Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

To ja już się zamotałam :/ Jedni mówią, że potrzebne te 3 miesiące inni, że nie...Na razie powiedz mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_22_
POWIEDZIAŁAM!!!!!!! hihih uff jaka ulga i wiecie co był taki w szoku ,że wam mówie przytulił mnie i mówi żebym sie nie martwiła i ,że będzie dobrze i................... że szkoda ,że tak na 100% nie wiadomo bo nie wie czy ma sie tak całkiem juz cieszyc - ja się pytam całkiem?? bo nie wiedziałam do końca ,że faktycznie jak dla niego to moglibysmy już miec :) juz bym chciała jutro ,żeby powtórzyć test a najpiej poniedziałek ,żeby iść na bete. narazie nie chce o tym mysleć ale nie da się przestać :) a odnośnie pracy to tam dziewczyna pisała ,że pytała radcy prawnego to chyba faktycznie jest tak ,że nie trzeba tych 3 miesięcy tylko odkąd wiesz ,że jestes w ciaży odtad Cię chroni prawo i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super widze ze kazdy facet reaguje inaczej..mojemu rano podstawilam pod nos test elektroniczny z napisem pregnancy:) i mowi to gratuluje heh i poszed spac dalej chyba myslal ze mu sie to sni :) dopiero po 2 dniach zaczelo do niego docierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_22_
o Filipinka to superr, tez czekam na wiadomośc od ciebie , a ja teraz zjem coś i lece jeszcze po 2 testy dzis zrobie jeden i jutro rano przed praca drugi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_22_
hmm czemu jestem pomarańczowa ?? przeca sie logowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałam że jestem w ciąży w niedzielę 17 maja o 8 rano:-) Chyba do końca życia będe pamiętac tę datę. Najpierw się popłakała... i tu przypomne że barrdzo długo nie mogłam zajść w ciążę więć emocje zrobły swoje. Potem postanowiłam że poczekam do środy bo mój M miał wtedy 30 urodziny i to miał byc prezent... no ale 5 minut później już siedziałana na łóżku, powiedziałam mu od razu... nie wytrzymałam. A on mnie przytulił a potem cały dzień się strasznie cieszyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale emocje na naszym wąteczku :) Aż miło :) Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to chociaz macie bete a ja nie wiem kiedy do lekrza bo nie dzwonia martwi mnie to troszke juz..:( Anglia i ich medycyna ..Ciekawe czy jak poprosze o bete to mi tu zrobia..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka gratulacje!!! To który to tydzień? Ja idę na betę w poniedziałek... Pysia, super tak się dowiedzieć z zaskoczenia, my od początku cyklu staraliśmy się, to byliśmy przygotowani na tę wiadomość (choć liczyłam, że to mało prawdopodobne, że tak szybko się uda)... Oczywiście radość niezmierna jak ujrzałam 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula no widzisz...nie było tak źle ;)) Teraz pozostało się wspólnie cieszyć :D filipinka 85 GRATULACJE!!! Cieszę się razem z Tobą i już nie mogę się doczekać poniedziałku kiedy zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneks 87 dołączaj szybko, ja swój pierwszy test zrobiłam 6 dni przed spodziewaną @ ale drugą krechę widziałam tylko ja pod światło ;) Ale już w dniu spodziewane @ krecha była gruba i taka jest cały czas :) Kasia 2327, na pewnie jesteś w ciąży, przecież beta by ci nie rosła po poronieniu i po miesiącu nie byłoby już jej, tak mi się wydaje. Powtórz betę w poniedziałek, jak rośnie (a pewnie tak) to masz 100% pewność. Pysiula 22 lata :) Ja mam 27 i to moja pierwsza ciąża :) A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień 3 jejku ale sie ciesze. teraz jestem tak na 100% pewna. bo testy to jakoś tak nie bardzo. ja o pierwszej ciąży dowiedziałam się 4 sierpnia 2007 tez nie zapomne tej daty, teraz pierwszy test zrobiłam 2 czerwca. jutro ideziemy na wesele do kuzyna męża, napewno zaraz wszyscy sie domyslą jak nie będę nic piła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...To skoro tak to ja jutro kupuję teścik :D Dzisiaj to już trochę za późno... Ale jak tylko będę coś wiedziała na pewno dam znać :D Teraz lecę kąpać moją Majuśkę a później odpoczynek bo jutro męcząca podróż i egzamin :/ Trzymajcie kciuki :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 lata i to moja druga ciąża w synek ma 14 miesięcy więc ja w sumie cały czas w temacie bo wszystko dobrze pamiętam ale kazda ciąża inna. o synka staralismy sie tylko 1 cykl o drugie 5 cykli, i udało się jak pojechaliśmy nad morze na urlop, wróciliśmy robie test i widze dwie kreski.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_22_
aaa Filipinka gratuluje super super:) a ja wlasnie zrobiłam i sa te 2 krechy no nie moge uwiezyć normlanie nie moge :):) a na jutro rano tez mam test jeszcze jeden bo teraz 2 kupiłam testy , i jak rano wyjdzie to chyba nie ma upros już?? i co teraz mam robić? w poniedziałek do gina mam iść czy co?? help hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu to napewno ciaza :) gratuluje ja tez robilam 2 testy w domu jeden w szpitalu mysle ze narazie zrob sobie bete i zapisz sie do gina ale jest jeszcze wczesnie ja jestem w 6 tygodniu od dzis i tez czekam az mi laskawie wizyte ustawia...:/ bez tego nawet bety tu nie zrobie bo jestem w uk i tu platnie nie zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 25 lat
Dziewczyny witajcie. Pisalam juz wczesniej, dwa testy wyszly mi pozytywnie. Umowiona juz jestem do lekarza, ale... nie umiem sie tym cieszyc, mimo ze tak bardzo tego chcialam. Czasem mam przeblyski radosci, ale przez wiekszosc czasu nie dochodzi do mojej swiadomosci fakt, ze jestem w ciazy . Martwie sie, ze jestem jakas beznadziejna, nie umiem cieszyc sie tak jak Wy. Moj maz jest bardzo pozytywie nastawiony, chce wszytskim powiedziec ale mu zabraniam. Mam 25 lat a zachowuje sie jak gowniara i nie wiem dlaczego .Mam nadzieje, ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_22_
ale wiecie co cały czas mnie tak jak by kłuje w podbrzuszu, ciagnie i nie wiadomo co jeszcze hmm ja wam mówie my dalej nie możemy w to uwieżyć ... i kazde z nas tak łazi jak głupie po domu , mężuś poszedł z tego wszytkiego oglądać władce pierścienia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey aniu witaj w klubie ja tez pelna obaw...damy rade trzymam kciuki za ciebie! pomaranczowe mamuski sprobujcie sie zaczernic zeby nikt sie pod was nie podszywal czasem aaaa i koniecznie dopiszcie sie do tabelki..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_22_
poczekaj patrze czy czarna jestem ale dziwnie bo sie loguje itp a jestem pomaranczowa wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×