Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fg bbtu

**** jak wyglądają podziękowania?? ****

Polecane posty

Gość fg bbtu

Co się mówi w tym momencie?? janie jestem jakoś bardzo przywiązana do rodziców i nie bardzo wiem co powiedzieć? i najpierw oboje podchodzimy do moich, potem oboje do jego rodziców czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
wywolujecie obie pary na parkiet, dajecie kwiatki,dziekujecie za bla bla bla potem buzi buzi usciski lzy i wtedy orkiestra gra piosenke dedykowana rodzicom i tanczycie z nimi. end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowi sie i robi co serce
dyktuje, inaczej nie ma to sensu. Poza tym nie ma obowiazku oficjalnych podziekowan, dla mnie zreszta glupie, niby za co dziekujenmy akurat tego dnia? dziekowac mozna zawsze - jesli sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
to jest na pokaz. niestety. chcielismy w 4 scianach oddzielnie podziekowac,ale nie,oni chca na sali. ma byc pokaz to bedzie. to ich wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pav6
Jakie podziękowania? Za co? Za trud wychowania?, Za troskę n\i i nieprzespane noce nad kołyską? Za pranie i gotowanie przez 20-30 lat? Może i na to zasługują, ale po co tak przy ludziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na weselu tego nie bedzie.Dla mnie tez glupota juz mamie dziekowalam tyle razy:)nawet na dzien matki czasami jej to mowie i wogole czasem dla zartow jakos:)milo jej jest wtedy, a po co wlasnie przy ludziach?glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×