Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość malenstwo209
Hej dziewczyny Pzed chwilą weszłam na forum, poczytałam troche i zaczął mnie dziwnie boleć brzuch ;/ jak bym jakieś skurcze miała. Nie wiem czy to normalne pierwszy raz mnie tak boli. Teraz to się dopiero zestresowałam :( do lekarza dopiero w poniedziałóek ide. Ja chce znać płeć dziecka :D! Liczymy na dziewczynke a czuje, że będzie chłopiec ;P No i jeszcze mnam straszny problem... Nie umiem mamie powiedzieć o ciąży.. Wczoraj sie mnie zapytała czy przypadkiem nie jestem w ciąży a ja odpowiedziałam, ze nie ;/ a Ona na to : całe szczęście ! W takim kryzysie mieć dziecko to totalna głupota ! Ja bym sie chyba załamała jak bym została babcią ! no i tego typu teksty :( Ja już sama nie wiem co robić. Nie jestem w stanie jej tego powiedzieć.. W listopadzie koncze 21 lat a Ona mnie traktuje jak małe dziecko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama :) H&M ma rewelacyjne ciuchy ciazowe ja sie tam zaopatrywalam wpoprzedniej ciazy dzinsy z gumkami - miodzio! takie fajne rurki np :D no i ceny przystepne a w primarku to hmmm...kupujac coraz wieksze ciuszki to przeciez bez sensu bonie rosniesz cala wiec to taki worek masz na sobie.. no i jeszcze mothercare w motherace kupowalam sobie bluzki - na prawde super i w przystepnych cenach ja mialam cala ciaze dwie pary dzinsow i styknelo no i pare dresow ze SportDirect ;) i styknelo:) ja jestem po drzemeczce wlasnie zauwazylam ze jedna pare dresow chyba musze juz odstawic a dopiero co kupilam 2 miesiace temu fajne rozmiar 10 :( Malenstwo - niestety nie wiem co doradzic bo nie znam Twojej mamy podejzewam ze odpowiedzialaby inaczej gdybys powiedziala ze jestes moze by sie ugryzla w jezyk? wszystko zalezy w jakiej jestes sytuacji jezeli masz mezczyzne i utrzymujecie sie totalnie sami bez pomocy rodzicow... to moim zdaniem dziadkowie powinni sie cieszyc :) choc wiadomo ze bac sie beda zawsze jak powiedzialam teraz moim rodzicom ze jestem w drugiej ciazy to pomimo wielkiej radosci mama sie spytala czy sobie poradzimy finansowo :) to naturalne przeciez a ja jej naturalnie odpowiedzialam ze o to ona ma sie nie martwic :) ma sie cieszyc ze bedzie babcia i ucielam dyskusje na temat finansow :) przeciez gdybym nie byla pewna - to bym sie nie zdecydowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuu sory za bledy :O zjadam literki, przestawiam, nie rozdzielam, normalnie analfabetyzm... :O chyba jeszcze spie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prwada w Irlandii a nie w UK ale mamy wiekszosc tych samch sklepów co i wy. Juz kupilam sobie 1 pare spodni w H&M. Tak jak kolezanka wyzej, goraco polecam. Dobre gatunkowo i wygodne. Tanie ciuchy ciazowe w przystepnych cenach ma tez Next. Primark ma spoko bluzki marszczone pod piesiami i pewnie pare miesiecy da sie w nich przechodzic. Poza tym jest jeszcze Dorothy Perkins (super ciuchy ale troche drozsze) i wspomniane wyzej Mother Care. Wiem ze ciazowe ubrania ma tez United Collors of Benetton and M&S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli, czyli idealnie, syndrom matki egoistki z nadmierną ochotą na seks mnie opuścił :) pocieszyłaś mnie :) maleństwo, przykro mi z powodu tego co powiedziała twoja mama. Na pewno zareagowałaby inaczej gdyby się dowiedziała, że naprawdę jesteś w ciąży. A martwić się pewnie zawsze będzie, już taka rola matki :) megi, nie znamy się, ale cieszę się, że to się zmieni :) ja idę do lekarza we wtorek i pewnie też będzie widać tylko bąbelek, ale dobre i to :) widzę, że też należysz do tych panikar :) będzie mi raźniej :P a ja byłam na lodach z przyjaciółką i jej powiedziałam między drugą a trzecią gałką. Nie dało się już tego dojeść, bo obie sobie do kubeczków nalałyśmy łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Dziś powinnam dostać okres,ale się jeszcze nie pojawił,zrobiłam test ,ale ta druga kreseczka jest bladziusieńka,zmierzyłam temperature i mam 37,1 powiedzcie czy jestem w ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi231
micuszita moim skromnym zdaniem jesteś w ciaży:)) Ja również na dziś miałam termin miesiączki ale nie przyszła i zrobiłam test i rownież pojawiłam sie druga blada kreska ale spokojnie widoczna. Powtórz test za 2 dni a kreska pewnie bedzie o wiele wyraźniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipnka85
witam wieczorową porą. wiatam nowe mamusie. ja jak robiłam test to także była blada ta druga kreseczka. jutro ide do lekarza. serducha to chyba jeszcze nie zobacze ale ide. jak spędziłycie dzien? jak objawy... coś ostatnio zamilkłyście.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Witam nowe brzuchatki :) U ,mnie nic nowego, poza tym że moja mama tak się cieszy że będzie babcią, że dzisiaj na swoich imieninach nie była w stanie utrzymać języka za zębami i wypaplała.... z jednej strony to nic złego, bo przecież to nie wstyd ;) ale z drugiej, to jest jeszcze tak wcześnie, że ja się boję czy wszystko jest ok. Wizytę mam na 18 czerwca, a dzisiaj się zaczął 6 tydzień. Co do ubrań ciążowych, to ja będę musiała chyba dość szybko kupić \"bezuciskowe\" spodenki, bo narazie wchodzę w swoje dzinsy, ale czuję jak bym była spuchnięta i panicznie boję się gnieść brzuch :( pankuję?? Co do płci, to chcemy znać, ale ja czuję że będzie chłopak. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy :) Ja wiem od rana, że jestem w ciąży (też blada druga kreska ale jest ) a już miałam tyle niezręcznych śmiesznych sytuacji :) Najpierw grill u mojej babci - oczywiście zaproponowano mi piwo - no i co dziwne dla wszystkich odmowa ;) Później grill u wujka mojego A. No i oczywiście też tłumaczenie złym samopoczuciem i w ogóle :D A tyle pyszności było :/ ;) No i wizyta u mojego wujka tym razem. I też dziwne spojrzenia... Jednym słowem dzień pełen wrażeń :D hehe.... A jeszcze moja mama :) coś było o dzieciach... i ona się pyta kiedy drugie...a jej na to, że za 9 miesięcy :D nie uwierzyła ale powiedziała, że ok ona zabierze Majcie do przedszkola a ja będę siedzieć z drugim :D hehe... i tak wszystko się składa w całość :) A jak tam u Was ciążówki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała znać płeć ale czuję, że będzie dziewczyna :D A jeśli chodzi o ciuchy to wydaje mi się, że też niedługo będę musiała sięgnąć po ciążówki... fakt, że zostało mi trochę sadełka po poprzedniej ciąży ale w aktualne spodnie ledwo się zapinam tak szybko puchnę. Za pierwszym razem chyba tak nie miałam :/ I oczywiście stanik... tragedia...wszystkie mnie uciskają :/ czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneks ja tez mam tak jak ty troche zostalo po tamtej ciązy i teraz wszystko szybciej postepuje hehe. ja zaczynam 6 tydzień z niedopietymi spodniami... w pierwszej ciaży gdzieś dopiero kolo 10 tyg było widac lekkie zaokrąglenie. a teraz masakra. Aneks w jakim wieku masz piersze dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dzisiejszy wieczór nie obfituje w wypowiedzi koleżanek ;) W takim razie uciekam spać bo czuję się strasznie zmęczona. Spokojnej nocki dla wszystkich mam i ich fasolek :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamy :) fajnie, że coraz więcej nas. I wpiszcie się do tabelki, będziemy wiedziały, kto gdzie kiedy i jak :) monika, mama dumna jest i tyle :) z tego samego powodu na razie nie powiem mojej, bo bałabym się, że w faktach TVNu o mojej ciąży usłyszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez sie nie mieszcze w spodnie!! patrzylam na zdjecia z poprzedniej ciazy to dopiero ok 12 tyg...bylo widac zaokraglenie delikatne a teraz? szok :O a moze wpiszemy w tabelke co czujemy ze bedzie ? ;) zoabczymy na ile sie posprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki ja wciaz zapracowana,nie dlugo sie to skonczy...dzis czuje sie w miare tylko ta sennosc dobija wstaje codzien przed 5 wiec wiecie co czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie........09.05.09........16.02.10.....dziewucha Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? Kajuśka........... śląskie.................07.05.09..........13.02.2010....? tilli-tilli............Londyn................04.05.09... .......08.02.2010....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiałam jej nie powiedzieć, poza tym sami coś podejrzewali, bo od jakiegoś czasu nie chciałam nawet drineczka się u nich napic ;) Co do brzuszka, to ja ogólnie nie jestem bardzo chudą osobą, i mam troszkę odstający brzuszek, ale to co się dzieje to szok. Nie jest mi wygodnie jak siadam w dzinsach, więc zacznę chyba nosić sukienki;) A myślicie że mają na to wpływ mięśnie brzucha? Bo moje są słabe i może dlatego szybciej widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie........09.05.09........16.02 .10.....dziewucha Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09..06.02.10.(druga cora) Kajuśka........... śląskie.................07.05.09..........13.02.2010....? tilli-tilli............Londyn................04.05.09... .......08.02.2010....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydne podejrzewam ze 2 cora :p moj mowi ze wie ze chlop ale ja mam przeczucie...aaa co do brzuszka to tez mi juz co nie co wystaje...mhhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się dopiszę:) a co! NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie........09.05.09........16.02 .10.....dziewucha Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? Kajuśka........... śląskie.................07.05.09..........13.02.2010....? tilli-tilli............Londyn................04.05.09... .......08.02.2010....? Monikaza24....dolny śląsk.........07.05.09............13.02.2010....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też strzelam :) NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie........09.05.09........16.02 .10.....dziewucha Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? Kajuśka........... śląskie..............07.05.09..........13.02.2010....chłopak tilli-tilli............Londyn................04.05.09... .......08.02.2010....? Monikaza24....dolny śląsk.........07.05.09............13.02.2010....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.10.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.10.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie........09.05.09........16.02.10.....(dziewucha) Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.10....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.10...(druga cora) Kajuśka...........śląskie..............07.05.09..........13.02.10....(chłopak) tilli-tilli............Londyn................04.05.09... .......08.02.2010....(chlopak) Monikaza24....dolny śląsk.........07.05.09............13.02.2010....(chłopak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×