Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

A z dolegliwosci u mnie wszystkie oprocz wymiotow :P bo to robilam tylko razy..a z cora nie mialam zadnych prawie wiec nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko bo tak sie zastanawiam co ja mam w brzuszku :) To moje trzecie dziecko a czuje sie zupełnie inaczej. Z córką miałam na słodkie,z synkiem na kwaśne.W tej ciąży mam na kwaśne i bardzo duzo potraw mi zbrzydło,które wcześniej uwielbiałam. Mój mąż się śmieje,że blizniaki,ale w naszej rodzinie nie ma blizniat wiec male prawdopodobienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac,ze w poprzednich ciążach dolegliwosci zadnych nie mialam a teraz wszystko procz wymiotów.No i cera mi się zepsuła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko chyba Ci sie pomylilo i napisalas KArola,ale po pytaniu mysle ze to do mnie. Tak to zele:) sama sobie robie no i jak narazie sie ucze(samouk) najwiekrzy problem mam z przyklejeniem paznokci tak zeby sie nie zapowietrzyly, ale dopiero kilka razy robilam:) po za tym meczy mnie pilowanie ich przy sciaganiu...cos za cos:P:P ania25lat ja tez mialam rozwolnienie przez jakis czas wlasciwie nic dziwnego nie jadlam...tak to juz jest:P teraz zmienilo sie na zatwardzenioe i juz kilka dni nie moge sie zalatwic:( smieje sie bo jutro ide na USG a tam zaobacza wielka ... hehe:P:P takiz zart:P:P skoro tak bardzo pragniesz siusiaczka to tego wlasnie Ci zycze:):) ja siusiaczka mam to teraz jakby nie bylo to bym sie bardzo cieszyla:PUSG jutro godz. 15.00 Co do tematu pierwsza a druga ciaza to u mnie tez roznica. W pierwszej ciazy wolalam sobie poczytac jak dzidzia rosnie ale nic o poronieniach ani niczym takim:P jakos uwazalam ze mnie to nei dotyczy, nie wiem czemu ale tak to wlasnie ylo. nigdy nie zapominalam o tym ze jestem w ciazy bo bardzo czekalam na to malenstwo. Pod koniec to juz mialam takiego fisia ze codziennie odliczalam dni do porodu i jak wiedzialam ze wczoraj bylo np.52 dni to i tak bralam telefon i w kalendarzu liczylam do 51:P:P takie dziwne ale tak mialam. Nawet mi sie wydaje ze traz troszke szybciej leci bo jest wiecej ludzi w domu i synek(absorbujacy dosyc) mam tesciow ktorzy bardzo pomagaja i czesto moge odpoczywac:):) figleaves ja jeszcze nie znam plci ale zachcianki mam calkiem inne niz na synka, wogle inaczej wygladam w innym tempie mi brzusio rsnie(wolniej) i mialam duzooo wiecej mdlosci niz z synkiem(jak sie okaze ze diewczynka to bede najszczesliwsza na swiecie- jak kazda z nas:P:P)zawsze pragnelam pierwszego synka droga coreczke moze sie uda:) milych snow dziewczynki:D:D i dzidziusie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Po pierwsze to bardzo fajna sprawa z tą tabelką , że jest ułozona wg daty porodu :) - dzięki dla \" aktualizacja tabelki\". Proszę tylko by dziewczyny dochodzące dopisywały się w kolejności porodu :) Co do figleaves - to ja mam nadzieję że dzisiaj poznam płec swojej pociechy, mam taką malutką nadzieję że mi powie... Bardzo się Cieszę na ta wizytę - mam ją o 10:30 - a moje zachcianki nie wskazują na płeć dziecka ponieważ ich wogóle nie mam !!! Mam wielkie oporu co do jedzenia i nadal spadam z wagi. Pozdrowienia i miłego dnia dla wszystkich czytających :) AKTUALNA :) WG DATY PORODU !!! NICK; WIEK...........SKĄD...........OSTAT NIA@.......PTP......PŁEĆ Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? Monique10...........śląske............24.04.09.......01. 02.10.........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......07.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......09.02 .10..........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......12 .02.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........? zrobiłam poprawkę z ZAFIRRKĄ - mam nadzieję że zła nie jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Mój pierwszy poranek bez dzidziusia w brzuszku 😭 Kochane moje i mnie się nie udało pomyślnie zakończyć tej upragnionej i wyczekiwanej ciąży,w sobote zaczełam plamić i pojechałam do szpitala,ale niestety nie było już czego ratować serduszko już nie biło,Aniołek wrócił do nieba :( Dziewczyny życze Wam byście dbały o siebie i o to życie które jest w Was❤️ Obym zamkła tą czarną passe by żadna Maminka już się nie dopisała go grona tych które straciły Dzidziusie. Ostro Wam kibicuje i trzymam za Was kciuki 👄 Niech Bóg nad Wami i Waszymi Dziećmi czuwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedzialkowy ranek (u mnie za oknem paskudnie :O ) :) odpowiadam nie personalnie ale tematowo ;) tez mialam biegunke ale na poczatku - w jakims 7 tygodniu po scianach juz chodzilam bo nie wiedzialam co robic! 3 dni wyjete z zyciorysu :O mysle ze po pierwsze organizm sie oczyszczal a po drugie wypilam 2 szklanki coli (a ja w ogole nie pije) - bo niby na mdlosci dobra no i mialam rezultat :O mi troszke pomogly jagody i czekolada (zatwardzaja) :) po biegunce spadlo mi prawie 2 kg w 3 dni :O co do zachcianek...hmm..u mnie tez sie totalnie rozni wszystko od pierwszej ciazy w pierwszej - ogromna ochota na owoce, jablka, mandarynki, sliwki - kilogramami jadlam w tej - bardziej ser zolty, wyraziste smaki, kabanoski, w 1 - cala ciaze kawy nie pilam bo odrzucilo teraz pije 2 dziennie (ale zbozowa :) ) - bo kocham jej smak w 1 - totalnie odrzucenie od wszystkich zpachow wody mineralnej (!) oprocz Naleczowianki - pilam ok 3litrow dziennie , ale tylko Naleczowianka, wszystko inne smierdzialo zgnilizna teraz tak nie mam - ale wody samej nie moge pic bo mnie mdli ;) ogolnie mam bardzo dobry apetyt, waga idzie w gore (ale na szczescie nie drastycznie :P ) ok. pozniej dopisze reszte :) aha - wszystkim wyjezdzajacym zycze przede wszystkim pieknej pogody! i udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia W. :( :( :( Bardzo, bardzo mi przykro :( :( :( Trzymaj się kochana :( :( :( jAK TO SIĘ MOGŁO STAĆ??? :( :( :( Nie mogę się z tym pogodzić... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, ja duszności nie mam, ale za to zawroty głowy... Może te duszności to na tle nerwowym? Karola współczuję problemów z nerką... Tak to jest im człowiek starszy, tym więcej zagrożeń widzi... Ja mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Mam wszystko bardzo przeanalizowane, mogłabym książkę pisać... ;) Figleaves ja nie znam płci, lekarz twierdzi, że możliwe jest rozpoznanie dopiero po 16 tyg, a teraz to może powiedzieć na 50%, czyli tak jak ja jestem w stanie przewidzieć. Zachcianek nie mam, wolę ostre niż słodkie, ale tak też miałam przed ciążą. Zobaczymy... Agus, no ciekawa jestem Twojego Usg, czy też poznasz już płeć :) Brzusio masz ładny, duży już :) U mnie tak nie widać z boku bardzo... Aniu25 na ulotce smecty pisze, że przed użyciem w ciąży należy skonsultować się z lekarzem. A jak dziś z żołądkiem.? Może już nie musisz nic brać? Monique10 czekamy na wieści z wizyty :) Trzymam kciuki :) Tilli, to faktycznie wskazuje, że tym razem będzie inna płeć. Pozdrawiam wszystkie... Bardzo mi smutno z powodu KasiW. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu W. - naprawde jest mi smutno razem z Tobą.... a ty dalej trzymasz się i nam życzysz wszystkiego najlepszego..... Uda się następnym razem...trzymam kciuki. Zmykam na wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga1983
Witam troszkę póżno was znalazłam ale jeszcze sporo przed nami. o ciąży dowiedziałam sie dokładnie w dzień ojca :) a termin porodu mam na 18 lutego 2009 Pozdrwaiam wszystkich bardzo gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga1983
Sprostowanie termin mam na 18 lutego ale 2010 r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuW po takiej stracie najlepiej zabrac sie do roboty ...wtedy zal minie...wspolczuje....U mnie kolejny poranek ....wczoraj dosc dlugo pogadalam z M na skypie wiec troche mi lepiej psychicznie...Wstaje ide po buleczki...piszcie dziewuszki..buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu ponoc w 4 miesiacu uczucie dusznosci jest normalne....bo naczynia krwionosne sie rozrastaja i macica,ale mam nadzieje ze to nie bedzie moja przypadlosc...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga witaj :) Rozgość się :) To Twoja pierwsza ciąża? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było i przyznam że wszystkiego nadrobić nie zdążyłam, ale kilka ostatnich stron sobie poczytałam i widzę że nieźle się tutaj nawyprawiało. Ja jakoś Was nie zamierzam opuszczać mimo że nie każda moja wypowiedź spotyka się z odpowiedzią (ja też nie na wszystko, a wręcz nawet bardzo rzadko odpisuję więc nie mam się co czepiać;)) Kasia W współczuję bardzo:( Trzymaj się cieplutko. Co do duszności w ciąży to chyba niestety jest normalne i jakoś to trzeba przetrzymać. Witam nowe mamy lutowe:) Dziewczyny, u mnie wszystkie objawy praktycznie minęły już jakiś czas temu (żadnych mdłości, piersi tylko trochę bardziej wrażliwe no i przestałam być śpiąca), a od czwartku mam nawrót wszystkich dolegliwości i normalnie czuję się jakbym była w tej ciąży jeszcze raz od początku. Ciągle jestem śpiąca, z pustym żołądkiem mdli mnie jak diabli, a cycki bolą znowu tak że mnie budzą. Nie wiem co jest grane. Myślałam że teraz to będzie już tylko fajnie a tu guzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniu fajnie ze wpadlas :P No u mnie tez raz lepiej raz gorzej a to juz 13 tydzien leci mysle ze z czasem nam odpuszcza objawy wpadaj czeciej ...pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że teraz jakoś systematyczniej mi się uda pojawiać :) Mam do Was pytanko. Nie wiecie czy w ciąży można pić wapno takie normalne musujące?? W ubiegłym roku okazało się że mam uczulenie na słońce (niezła jestem, nie??) i teraz po każdym dłuższym spacerze mam wysypkę na rękach całych i trochę to swędzi. W tamtym roku wypicie wapna pomagało, a teraz nie wiem czy mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga1983
Mam 25 lat i to moja pierwsza ciąża już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski 🖐️ nie było mnie przez weekend - i proszę jaki bałagan... cieszę się jednak, że już jest spokojniej. szkoda, że tyle dziewczyn odpadło... nie zrozumcie mnie źle laski, ja też często czuję się wyobcowana tutaj - to moja pierwsza ciąża, wiele z was ma już dzieci, ja mieszkam tu w Polsce, wiele z Was mieszka w UK, i pewnie można by pewnie tak wymieniać i wymieniać - każda z nas jest inna, i na pewno każda czasami czuję się tutaj niezbyt komfortowo. Jednak wydaje mi się, że warto tutaj być, wspierać się, podczytywać i chociaż od czasu do czasu coś napisać, jeśli czuje się taką potrzebę oczywiście, bo nic na siłę... dziewczyny, ja nie dam rady odpisać wszystkim personalnie, więc jeśli pozwolicie skupię się na tym co wydaje mi się najważniejsze Kasia W. --- niesmiernie mi przykro! bardzo wspólczuję... dla Twego aniołka... musisz być silna - masz dla kogo kochana! Jestem rozżalona i zła, że tyle z nas musi to przechodzić... że nic nie można było zrobić, żeby tak się nie działo, i że nawet teraz niewiele można zrobić, żeby jakoś pomóc mamusiom aniołków. jestem wściekła, że lekarze pozostakją obojętni i kwitują wszyskto \"selekcją naturalną\", że traktują nas jak kolejne przypadki, a nie jak kobiety, którym świat właśnie zwalił się glowę... i wreszcie jestem strasznie zła, że życie jest takie niesprawiedliwe... kochane mamy aniołków - ściskam mocno i wierzę, że dla nas wszystkich zaświeci jeszcze słońce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuśki. Jestem po wizycie.. Bobas waży 750 g i ma 15,4 cm pomału zaczyna mieć ciasno :). Znaczy to że mam zmienioną datę porodu na 30.01.2010 r. - poprawię tabelkę. Z wynikami to jest tak : w moczu po raz drugi wyszły mi bakterie i zaczynam leczenie, w grupie krwi z mężem mamy możliwość konfliktu krwi ja mam rh- A ON rh+ natomiast przeciwciał nie stwierdzono. HIV - wynik ujemny i reszta też jest ok. No i jeszcze nie znam płci .... muszę cierpliwie czekać. Ale serduszko bije z prędkością 156 bpm - podobno to typowe dla dziewczynek ??? Mnie też marzy się dziewczynka .... AKTUALNA WG DATY PORODU !!! NICK; WIEK...........SKĄD...........OSTAT NIA@.......PTP......PŁEĆ Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......07.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......09.02 .10..........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......12 .02.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique jaki duży już ten Twój dzidziuś!!! Przecież to już kawał konkretnego ludzia jest! Super że wszystko ok. Ja w poniedziałek za tydzień idę na pierwsze usg w tej ciąży i już nie mogę się doczekać (ale boję się też trochę przy okazji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......04.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......09.02 .10..........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......12 .02.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Halo, halo! Widze ze sie sporo dzialo w weekend - ledwo nadrabiam czytanie ;-) Mam nadzieje, ze juz wszystkie dziewczyny maja dobry humor i hormony sie uspokoily ;-) Nie ma sie co unosic - kazdy czyta, co chce i wypowiada sie na jaki chce temat - i o to chodzi!!! Ja tez czytam po lebkach teksty o juz istniejacych dzieciach, bo to dla mnie abstrakcja i pewnie dziewczyny czytajace o problemach w UK, a ktore sa w Polsce, tez to pomijaja, bo co je to obchodzi… I dobrze - dla kazdego cos sie znajdzie i nie ma co sie obrazac, ze dany temat akurat mnie nie dotyczy ;-) Ja tez rzadko odpisuje imiennie, bo glownie w pracy mam dostep do neta i na neta wchodze najczesciej na lunchu - no chyba ze nie ma szefa (ktory normalnie siedzi obok mnie), to sobie pozwalam na wiecej ;-) Ale poniewaz tak rzadko wchodze, to nie pamietam, kiedy ktora o co pytala i dlatego odpisuje tak ogolnie, nieraz chaotycznie ;-) a o moich przejsciach tez pisze, bo moze komus sie przyda albo przynajmniej pomysli, ze tez ma podobnie i nie jest sam(a) :-) Ale do rzeczy. Ide tu na usg za tydzien i ciekawa jestem, czy mi zrobia badanie na przeziernosc - troche sie tez martwie, czy to nie bedzie za pozno, bo koniec 14tc… Ale nic, zobaczymy, Narazie nic wiecej na ten temat nie wiem i nie mam pojecia, jakie sa normy. Poza tym bez zmian. Spiaczka sie utrzymuje, czasem brzuch zakluje, czasem mi duszno (np w kosciele) i musze wyjsc na powietrze, jem wszystko, smakow nie mam, tylko takie jednorazowe… np. wczoraj na sniadanie zjadlam caly sloiczek pieczarek marynowanych. Kasia W., bardzo mi przykro :-( Trzymaj sie kochana!!! Zafirka, to Ty pytalas o ludzi z Krakowa? Ja stamtad jestem, ale jak juz pisalam - od ponad 4 lat wiode zywot emigranta :-( Ale wiem, ze wrocimy do domu na stale, bo oboje z mezem tego bardzo chcemy! Tu nas trzyma tylko dobra praca i traktowanie ludzi naprawde jak ludzi. Agus, Ty chyba dzis masz usg??? Napisz, jak bylo! Bardzo mnie to interesuje, bo ja na moje ide za tydzien i w liscie od poloznej jest zaznaczone, ze wizyta potrwa do 2 godzin! Nie wiem, co oni tyle czasu beda robic… Trzymajcie sie cieplo i niech humorki dopisuja!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×