Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Właśnie przeczytałam co napisałam i aż mi za siebie wstyd tak bez sensu pierdzielę. Chodziło mi o to że dzidziuś nadspodziewanie duży jak na ten moment, a że mimo że taki malutki jeszcze (tak ogólnie ujmując i porównując do takiego jaki się rodzi) to już tak jak człowiek wyglądający. Dobra już się nie tłumaczę bo coś czuję że mnie to pogrąży jeszcze bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ta druga wartość to pewnie jest pęcherzyk ciążowy - to w czym jest dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, dzis zgrzeszylam bardzo.Od rana meczyla mnie ( juz 3 dzien ) biegunka. Wzielam jeszcze rano wegiel, ale mi nie pomogl. W pracy zaczelo mnie gonic znowu i w akcie desperacji wzielam tabletke stoperanu.Pomoglo mi , ale mam wyrzuty sumienia.Moja mama byla na mnie wsciekla, jak sie dowiedziala.Powiedziala, ze potem bede winna uposledzeniom mojego dzidziusa :( :(:( Teraz zbliza sie wieczor i czuje, ze moj zoladek zostal tylko przytłumiony tym stoperanem i pewnie biegunka wroci. Juz nie wiem co mam robic, jutro chyba pojde do lekarza.Zaczynam panikowac, ze strace dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus super :) :) Śliczna dzidzia :) crl to napewno dzidzia, a może 8,4 to pęcherzyk? Fajnie, że wszystko ok :) Majóweczko jak się czujesz? Katar minął? Karola, mnie się wydaje, że to nóżka nie siusiak... Taki duży by chyba nie był ;) Albo patrzę nie na to co trzeba. A Ty byś chciała chłopca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie martw się, jedną tabletką napewno nie zaszkodziłaś, nie ma o czym nawet mówić. Taką masz ciążową przypadłość, nie stracisz dzidzi przez to, ale pewnie, że idź do lekarza, może da Ci jakiś dobry lek, może jakieś czopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu25 - probowalas jagod? moze mama albo babcia robia przetwory? na prawde pomagaja na biegunke albo gorzka czekolada - tak jak wczesniej pisalam na prawde sprobuj to stare domowe sposoby co do tabletki - ehh...ja jestem przeciwna jakimkolwiek tabletkom w ciazy...i w ogole zreszta tez wezme jak juz bardzo bardzo cierpie :( jestem bardzo antylekowa... Agus:) super ze malenstwo ma sie dobrze, fika i jest duze 🌼 dziwi mnie tylko ze masz to jedno usg ustawowo sa 2 usg i jeszcze w szpitalu bardziej przekonuja do tego w 22 tyg bo to jest najwazniejsze usg trwa 30 minut i mierza wszywtko bardzo dokladnie co do siusiaka na zdjeciu :) moja corcia miala podobnie na zdjeciu z 13 tyg :) to pepowinka, nozki sa podkurczone, brzuszek jeszcze taki ma dziwny ksztalt i dlatego ona tak nisko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli ale czad!!!!!Dziękuję Ci z całego serducha normalnie poprawiłaś mi humorek i wróciła mi nadzieja na dziewuszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola :) gdyby siusiaki w 12 tyg byly tak dokladnie widoczne to zaden lekarz nie czekalby do 16 tyg albo i dluzej zeby miec pewnosc :D ale wiesz...nie przyjmuje reklamacji jezeli jednak pozniej siusiak bedzie :P ;) no i oczywiscie trzymam kciuki za plec piekna :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tilli ma rację :) Takie wielkie siusiory by były w 12 tyg... :) Majóweczko, a co Ci humor posuło? może coś zaradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach bo czekam na zasilek z Angli juz 4 miesiace:( jest taka strona ze wpisujesz numer i wyskakuje kiedy beda placic i wczoraj wyszlo ze dzisiaj niby a nic nie ma na koncie:( a dzis sprawdzilam to juz jest platnoisc na 24 sierpnia ale pewno ta strona to jakas sciema:(...wkurzylam sie bo czekam zeby remont zrobic ...zawsze cos eech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, może przelali dzisiaj, a pieniążki będą jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdze tez o tym myslalam bo, pisalo tam ze platnosc moze byc pon,wtorek wiesz Witaniu jak to jest jak sie na cos czeka material stoi ale nie wszystko a plany sa tylko kaska potrzebna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus nie kwote tylko ostatnia cyfre child benefit number i niby sie wyswietla kiedy nastepna platnosc ale cos mi tu smierdzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje majoweczko tym czasem moje towazrystwo na spacerku aja sie walne do lozeczka i pospie troszke:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, potrzebuję pomocy. nie wiem co się dzieje, chyba wpadam w jakąś depresję... czuję się strasznie źle psychicznie... płakać mi się chce, z łóżka nawet nie mam siły sięz wlec, sprzątnąc nie mam ochoty... i tak coraz gorzej, ale dzisiaj to chyba apogeum. słuchajcie, dzisiaj miałam wolne i nawet się w zasadzie nie ubrałam, cały dzień spałam. teraz boli mnie łepetyna... boże chyba się zaryczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Kasia W - ...bardzo mi przykro, że Cie to spotkało ...😍 Jaga, Sigmonka-witamy i cieszymi się, ze dołączyłyscie do nas. Wpiszcie sie do tabelki.🌼...I nie przejmujcie się iż czasem nikt się nieodezwie!!! Zapraszamy i zostańcie!!! Agus-ale już fajniutki ten Twój mały człowieczek. :D figleaves-ja z młodym tylko mięcho jadałm, cole piłam, zero słodyczy i nabiału. Teraz nabiał mniam, mięsko nie, cola niebardzo(co jest tragiczne z powodu niskiego cisnienia) i owoce mniam. W każdej ciąży tylko woda Kropla Beskidu nadaje się do picia bo inne sa za słone. Z Janem do tego wieku ciążowego juz miałam 12kg więcej, a teraz tylko 5. Może młoda będzie??? Ania25- polecam jagody i czekoladę na te biegunki. I przede wszystkim duuuuuuzo pij. Karola-współczuję. Mnie jak nera szarpie to po pierwsze dużo piję i leże w cieple. Spytaj Gina czy możesz pić Fitolizyne albo Debelizynę- może mozna bo to ziołowe, a zawsze odciążą troszkę nerki. AniaForever- miałam wczoraj panike bo przez ostatnie dni już prawie się mdłości skończyły i biust mało bolał. Na szczęście dzis wszystko wraca do normy... Ice blue-dobrze ujęłaś to co czujemy jak jedna z nas traci dzidziusia. Moniqe-to już mały byczek rosnie w brzusiu. :d...Wydaje mi się iż na 4D lepiej się umówić jak już dzidziuś w miarę duży jest. Kama-ja najczęściej też czytam gdzieś w przelocie jak się od młodego wyrwę. Dlatego rozumiem Cię. Olusia- i tak trzymac do porodu!!! Mam szczęście co do gina bo jak byłam w ciąży z młodym to w styczniu 2008 kupił sobie wypasiony aparat do USG (na początku mieliśmy polewkę tak gościu sie bawił i testował nową zabawkę). Takie aparaty wykorzystuje się własnie do badań genetycznych więc niedochodzą mi dodatkowe koszty. Cena wizyty+USG+cytologia w ciąży-80zł. Inflacja nieobejmuje kobiet juz zaciążonych które prowadzi od początku. Majóweczka-a ja kupiłam lakier bordo za 4,99 i machnęłam sobie w końcu - pierwszy raz od 2 lat pazurki u nóg. alez miałam radości...hehehehe Karola_tomm- ja mam tak przy upałach. Teraz jest tu troche chłodniej i nawet wiaterek więc okna pootwierane i robie przeciągi żeby mieć czym oddychać. Olenka, Witania- 🖐️ tilli-tilli-podzielam Twój strach co do tabsów w ciąży... A tak na poprawę humorku - jak byłam z młodym w ciąży to dostałam tabletki \"dowcipne\" bo niałam jakiegoś grzybka. I pewnego dnia wstając rano półprzytomna zamaista zarzyć \"dobużkowo\" Feminatal to zarzyłam tego czopka...heheheheheheehe...Panika totalna (bo jak go połknęłam to coś za duży mi się wydawał)... Gina miał taki ubaw jak nigdy bo w całej jedo 30-letniej karierze niezdarzyło mu się coś takiego... Janek żyje i jest zdrowy... więc jedna tableta jakoś przejdzie...hehehehehe Mam nadzieję iż nikogo niepominęłam od wczoraj. Dagusie robią \"papa\" (etap Teletubisiów w domu ;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem majóweczko, to może być wkurzajace, tyle czasu czekać... Ile to cierpliwości trzeba... Może wkońcu przeleją... Ja też się kładę, bo padam, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe ależ byków.... Ice blue - Kochana ja się cała sobotę tak przewalałam w betach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se :) wallam francha na pazurach i zel na stopach tez francha i nie moge sie napatrzec na te nozki moje :P mam kolezanke manikiurzystke i promocje nowe zele na mnie stosuje...jaka radosc daja kobitce takie male detale nie mozemy zapomniec ze jestesmy kobietami prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue------ niestety ja mam to samo mialam w przeszlosci nerwice a teraz na moje doly i nerwy doktor dal mi doraznie neospazmine....u mnie to nieststy w ciazy sie nasililo...sluchaj a zafunduj sobie jakis ma;ly relaksik w postaci hmmy...nowej fryzurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki majóweczko za radę, ale właśnie mam nową, więc nie pomoże. kurde, naprawdę wpadlam w jakiś marazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×