Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Betka trzymaj się, pierwsze tygodnie są najgorsze, potem będzie lepiej. Ja sobie nie wyobrażam całą ciążę przesiedzieć w domu... Mam kilka dni wolego i nie mogę wytrzymać, czas mi się dłuży i zadręczam się różnymi myślami. Szatynka nie mam pojęcia ile kosztuje rodzinny poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynko wejdź sobie na strone fudacji rodzić po ludzku tak sa informacje o wiekoszości szpitali i o cenach, niektóre szpitale maja za darmo. ja jak rodziłam miałam osobną sale i maz był i za darmo gdzie niegdzie jest dostepne nawet znieczulenie za darmo niewiem czemu sa takie rozbieżności przecierz to jeden kraj ale jest jak jest. podobno opłacanie porodu rodzinnego jest niezgodne z prawem no ale coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka85 dzieki bardzo fajna strona znalazlam swoj szpital i juz wiem ze porod rodzinny jest za darmo co mnie zdziwilo oczywiscie pozytywnie chodz jeszcze mam obawy czy sie na to godzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dopiero 6 tydzień i już jakieś takie ciasnawe jeansy w pasie... :/ Kurcze, w czym ja będę chodzić? Przeraża mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy nosic ubrania xxxxxl:):) ja sobie kupie gacie z gumka :P kurcze kazda z nas chyba to przeraza ale zawsze sie cos w sklepie znajdzie najwazniejsze zeby bylo wygodnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipinka85
no dziewczyny ja pod koniec pierwszej ciązy mialam w pasie 128 cm :p:p:p i przytyłma 21 kg. ale po porodzie szybko się to traci. teraz chyba mniej przytyje bo mam więcej ruchu przy jednym małym dziecku w domu nie idzie odpoczywać :) witania ja też jakoś nie umiem sie dopiąć ale może to wzdęcia albo woda w organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:) tez tak macie? na wadze tyle samo...jem normalne porcje... a czuje sie jakbym byla balonikiem ;) ja mam spodnie z gumkami po poprzedniej ciazy i ogrodniczki ktore mozna powiekszac wraz z rosnacym brzuszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam ok 20 kg ;) ale ogolnie schudlam po porodzie 30kg :) i teraz waze 10kg mniej niz przed pierwsza ciaza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez bym pochlaniala wszystko co mozliwe :P moze to organizm przygotowuje zapasy na okres mdlosci i wymiotow ?:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) odważyłam się napisać, choć dalej bardzo się boję.... że to co się stało jest tylko pięknym snem. Jestem w ciąży, termin 13-14 lutego :) jestem przeszczęśliwa, przestraszona i bardzo oszołomiona :) troszkę nie wierzę w to co się dzieje, tym bardziej, że nic nie czuję.... co prawda bolą mnie piersi, raz na ruski rok zakłuje mnie jajnik, a no i alergia na cytrusy. A tak to czuję się cudnie, żadnego zmęczenia, mdłości, braku apetytu.... czy to jest normalne? mogę pozawracać wam głowę od czasu do czasu...? w grupie łatwiej... :) nie przeczytałam jeszcze tego tematu, ale obiecuję, że to zrobię :) a, nie przedstawiałam się :) (mówiłam już, że jestem rozkojarzona:P?) Kasia, 27 lat, śląsk, mężatka od 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witamy witamy z otwartymi ramionami. wiesz każda kobieta przeżywa inaczej ciąże ja w pierwszej np wymiotowałam teraz nawet mnie za bardzo nie mdli... wieć to róznie... no ja też jestem ze śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kajuśka gratulacje dla nowej mamusi:) wisz sie do naszej tabelki NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja tez ok 14 lutego, więc witaj kochana. :) Co do rozmiarów, to ja też mam problem, bo... nie należę do małych dziewczyn. Mam taką budowę i kilka kilo nadwagi. !79cm wzrostu !! więc boję się jak będę wyglądać w ciąży, tym bardziej ze nie mam mocnych mięśni brzucha więc zaczyna mi wypychać brzusio do przodu już teraz!!! szok. Wchodzę w dzinsy itd, ale jak założę np. koszulę nocną, gdzie brzuszek ma luźno, to nawet mój mąż stwierdził wczoraj że już brzucha nie dam rady wciągnąć choćbym chciała. Po prostu odstaje hehe. Mam mdłości, ale bez wymiotów, więc jest szansa że nie będę szybko tyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 179cm wzrostu, miało być :) hehe a nie 79 :) Co do ubrań, to górę, czyli bluzki i tuniki sa teraz dostępne w zwykłych slepach, akurat jest teraz moda na ciuszki odcinane pod biustem więc luz, ale spodnie i spódnice? ja mam zamiar na lato kupić sobie lniane spodnie na allegro. Widziałam dużo aukcji, a mają przystępne ceny. W "ciążowych" sklepach sa ceny że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam pytanie. Znalazłam w Internecie adapter do pasów bezpieczeństwa do auta, dla kobiet w ciąży. Jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie bezpieczeństwa maluszka i zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego. Jak sądzicie? czy to jest potrzebne? Wydaje się być sensowne, ale nie chcę żeby to był tylko gadźet za 160zł :/ Napiszcie mi proszę co sądzicie na ten temat - te adaptery się nazywaja np. Clippasafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest to bradzo dobra rzecz fakt drogo ale jest bezpieczniejszy od zwyklego pasa w samochodzie, nie uciska brzucha komfort dla Ciebie i bezpieczenstwo dla dzidziusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka, ja nie jestem krezusem finansowym, ale na bezpieczeństwie dziecka nie chcę oszczędzać. To samo będzie kiedyś z fotelikiem samochodowym , przepraszam jeśli kogoś obraze ale nie wyobrażam sobie kupić fotelika np. w biedronce. Mniejsza z tym, ale taki adapter wydał mi się właśnie czymś potrzebnym, nawet od samego początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to dziękuję kochana za odpowiedź :) ehh, jaka ja dzisiaj zakręcona jestem. przepraszam :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaza24 w zupelnosci sie z Toba zgadzam na takich rzeczach wrecz nie wolno oszczedzac i kupowac jakiegos badziewia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie w sumie tez zastanawiam nad tym na pasy, przy pierwszym nie miłam ale teraz jeżdże z mlodym z tyłu i często się do niego wykręcam bokiem więc juz nie jest tak wygodnie i bezpiecznie... co do bezpieczeństwa dzieci to jest najważniejsze. ja mam wszystko po synku i prawie nic nie bede kupowała, chyba że urodzi się córa to wtedy garderoba do wymiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaszaleje niestety garderoba moich dzieci jest o wiele w za duzym rozmiarze:P wiedz czeka mnie kupowanie wszystkiego od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę mamą pierwszy raz, więc muszę kupić absolutnie wszystko. Mało tego, miałam nadzieję, że długo pochodzę w swoich ciuchach, ale widzę że nic z tego nie będzie. Wiem że to brzmi nieprawdopodobnie, ale jestem w 5 tygodniu i już nie mogę wciągnąć brzucha na płasko. Mam oczywiście warstwę tłuszczyku, ale pod nią brzuszek jest już twardszy. W spodnie oczywiście nadal wchodzę itd ale w koszulce albo jakiejś obcisłej tunice, gdzie nic brzucha nie sciska, to jest już widać jakbym się czegoś za dużo najadła ;) Więc czekają mnie zakupy od podstaw i dla mnie i dla dziecka. Nawet pokoik musimy od podstaw urządzić, bo narazie stoi tam suszarka z praniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te zakupy sa fantastyczne, ja też bym najchętniej wszystko wmieniła ale poprostu nie ma sensu bo np wózek w gonoli syn jeżdził tylko do 3 miesiąca bo było mu za gorąco i przeniósł się już do spacerówki. no teraz to dzidzia pojeździ trochę bo będzie zimniej. jedyne co będe musiała kupić to jakieś łóżeczko ale dużo myśle o kołysce na kółeczkach... jejku dopiero początek a my juz wyprawki szykujemy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od lekarza :) mam przejzec sobie wykaz szpitali w Londynie i wybrac sama:D jutro mam dac odpowiedz zeby mogli wyslac wszystkie papiery no i mam juz przewidziany termin porodu NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? tilli-tilli............Londyn...............04.05.09...........08.02.2010....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×