Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

ice - moja rada jezeli organizm mowi ze chce na maxa odpoczac w sensie nic mu sie nie chce, doslownie nic... to nic nie rob to minie pare dni i bede ok nie sprzataj, nie gotuj, nie pracuj po prostu nic (jesli masz oczywiscie taka mozliwosc:) ) zjedz cos na wynos, nawet pizze jesli masz ochote wez dobra ksiazke - a nawet moze byc kobiecy romans...baaaardzo pomaga ;) a jesli masz ochote poplakac? placz pamietaj - jutro nowy dzien i wszystko bedzie juz inaczej niz jest teraz majoweczka - ja z CHB nigdy nie mialam problemu jest dokladnie co 4 tyg na moim koncie od daty porodu corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tili tili ale ja zaczelam brac na corke jak przyjechalam a teraz bylam w polsce i odblokowalam w kwietniu i nadal czekam juz 4 miesiac ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech twoj maz zadzwoni do nich i sie dowie co i jak 4miesiace to strasznie dlugo cos musialo sie pogmatwac dowiedz sie to wyrownaja ci wszystko ja tez mowie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwonilam juz 2 razy i za kazdym razem mowili ze maja na to 26 tygodni i ze papiery doszly i leza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) to ja pospalam sobie 2 godz. M mi synka przyniosl zebym go uspila, ale malemu sie odechcialo:( wiec troche na sile trzymanie na rekach no i teraz spi:) nie mam sily sie nim zajmowac. Boze co ja bym bez rodziny zrobila. Wogle to dzis taki ciezki dzien. Najpierw nerwy przed USG (no bo nigdy nie wiadomo, jeszce dzidzi nie widzialam, ani nie slyszalam, to nachodzily mnie mysli,ze moze ciaza urojona czy cos:() ale teraz wiem ze wszystko w pozasiu:)jednak ktos tam u mnie gosci:):D:Dtak naprawde teraz dopiero w to wierze:D jeszcze przed USG bylismy w sklepie, a jak wrocilam patrze na mojego juniora a on ma lewa strone buzi obdarta:( wyrwal sie babci i upadl na kamienie, biedne moje malnstwo:( wyglada jakby go ktos pobil:(:( ice blue- tez mysle ze jak Ci sie nic nie chce i masz taka mozliwosc to nic nie rob, przejdzie:) postaraj sie myslec pozytywnie, zobaczysz kochana bedzie dobrze pewnie juz spicie:D:D ja jeszce tylko cos wszamam i dalej spac ide:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewuszki :) Witam Was jeszcze dość ospale :)Zaczynam dzisiaj 14 tydzień :)Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kochane już 28 lipiec :) Do lutego niedaleko :) Mam nadzieję, że dla wszystkich będzie to dobry dzień :) Ice blue, takie stany depresyjne są normalne w ciąży, huśtawka hormonów. Może jakiś spacer z przyjaciółką? Może jakiś ciuszek kupisz sobie? ... Witaj daga :) ja też nabiał, owoce i bez mięsa... Ja przytyłam 2-3 kg. ważę się 2 razy w tyg, raz mam +2, raz +3, potem znów +2... Mało płacisz za wizytę - 80zł za komplet badań? Bardzo mało... A z tym czopkiem dobra historia :) Nie ma co :) Ja mam dzisiaj lenia, nie chce mi się wstawać, ale zaraz zbieram się idę na zakupy... Najgorsze, że w sklepach robi mi się słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......04.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......08.02.10..........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........? Poprawiłam sobię datę, na taką jaką mam w karcie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Ja jak zwykle leniwie i nicniechciejowo Was witam:) Muszę się zorganizować i na jakiś spacer wybrać, ale oczywiście mi się za bardzo nie chce zebrać. Najgorzej wystartować z domu, później to już jakoś dam radę;) Co do wagi to moja się zepsuła jeszcze zanim w ciążę zaszłam, więc się nie mogę skontrolować, ale coś czuję, że jak jutro u lekarza wejdę na wagę to rzeczywistość trzepnie mną o podłogę. No ale co mi tam. Zacznę się martwić w lutym (no może w marcu;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello zabki:) U mnie jak zwykle poranek kojota :) Moj eks zabral mala na 3 dni a ja nie moge spac mam stresy:O przewalam sie z boku na bok tylko (biedna dzidzia) ja zaczynam 14 tydzien w czwartek ale oprocz tego ze nie mam mdlosci wcale nie jest jakos rewelacyjnie jak pisza w necie ze 2 trymestr taki bombow,y moze u mnie zwiazane jest to z tym ze kawal czasu musze czekac na rozwiazanie moich problemow,bo az do wrzesnia dlatego nie potrafie sie cieszyc..:/Zaraz sie zwijam musze jechac do posredniaka sie podpisac :( eeech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ dziewczyny dzięki za rady, niestety nie przeszło mi. dzisiaj jednak muszę zwlec się z łóżka, aby pomóc mężowi. i nie mam wyjścia, nie mam możliwości zostania w łóżku... trochę jednak się martwię, bo na dodatek zupełnie nie mam apetytu. najgorsze, że wszysyc w koło potwrzają mi, że ciąża to nie choroba, i żebym wzięła sięw garść, a ja nie mogę ;O jutro wchodzę w 12 tydzien, musi być jużtylko lepiej. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Dziendoberek!!! Karola, wedlug moich obliczen, ja tez dzis zaczynam 14.tydzien :-D Jabadabadu! Z kazdym tygodniem szanse rosna! Chociaz schizy wciaz mam… Niestety nie jestem urodzona optymistka i raczej przerabiam w glowie wszystkie czarne scenariusze :-/ Ice Blue, tez sie tak czulam - przez 4 dni w ubieglym tygodniu. Raz sie tu Wam nawet zalilam na forum… Generalnie byla porazka i mialam dosc samej siebie, ale piatego dnia rano wstalam i ni stad, ni zowad mialam super humor! Zupelnie tego nie rozumiem! Te hormony to jednak maja moc ;-) Agus, u mnie w szpitalu tez podobno wykonuja tylko jedno usg przez cala ciaze… Takze moze poprostu w Szkocji tak jest, bo ja tez tu mieszkam. I podobnie jak Ty, lece we wrzesniu do Polski i juz sie nie moge doczekac usg 4D :-D Chociaz w Krakowie ceny sa wysokie… Mnie kumpleka doradzila jedno miejsce ale tam takie usg+genetyczne kosztuje 290zl!!! Troche masakra, ale skoro tak poleca, to nie bede ryzykowac w innych - pewnie tanczych - miejscach. To juz jest sprawdzone przez pare znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama 123 290 to nie duzo w porownaniu cen szkiockich:( 250 funtow, za te pieniadze do polski polece wroce i jeszcze mi zostanie hehe ja tez mam lenia i humor jak nie wiem nic mi sei nie chce:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym linku pokazuje mi ze jestem w 12 tyg. 6 dniu a normalnie w 11+6 w pierwszej ciazy tez trzymlam sie tej stronki i urodzilam 3 dni pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmonka81
Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......04.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......08.02 .10..........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09...18.02.10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam się daty z USG czyli data porodu na 1-2 luty :) Tak więc wychodzi na to że zaczynam drugi trymestr ale również tego nie czuję...z tym że jak się już u ie wszystko uspokoiło to te pieprzone nerki!!! I mam już ich dość!Wczoraj rano musiałam wziąć paracetamol bo bym z bólu zemdlała więc szkoda gadać.Ale moja teściowa mówi że mogę brać paracetamol w takich przypadkach bo inaczej wezmą mnie do szpitala i dadzą antybiotyk który może okropnie mi zaszkodzić.A akurat moja teściowa wie co mówi bo ma wszystkie leki w jednym palcu,pozatym jest dietetykiem i zna się na takich rzeczach :)Może jak skończą się moje męczarnie z nerami to zacznę w 100% cieszyć się tym 2 trymestrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmonka81
Milego dzionka dziewczyny!!!!! Tez mam dzisiaj i nie tylko, ogromnego lenia, brak apetytu itp...a za dwa tygodnie wyjazd do PL. Pasuje sie pakowac, nie wiem od czego zaczac.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmonka81
karola, mozesz mi opisac czym sie rozni taki bol nerek od bolu krzyza? Tez miewamlam problemy z nerami a od dawna nie jestem pod opieka nefrologa. Pozdrowienia dla tesciowej- dietetyczki. Tez tak mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola tomm witaj moja ziomalko ;) Tez jestem z Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Ice blue- a może buszowanie po allegro Ci pomoże??? Albo ogladanie gazet z projektami domów??? Jesli nie to leżakuj kobieto do woli bo po urodzeniu dzidziusia juz niebędziesz miała czasu na taką rozpuste. Tasiulaa-buziole! Sigmonka-nie da się pomylić bólu nerki z krzyżem. AniaForever-my z chłopem ostatnio tak ją wykorzystywalismy że bateria siadła. Muszę kupic nową bo inaczej znowu traumę u Gina przeżyję. :D Witania-tu są ceny od 10 do 100zł za wizytę więc płacę tak standardowo. A USG wszędzie jest wliczone za wizytę. Mam szczęście bo mój gin oprócz ginekologii i połoznictwa jest też cytologiem więc stąd full opcja. Karola-współczucję. Kama-mnie też jakoś te tygodnie umykaja niezauważalnie... Pozdrawiam babeczki. Jak Wam zazdroszczę tych 14 tygodnii. U mnie dopiero 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga ale mi klina zabiłaś, ja jakaś taka się teraz zrobiłam delikatnie mówiąc \"ociężała umysłowo\" i zupełnie zapomniałam o tej wadze, a teraz czytam Twoją wypowiedź i aż się spociłam co ja tam nawypisywałam i czy to aby na pewno ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki juz sie podpisalam w urzedzie na szczescie nie bylo kolejek.Moja kolezanka miala wielki problem z nerkami w ciazy ale nie bede opowiadac detali bo pewnie nie chcecie :P Ja kupilam sobie gazetke M jak Mama i jest naprawde super...Mozna sie wiele dowiedziec a kosztuje tylko 3.90 ....polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogole to mam uczucia rozpierania macicy i pochwy mysle ze zaczyna sie wzrost brzuszka a przy mojej "piorkowej " wadze podejrzewam ze bedzie baloonik;P potem wam pokaze zdjecie w 8 miesiacu poprzedniej ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Tasiulaaa - Dziei za tego linka!!! Narazie przeczytalam 4 strony, ale az sie poplakalam ze smiechu przy niektorych hisoriach ;-D Swietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że nie jesteście złe, że nadal tu zaglądam. Ja tu za wszystkie kciuki trzymam, ale jak komuś będzie przeszkadzała Aniołkowa Mama to piszcie śmiało:) Nie chciałabym nikomu humoru popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasiula co ty nawet tak nie mow lepiej jakies dobre wiesci przynos....:) w sensie zaczynam staranka albo juz jest fasolka :) czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×