Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hehe a ja trzaskam na fb w mini simsy :D A plejke tez mamy kupilismy jakies 2 lata temu, na poczatku bylam wkurzona ze M tyle siedzi i gra , a pozniej w golfa i w uncharted to cisnelismy oboje, najlepiej na spałce :D i tak codziennie chyba przez rok :P Boze kiedy to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my gramy w GTA:) zajawiłam sie na maxxxa hehe he bylismy dzis u ksiedza w sprawie tych chrzcin i sie wkurzyłam buuuu! odmowił nam chrztu bo musimy isc do naszej parafii a poszlismy osiedle obok a dzieli je 10min drogi:/ nie dosc ze sie wyczekalismy prawie godzine to jeszcze nic:/ masakra! ja tez grałam w gry na nk jak w ciazy bylam teraz i sie nie chce i na te simy tez raz weszłam, nie kapuje troche tego ale mam simy na ps zwioerzaki to sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a czemu musicie w swojej parafii? nie ma chyba takiego obowiazku, tak samo jak ze slubem. tylko pewnie ksieza robia co chca. U mnie dzis nawet ladna pogoda, troche chmur ale i slonko swieci, moze pozniej sie zbiore i wyjdziemy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango no własnie niewiem czemu tak jest! ja byłam pewna ze mozna obojetne gdzie, w szczegolnosci ze to jest zaraz koło mnie, a co jakby nam tu w tej niby naszej ksiadz odmowił bo slubu nie mamy? albo powiedział ze my do nich tez nie nalezymy? bo my teraz wynajmujemy mieszkanie na drugim koncu miasta i nigdy w tej parafiii nawet nie bylismy... najgorsze jest to ze tam w kancelarii przyjmuje ksiadz ktory chodził u nas po kolendzie a my ksiedza nie wpuscilismy... trzeba bedzie jakas bajke wymyslec ze np wyjechalismy hehe w cerrfurze jest promocja na pampki jakby kogos interesowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) My tez sie balismy,ze ksiadz nas odesle z niczym,bo ja jestem po rozwodzie i w dodatku my bez slubu wtedy bylismy,ale bez problemu zgodzil sie na chrzest,wiec tym bardziej Nunusia nie rozumiem odmowy ksiedza u kTórego byliscie..... Ten nie chce to idzcie do innego i juz:) jak bedzie mowil ksiadz,ze nie macie slubu to powiedz ze planujecie a dziecko chcecie ochrzcic teraz i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? naczytałam sie na topiku PAZDZIERNIK 2011 ze dziewczyny stosuja metody Tracy Hoog i dzieciaczki im pieknie zasypiaja i sciągnełam ta ksiazke ale......strasznie nudna jest:P I chyba jej nie przeczytam....żałuje ze w ciazy tego nie zrobiłam. Zreszta nie chwalac sie(tfu,tfu,tfu) juz 3 noc Patrys zasypia przed 22 i budzi sie raz o 3;30 i potem spimy do 9. A wam dobrze spia dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Maya ale wiesz ze dla koscioła slub cywilny to nie jest slub:P no cos tam napewno powiemy ale mysle ze nie bedzie problemu bo na stronie internetowej tego koscioła pisze ze jak rodzice nie maja slubu to musza oswiadzyc ze beda dziecko w wierze katolickiej chowac wiec chyba luzz... ja tez sciagłam ta ksiazke juz dawno ale tez mi sie jej nie chce czytac bo nudna własnie. nasze nocki sa słabe ostatnio. dzis troche lepiej bo pierwsza pobudka o 5 potam 7 8 i 10:P takze nawet wyspałam sie hehe teraz sprzatam, maluch w lezaczku przyglada mi sie :) pampki w cerrfurze taka duza paka(to pudło) za 79zł wiec sie mega opłaca:) tam w srodku sa 3 paczki pampersów:P z tego co pamietam to jest tam 150sztuk 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ostatnie 2 noce znow co 3 godziny a od 6-7to juz w zasadzie koniec spanoa, chyba ze zabiore go do siebie i jeszcze "na sile" ululam... wiem zenada... :D ale rano jestem taka nieprzytomna ze oddalanym wszystko za 2 godziny spokojnego snu :) dzis dostalam z johnsona probke kremu dla Czesia, z hippa sloiczek z jabluszkami i lyzeczke, i jakies kupony rabatowe do rossmana, a z bebilonu sliniaczek i probke mleka nastepnego , a i poradnik dla mam i poradnik zywieniowy, ale smiesznie sie zlozylo ze wszystko akurat dzis przyszlo, nawet sie niespodziewalam, w ogole zapomnialam ze zamawialam jakies pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tez sciagnelam ta ksiazke chyba z miesiac temu ale dokladnie jak mowicie nuuuuuuuda, w sumie nic z tego nie wynika, chociaz nie przeczytalam za duzo, aleostatecznie z zasypianiem nie mamy problemu, tylko to spanie cala noc moje jedyne marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango tez bym chciała przespac ehh ja te czasami usypiam jeszcze na siłe ale ja mam cysia hehe wsadze cysia i ide spac mały tez zaraz zasypia. ja tez dostałam ten sliniaczek z bebilonu a to drugie to pewnie na stronce hippa sie zalogowałas-tez sie zaloguje moze cos eysla hehe i gratulacje za wygrana w totka zawsze to dwie dychy do przodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo no to niezła wygrana hehe dajesz na chybił trafił czy swoje liczby? ja kilka razy posłałam ale nic nie wygrałam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-dobre i tyle kaski:D Mój maz gra cały czas-kazde losowanie i czasami 3 ke ma:) my na slub zamiast kwiatów zazyczylismy sie kupony i na kilkanascie kuponów i w duzego nic a nic nie bylo ,za to w kaskadzie mielismy 66zl hehe:) Ja tez sie zaloguje na stronie hipp a co:D A co do slubu-to masz racje nunusia-nam ksiadz powiedzial,ze dla kosciola on nic nie warty,ze to bardziej dla prawa itp,ale ze u nas jest przeszkoda do zawarcia koscielnego(mój rozwód) to on rozumie i ochrzci,mowil ze odmawia tym parom,ktore nie maja przeszkod i moga wziasc koscielny a tego nie robia...Tylko,ze ksiadz nie rozumie ze czasami młodzi nie maja pieniedzy na taki slub lub poprostu nie chca koscielnego(a znam taki przypadek) Te pieluchy to rzeczywiscie tanio:) my mamy jeszcze 2 opakowania po 70 sztuk pampersów i tak szczerze to boje sie kupowac wiekszej ilosci 3ek ,zeby mały mi z nich nie wyrósl,no ale moze to tak szybko nie nastapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya mysle ze ja naleze do tych osob co by mogły a nie chca... bo moj chrzesny ma swoje dwie chaty weselne wiec mysle ze miałabym to po kosztach ale po co mi to skoro my jestesmy nie wierzacy... dlatego jesli juz to u nas tylko cywilny ale to takiego sie nie zanosi, ja moze i bym sie zgodziła ale to moj meczyzna nie chce jest zdania ze slub jest do niczego nie potrzebny bo wzoruje sie na swoich rodzicach tyle lat razem i bez slubu. czasami mi przykro z tego powodu ale jest tez druga strona tego medalu dla ktorej nie bierzemy tego slubu korzystna dla mnie ze tak powiem... kiedys moze wam napisze jak juz nerwowo nie wytrzymam hehe co do pieluch to sa nie tylko 3 tylko kazdy rozmiar,:) ja robie juz zapasy na 4 na zaśke hehe dlatego ja tylko szukam jak jest takla okazja hehe wykorzystam te 3 co mam i biore sie na 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u tego ksiedza, jej ile problemów robił... nie chciał nam dziecka zapisac prez to ze slubu nie ma, to mu mowie ze nie mamy hajsu to mi mowi ze bez pieniedzy nam slub da, to wałkuje z nim ze nie ze chcemy pozniej i wogole i w koncu staneło na tym ze mamypodpisac oswiadczenie za tydzien z chrzesnymi ze bedziemy dziecko w wierze katolickiej wychowywac. wogole nam o grzechu gadał ze tak zyjemy... chciałam stamtad uciec hehe ja niewiem jaka bajke bede musiała wymyslec przy drugim dziecku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia0my tez podpisywaliśmy takie oswiadczenie :) i rodzice chrzestni Patryka tez A kiedy chcecie chrzcic?bo chyba pisałas,ale niepamietam.... Bylismy w carefure ale dosłownie sprzed nosa nam ostatnia pake ktos zabrał:( takie pudło kartonowe papmków buuuu:( Mój maz własnie lula malego bo cos marudny a ja niedługo sie klade i bede ogladac UGOTOWANI... dOBREJ NOCKI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzest jest wstepnie wpisany na 26, moglismy juz 12 ale nie chce tak wszystkiego na wariackich papierach. wszystko trzeba pozałatwiac. Maya ile za kanjpe na osobe płaciliscie? kurde troche tych stówek nas za to wszytsko wyjdzie... he my po pampki jedziemy jutro tak to takie kartony ja juz kiedy kupowałam wiec to sie naprawde opłaca. pewnie u Ciebie beda miec jeszcze dostawe bo to do konca tygodnia promocja wiec musza miec! ja lece pod prysznic, malutki nakarmiony gada do siebie tzn do sufitu hehe i tez ogladam tvn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nunusia my płacilismy 75zl od osoby. Mielismy 7 przystawek i 4 dania gorace plus w tym soki,napoje,kawa,herbata,owoce i nawet lody:D tylko ciastka i alkohol swoje. Powiem Ci ze nam wszysciutkie koszty zwrocily i na plusie 3 tys nawet jestesmy,ale to pewnie dlatego ze my i slub i chrzciny w jednym i kazdy dawal kase 2 razy:P Dzis wstalismy o 7;30,Patryk zasnal 0 22;30 wstal o 3;40 i potem z placzem sie zbudzil własnie po 7. Cos mu sie snilo bo mocno plakal i musialam dlugo tulic. Teraz znowu zasnal a ja pije kawke.Dzis mam mala kupke prasowania wiec bede miala zajecie. Nunusia a to 26lutego te chrzciny...to jeszcze miesiac i zdazycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po te pampki to moj mąż po pracy zajedzie moze jeszcze beda...nam 4ki trzeba bo 3ej jeszcze mamy troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya to super jak 75zl:) u nas to min jest 120zł i dzieki znajomosci mojej ciotki mozemy miec swoj alkohol... a takto chca zeby kupowac u nich a jedna flacha 4 dychy... dlatego ja watpie zeby mi sie to worciło. he tyle dobrze ze mamy 2tys becikowego wiec moze wyjdziemy na czysto z wkładu włąsnego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×