Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

przy pierwszym miała być Nadia ale urodził się wyczekiwany synuś i jest Filip, duzo Nadi teraz jest ze mną po porodzie leżały na oddziale az trzy małe Nadie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wymieniacie imiona dziewczynek to normalnie wszystkie mi się podobają... I Ania i Hania i Lenka I Ula i Weronika :-) Z dziewczynkami jakoś łatwiej. Z typowych imion polskich imion męskich najbardziej podoba mi się Wojtuś:-) Po moim tacie i po teściu. Ale na pewno tak nie nazwiemy dziecka bo tu wszyscu sobie łamią język na tym imieniu i mówią łojtuś :-) Co do chłopca to mam taka śmieszną historię... Nie jestem jakoś strasznie religijna ale jak nie mogłam zajść w ciążę przez tyle miesięcy to zaczęłam się modlić każdego wieczora dosyć nietypową modlitwą: - Panie Boże wiesz że ja strasznie chcę dziewczynkę ale bardzo bardzo cię prosze daj mi chociaż chłopca. Teraz to juz może być nawet chłopiec. A jak bedzie chłopak to obiecuję że dostanie piękne biblijne imię:-) No i tak zrodził się pomysł na imię Samuel. Wiemy że rodzicom pewnie nie będzie sie na poczatku podobać. W obu językach pisze się je tak samo i jest tylko niewielka róznica w wymowie. Po angielsku wymawia się samjuel. W Polsce jest podobno 2000 mężczyzn z tym imieniem. To jeszcze nie jest do końca zdecydowane... ale powiedzmy że to nasz taki typ na dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) troszkę mi jeszcze tak nieswojo, bo wy się wszystkie znacie :) nie myślę jeszcze ani o ciuchach ani o wózkach i nosidełkach. Tylko o tym, żeby wszystko było dobrze :) robię wizualizację: mam zdrowe dzieciątko i tak już zostanie! mam zdrowe dzieciątko i tak już zostanie! mam zdrowe dzieciątko i tak już zostanie! :) odebrałam wczorajsze wyniki bety :) mam 455, a 6 dni temu było 45, więc chyba wszystko dobrze. Odetchnęłam sobie głęboko :) cieszę się, że was znalazałam :) pewnie będzie raźniej przez to wszystko przejść :) co do imion to dziewczynka będzie Hania, chłopczyk Jaś albo Wojtuś. Mąż chce Jasia, ja Wojtusia :) w czasie długiego weekendu przeczytam cały temat. Poznam was bliżej :) troszkę się boję wpisać do tej tabelki, bo nie chciałam zapeszać, ale... niech będzie :) a! i dziękuję za ciepłe przyjęcie :) znam już Paulinkę, od dawna :) to można powiedzieć, że nie jestem taka całkiem... nowiutka tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? Kajuśka........... śląskie.................07.05.09..........13.02.2010....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka czuj się jak u siebie, w końcu jesteś już jedną z nas :) Paulinko, rozbawiła mnie Twoja modlitwa :) :) :) No musisz dać piękne, biblijne imię :) Samuel, ładnie, nietypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka, jakdługo staraliście się o dzidzę? To Twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kajuśka o jeszcze jedna ze slaska:) musze Wam powiedziec ze takie forum jest super mozna sie wygadac posluchac rad innych i przybywa nas coraz wiecej :)W gronie zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ciąża pierwsza... :) nie tak długo, myślałam że będzie gorzej, chyba 5 miesięcy. Zakładałam dłuższy termin, bo mam PCO, za duże jajniki, cykle dochodzące nawet do 60-70 dni. Katastrofa generalnie... Dostałam clostylbegyt. I w pierwszym cyklu z Clo się udało :) no i jeszcze troszkę dzięki Paulince, ona prawie stała za firanką mówiąc jak, kiedy i gdzie :) hehe a tak poważnie to "zmuszała" mnie do codzinnej prokreacji :P chyba z 6 dni pod rząd, za co jej z całego serca dziękuję :) dowiedziałam się o ciąży bo dostałam strasznego zapalenia pęcherza, nie chciano mi dać żadnego antybiotyku, jak usłyszeli że staramy się o dziecko. Ja zapewniałam, że się nie udało, bo przecież nic nie czułam, żadnych bóli, nic. Żeby im udowodnić moje racje zrobiłam betę i .... niespodzianka:) 4 tydzień ciąży :) cuda się jednak zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? Kajuśka........... śląskie.................07.05.09..........13.02.2010....? tilli-tilli............Londyn................04.05.09..........08.02.2010....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kajuśka, Cieszę sie że już z nami tutaj jesteś. No dobra, może nas troche ponosi z tymi pieluchami i nosidełkami:-) Toż to wcześnie jeszcze:-) na takie plany... Ale co tam... fajnie pomarzyć... Kajuśka Twoja dzidzia na 100% jest zdrowa i szczęśliwa:-) Myśl pozytywnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to???? :( wkleiłam tą ze strony 23... nikogo nie wyrzucałam :P nie ma jak dobre wejśćie tilli, już podpadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ponosi, nie ponosi... to super, że robicie takie plany. Zresztą Paulinka, ty już mam 3 tygodnie starszą fasolkę niż moją :) kto wie, czy za 3 tygodnie nie będę już wózków oglądać :P super się was czyta dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli :) przepraszam.... dziewczyny ze śląska, gdzie chcecie rodzić? może wylądujemy na tej samej porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuska, No może trochę cię do tego 'działania' zmuszałam... ale przede wszystkim to Twoja i twojego męża zasługa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! to nie takie PCO straszne, jak je malują :) gratuluję tego.... naprawdę złotego strzału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekaze mezowi :P :D hehe a swoja droga to dla nas duze zaskoczenie bo sie serio nastawialismy na minimum 6 miesiecy czekania...a tutaj szok :) ale pozytywny oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz tez byl zloty hehe za pierwszym razem :P fajnie ze podobaja sie wam moje imiona bo sa rozne opinie ale ja mam to w nosie ma byc oryginalnie i bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki dziewczyny jutro poczytam co ciekawego napisalyscie:):) kurcze ząb mnie boli buu dentysta sie klania mam nadzieje ze zasne pozdrawiam wszystkie spijcie spokojnie i wasze fasolki rowniez:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie majóweczka, imiona mają się podobać tobie i mężowi. Reszcie nic do tego. szatynka, słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ja jakoś nie mogę opdzić się od obawy że coś może być nie tak. To czekanie do 18 na lekarza mnie dobija. Już bym chciała mieć usg swojej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ja mam dokładnie to samo. Ale staram się wyrzucić te myśli z głowy. Najgorsze jest to, że jak mnie nie boli brzuch, to się martwię, że mnie nie boli, jak mnie boli, to się martwię że boli. Czasem zaczynam się zastanawiać czy moje dziecko nie będzie miało niepoczytalnej matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, Kajuśka, mam identycznie. Jak mam jakieś objawy, to się martwię że cos nie tak, bo boli, mdli itd, a jak nie dzieje się nic, to zaraz sobie wkręcam że nie rośnie albo inne dziwne rzeczy. Czekam na wizytę u lekarza jak dziecko na prezent od Mikołaja ;) ale do innego nie chcę iść , bo ten jest bardzo polecany i dobry położnik, więc uznałam że warto poczekać. I tak sobie czekam, i raz się martwie a za chwilę cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduję się jako pierwsza :) od półtorej godziny jestem już w pracy... :P jak się dziś czujecie świeżutkie mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×