Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Karola bardzo przyjemna i sympatyczna buzia :) Niestety synka nie zobaczymy, bo masz zablokowaną galerię zdjęć na N-K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Śliczny ten Wasz synuś :) No po takiej ładnej mamusi :) Piesek też przeuroczy, to goldenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafirrka
Hej dziewuszki :) U mnie 13 tydzień a jutro mam usg pod względem genetycznym(przeziernosc,kosc nosowa) długosci konczyn itp. troche sie boje...ba...nawet bardzo chociaż wiem,że to maleństwu nie pomaga. Dziewczyny czy widać już u Was cokolwiek? U mnie nic a nic :( 0 wypukłości nawet! Od wczoraj dostrzegłam pierwszy w tej ciąży objaw.Zgaga. Oj jak tego nie lubie. Co do potraw to słodkie,hm..gotowane mięsko,owocki żadnych kwasów,pikanterii fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafirrka nie denerwuj się badaniem, będzie dobrze, zobaczysz :) Daj znać jak będziesz po. Zobaczysz swoją dzidzię i może Ci pomacha :) Ciesz się kochana, że nic nie widać i że nie męczą Cię dolegliwości ciążowe, jesteś szczęściarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
dzieki ;* mam nadzieję,że będzie dobrze :) Wiecie coś za coś w sumie.Równoważy się to z tym,że trochę za wcześnie dzidzia :( Boję się że sobie nie poradzę.Dziewczyny ile lat macie/miałyście na początku swojej pierwszej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponoewnie. Ja dzis pospalam do 17,nadal padneita, czuje sie taka chora;/;/ nie wiem czemu:(:( zaffirka u Ciebie nic nie widac??tym sie nie martw:) powiem Ci jak to jest. U jednej kobiety dzidzia ustawia sie przodujaco u drugiej stylu od kregoslupa. JA mam pzrodujaco i w obydwuch ciazachs zybko brzuszek wyskakuje ale nie dla tego, ze dzidzia duza tylko wody sie rozpychaja. :P Ostatnio porownalam 2 USG moje i mojej kolezanki w tych samych tyg. wiec jejdzidzia naUSG jakby siedziala a moja lezala,u koleanki dlugo brzuszkanie bylo widac a u mnie bardzo szybko:P:P karola_tomm sliczny synek:) po mamusi zrezstza:)ile juz ma?? Majoweczko mnie tez brzuch pobolewa jak duzo pochodze, albo jak sie rozcigne lub gwaltownie wstane:P jak narzaie jeszce zadnych lekow nie bralam na nic choc dzis z checia bym sienafaszerowala...tak sie zle czuje. A czy Trzeba barc nospejak podbrzuszepobolewa, boraz slysze ze tak bo rozluznia a raz ze nei ze wystarczy odpoczynek... dzis praktyczmie synkiem sie nie zajmowalam tylko babcia i zawsze jak wstaje ok 7 to pozniej klade go ok10-11 a pozniej jeszce raz ok16 no i wtedy idzie spac dopiero o 22, ale dzis ja spalam i myslalam ze babcia przyniesie mi go na drugi sen o 16 boobudzil sie o 12 i do 20 by nie wytrzymal, babcia go nie przyniosla a on od 17 marudzil o 19 zasnaljak kamien wiec pewnie o 23 sie obudzi i bedzie lipa, albo przespi do rana i obudzi sie o 4??:(:(:O zobaczymy mam nadzieje ze bedzie dobrze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaffirka a ile masz lat zemyslisz ze sobie nieproadzisz?? napewni dasz rade kochana:):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowamama
Dziewczyny, czy któraś z Was wie co się dzieje z JUSTASYP. Ostatni Jej post to ten po USG na którym wyszło poszerzone NT maluszka. Justasyp odezwij się koniecznie, martiwimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
ale jak podglądałam na usg (chociaż teraz już jest inaczej) to maluszek obracał się każdą stroną,odpychał itp wiec nie wiedzialam ze On tak na jakiś czas ustaje w jednej pozycji.Jestem ciekawa kiedy coś wyciągnie do przodu ;) P.S Jeju kiedy ja sie Was 'nauczę' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
Karola śliczny synek po mamusi :) Majoweczka bolący brzuszek to norma w ciąży mnie dziś kilka razy bolał tak jak przy miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewuszki :) Pies to oczywiście Golden Retriwer a synek w pazdzierniku skończy 6 lat :) Wiecie co!Zauważyłam że co 2 tyg muszę kupić nowy stanik bo mi tak cycki rosną!!!SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowamama
Naprawdę panuje tu taka znieczulica?????????????????????? Dziewczyny, czy któraś z Was wie co się dzieje z JUSTASYP. Ostatni Jej post to ten po USG na którym wyszło poszerzone NT maluszka. Justasyp odezwij się koniecznie, martiwimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowamama ja tez nie wiem co sie dzieje z justasyp nienaskakuj tak na nas, prosze bo gdyby ktoras cos wiedziala to napewno by napisla. Ja osobiiscie nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowamama
Tylko dziewczyny cofnijcie się do postu Justasyp i same sprawdźcie czy chociaż jedna osoba zareagowała na Jej wypowiedź. Odpowiedź jest prosta i jednoznaczna- NIE Wie nie mówcie mi, że na Was naskakuje bo interesuję Was jedynie czubek własnego nosa i nic więcej jestem obserwatorką tego forum i to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam ze ona pisala i ze ktos nie pamietam kto jej odpisla zeby sie nie martwila i zo trzeba sprawdzic. JAkbys nie zauwazyla nikt nie patrzy na czubek wlasnego nosa i tez nikt nie ma obowiazku odpisywac wszytskim. czemu inne mamy nawet po poronieniu pisza co sie wydarzylo mimo ze nikt jeszce nie zadal pytania?? wspolczuje im wszytskim, ale kazda z nas pisze jak sie czuje i co jej dolega. JA dzis czuje sie okrutnie, maaojoweczka ostatni tez zle ale to nie powod zeby sie obrazic jak ktos na posta nie odpowie. Bo uwiez mi ze moich bylo mnustwo omineitych, mimo ze to akurat bylo wazne ale rozumiem ze nie kazda ma czas i ochote pisac na temat dla neij blachy lub poprostu nieitereujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje majoweczko:) napiszmy teraz do kto kolwiek widzial kto olwiek wie te dziewczyny co nie pisza porpostu nei chca nie nie zrobimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak te ktore sie udzielaja czesto nie sa po mijne ....nie wiemy co dzieje sie z reszta nie zostawily numerow telefonow niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
Ja jestem na tym forum drugi raz i niestety nawet nie kojarzę tych nicków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×