Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość aneks87
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Na forum jestem pierwszy raz... Jeżeli udało nam się z mężem to ja też będę lutową mamusią :D Na razie czekam na zrobienie testu bo chyba jeszcze za wcześnie... @ miałam 13.05. Ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneks87
Mam nadzieję, że jeśli zobaczę swoje dwie krechy to będę mogła się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneks87
daga.p myślisz, że jutro nie będzie jeszcze za wcześnie na zrobienie testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneks87
Ja to oczywiście już chciałam wcześniej zrobić, ale obiecałam sobie, że poczekam :) Chociaż trudno jest... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie humor taki sobie ale macie racje poprostu trzeba olac i dalej isc do przodu poprostu nie nawidze jak osoby ktore same czegos w zyciu nie zrobily albo nie daja rady doradzaja badz komentuja innych :( pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jestes styczniowka 2010 :) czarna czemu jestes w lutowkach jak termin masz na styczen ? jestem ze slaska :D wpadlam zobaczec czy moja psiapsiolka internetowa juz sie do Was zapislaa :) ale widze ze jeszce nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mnie z ta data porodu bo raz jest 4 raz 6 a raz 8 jak dostane od lekarza to poprawie najwyzej bo kalkulatory w necie licza co kazdy inaczej..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka, Z tymi ostatecznymi terminami porodu to nigdy do konca nie wiadaomo. Zobaczycie ze jak zaczniemy robic USG to wszystko sie pozmienia. Ja poprzedni cykl mialam 46 dniowy ale uzywalam testow owulacyjnych. Pozytywny test wyszedl mi 3 maja wiec przyjelam sobie ze w ciaze zaszlam 4. Irlandzki lekarz tych moich gdybanek nie chcial nawet sluchac i powiedzial ze termin ustala mi na USG w 13 tygodniu. Ale jak poszlam do polskiego lekarza w srode to powiedzial ze zgadza sie co do dnia i wedlug rozmiarow dziecka powinnam byc w polowie 7 tygodnia:-) Tak ze moze ten 24 stycznia to jest moja prawdziwa data porodu. Choc podobno tylko 5% dzieci rodzi sie w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka na innym forum tez wlasnie odkryla ze jest w ciazy i ma termin na luty. Bardzo fajna z niej babeczka wiec mam nadzieje ze sie do nas dolaczy. Termin okresu ma jednak na jutro wiec nie chce zapeszac i powiedziala ze czeka do niedzieli:-) Termin jej wychodzi gdzies kolo 14 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2327
Hej jestem tu nowa,i sam nie wiem czy powinnam znajdowac się na luty 2010. Proszę o pomoc, 3 maja poroniłam naturalnie i odbyło się bez zabiegu to był ok.4 tydzień. Wczoraj zrobiłam bhcg i mam 27,51 lekarka nie dała mi jednoznacznej odpowiedzi,czy to ciąża i kazała powtórzyc bete w poniedziałek,ale boje się,że do tego czasu zwariuję. Lekarka powiedziała,że mogło tak wzrosnąc dlatego,że nie byłam czyszczona i coś tam pozostało. Proszę o pomoc,czy miał ktoś podobną sytuację? Dodam,że zaraz po wyjściu ze szpitala beta spadło na 2. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneks - ja robiłam dzień przed spodziewaną @ i wyszło. Jeśli chcesz to zrób rano. Majóweczka - u mnie na tych internetowych licznikach wacha się od 10 do 12 lutego. Termin z USG też nie jest do końca wiarygodny. Zazwyczaj rodzi się między terminem z @ a tym z USG. Kasia2723 - niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. Najlepiej wstrzymaj się do poniedziałku i zrób betę jeszcze raz. Wiem, że to trudne po poronieniu bo już byś chciała wiedzieć na 100% ale tak chyba będzie najlepiej... Wiem tylko tyle, że faktycznie hormony ciążowe moga się jeszcze pałętać po Tobie ale czy mogą wzrosnąc powie Ci tylko lekarz. Trzymam kciuki za ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja przed chwilą zrobiłam test i coo i są 2 krechy Boże ja nie wiem co mam robić w ogóle aaaa pare dni temu zakładałam watek,ze mam takie dziwne objawy itp i tak zastanwaiłam się nad tym jakby było i chyba jest ,ale to jeszcze nie na 100% ?? może w poniedziałek bete pójde zrobić i bedzie wtedy pewne na stówe, ale jutro jeszcze test zrobie też. dzwonie do męża ale o z pracy okazło sie ,że za godzinke będzie ;(( jak ja mu to powiem?? nie wiem czy sie ucieszy jak ja sama nie wiem czy sie cieszyc czy ryczec czy co....... przepraszam,że tak chaotycznie ale nie wiem co pisze w ogle , a musze choć tak sie wygadac narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2327
Dziękuję daga,że mi odpisałaś,poczekam do poniedziałku na wyniki,zresztą co mi pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiula_22_nie zamartwiaj sie to twoja 1 ciaza? wszystko bedzie ok maz pewnie sie ucieszy zawsze wyobrazamy sobie na poczatku najgorsze a okazuje sie potem ze niepotrzebnie dasz rade jestesmy z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dzięki ,że sie odezwałas, bo ja narazie to czuje sie tak nie realnie ,że nie wiem ..... takie uczucie hmm nie umiem opisać moja 1 ciąża , mam 22 lata.... ale co ja w pracy powiem ,zwłaszcza ze mam na czas określony aaaaaaa dobra dobra uspokoje sie troche i bede wtedy pisac a myslisz ze z takiego testu to już na 100%?? 2 kreska odrazu sie zrobiła nawet 5 sek nie czekałam nie taka bardzo mocna ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiula_22_ nie martw się...ciąża jest czymś najwspanialszym co może być... Wszystko będzie dobrze, zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 2 testy i kreska 2 byla bardzo slaba ale byla.A w pracy nic narazie nie mow spokojnie na wszystko przyjdzie czas:) ja mialam 1 dziecko w wieku 20 lat boze jak sobie przypomne to ryczalam i cieszylam na przemian szok totalny i wszystko sie ulozylo niepotrzebnie sie martwilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o pracę to do kiedy masz umowę? Kończy Ci się przed ewentualnym terminem porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa konczy mi sie w przyszłym roku w lpicu, ale teraz maja byc jakieś zwolnienia chyba........ sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaszłam w pierwszą ciążę to miałam 19 lat. Nie była ona dla mnie jakimś wielkim zaskoczeniem bo dopuszczałam do siebie taką ewentualność i mimo tak młodego wieku bardzo się cieszyłam. Jeśli chodzi o test to też druga kreska niezbyt wyraźna ale była. Dziecko to największy skarb jaki może się w życiu przytrafić! Wszystko będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki pysiula_22_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według prawa nie można zwolnić kobiety w ciąży jeżeli jest to ciąża powyżej 3 miesiąca...czy coś koło tego ;) Jeżeli masz umowę do lipca przyszłego roku to urodzisz jeszcze w trakcie trwania umowy a więc wydaje mi się, że macierzyński też będzie Ci przysługiwał... O ile jest to umowa o pracę a nie np. zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam umowę na czas określony i to do końca października tego roku. I zdecydowałam się na drugie dziecko...(mam nadzieję, że się udało...). Trzeba być dobrej myśli. Nie zamartwiaj się na zapas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneks popatrz na ten link , wyglada na to ze odkad wiesz ze jestes w ciazy to odrazu nie moga cie zwolnic nie zaleznie czy to 1 miesiac czy 3 , ale peczytaj i powiedz co sądzisz. ja dalej czekam na męża i sie zastanawiam czy nie leciec po 2 test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIESTETY W MOJEJ FIRMIE WYGLADA TO TAK ZE MOGA ZWOLNIC I ZWALNIAJA KOBIETY W CIAZY KONTRAKT JEST TYMCZASOWY I JAK KTORAS ZALAPIE TO I TAK DOSTEJE LIST CZY POWIE CZY NIE NO CHYBA ZE PRACUJE DLUZEJ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×