Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

najlepszego dla Dominisi:):):) jutro idziemy do hirurga ale podejrzewm ze na poczatku to tylko na konsultacje. naczytałam sie w necie o tych paluszkach i podobno lekarze nie chca robic takich zabiegow i wogole potrzebny jest przeszczep z innego miejsca na ciele ale moze w przypadku takich maluszkow nie bedzie to konieczne:( znalalazłam chrzenego w koncu:) ciesze sie bo moze w koncu to ruszy. meza moejej kuzynki, oni wzieli dopiero slub w wakacje co na ich weselu bylam. takze mysle ze w lutym nam sie uda:) zeby mi Dawidek z ubranka nie wyrósł bo wisi juz w szafie mega wypasny garniaczek :) dałam małemu jabłuszko i troszke deserku jabłuszko ze słodka marchewka- pierwszy kes to byly wykrzywianki ale kazdy kolejny to otwierał dzioba szeroko tak mu smakowało:) jak juz skonczylam to zaczał krzyczek bo chcial jeszcze hehe zrobilam taki zapas tych roznych sloiczkow ze watpie ze zdarze to wykorzystac do konca 4 msc :) biedne oczka Patryczka:( kupilismy te nowe Pampersy te zółte podono sa super- zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia są jakieś nowe pampki? nie widziałam nic, czy chodzi Ci o te premium care??? daj znać jaka cena i jak się sprawdziły. Dziękuję w imieniu mojej malutkiej :P oczywiście miało być 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o te premium mi chodziło. kupilam juz 4 bo mam jeszcze 1,5 paczki 3 a sa juz takie na styk. a 4 sa od 7kg. Iza wy juz ubieracie 4? u nas cena 49,99 za za 62 sztuki czyli szału nie ma ale chce je wyprobowac. activ baby byly nawet od nich drozsze... a wogole wiedziałyscie ze Pampers maja specjalna linie dla dziewczynek i dla chłopcow? ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ubieram 4ale i 3 tylko w sumie dziwnie to wygląda bo 3 są przyciasne a 4 za duże :o i bądź tu człowieku mądrym. mam jeszcze małą paczkę i więcej nie kupię bo klucha się nie mieści.kurczę drogie te pampki. chyba na noc będę jej kupować pampersy pampersa a na dzień haggisy bo u nas w sumie ok były tylko ta "falbana" przy nóżkach źle trzymała i kupa się wylewała. a pytam dlatego bo te premium u nas drożej wychodzi niż active baby. widziałam tą linię pampersów ale one raz że wychodzą drożej a dwa to są chyba takie jakby majteczki. kurczę ciągle szukam promocji na pampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą kupą w tych haggisach zdarzyło się raz więc pewnie źle pampek założony był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza drozsze sa te premium ale u nas akurat te premium 52szt 49zł a activ 62 szt za 55 dlatego sprobowałam. tez szukam promocji najbardziej sie opłaca te pudła kupowac. a terz widziałam w tv ze jest promocja na activ baby wiec trzeba jechac:) zmykam na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego dla malutkiej Iza :) Ja mam ostatnio jakies depresyjne stany :( dzis troche lepiej wiec pisze. My mamy za soba juz jak wspomialam wczesniej marchewke i jablko, wczoraj kupilam deserek jablko z bananem i poszlo :) prawie caly sloiczek zjadl, glodomor, a dzis kupilam ziemniaczki ze szpinakiem i jarzynowa wiec jutro cos wyprobujemy na pewno. Je lyzeczka juz jak profesjonalista :) Wolalabym robic mu sama, ale nie mam blendera i takiej ilosci nie oplaca mi sie robic, a z kolei te sloiczki to jest taka konsystencja prawie plynna a widze ze wolalby cos konkretniejszego, jak np jablko zetre na tarce to lepiej mu sie je niz to ze sloiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamgo coz to znowu za depresja Cie chwyciła? my tez juz jabłuszko i marchewka posmakowana:)ale słoiczek to mam trzeci dzien ten sam jeden bo mu po troszeczke daje. z kazdym dniem łyzke wiecej.u nas narazie takie smakowanki trzeba sie nauczyc jesc. ja blender mam chciałam sama robic ale tak małej ilosci poprostu sie nie da pod ostrze nie wejdzie jak juz bedzie troszke starszy i bedzie jadł wiecej to pewnie mu bede ja przyzadzac co do paluszkow to nie mam pojecia:( naczytałam sie wlasnie o tych przeszczepach ale z drugiej strony to jest maluszek wiec on sie rozerasta wiec moze taki przeszczep nie bedzie potrzebny a w dodatku one nie sa całe zrosniete tylko troszeczke i wydaje mi sie ze to wystarczy delikatnie naciac, jutro mam nadzieje sie dowiemy. Mango a wogole jak z fajkami u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas zimowa deprecha chyba... Mialam nadzieje ze jednak zima nie przyjdzie. A z fajkami... Pale na mase, moze nie paczke dziennie ale kilka sztuk spalam, pewnie palilabym wiecej, ale nie chce mlodemu chuchac, i tak swoje sila rzeczy musi sie nawdychac :/ Mam nadzieje ze z tymi paluszkami wszystko wyjdzie dobrze, szkoda malucha na takie zabiegi juz tak wczesnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) my dzis bylismy u tego chirurga i w sumie staneło na tym ze takie zabiegi robi sie dopiero ok 6msc zycia.zrobili rtg i w sumie tam wszystko jest ok tylko myslałam ze jebne tej babie co robila to przeswietlenie bo tak chwyciła pizda nozki małego ze ten az sie zaniusł z płaczu. pozniej miał całe czerwone i podpuchniete stopki. a wygladała jak prostytutka! najgorsze jest to ze jak juz bedzie miał ten zabieg to bedzie uspiony. jej jaj ja tego nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o choroba Nunusia wspolczuje ,szczeglolnie malemu, chociaz Tobie tez bedzie ciezko, ale potraktuj to jak zabieg kosmetyczny, bo w zasadzie to chyba tak wlasnie bedzie wygladac. Moj synek dzis cos marudny, cos go ugryzlo od rana, nie chce spac w dzien tylko sie skarzy sam do siebie, nawet gadac nie mial ochoty. O dziwo juz zasnal, zobaczymy jak to bedzie w nocy, wczoraj np zjadl o 21 zasnal o 22 i spal do 3 a potem do 7 prawie, ale dzis nie wroze sobie rewelacji... A teraz szykuje sie zeby obejrzec film i wypic desperadosa.... chwila dla mnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie noc rewelacyjna, jak zasnal o 21 tak przespal do 3 a potem do 6 i do 7:30 a potem ze mna w lozku jeszcze do 9, widze ze zaczyna miec stale pory budzenia sie. Ziemniak ze szpinakiem to zdecydowanie nietrafiony sloiczek,zreszta nie dziwie sie mlodemu, obrzydliwe. Ale ma duzo zelaza wiec mieszam z zupka jarzynowa i dodaje troche bananka do smaku, wsunal dzis nawet sporo a teraz zasnal, juz jak konczylam go karmic to prawie spal w lezaczku, spioch jeden, ale to fajnie bo wczoraj bylo slabo ze spaniem, pewnie nadrabia teraz. A co u Was mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw o sobie...byłam u dentysty i przezyłam:Dnic nie bolało-dostałam znieczulenie i zatruła mi zab.Czeka mnie leczenie kanałowe,do tego mam w dwóch innych dwie małe dziurki plus jeden do wyrwania(zab madrosci) i usuniecie kamienia i spokój:) Mój syn dzielnie zniósl szczepienie na pneumokoki,ale wieczorem bolała go nozka bo przepłakał 3 godz:( jak zrobilam okład z sody i wody to zaczal ruszac nózka i zasnał o 21 i przespal 12 godzin:) Bioderka super:) ortopeda bardzo chwalil jego bioderka,powiedzial ze tak idealne rzadko widuje:D Widziałam w poczekalni dziewczynke moze z 5 miesieczna i miala tzw szyne-biedny maluszek:( Ja was dziewczynki podczytuje caly czas z tel meza(przewaznie leze i karmiac Patryka wieczorem czytam)ale ciezko mi jeszcze pisac z tel ,a jeszcze z dotykowego to juz calkiem... nUNUSIA szkoda mi bardzo Dawidka,ale ten zabieg to dla jego dobra...i w pełni cie rozumiem bo mój synek przwdopodobnie ma zatkane kanaliki łzowe i beda mu przekuwac a ten zabieg jest ponoc straszny,az sie boje co bedzie:( Mango-super ze twoj maluszek juz zjada obiadki:) duuuuzy chłopak urosnie:) i nie depresuj mi sie wiecej:) Iza mi huggisy tez nie pasuje wogole-własnie skonczylam ta pake co kupilam i mam teraz do wykorzystanie jeszcze 3 paki pampersów active baby i one mi najlepiej odpowiadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z zebem ide we wtorek, ale cos czuje ze sie nie zatrul jak powinien bo jak zagryze mocniej to czuje go tam w srodku. A Maya skad wiesz ze ma zatkane? sa jakies objawy, bo moje dziecko nie placze w ogole czasem ma zalzawione oczy to moze tez ma cos nie tak? To sie przekluwa? Boze, nie ma innego sposobu? masakra jakas... Czesio wlasnie zasnal, chyba juz na noc, obejrze jakis film i sprobuje zasnac, dobrej nocki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :P wczoraj mieliśmy ciężki dzień: Kacper leżał cały dzień z bólem brzucha, temperaturą 38,1 i biegunką. ale dziś już jest ok na szczęście. bałam się że to grypa jelitowa ale któreś z nas też już by było chore. musiał się biedak czymś struć, tylko nie bardzo wiem czym bo wszyscy jemy to samo. Dominika nie chce jeść żadnych słoiczkowych obiadków. dziś ugotowałam jej ziemniaczka, marchewkę i mały kawałeczek pietruszki na wodzie, zmiksowałam wszystko na gładką masę i o dziwo bardzo jej smakowało :) teraz leży i kopie tatę nóżkami :) nunusia pomyśl że lepiej teraz mały nie będzie pamiętał i to dla jego dobra. zresztą szczerze mówiąc jeśli chirurg przeprowadzi zabieg prawidłowo to nie powinno go mocno boleć po samym zabiegu.( wiem sama po sobie miałam 2 zabiegi w tym jeden spierdoczony, no i po małym jak miał zabieg na jąderko) maya kurczę przekuwać mam nadzieję że w znieczuleniu choćby miejscowym :( mango wiem że nie jest lekko. ale nie załamuj się masz małego i męża. uśmiechaj się , wiem że ta pogoda działa bardzo depresyjnie :) w razie draki masz Nas :) dziewczyny musimy jakoś przesłać sobie numery tel. nunusi mam a reszty nie. co o tym myślicie? przez n-k, e-mail czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mango-Patryczek tarł sobie oczka i przez pare dni mial tak jakby załzawione,jak płacze to łzy mu leca,ale pediatra mówila ze jak leca to nie znaczy ze kanaliki sa drozne...a i do tego troszke mu ropieja oczka...chociaz masuje mu te kanaliki,wkraplam krople i jest jakby lepiej,ale pediatra kazala 2 tyg obserwowac,masowac i jak nie pomoze to okulista...no i on zdecyduje co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja Ci na poczte wysle swój nr i mango tez,bo Nunusia juz ma mój nr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he teraz mam już Wasze numery. fajnie jak coś się będzie dziać to będę mogła dać Wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) my wczoraj cały dzien u mojej babci spedzilismy. ogolem to troche sie pokłuciłam z D i jakos jest taka sztywna atmosfera, gadamy normalnie ale jakos dziwnie jest. nasze nocki sa ostatnio srednie,malutki juz mi tak nie spi jak kiedys tylko czesciej sie budzi, w nocy przesypia maxx 3,5h a nieraz to nawet budzi sie co 40min-nie rozumiem tych dzieciaczków, od czego to zalezy ile spia??? sciagłam juz przewijak z lozeczka na noc bo kurde ten mały juz taki duzy ze sie nie miesci bez tego:) Iza co do deserkow to jak ja daje małemu czy jabłuszko czy marchewke to pierwsze trzy łyzeczki to sa grymasy, krzywienia jakby zyletki jadł ale pozniej mu to zaczyna smakowac jak juz sie przyzwyczai i szeroko dzioba otwiera bo chce jeszcze:) Maya coz napewno bedzi to ciezki zabieg ale musze przezyc:* ciekawe co bedzie z tym Twoim szkrabkiem, moze przekłucie tego nie bedzie konieczne? moze sie unormuje... oby! Active baby rzadza:P zobacze jeszcze za jakis czas jak tam te premium care ale chyba przy activ zostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nunusia,ja sie sama zastanawiam od czego zalezy długosc snu naszych pociech...Patryczek raz mi ładnie spi a raz sie budzi co 2 godz. Teraz akurat ma ciag przespanych nocek... Kłótnia sie nie przejmuj-pogodzicie sie napewno:) Pogoda dzis do bani wiec znowu siedzimy w domku;/ Nunusia jak spróbujesz tych premium care to daj znac jakie one sa-bo u nas w tesco na oryginalne pampki sa promocje co jakis czas:) Moj syn własnie usnał wiec mam czas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Maya ze sie pogodzimy-my to tak czasem mamy. ale nie lubie tego:/ moze jakbym nie byla taka zawistna to by tych klutni nie bylo ale kurde jak mi cos nie pasuje to nie potrafie siedziec cicho... moj tez zasnał, lrzy obok mnie na lozku. no a pogoda u nas sliczna, sloneczko swieci-my dzis smigamy do biedronki zrobic zapas do lodowki. dam znac co do premium care:) ale to za jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochanee :D Dzis bylismy na usg i na szczescie w glowce nie ma zadnych zmian a usg nerki wyszlo prawie idealnie, zastoj jest tak sladowy ze lekarz powiedzial ze normalnie by tego pewnie zauwazyl. Czesio nie plakal, usmiechal sie i gadal do lekarza.. hehe tak to jest jak w domu same baby wiec jak slyszy meski glos to jest juz calkiem sprzedany :D A w ogole gdyby sie okazalo ze ten zastoj sie powieksza to trzeba by bylo do lublina do specjalistycznego szpitala i te badania to pod narkoza by mu przeprowadzali, musieliby jakims cewnikiem az do nerki siegac i udrozniac... masakra... Jeszcze tylko szczepienie 27 i potem koniec az do nastepnego, potem jeszcze ortopeda, a usg nerki za 3 mce. a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak czytam i czytam każda z Nas ma jakieś problemy zdrowotne z maluszkiem, raz większe raz mniejsze że aż się boję moja niunia ma wizytę u kardiologa 2,04 i zobaczymy co powie pani doktor. szczepienie 16,02 a usg miałyśmy tylko raz eh mam nadzieję że będzie ok z naszymi słoneczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango bo malutka ma tętniakowatą przegrodę między przedsionkową. a tak naprawdę żaden lekarz mi nie potrafi wyjaśnić co to dokładnie jest. bo jedni mówią o dziurce a inni po prostu że to nic poważnego. no zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ U nas dzis piekna pogoda,wiec zaliczylismy godzinny spacerek,teraz Patryś spi nakarmiony a ja siadłam na kafe...Brakowalo nam takiego spacerku:) i dziecko i ja sie dotlenilismy-ja nabrałam powera ,ze az posprzatałam:D zaraz ide zrobic kawke i moze małe pospi to spokojnie tu posiedze... Iza ja pamietam jak pisalas kiedys o dziurce w serduszku Dominisi,jeszcze w ciazy byłas,potem pisałas ze jest ok na szczescie:) i napewno bedzie dobrze,ale skontrolowac trzeba. Oczka mojego synka jakby ciut lepiej...no ale caly czas wkraplam krople,masuje i czekam az calkiem ropa zniknie...chociaz rozmawialismy wczoraj z moim ze jednak pojdziemy do okulisty tak na wszelki wypadek... A u was jak tam mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem jestem tylko sie zajawiłam dzis na grze. kupilismy sobie palystation i sie oderwac nie moge hihi bo Dawidek spi ale chyba sie budzi juz to mam pograne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×