moze dwa podam mu troszke jabłuszka utartego, zobaczymy:) tatus mu nie raz "przemyca" troszke czekolady na koniec jezyka mina małego bezcenna normalnie... zawsze krzycze na niego zeby tak nie robł ale ma to gdzies:P Maya biedny ten Twoj synek po szczepionce nas to samo czeka w czwartek juz na sama mysl mi łezka leci:( na przykładzie Izy widac ze roznie to bywa z tymi okresami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Super Dawidek!!!:D brawo:) oby wiecej takich nocy.Mój cała noc sie krecil wiec i ja nie spałam,dopiero o 6ej Krzys wstajac do pracy dal mi Patryka do łózka to pospalismy ciagiem do 11:00:) bawil sie sam do tej pory i wlasnie zasnal. Mam głupie wrazenie ze on ma kolke,bo 2 dni plakal w tych samych godz wieczornych i sie prezyl...jesli dzis to sie powtorzy tzn ze czekaja nas ciezkie wieczory...Iza,a Ty przeciez karmisz piersia,to nie powinnas miec okresu..no ale kazdy organizm inny.Mnie czasami pobolewa brzuch tak jak na okres ale go jeszcze nie widac,zastanawiam sie czy bedzie taki jak przed ciaza,mam nadzieje ze tak bo ja zawsze mialam 3-4dni i nie mocno obfity,a brzuch to mnie bolal tylko chwile przed dostaniem i po nospie przechodzil odrazu,czyli okresu prawie nie odczuwałam:DMango,teraz i Ty bedziesz przesypiac nocki,skoro Czesio po zgeszczonym mleczku dłuzej Ci spi:) Aaaaa...musze sie pochwalic,ze od soboty Patryk spi w łózeczku:):D czasami go bujam,ale w nocy zasypia tam sam,tzn 2 razy sam zasnal ale chyba byl zmeczony po tym płaczu...mam nadzieje ze bedzie mi ładnie spał. Na spacer dzis nie ma szans,bo deszcz mzy....a chciałam pójsc kupic ramke na zdjecia,chce dac moim rodzicom na dzien babci i dziadka zdjecie niunia z imieniem na ramce i data urodzenia,bo oni tak rzadko widuja wnuka...mieszkaja 40 km stad. Ide na wiosne na kurs prawa jazdy i bede smigac autem do rodzicow na wies:) obym tylko nauczyla sie jezdzic:) a co u was dzis dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moge sie doczekac kiedy dam Patrykowi cos innego do jedzenia.Kupilam juz nawet w tesco 3 słoiczki za 5zl bobovity( marchewke z ryzem,warzywa z kurczakiem i kaszka manna i zupke jarzynowa) ale ja zamierzam dac to małaemu jak skonczy 4 miesiace.Bede mu tez gotowac obiadki,ale i słoiczki tez sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wreszcie wstalam wyspana, chociaz mlodziez wstala na karmienie o 2 i o 6 a potem do 9 spalismy :D to jakos nie odczulam dzis tego wstawania. Kurcze ostatnio mnie cos dziasla bolaly i tak jakby szczeka, poszlam na kontrole ( do tej pory nawet plomby nie mialam zadnej), a tam gorna 6tka zjedzona w srodku na mase... jak zaczela borowac to az tam wpadla do srodka zeba... no i dupa zatrula tylko ,a za 2 tyg kanalowe :/ mialyscie takie leczenie zeba kiedykolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango gratuluje wyspania:) bedzie coraz lepiej:) u nas nocka nawet dobra ale nie az tak jak wczoraj:) jade dzis do babci bo juz mam dosc siedzenia samej w domu cały dzien i odrazu odiwiedze moja kolezanke i chyba jeszcze jedna przyjdzie z ktora sie kawał czasu nie widziałam wiec pewnie wroce pozno do domu ale trzeba mi takiego odreagowania. czy wasze dzieciaczki tez tak ssa raczki? hehe moj to wczoraj tak wsadził łapke ze az sie zaksztusił niewiem jak on to zrobil:) smoczkiem pocieszylam sie tylko dwa dni, teraz jak mu daje to robi okropna mine jakbym mu conajmniej zyletki do buzi wkładała i wypluwa. szkoda:/ Mango dla mnie dentysta to najgorszy wrog i powiem szczerze ze nie pamietam kiedy u niego byłam, bo bardzo sie boje, kanałowego nigdy nie miałam ale podobno to nie za ciekawe jest:/ Maya ja tez za okresem nie teskinie, w sumie to tez miałam 4-5dni ale za to bolesny pierwszy dzien bardzo i tydzien wczesniej juz bardzo bolały mnie piersi. tak sobie pomyslałam, dziewczyny pamietacie u siebie pierwsze objawy ciazy? mnie strasznie bolały sutki:) i dziwne to było dla mnie ze nie bola własnie piersi tylko sutki, czytałam wtedy w necie i wszedzie pisało ze to oznaka ciazy :) biedny Patryczek i jego brzuszek:( i gratulacje dla niego za spanie w łóżeczku! fsjny pomysł na dzien babci. ja tak zrobiłam na swieta w duzej formie i wisza zdjecis na scianach:) Maya ja juz mam tez zapsa roznych rzeczy-kaszki kilka smakow, słoiczki obiadki, deserki, soczki gerbera, i herbatki takie do picia juz owocowe,eh jak jestem w skleoie to nie moge sie powstrzymac zeby czegos do koszyka nie wsadzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×